İsmimizi fenomist.com olarak değiştiriyoruz. 10 yıllık marka adımız instatakipci.com'un yerini yakın bir tarihte fenomist.com alacaktır.
Daha Fazla

Youtube Abone Arttırma Yöntemleri

Youtube abone arttırma/kasma yöntemleri nelerdir, sosyal medya mecrasında görselin, yazıya göre etkisi çok daha fazlayken Youtube’u etkili kullanmanın önemini varın siz hesap edin. Dakikada 300 saatlik içerik yüklenen dünyanın en çok ziyaret edilen üçüncü web sitesinden bahsediyoruz.

Böyle bir durumda, Youtube kanallarının takipçi sayısı da oldukça önem kazandı. Özellikle takipçi, beğeni ve özel içerikler ile kanal sahiplerine ciddi kazançlar sağlayan Youtube, dünyadaki tüm TV kanallarını alt üst etmiş görünüyor.

Son yıllarda önemi daha da artan ve günlük hayatta “Youtuber, kanalıma abone olun, o videoyu izledin mi? gibi sözlerle karşılığını bulan Youtube’da çok önemli olan abone arttırma yöntemlerinden bahsetmeye çalışalım. Nasıl abone kazanılır öğrenmek için yazımızı okumaya devam edin.

Youtube Abonesi Nasıl Artırılır?    

Videonla Daha Fazla Görüntülen

Youtube’da viral olmak için videolarınızın daha fazla YouTube görüntülenme sayısı gereklidir. Diğer ortamlara nazaran Youtube’da avantajınız daha fazladır. Çünkü insanlar okumak yerine izlemek ve dinlemeyi tercih ediyorlar.

Abone Olmayı Kolaylaştır

İzlenme oranının artırılmasının yolu Youtube abone sayısı arttırmaktan geçer. Bunun en kolay yolu ise videolarınızın içine abone ol ve beğen animasyonları ekleyerek olur.

Ek olarak Instatakipçi sitemizde yer alan Youtube Abone Satın Al hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Bu sayede kolayca abone sayınızı ve beraberinde etkileşimlerinizi arttırabilirsiniz.

Videolarınız 10 Dakikadan Uzun Olsun

Evet, yanlış okumadınız. İçerik üretirken videolarınızın Youtube ortamında daha kıymetli olması için 10-15 dakikalık dopdolu bir içerik sunmanız sizi bir adım önden başlatacaktır.

Eğer içeriğiniz bu süreyi dolduramıyor ise de süreyi uzatmak için izleyiciye itici gelip onu uzaklaştıracak bir şey eklemeyin tabii. Videonuz kısa ama nitelikli ise hak ettiği değeri her durumda bulacaktır.

youtube abone kazanma

Video Açıklamalarınızı Dikkatle Hazırlayın

 • İzleyicinin dikkatini çekebilecek özetlerle videonuz hakkında etkili açıklamalar hazırlamanız faydalı olacaktır.
 • Haftada en az 1 içerik yayınlayın,
 • Videolarınızın sonuna end card denilen bitiş ekranı ekleyin,
 • Videoların adedine değil, kalitesine odaklanın,
 • Yorumlara açık olun ve hızlı cevap verin,
 • Kanalınız ile ilgili bilgileri düzenleyin ve kısa olmamasına özen gösterin,
 • Web sitenizde ve diğer sosyal medya kanallarından tanıtım yapın,
 • Diğer kanallarda hoşunuza giden yorumlara ‘’like’’ atın,
 • Cover görsellerini özenle hazırlayın ve etkili başlıklar kullanın,
 • Kanalınız için bir tanıtım videosu hazırlayın ve tüm platformlardan paylaşın,
 • Samimi olun ve kişiliğinizi katın, yorum yapın,
 • Youtube SEO yapın, 
 • 10 dakikadan uzun videolar hazırlamaya çalışın,
 • Videolarınıza atlama seçenekleri uygulayın,
 • Eğlenceli olun ve sıkıcı kurumsal görüntüden sakının,
 • İzleyicilerden öneriler alın ve interaktif olmaya çaba gösterin,
 • Youtube videolarınızı blog gönderilerinize ekleyin,
 • Kanalınızda hedef kitlenizin tanıyıp takip ettiği, alanında profesyonel kişileri misafir edin,
 • Konularınızı bölüp kategorilere ayırarak farklı oynatma listeleri oluşturun,
 • Sakın takipçi ya da beğeni satın almayın,
 • Her videonuzun sonunda bir sonraki videonuzda neler olacağından bahsedin ve merak oluşturun,
 • Bütçeniz var ise kanalınızın reklam videosunu hazırlayın ve Youtube’da reklam yapın.

YouTube Abone Sayacı hakkında bilgi almak için ilgili blog yazımıza göz atın.

YouTube Abone Arttırma Hizmetlerinden Yararlanın

YouTube abone sayınızı arttırmak için yapabileceğiniz en basit ve etkili yöntemlerden biri YouTube abone arttırma hizmetlerinden yararlanmak. Bu hizmetlerden kısaca bahsedelim:

 • YouTube abone satın al hizmetinden yararlanarak kolayca abone sayınızı arttırabilirsiniz. Özellikle YouTube’da yeniyseniz ve kendinize bir kitle oluşturmaya çalışıyorsanız, YouTube abone satın almak sizi birkaç adım öne taşıyacaktır.
 • YouTube’da paylaşmış olduğunuz videolarınız için YouTube izlenme satın al servisinden yararlanabilirsiniz. Böylelikle mevcut olan videolarınız daha fazla kitleye ulaşır ve videolarınızın izlenme sayınızı katlarsınız.
 • YouTube’a özellikle yeni başlamışsanız beğeni sayınız düşük olabilir. Bunu desteklemek için YouTube beğeni satın al servisinden yararlanabilirsiniz. Bu sayede beğenileriniz artacak ve daha fazla popülariteye sahip olacaksınız.
 • Beğeni satın almakla birlikte dislike da satın almak hesabınızın daha organik ve güvenilir görünmesine katkı sağlayacaktır. Videolarınız için YouTube dislike satın al hizmetinden yararlanarak hesabınızı organik hale getirebilirsiniz.
 • YouTube videolarınızda yorum eksiklikleriniz olabilir. Bunu gidermek için, YouTube yorum satın al servisinden yararlanıp videolarınıza yorum ekleyebilirsiniz.
 • YouTube’da daha fazla paylaşılmak istiyor olabilirsiniz. YouTube paylaşım satın al hizmetinden yararlanarak daha fazla paylaşılabilir, daha büyük kitlelere videonuzu ulaştırabilirsiniz.
 • YouTube yorumlarınız arttıktan sonra, bu yorumlara beğeni satın alabilirsiniz. YouTube yorum beğeni satın al servisinden yararlanıp, yorumlarınızı canlandırabilirsiniz.

Youtube Abone Arttırma Yöntemleri Sonuç

Youtube abone arttırma/kasma yöntemleri nelerdir yazımızın sonunda Facebook, Instagram ve Twitter gibi sosyal medya mecralarını videolarıyla besleyen Youtube’un hiç de ihmal edilmeyecek bir platform olduğunu görmüş olduk. Ayrıca Youtube video indirme ile ilgili merak ettiğiniz tüm detaylar bu blogda.

Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Abone arttırmak için ilk olarak etkileşim oranlarınızı arttırmanız gerekir. Etkileşim oranlarınız arttıkça videolarınız daha çok ön plana çıkacak ve daha fazla kişi tarafından dikkat çekeceksiniz.

Satın alma hizmetlerimizden yararlanarak tamamen güvenilir ve profesyonel bir şekilde takipçi sayılarınızda istediğiniz rakamlara ulaşabilirsiniz.

Youtube takipçi satın alma hizmetlerinden yararlanırken güvenilir sistemleri tercih ettiğinizden emin olun. Bizlerin size sunmuş olduğu güvenilir sistemlerden yararlanırken hesabınız herhangi bir risk altında bulunmaz.

Yüz bin kişinin üzerinde abonesi bulunan kanalların yararlanabileceği ‘Membership’ sistemiyle, izleyeciler bazı sevdikleri kanallara belirli miktarda ücret ödeyerek abone olabilecekler.

Haftada bir video yüklerseniz yaklaşık 6-8 ay sonra para kazanmaya başlayabilirsiniz. Bu, her türlü iş için geçerlidir ve YouTube için önemli bir kriterdir.

Rakamlar oldukça değişkendir, çoğu kanal ortalama her 1000 görüntüleme için 0.5 dolar kazanır.

Enes Bulut

Yazılar: 466

Ben Enes Bulut, 2014 yılında Yeditepe Üniversitesi Reklamcılık bölümünü tamamladıktan sonra İçerik Yazarlığı ve Editörlük alanına yöneldim. Bu alanda yaklaşık 6 yıldır Instatakipci.com bünyesinde çalışıyorum. Sosyal medya ve dijital pazarlama uzmanlık alanım olmak üzere birçok konuda özgün ve özel... Devamını Oku

Bu Yazıları da Sevebilirsiniz
Youtube Abone Arttırma Yöntemleri Hakkında 2 Adet Ziyaretçi Yorumu

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

(Toplam: 53 Ortalama: 5 )

2 yorum

 1. selman tahsin
  selman tahsin

  YouTube da abone sayımı arttırmak istiyorum. Yardımcı olabilir misiniz?

 2. serdar çelik
  serdar çelik

  YouTube abone arttırmak için takipçi satın almak güvenilirmidir?