Ziraat Bankası

Ziraat Bankası

Ziraat Bankası çalışma saatleri ile alakalı bu makalemizde, Ziraat Bankası ve Ziraat Bankası’nın çalışma saatleri ile alakalı her türlü detayı öğreneceksiniz. Türkiye’nin en popüler bankalarından olan bu banka her gün mesai saatleri içerisinde binlerce kişiye hizmet vermeye devam etmekte. Siz de aşağıda size belirteceimiz mesai saatleri aralıklarında Ziraat Bankası şubelerini ziyaret ederek her türlü bankacılık işleminizi kolaylıkla halledebilirsiniz. Bunun dışında sizlerle Ziraat Bankası iletişim numaraları ve Ziraat Bankası müşteri hizmetleri numarası gibi her türlü bilgiyi paylaşacağız. Bu bilgiler için lütfen makalemizi okumaya sabırla devam ediniz.

İsterseniz hemen lafı uzatmadan konuya girelim, Ziraat Bankası mesai saatleri nedir? Ziraat Bankası hangi saat aralıklarında hizmet veriyor ve Ziraat Bankası şubeleri saat kaça kadar açık? (Vikipedi)

ziraat bankası çalışma saatleri

Ziraat Bankası Çalışma Saatleri

Borç ödemek, kredi veya kredi kartı işlemleri gibi işlemler için Ziraat Bankası şubelerini ziyaret etmeniz gerekiyor fakat şubelerin kaça kadar açık olduğundan emin değilsiniz. Mesai saatlerinde Ziraat Bankası şubelerine gidip işlemlerinizi halletmek istiyorsunuz. Sizi gayet iyi anlıyoruz, aşağıda belirtmiş olduğumuz saat aralıklarında bulunduğunuz lokasyona en yakın Ziraat Bankası şubesini ziyaret ederek bu işlemlerinizin hepsini kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Belirtmemiz gereken bir detay var, tüm bankalarda değişiklik gösterdiği gibi, Ziraat Bankası’da saat 12:30 ve 13:30 aralıklarında öğle molası vermektedir.

  • Pazartesi – 09:00 – 17:00 (12:30 – 13:30 Öğle Molası)
  • Salı – 09:00 – 17:00 (12:30 – 13:30 Öğle Molası)
  • Çarşamba – 09:00 – 17:00 (12:30 – 13:30 Öğle Molası)
  • Perşembe – 09:00 – 17:00 (12:30 – 13:30 Öğle Molası)
  • Cuma – 09:00 – 17:00 (12:30 – 13:30 Öğle Molası)
  • Cumartesi – Kapalı
  • Pazar – Kapalı

Evet, işte bu saat aralıklarında siz de kendinize en yakın Ziraat Bankası şubesini ziyaret ederek, Ziraat Bankası ile alakalı her türlü bankacılık işleminizi kolaylıkla halledebilirsiniz. Size en yakın Ziraat Bankası şubesi bilgisini ise Ziraat Bankası resmi internet sitesi üzerinden kolaylıkla öğrenebilirsiniz. Bu şubeleri, yukarıda size belirtmiş olduğumuz saat aralıklarında ziyaret ederek borç ödeme, kredi çekme, kredi kartı borcu ödeme gibi her türlü işleminizi halledebilirsiniz. Bu saat aralıkları dışında mobil bankacılık ve internet bankacılığı sayesinde ise yine çoğu işlemi halledebileceğinizi belirtmek isteriz.

Bu yazıyı da sevebilirsiniz: Adliye Çalışma Saatleri

Çalışma saatleri kategorimiz ile firmaların çalışma saatlerine kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Ziraat Bankası ne zaman kurulmuştur?

Ziraat Bankası 1863 yılında Osmanlı döneminde Mithat Paşa tarafından kurulmuştur.

Ziraat Bankası devletin midir?

Ziraat Bankası Türkiye’de ki 3 kamu bankasından biridir.

Ziraat Bankası müşteri hizmetlerine nasıl bağlanılır?

İlk olarak 444 00 00 arayın, daha sonra sırasıyla 1, 6 ve 0 tuşlamalarını yaptıktan sonra direkt olarak müşteri hizmetlerine bağlanacaksınız.

Çalışma Saatleri hakkındaki bir önceki yazımız olan ile de ilgilenebileceğinizi düşünüyoruz.
[Toplam: 1 Ortamala: 5]
Gösterilecek yorum yok.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir