İsmimizi fenomist.com olarak değiştiriyoruz. 10 yıllık marka adımız instatakipci.com'un yerini yakın bir tarihte fenomist.com alacaktır.
Daha Fazla
Youtube Abone Sayacı Nasıl Açılır?

Youtube Abone Sayacı Nasıl Açılır?

Youtube uygulamasını kullanan kişilerin yakından bildiği bir özellik bulunmaktadır. O da Youtube sayaç sistemidir. Bu sayacı kişi kendi görebileceği şekilde gizleyebildiği gibi, bütün kullanıcılarına açık olarak da kullanabilmektedir. Peki, abone sayacı ne işe yarar? Nasıl açılır ya da nasıl kapatılır? Bizler de bu noktada devreye girerek, abone sayacı hakkında merak ettiklerinizi sizler için cevaplandırıyoruz.

Youtube Abone Sayacı Nasıl Açılır?

Youtube abone sayacı uygulamasını herkese açık olarak kullanabileceğiniz gibi kapalı olarak da kullanabilirsiniz. İnternet üzerinde çeşitli sayfalarda abone satın almanıza yardımcı olacak siteler bulunmaktadır. Eğer abone satın almak istiyorsanız, abone sayacınızın açık olması gerekmektedir. Abone sayacını açık tutmak istiyorsanız, aşağıdaki aşamaları izlemeniz yeterli olacaktır:

 • Youtube hesabınıza giriş yapın.
 • Sağ üst kısımda bulunan “Profil” kısmına tıklayın.
 • Buraya tıkladığınızda karşınıza “Kanalınız” şeklinde bir buton çıkacaktır, tıklayın.
 • Açılan sayfada karşınıza iki seçenek çıkacaktır: “Kanalı Özelleştir”, “Youtube Studio”
 • Youtube Studio kısmına tıklayın.
 • Kanalınızla ilgili ayarlamalara ulaşabilmek için “Ayarlar” kısmına tıklayın. Burada hem gizliliği kaldırabilir hem de aktif edebilirsiniz.
 • Ayarlara tıkladığınızda karşınıza farklı bir pencere açılacaktır. Burada sırasıyla “Kanal” kısmına tıkladıktan sonra, “Gelişmiş Ayarlar” kısmına tıklayın.
 • Sayfayı aşağıya doğru indirdiğinizde abone sayısı ile ilgili kısma ulaşmış olacaksınız. Burada size “Kanala abone kullanıcı sayısını göster” şeklinde bir buton çıkacak.
 • Bu butonu aktif ettiğinizde, abone sayacını herkese gösterebilir, aktifliği kaldırdığınızda herkesten gizleyebilirsiniz.
 • İsteğinize göre işlemi yaptıktan sonra kaydet tuşuna basarak sayfadan ayrılabilirsiniz.

Ancak her şeyden önce belirtmek istiyoruz ki, Youtube sayaç gizleme işlemi, kanala abone olan kullanıcıların çok da sevdiği bir konu değildir. Mümkün olduğu kadar, özel bir sebebiniz yoksa abone sayacınızı herkese açmanızı öneriyoruz. (Youtube Destek)

youtube abone sayacı
abone sayacı açma
abone sayacı ekleme

Youtube Abone Sayacı Ne İşe Yaramaktadır?

Son dönemlerde Youtube uygulaması çok popüler hale geldi. Hatta o kadar popüler bir hale geldi ki, artık bu uygulama üzerinden canlı yayınlar yapılmaktadır. Canlı Youtube abone sayacı sayesinde, canlı yayınınıza katılan abone sayısını görüntüleyebilirsiniz. Canlı abone sayacı kullanarak isterseniz aboneleri izleyicileriniz ile de paylaşabilirsiniz.

Youtube Abone Sayısı Nasıl Artırılır?

Youtube uygulamasında hesabı olan pek çok kullanıcı, Youtube abone sayısını arttırmak istiyor. Abone sayısının arttırılabilmesi için, uygulama içinde mümkün olduğu kadar orijinal ve özgün paylaşımların yapılması gerekmektedir. Kaliteli videolar paylaştığınızda abone sayınız artacaktır.

Bu Yazıları da Sevebilirsiniz
YouTube Yardım Merkezi
YouTube Yardım Merkezi

Video paylaşımı platformları arasında önde gelen plarformlardan YouTube, her geçen gün büyümeye devam ediyor. Her gün milyarlarca kullanıcının video y...

YouTube Hakkında Çok Sorulan Sorular
YouTube Hakkında Çok Sorulan Sorular

YouTube, en çok kullanılan video platformu olmasının yanı sıra aynı zamanda en çok arama yapılan 2. büyük arama motoru konumundadır. Böylesine büyük b...

Bunun dışında her gün farklı saatlerde 10 paylaşım yapmak yerine, günün belirli saatlerinde tek paylaşım yapmak sizin için daha yararlı olacaktır. Etkili içerik üreten kullanıcıların büyük bir kısmında abone artışı gözlemlenmektedir. Videolarınızı Youtube’de paylaşıyorsanız, aynı zamanda diğer sosyal medya uygulamalarında entegre bir şekilde çalışmalısınız. Yani Youtube’de paylaştığınız videoları Facebook, Twitter ya da Instagram gibi uygulamalarda da paylaşmanız sizin yararınıza olacaktır.

Youtube ürünlerimizi kullanarak kanalınızı büyütebilirsiniz; https://www.instatakipci.com/youtube-abone-satin-al

Sıkça Sorulan Sorular

Youtube Canlı Abone sayacı sayesinde canlı olarak, kanalınızın ya da başka bir kanalın istatistiklerine erişebilirsiniz. Bu sayede etkileşim artışını kontrol edebilir ve içeriklerinizin başarılı olup olmadığını görebilirsiniz.

Abone sayacını kullanmak için , Kanalınızın adını ya da ID’sini kullanarak güvenli bir şekilde kanalınızı bulabilir ve abone sayacının faydalarından yararlanabilirsiniz.

Abone sayacımı kullanmak istiyorsunuz? O zaman doğru yerdesiniz. Yukarıda sizler için özenle oluşturduğumuz blog yazımızdan faydalanarak abone sayacı hakkında tüm bilgilere detaylı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Abone sayılarınızın artması sizlere yüksek bir etkileşim ve popülerlik kazandıracaktır.

Youtube reklamları sayesinde etkileşim oranlarınıza bağlı olarak gelir elde edebileceksiniz.

Youtube videolarınızın alabileceği en önemli etkileşimlerden birisi beğeni sayılarıdır. Beğeni sayılarınızın artması sizlere yüksek kazanç getirebilir.

Enes Bulut

Yazılar: 469

Ben Enes Bulut, 2014 yılında Yeditepe Üniversitesi Reklamcılık bölümünü tamamladıktan sonra İçerik Yazarlığı ve Editörlük alanına yöneldim. Bu alanda yaklaşık 6 yıldır Instatakipci.com bünyesinde çalışıyorum. Sosyal medya ve dijital pazarlama uzmanlık alanım olmak üzere birçok konuda özgün ve özel... Devamını Oku

Bu Yazıları da Sevebilirsiniz
Yorum Gönder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

(Toplam: 53 Ortalama: 5 )

2 yorum

 1. Kaan kısırcı
  Kaan kısırcı

  Youtube Abone Sayacı Nasıl Açılır öğrenmiş oldum. Çok sağolun. 🙂

 2. Eren ıhlamurcu
  Eren ıhlamurcu

  Youtube Abone Sayacını Nereden Bulabilirim?