Instagram ünlüler

Zuhal Topal’dan Yayın İptal Açıklaması

Yazımızı Ortalama Okuma Süreniz : 1 Saniye

Ülke gündeminde de sosyal medyanın gündeminde de ana konu ardı ardına yaşanan terör saldırıları oldu. Öncelikle dün akşam saatlerinde Ankara’da gerçekleşen terör saldırısında 27 askeri personel ve bir sivil personel hayatını kaybetmiş ve 81 kişide yaralanmıştı. Henüz yaşanan bu saldırının şoku atlatılmadan ise sabah saatlerinde Diyarbakır’dan gelen bombalı saldırı haberi ve ardından 6 şehidin olması bir kez daha tüm ülkeyi yasa boğmuştu. Ardı ardına gelen bu haberlerden sonra ise hemen hemen tüm alanlarda ise yas uygulamaları başladı.

Televizyon ekranları da bu uygulamaya en çok yer veren merkezler oldu. Yaşanan saldırılar ve gelen kara haberler sonucu bugün yayın akışları değişmeye başladı. Birçok program yayından kaldırılırken yerlerine eski diziler ve benzeri programlar yerleştirildi. Bu konuda bir açıklamada öğle kuşağında evlilik programı sunan ve daha önce bu konularda eleştiri almış olan Zuhal Topal’dan geldi. Ünlü isim yaşanan olaydan sonra program yapmama kararı aldığını açıkladı. Bugün programını iptal eden ünlü isim açıklamayı ise Instagram hesabından “Değerli izleyici ve dinleyicilerimiz, yaşanan terör olayları sebebiyle derin üzüntü içinde olduğumuzu ve bugün yayınlanacak olan radyo ve televizyon programlarımızı yapmayacağımızı bilginize sunarım. Olaylarda hayatını kaybedenlere Allah’ tan rahmet, yakınlarına başsağlığı ve sabır, yaralılara acil şifalar dilerim…” ifadelerini kullanarak tamamladı. Ünlü isme ise birçok takipçisi tebrik mesajları gönderirken bu konuda yaşadığı tartışmalar için bu yönde bir karar aldığını belirten yorumlarda gelmeye başladı.

Zuhal Topal’dan Yayın İptal Açıklaması
4.4 (88.67%) 496 votes

Bir önceki yazımız olan Joey Dorsey Galatasaray’a Veda Etti başlıklı makalemizde Instagram ünlüler, Joey Dorsey ve Joey Dorsey Galatasaray hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Pınar Altuğ Elleri İle Oldukça Şaşırttı
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir