Youtube Premium

Youtube Premium

Youtube, günümüzde en çok kullanılan uygulamaların başında gelmektedir. Her gün milyonlarca kişinin kullandığı bu uygulama, son dönemlerde Youtube Premium adında bir özellik getirdi. Daha önceki ismi Youtube Red olan Premium uygulaması, aslında kullanıcıların daha zengin bir Youtube keyfi yaşamasına yardımcı olmaktadır.

Yurt dışında uzun zamandır kullanılan, ülkemizde de yeni kullanıma açılan Premium, içerisinde pek çok özellik barındırmaktadır. 2019 yılının Temmuz ayında kullanılmaya başlanılan Premium sayesinde, artık kullanıcılar Youtube’a girdiklerinde farklı bir görüntü ile karşılaşacaklar.

Youtube Premium Ne İşe Yarar?

Youtube Premium nedir sorusunu internet üzerinden araştıran kullanıcılarımız için cevaplamak istiyoruz. Premium sayesinde artık kullanıcılar reklam görmeden, videolarını diledikleri gibi izleyebilecek. Bunun dışında istenilen videolarda indirilebilecek. Youtube Music Premium uygulaması uygun fiyatlarla kullanıcılarını memnun ediyor.

Ülkemizde dâhil olmak üzere toplam da 63 ülkede hizmet verene Yotube Premium, fiyatlarıyla da yüz güldürüyor. Asıl amacı kullanıcıların reklamsız video izlemesini sağlamak. Günümüzde hemen hemen herkes video izlemek için Youtube uygulamasını kullanıyor. Ancak bu uygulamada video izlerken, sürekli karşımıza çıkan reklamlar canımızı sıkabiliyor. İşte Youtube uygulaması da bunun bilincinde olarak, reklamsız kullanımı kullanıcılarına sundu. İçerisinde pek çok özelliği de bir arada barındıran Youtube Premium öğrenci kullanıcılarına da hizmet veriyor. Ancak bu uygulamalardan yararlanabilmek için bazı özellikleri taşıyabiliyor olmanız gerekmektedir.

Uygulamaya abone olabilmek için ise şu adımları izlemeniz yeterli olacaktır:

  • Bilgisayardan giriş yapıyorsanız, Youtube’a girdiğiniz zaman ana sayfanın sol alt kısmındaki menüde yer alan “Youtube Premium” kısmına tıklayın.
  • Eğer giriş yaptığınız yer akıllı telefon, tablet vs. ise bunun için de Youtube uygulamasına giriş yapın. Sağ üst kısımda yer alan profil kısmına tıklayarak “Premium Üyesi Ol” seçeneğine tıklayın. (Youtube Destek)
youtube premium

Youtube Premium Fiyatları Nelerdir?

Youtube Premium fiyat seçenekleri konusunda da son derece avantajlı. Her şeyden önce kullanıcılar eğer Premium uygulamasını kullanmak istiyorsa, ilk 3 ay bedava seçeneğinden yararlanabilirler. Bunun dışında ilk ay bedava olarak yararlanabileceği seçenekler de mevcut. İşte Youtube uygulamasının fiyatları şu şekildedir:

Bu yazıyı da sevebilirsiniz: Youtube Video Yükleme

  • Youtube Music Aboneliğinde Bireysel Paket Seçeneği: 13.99 TL
  • Youtube Muesic Aboneliğinde Aile Paket Seçeneği: 20.99 TL

Eğer bireysel paket tercih ederseniz ilk 3 ay, aile paketi tercih ederseniz, ilk ay ücretsiz olarak uygulamadan yararlanabilirsiniz.

Aile paket seçeneğinde ayrı bir avantajın olabileceğinden de bahsetmemiz gerekiyor. En fazla 5 kişinin girebileceği bu pakette 25.99 TL fiyatından da yararlanabilirsiniz.  Yani alınan bir pakette en fazla 5 kişi kullanabiliyor. Toplam ücret ise 25.99 TL oluyor. Genellikle ailelerin tercih ettiği bu paketi, sizler arkadaşlarınızla da tercih edebilirsiniz.

Premium Özellikleri

Premium özellikleri sayesinde, günümüzde pek çok kullanıcı tarafından tercih edilmektedir. 2019 yılının Temmuz ayından itibaren Türkiye’de de kullanılan Premium’un özelliklerini şu şekilde ifade edebiliriz:

  • Reklamsız olarak Youtube uygulamasını kullanabileceksiniz,
  • Youtube Music uygulamasına erişebileceksiniz,
  • Arka planda Youtube’u kullanabileceksiniz. (Çalma listesi oluşturabilir, bunları arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz)
  • Youtube videolarını kullanırken, farklı uygulamalara da giriş yapabileceksiniz.

Youtube hesabınızı ürünlerimiz ve hizmetlerimizle büyütün; https://www.instatakipci.com/youtube/abone-satin-al

Premium Ne Demek?

Premium, Youtube tarafından kullanıcılarına yeni olarak sunulmuş bir abonelik türüdür. Premium sayesinde yeni ayrıcalıklara ulaşabilir ve normal kullanıcılardan farklı şekilde özelliklere kavuşabilirsiniz.

Premium Abonelik Ücretli midir?

Youtube üzerinde Premium abonelik sahibi olmak için aylık olarak ücret ödemeniz gerekecektir. Ücretsiz deneme sürecinden sonra ödemeleriniz başlar ve Premuim ayrıcalıklarından yararlanırsınız.

Premium Ayrıcalıkları Nelerdir?

Premium ile, istediğiniz videoyu online olarak indirebilir ve daha sonra offline olarak izleyebilirsiniz. Bu özellik sayesinde istediğiniz videoya istediğiniz zaman ve istediğiniz yerden ulaşırsınız. Premium ile ilgili detaylı bilgiler için blog yazımızdan faydalanabilirsiniz.

Youtube Destek hakkındaki bir önceki yazımız olan ile de ilgilenebileceğinizi düşünüyoruz.
[Toplam: 1 Ortamala: 5]
Gösterilecek yorum yok.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir