Instagram ünlüler

Zeynep Ece Akendin Geçeği Instagram Mesajıyla Açıkladı

Ramazan ayında yeniden ekranlara gelmeye başlayan efsane yarışma Çarkıfelek, yakaladığı başarı sayesinde Ramazan’dan sonrada ekranlarda ki yerini almaya devam etti. Yarışmada değişen tek şey ise hostesler oldu. Zira eski hostes Tuğçe’nin yerine yayına devam eden yarışmaya Zeynep Ece Akendin katıldı. Yarışmanın en dikkat çeken değişimi bu olurken bu değişim bazı dedikoduları da beraberinde getirdi. Dedikodulara göre yeni hostesin ünlü sunucu Mehmet Ali Erbil ile bir gönül ilişkisi olduğu söylendi. Bu iddiaların artış göstermesi ve ünlü isme bu yönde birçok mesaj gönderilmesi sonunda bir açıklama yapılmasına da neden oldu.

Konu hakkında ki açıklamayı ilk ağız yani Zeynep Ece Akendin yaptı. Güzelliğiyle dikkat çeken isim Instagram üzerinden yaptığı açıklamada iddiaları doğruladı. Söz konusu açıklamada “Aslı olmayan haberler için sessiz kalmayacağım. Bir açıklama yapayım ki herkes rahat etsin. Hayatımdaki tek adam Mehmet Ali Erbil’dir ve öyle olmaya da devam edecektir. Tanıdığım için zerre pişmanlık duymadığım, aksine tanıdığıma her gün şükrettiğim, sevmekten mutlu olduğum tek kişi olduğun, mutluluktan gözlerimin içini güldürdüğün için teşekkür ederim. Doğum günümü sevdiğim adam ve ailesiyle kutladım. Belki de hayatımın en mutlu yaş gününü geçirdim.” İfadelerini kullanan başarılı isim böylece yaşadıkları ilişkiyi de kanıtlamış oldu. Şimdi ise asıl merak edilen konu bu aşk yüzünden mi Zeynep Ece Akendin’in yarışmaya hostes olduğu. Bu konu hakkında da henüz bir açıklama gelmedi.

Zeynep Ece Akendin Geçeği Instagram Mesajıyla Açıkladı
4.5 (90.7%) 114 votes

Bir önceki yazımız olan Nıssan Yepyeni Bir Instagram Etkinliğine İmza Attı başlıklı makalemizde Instagram etkinlikleri, Instagram kampanyaları ve Nıssan hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Şeyda Coşkun’dan İlginç Instagram Paylaşımı
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir