Zula Nasıl İndirilir?

Zula Nasıl İndirilir?

Son yılların en popüler oyunu Zula nasıl indirilir? Hem ilk hem tek olması açısından büyük öneme sahip Zula, Türk yapımı video oyunudur. Halihazırda geliştirilmeye devam edilirken MMOFPS türünde oldukça etkileyicidir. 2015 yılı çıkışlı olup Türkiye ile birlikte Avrupa, Brezilya, İran, Latin Amerika bölgelerinde oynanabilmektedir. Mobil seçeneği de var olurken Windows sağlayıcı ile ücretsiz bir şekilde aksiyon oyunu denenebilir. Peki, zula giriş işlemleri nasıl olmaktadır?

Zula Nedir?

Oldukça yüksek aksiyona sahip bir video oyunu olan Zula, resmî sitesi üzerinden ücret ödemeksizin indirilmektedir. Hızlıca zula oyun hakkında bilgilere yine bu şekilde erişmek söz konusudur. İnternet hızına bağlı olarak indirme ve yükleme süreleri farklılık gösterebilir. Farklı hikayeler mevcut olurken birbirinden ilginç karakter seçimleriyle de zula kayıt tamamlanır. Daha önce yaşanan teknik bir durumdan ötürü Steam platformundan kaldırılmış olmasına karşın şu an için herhangi bir sorun bulunmamaktadır. Ocak ayı içerisinde İOS ve Android sistemli cihazlardan kullanılabilecek mobil versiyonu da sorunsuz şekilde devreye girdi. (Vikipedi)

Zula Nasıl İndirilir?

Oyun içi tüm karakterler ve haritalar Türkiye odaklı olurken hızlı bir şekilde zula nasıl indirilir sorusuna da yanıt bulunmaktadır. Site üzerinden indirme işlemleri yapılır. Windows işletim sistemli bilgisayarlarda herhangi bir problem olmazken zula sistem gereksinimleri oldukça makuldür. Mail adresi, kullanıcı adı ve şifre giriş için yeterli olurken hesap oluşturma evresi de dakikalar içinde tamamlanır. İndirme yapıldıktan sonra açılan oyunda hesabım var denilerek heyecana hemen başlayabilirsiniz.

zula nasıl oynanır

Ölüm Maçı, Sabotaj, Sancak Savaşı, Herkes Tek, Kartopu Savaşı, Eleme, Koruma, Patron, Tokat gibi birçok farklı oyun modları vardır. Ayrıca Üsküdar Sokakları, Safranbolu, Düğün Salonu, Kuzey Irak, Gaziantep Mülteci Kampı, Hangar, Metro, İnşaat gibi harita türlerinden de seçimler yapılmaktadır. İstediğiniz bölgede oyuna başlayabilir, zula nasıl oynanır sorusuna cevap verebilirsiniz. Pro, Genel, Klan, Acemi, Rekabet ve Turnuva sunucu seçimleri de yapılmaktadır. Bordo bereli, polis, bakırcı ve farklı mesleklerdeki karakter seçimleri de oyuncular tarafından gerçekleştirilir. Her karakterin belirli bir tip özellikleri mevcuttur. Alınacak silah ve zırhlarla çok daha güçlü bir karakter haline gelmesi sağlanır. Savaş meydanlarında çok daha etkili olunması sağlanabileceği gibi hız, bitiricilik, nişan ya da sağlık gibi farklı alanlarda güçlendirme yapılmaktadır. Bununla birlikte online olarak takımlı halinde zula oyunu oynanabilir.

Bu yazıyı da sevebilirsiniz: Word Sayfa Numarası Ekleme

Zula Oyunu Özellikleri

  • Ücretsiz şekilde hızlı indirmeyle zula oyunu elde edilir.
  • Farklı oyun sunucuları olması, sorunsuz şekilde online özelliklerin sunulması önemlidir.
  • Geniş yelpazeli harita ve karakter seçimleri bulunmaktadır.
  • İstenilen anda mobil cihazlardan da oyunun oynanması mümkündür.
  • Hemen gerekli altın ve karakterleri güçlendirme imkanları mevcuttur.

Zula Güncelleme

Oyunun devamlı geliştirildiği bilinirken zula ne demek sorusu da bu çerçevede yanıt bulur. Türk yapımı FPS oyunu olan online seçenekli Zula, hızlı bir indirme sonrasında yüklenir. Hemen kayıt oluşturarak sizlerde karakter seçimi yapabilir, istediğiniz haritada mücadeleye başlayabilirsiniz.

Nasıl Yapılır kategorisi yazılarımız ile merak ettiğiniz tüm bilgilere ulaşabilirsiniz.

Zula Nedir?

Zula; Türk yapımı olan, takımlı bir şekilde oynanan, belirli bir alan içerisinde geçen, rakip takımdan en çok oyuncuyu etkisiz hale getirenin eli kazandığı ve daha sonra oyunu kazandığı bir aksiyon oyunudur.

Zula Ücretli mi?

Zula oyunu, ücretsiz bir şekilde internet üzerinden indirilebilecek ve hiçbir ücret ödemeden oynanabilecek bir oyundur. Ancak oyun içi alımlar bulunmaktadır ve bunlar oyuncuya bağlıdır.

Zula Nasıl Oynanır?

Zula oynamak için, reflesklerin güçlü olması ve oyuna iyi odaklanmak gerekir. Rakibi iyi takip etmek ve isabetli atışlarda bulunmakta çok önemlidir. Detaylı bilgi için blog yazımızdan faydalanabilirsiniz.

Nedir hakkındaki bir önceki yazımız olan ile de ilgilenebileceğinizi düşünüyoruz.
[Toplam: 1 Ortamala: 5]
2 yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir