Yurtiçi Kargo

Yurtiçi Kargo

Eğer Yurtiçi Kargo çalışma saatleri ile merak ettiğiniz husus var ise, bu yazımız size oldukça yardımcı olacak. Bu makalemizde sizler için Yurtiçi Kargo ile alakalı merak ettiğiniz çoğu soruyu cevapladık. Bu soruların başında ise şehir dışından kargo bekleyen bireyler için en öncelikli olarak Yurtiçi Kargo mesai saatleri gelmekte. Eğer internet üzerinden alışveriş yaptıysanız ve kargonuz Yurtiçi Kargo tarafından teslim edilecek ise, bu sorunun cevabını merak etmeniz gayet doğal. İsterseniz gelin hep beraber bu sorunun cevabını öğrenelim.

Yurtiçi Kargo Çalışma Saatleri

Yurtiçi Kargo firması çoğu kargo firması gibi hafta içi tam gün olarak hizmet vermekte, hafta sonu ise yarım gün olan mesai saatleri içerisinde müşterilerine kargolarını güvenle teslim etmekteler.

  • Pazartesi – 09:00 – 17:00
  • Salı – 09:00 – 17:00
  • Çarşamba – 09:00 – 17:00
  • Perşembe – 09:00 – 17:00
  • Cuma – 09:00 – 17:00
  • Cumartesi – 09:00 – 13:00 (Kargo kabul ve teslim işlemleri 13:00 – 17:00 arası devam etmekte)
  • Pazar – Kapalı

Yurtiçi Kargo firmasının çalışma saatlerini bu şekilde özetleyebiliriz. Haftaiçi 09:00 – 17:00 arası, hafta sonu ise 09:00 – 13:00 arası, Yurtiçi Kargo şubelerinden her türlü işlemi yapabilirsiniz. Kargo teslim işlemleri de aynı saat aralıklarında aralıksız olarak devam etmektedir. Kargonuzun nerede olduğuyla ile alakalı bilgileri kargo takip kodunuz ile Yurtiçi Kargo resmi internet sitesi üzerinden alabilirsiniz. Bu konuda Yurtiçi Kargo müşteri hizmetleri tarafından da yardım alabilirsiniz. (Vikipedi)

yurtiçi kargo çalışma saatleri

Yurtiçi Kargo Müşteri Hizmetleri

Eğer kargonuzun son durumu ile alakalı bilgiyi müşteri hizmetleri tarafından öğrenmeyi tercih edecekseniz bunu Yurtiçi Kargo müşteri hizmetleri sayesinde kolaylıkla yapabilirsiniz. Fakat bu şekilde de müşteri danışmanının sizden kargo takip kodu isteyeceğini lütfen unutmayın. İletişim öncesi kargo takip kodunuzun elinde bulunduğundan emin olun. Kargo takip işlemi dışında da müşteri danışmanları çoğu işleminizde yardımcı olabilir. Dilerseniz sizler için Yurtiçi Kargo müşteri hizmetleri numarasını paylaşalım.

Bu yazıyı da sevebilirsiniz: Adliye Çalışma Saatleri

444 99 99      

En Yakın Yurtiçi Kargo

Yurtiçi kargo sıradışı hizmetleriyle kargo sektörüne damga vurmaya devam ediyor. Yurtiçi kargonun internet sitesi üzerinden, bulunduğunuz konuma en yakın Yurtiçi kargo şubesini kolaylıkla öğrenebilirsiniz. Sizin ile aşağıda paylaşacağımız adres sayesinde en yakın yurtiçi kargo sorgulaması yapmak oldukça kolay. Lütfen siteye girdikten sonra bulunduğunuz semt ve ilçe bilgilerini girin. Yurtiçi Kargo çalışma saatleri hakkında tüm detayları sizinle paylaştık, bizi takipte kalmaya devam edin.

Çalışma saatleri konusunda merak ettiğiniz tüm detayla bu kategorimizde sizleri bekliyor.

Yurtiçi Kargo Nedir?

Yurtiçi Kargo ülkemizde hizmet vermekte olan, ülkenin herhangi bir yerinden her yere hızlı kargo sevkiyatı yapma amacı taşıyan bir kargo taşımacılık firmasıdır.

Yurtiçi Kargo Ne Zaman Kuruldur?

Yurtiçi Kargo, 1982 yılında İstanbulda Arıkanlı Holding iştiraki olarak İbrahim Arıkan tarafından kurulmuştur. Başlangıçta yalnızca ülkemizde ve KKTC’ye kargo sevkiyatı yapılmakta olan şirket, artık yurtdışına da gönderiler yapmaktadır.

Yurtiçi Kargo Hafta Sonu Açık mı?

Yurtiçi kargo hafta içi tüm günler mesai saatleri içerisinde hizmet vermektedir. Yurtiçi Kargo ayrıca cumartesi günleri öğlen saatlerine kadar hizmet vermektedir.

Çalışma Saatleri hakkındaki bir önceki yazımız olan ile de ilgilenebileceğinizi düşünüyoruz.
[Toplam: 1 Ortamala: 5]
Gösterilecek yorum yok.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir