Instagram etkinlik

Zonguldak Alışveriş Merkezinde Yeni Instagram Yarışması

Instagram’ın kullanıcı sayısı ve etki alanı düşünüldüğü zaman reklam açısından ne kadar önemli bir uygulama olduğunu net bir şekilde anlaşılıyor. Zira sadece uygulamaya verilecek reklamlar değil bunun yanında uygulama kullanılarak reklam yapmakta oldukça etkili hale geldi. Bu neden dolayı da birçok firma ve birçok kuruluş Instagram’ın reklam gücünden yararlanmaya çalışıyor. İşte bu kuruluşlardan bir tanesi de Zonguldak’ın önemli alışveriş merkezlerinden biri olan 67 Burada. Hem daha fazla müşteri çekmek hem de müşterilerle daha fazla etkileşim içerisine girmek isteyen alışveriş merkezi yeni bir etkinliğinde kapılarını açtı.

Instagram ve Twitter gibi sosyal medya uygulamaları üzerinden düzenlenen etkinlik aslında tam da bir yarışma. Etkinlikte alışveriş merkezinin ortasına konulan ve üstü kapatılan arabanın modelinin tahmin edilmesi isteniyor. Yılbaşı öncesi yapılan bir etkinlik olarak gündeme gelen yarışma da Instagram ve Twitter adreslerinden arabanın markasını doğru tahmin eden kullanıcılara ise sinema bileti hediye edilecek. Sadece ilk 50 kişiyle sınırlı olan yarışmaya şimdiden büyük bir ilgi olduğunu söylemek mümkün. Yarışmanın sonucu ise yarışma sonlandıktan çok kısa bir süre içerisinde açıklanacak. Bu süreçte doğru tahmin yapan ilk elli kişi ödüllerini alışveriş merkezinden direk olarak alabilecek. Sürekli yenileri eklenen Instagram yarışmalarına böylece birçok merkezinde katılmaya başladığını söyleyebiliriz. Zira her geçen gün bu tarz yeni bir yarışma ile karşılaşabiliyoruz.

Zonguldak Alışveriş Merkezinde Yeni Instagram Yarışması
4.5 (89.04%) 219 votes

Bir önceki yazımız olan Twitter Instagram’a Yetişmek İçin Yeni Projeye Başladı başlıklı makalemizde Emoji çalışması, Instagram emoji ve Twitter hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazılarımız :
Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Instagram Sorun Bildirisi Yapma
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir