Zula Hileleri

Zula Hileleri

Sizde mi zula hileleri arıyorsunuz? İşte tüm detaylar…Zula oyunu son zamanların en popüler olan oyunların başında gelmektedir. Tamamen Türk yapımı olan bu oyun hakkında merak edilenleri sizler için derliyoruz.

Oyunun içerisindeki haritalar, Türkiye’den oluyor olması, oyunun neden bu kadar çok tercih edildiğini bir kere daha ortaya koymaktadır. Oyunun bu kadar ilgi çekici bir hale geliyor olması da zula oyun hilelerin araştırılmasına sebep olmaktadır. Bizler de oyun hakkında bilgi verdikten sonra oyunun hilelerinden bahsetmek istiyoruz.

Oyun InGame Group tarafından hazırlanarak, kullanıcılara sunulmaktadır. Her gün pek çok kişiye hitap eden ve daha çok kullanıcıya ulaşan uygulama için dikkat edilmesi gereken bazı işlemler bulunuyor. Oyunun ücretsiz ve çevrimiçi oynanması gerektiğinin altını çizebiliriz. Oyundan yüksek verim alabilmek istiyorsanız, bunun için internet bağlantınızın yüksek ve kaliteli olması gerekmektedir. Kesintili bir internet bağlantısı olduğu takdirde bozulan grafiklerden oyundan çok fazla verim alamazsınız. (Vikipedi)

Zula Hile Nasıl Yapılır?

Zula hile uygulamalarını kullanabilmek için kurulumu doğru çalıştırmalı ve kurallara uymalısınız. Genel olarak kurulumun nasıl olacağına dair genel kuralları şu şekilde ifade edebiliriz:

 • Zula altın hilesi çalıştırmadan önce mutlaka bilgisayarınızda yüklü olan virüs programlarını kapatın. Çünkü virüs programları bu tür uygulamaları virüs olarak kabul ettiği için çalışmalarını engelleyebilmektedir.
 • Kurulum dosyasını pc ye kurabilmek için Rar dosyasından setup dosyasını masa üstüne atın.
 • Yönetici olarak çıkarttığınız dosyayı başlatın.
 • Artık kurulumu başlatabilirsiniz. Kurulumun tamamlanması bazen uzun sürebilmektedir. Bu durumda biraz sabırlı olmanızı rica ediyoruz.
 • İşlem tamamlandığında masanın üzerine bir hile kısa yolu gelecektir. Buna tıklayarak hileleri aktif edebilirsiniz.
 • Daha sonra zula oyununa giriş yapın.
 • Menüyü açtığınız zaman karşınıza gelen özelleri aktif ederek, oyunun keyfini sürebilirsiniz.

Zula hileleri hakkında merak edilenleri sizler için derlemeye devam ediyoruz.

zula hileleri

Zula’da Nasıl Hile Yapılır?

Zula altın hilesi 2020 sayesinde karakterinizin çok altını olabilecek. Bu hileleri aktif edebilmek için ayriyeten bir kısayol tuşuna ihtiyaç duymayacaksınız. Zula za hilesi uygulamalarından yararlanmak istiyorsanız, oyunu ilk olarak indirmeli ve üye olmalısınız.

Bu yazıyı da sevebilirsiniz: EU4 Hileleri

Chams: Bu özellik ile düşmanlarınızı farklı renklerde görebilirsiniz. Düşmanlarınızı göreceğiniz rengi kendiniz belirleyebilirsiniz.

EspLine: Düşmanları rahat bir şekilde görmek için etrafları kutu gibi sarılmaktadır. Çizgi olarak kare içerisinde almak istiyorsanız da, EspBox özelliğini seçebilirsiniz.

CrossHair: Dürbünü açmadan düşmanı rahatlıkla hedef altına alabilirsiniz.

Zula Oyunundaki Harita İsimleri Hakkında

Zula oyununun Türkiye haritasını içerisinde barındırdığını söylemiştik. Bu harita isimlerinden bazılarını şu şekilde sıralayabiliriz:

 1. Metro
 2. Otopark
 3. Düğün salonu
 4. Paris
 5. Gemi
 6. İnşaat
 7. Üsküdar Sokakları

Hem Türk hem savaş hem de aksiyon dolu bir oyundur. Oyundaki altınlar sayesinde, silahlar alabileceksiniz. Oyunların sürekli olarak güncellenmesi sebebiyle, silahlara yeniler eklenebilmektedir.

Oyun Hileleri kategorisi ile oyun hileleri hakkında detaylı bilgi sahibi olun.

Zula Nedir?

Zula tamamen Türk yapımı olan, internet bağlantısı ile online olarak oynanabilen, turnuvaların düzenlendiği bir savaş oyunudur. Takımların en fazla rakibi öldürerek hayatta kalma çabasına dayanır.

Zula Ücretli midir?

Zula oyunu tamamen Türk yapımı olmasıyla birlikte tamamen ücretsiz bir oyundur. Hiçbir ücret ödemeden, indirme işlemi yaparak kolayca oynamak mümkündür.

Zula Hileleri Nedir?

Zula hileleri oyun sırasında rakiplerden daha avantajlı bir hale gelmek için yasal olmayacak bir şekilde hile yapmak anlamına gelir. Bu konuda daha detaylı bilgilere blog yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Nedir hakkındaki bir önceki yazımız olan ile de ilgilenebileceğinizi düşünüyoruz.
[Toplam: 5 Ortamala: 3.6]
4 yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir