Zerrin Tekindor Hacker Saldırısı İçin İlk Adımı Attı

Zerrin Tekindor Hacker Saldırısı İçin İlk Adımı Attı

instagram takipçi satın al instatakipci

Sosyal medya güvenliği tüm sosyal medya uygulamalarının yaşadığı en büyük sorunlar arasında geliyor. Zerrin Tekindor hacker saldırısı ile ınstagram hesabına bir süre erişim sağlayamadı. Zira güvenlik ne kadar üst düzeyde tutulursa tutulsun son dönemde önüne geçilemeyen hackerlar sayesinde artık bu güvenlik duvarları bir şekilde aşılabiliyor. Bu durum özellikle ünlü kişilerin sahip oldukları sosyal medya hesaplarını risk altına atıyor. Zaten birçok hacker grubu ilk olarak bu hesapları hedef alıyor ve direk bu hesaplara yönelik saldırılar yapıyor. Haliyle belki uygulamanın ana sistemi üzerinden bir açık bulmak zor. Bireysel olarak yapılan saldırılar sonucunda kullanıcının da dikkatsizliği sonucunda saldırılar başarıya ulaşabiliyor.

Genelde gönderilen bir mail ya da bir mesaj yoluyla kullanıcıların telefonlarına sızan hacker grupları bu sayede kısa bir süre içerisinde hesabı ele geçirebiliyor. Son dönemde bu şekilde hesabını kaptıran isimlerin başında da ünlü oyuncu Zerrin Tekindor geliyor. Daha önce birçok dizide rol alan ünlü isim geçtiğimiz günlerde saldırının hedefi olmuştu.  Hem Twitter hem de Instagram hesabını kaybetmişti. Hacker grup tarafından ele geçirilen hesaplar ile ilgili her hangi bir açıklama yapmayan ünlü ismin özel fotoğraflarının bulunduğu ve bunların paylaşılacağı da iddia edilmişti. Zerrin Tekindor’da tüm bu iddialardan sonra sonunda ilk adımı attı. Savcılığa saldırı için suç duyurusunda bulunan ünlü oyuncunun hesapları engellendi. Soruşturma başlayan konu için henüz net bir açıklama yapılmazken hacker grubunun fotoğraflar karşılığında 10 bin TL para isteğinde bulunduğu da öğrenildi.

İlginizi çekebilecek sayfalar: https://www.instatakipci.com/takipci/turk-bot

Instagram Haberleri hakkındaki bir önceki yazımız olan ile de ilgilenebileceğinizi düşünüyoruz.
Zerrin Tekindor Hacker Saldırısı İçin İlk Adımı Attı
4.4 (87.46%) 59 vote[s]

  1. Turhan ÇETİN

    Bayılıyorum bu ikiliye. Zor günler geçirdikleri oldu evet ama yine de bence örnek çift. İnstagram takipçileri içindeyim her yazıma cevap veriyorlar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir