Instagram ünlüler

Zeynep Kırşan’dan Eşine Duygusal Mesaj

Bu sene düzenlenen ve en iddialı Survıvor olan Survıvor All – Star için yarışmacılar ile birlikte Panama’ya giden Alp Kırşan yarışmalarda sunucu olarak karşımıza çıkıyor. En az yarışmacılar kadar ilgi gören Alp Kırşan hali ile bu süre içinde evinden uzak olunca ailesi de ünlü simin özlemini çekiyor. Ünlü isme en çok özlem duyan kişi ise kısa süre önce evlendiği eşi Zeynep Kırşan. En son “O ses Türkiye” ile tanıdığımız Zeynep Kırşan bu bağlamda Alp Kırşan’ı en çok özleyen isimlerin başında geliyor. Geçtiğimiz günlerde bu hasrete daha fazla dayanamayan Zeynep Kırşan adaya giderek eşini ziyaret etmişti. Hatta burada sineklerin saldırısına uğrayan ismin bacakları şişmiş ve Zeynep Kırşan’da bu halini Instagram hesabından paylaşmıştı.

Tüm bu yaşanan olaylardan sonra ünlü isim sonunda eve döndü. Bu sırada işi için mecburen adada kalma zorunda olan Alp Kırşan içinde yine Instagram üzerinden bir mesaj yayınlayan Zeynep Kırşan takipçilerini duygulandırdı. Söz konusu paylaşımda eşi ile birlikte çekilmiş fotoğraflarını hesabına yükleyen isim “Yüzüme kocaman bir gülümseme daha bıraktın. Bedenim dondu ama aklım kalbim hala yanında. Dikkat et kendine oralarda canım çocuğum” ifadelerini kullandı. Birçok takipçisi tarafından oldukça beğenilen paylaşım hakkında Alp Kırşan’ın nasıl bir karşılık vereceği merak konusu olurken ikili arasında ki sevgi böylece bir kez daha kanıtlanmış oldu.

Zeynep Kırşan’dan Eşine Duygusal Mesaj
4.5 (89.59%) 492 votes

Bir önceki yazımız olan Apple Watch Tüm İddiası İle Geliyor başlıklı makalemizde Apple Watch, Apple Watch geliyor ve Apple Watch Instagram sayfası hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Instagram Marka Hakları İhlali Nasıl Bildirilir?
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir