İsmimizi fenomist.com olarak değiştiriyoruz. 10 yıllık marka adımız instatakipci.com'un yerini yakın bir tarihte fenomist.com alacaktır.
Daha Fazla
100
Üye
%2 İNDİRİMLİ
59,00 ₺
57,50 ₺
250
Üye
%6 İNDİRİMLİ
147,50 ₺
137,50 ₺
500
Üye
%9 İNDİRİMLİ
295,00 ₺
267,50 ₺
1000
Üye
%11 İNDİRİMLİ
590,00 ₺
520,00 ₺
2500
Üye
%13 İNDİRİMLİ
1.475,00 ₺
1.275,00 ₺
5000
Üye
%15 İNDİRİMLİ
2.950,00 ₺
2.495,00 ₺
10000
Üye
%17 İNDİRİMLİ
5.900,00 ₺
4.850,00 ₺
50
Üye
29,50 ₺
Fiyat: 0,00 0,00
Fiyat: 0,00 0,00
adet /
% Ucuz
Discord Sunucu Üyeleri Satın Al
4.3 / 5
5 1 Toplam: 57 Değerlendirme
Yorum Yap
discord üye satın al hizmeti nedir

Discord Üye Satın Al Hizmeti Nedir? 

Discord uygulaması, oyun sektörünün gelişmesiyle ortaya çıkmış olan son dönemlerin en popüler görüntülü konuşma uygulamalarından biri haline geldi. Öncelikle Discord nedir diye soruyorsanız, Discord özellikle bilgisayar oyunu oynamayı seven ya da online oyunları beraber oynayabilmek isteyen kişilerin oyun esnasında rahatlıkla iletişimde kalmasını sağlayan bir uygulama olarak geliştirilmiş olsa da son zamanlarda internet yayıncılığı sektörünün hızlı gelişimiyle her alandan insanın kanallar sayesinde iletişim kurmasını sağlayan bir uygulamadır. Durum bu olunca her yayın yapan ya da video platformlarında videolarını paylaşan kişiler kendi kanallarını kurup kitlelerinin iletişim kurmalarını sağlamaya başladılar. 

Bu durumda hazır kitlesi olanlar için Discord kanalı açıp fazlaca üyeye sahip olmak hiç de zor değil. Fakat Discord üzerinde yeni bir kitle oluşturmak isteyen kişiler için durum daha zor gözükebilir. Hiçbir kullanıcının bu zorluğu yaşamaması için İnstaTakipçi olarak size kaliteli ve ucuz bir servis sunuyoruz; Discord Üye Satın Al! Bu ürün sayesinde Discord kanalınızda istediğiniz kadar yabancı aktif üyeye sahip olabilirsiniz. 

discord üye satın al önce sonra

discord üye satın almak ne işe yarar

Discord Üye Satın Almak Ne İşe Yarar? 

Son yılların en popüler görüntülü konuşma ve mesajlaşma uygulaması olan Discord’da birçok kanal oluşturmak ve bu kanallarda birçok insanla iletişime geçmek mümkün. Oyun yayıncılığından dil eğitimine kadar birçok konuda insanların sohbet edebildiği bu uygulamada kitle oluşturmak hazır kitlesi olan yayıncıların yanında zorlayıcı olabilir.  

Discord kanalınızı büyütebilmek için Discord aktif üye satın aldığınızda büyüme hızını ikiye katlayabilirsiniz ve kanalınızın organik olarak büyümesini sağlayabilirsiniz. Yabancı ve aktif üyeler sayesinde kanalınızın etkileşimini her zaman üst seviyede tutarak kanalınıza üye olan insanların daha fazla keyif almasını sağlayabilir ve böylece var olan üyelerin yeni kişilerle kanalınızı paylaşmasını da siz de keyifle izleyebilirsiniz.  

discord üye satın al servisinin avantajları

Discord Üye Satın Al Servisinin Avantajları 

Discord üzerinden dilediğiniz konu hakkında bir kanal açabilir ve bu kanalda bu konuya ilgi duyan insanları toplayıp keyfile sohbet edebilecekleri bir ortam kurabilirsiniz. Eğer siz de böyle bir kanala sahip olmak ve kanalınızı büyütmek istiyorsanız ucuz Discord Üye Satın Al servisimizden yararlanabilirsiniz. Ucuz ve kaliteli Discord Üye Satın Al servisimizin avantajlarından bazıları şunlardır; 

 • Daha fazla üyeye sahip olmanızı sağlar. 
 • Discord kanalızınızın organik büyümesine yardımcı olur. 
 • Kanalınızın her daim etkileşim içinde olmasını sağlar. 
 • Aktif üyelere sahip olmanızı sağlar. 
 • Yabancı üyeler ile kanalınızda üye çeşitliliği olur. 

Ayrıca Discord kanalınızın yanında Telegram'da da sohbet grubu oluşturarak kitlenizi geliştirebilirsiniz. Telegram Grup Üyesi Takipçi Satın Al servisimizden de yararlanarak işlerinizi kolaylaştırabilirsiniz.

discord üye nasıl satın alınır

Discord Üye Nasıl Satın Alınır? 

Discord kanalınızı maksimum etkileşime kavuşturmak Discord Aktif Üye Satın Al servisi ile oldukça kolay. Yapmanız gereken tek şey aşağıdaki adımları takip etmek ve saniyeler içinde yabancı ve aktif üyelerinize kavuşmayı beklemek! 

 1. Discord hesabınıza girin. 
 2. Oluşturduğunuz kanalın linkini kopyalayın. 
 3. InstaTakipçi.com hızlı Discord Üye Satın Al ürünümüzün sayfasına geri dönün ve linki verilen kutucuğa yapıştırın. 
 4. Ne kadar aktif ve yabancı üye istediğinizi seçin. 
 5. Güvenli ödeme adımlarını tamamlayın. 
 6. Discord üyelerinizin tadını çıkarın! 

Eğer bir Twitch yayıncısı olarak Discord kitlenizi büyütmeye çalışıyorsanız, Twitch Takipçi Satın Al servisimizden de yararlanarak başarınızı ikiye katlayabilirsiniz.

PDF indir

neden instatakipçiden discord üye satın almalısınız

Neden InstaTakipçi’den Discord Üye Satın Almalısınız? 

10 yılı aşkın sosyal medya hizmeti tecrübesiyle InstaTakipçi platformu olarak yeni çözümler üretmeye ve hizmet sunmaya devam ediyoruz. Her servisimizde olduğu gibi Discord Üye Satın Al servisimizde de tamamen müşteri odaklı hizmet sunuyoruz. Neden InstaTakipçi.com’u tercih etmeniz gerektiğini detaylıca öğrenmek isterseniz; 

 • Tamamen aktif üyelere ulaşmanın tek adresidir.  
 • 7/24 canlı desteğimiz sayesinde istediğiniz her an bize ulaşabilirsiniz. 
 • Güvenli ödeme yöntemleri sayesinde gönül rahatlığıyla alışveriş yapabilirsiniz. 
 • Kaliteli servislerimize uygun fiyata ulaşabilirsiniz. 
 • Satın almış olduğunuz hizmetler dakikalar içerisinde hızlı bir şekilde hesabınıza yansır. 
 • Hiçbir servisimizde şifrenize ya da hesap bilgilerinize ihtiyacımız yoktur ve kayıt altına alınmazlar. 
 • Sitemiz tüm hacklenme durumlarına karşı koruma altındadır. 
 • Tüm hizmetlerimiz her ihtimale karşı garantilidir. 

Sıkça Sorulan Sorular

Ürün ve araçlarımız hakkında aklınıza takılan sorularınıza hemen cevap bulun. Eğer sorunuzun cevabını 'Sıkça Sorulan Sorular' kısmında bulamazsınız, bize ücretsiz bir şekilde canlı destek sistemimiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Discord Üye Satın Al hizmeti oluşturduğunuz Discord kanalında daha fazla yabancı aktif üye olmasını sağlayacak ve etkileşimi artıracak olan bir servistir. 

Discord üye satın aldığınızda kısa sürede dilediğiniz üye sayısına sahip olarak hayalini kurduğunuz başarıya erişebilirsiniz. Aktif üyeler sayesinde etkileşim artmaya devam edecek ve organik büyümeyi de destekleyebileceksiniz. 

InstaTakipçi.com’dan yararlanacağınız tüm servislerde olduğu gibi Discord Üye Satın Al servisi de tamamen güvenilirdir ve hiçbir şekilde özel bilgileriniz istenmez. 

Discord Üye Satın Al hizmeti için ihtiyacımız olan tek şey kanalınızın linkidir ve hiçbir şekilde şifreniz istenmez. InstaTakipçi platformu olarak şifrenizi hiç kimseyle paylaşmamanızı tavsiye ediyoruz. 

Satın aldığınız Discord üyeler aktif kullanıcılar olduğu için üye satın aldığınız anlaşılmaz. 

Discord Üye Satın Al servisini satın aldığınız üye sayısında hiçbir düşüş olmaz fakat her ihtimale karşı tüm servislerimiz garantilidir.  

Dilediğiniz kadar Discord üye satın alabilirsiniz. 

7/24 canlı destek hizmetimiz sayesinde dilediğiniz her an bize ulaşabilirsiniz. 

Satın aldığınız Discord üyeler tamamen aktif ve yabancı kullanıcılardır. 

Satın aldığınız Discord üyeler dakikalar içerisinde hızlı bir şekilde hesabınıza yansır. 

InstaTakipçi 10 yılı aşkın sosyal medya servisi tecrübesi ile tamamen güvenilir bir platformdur. Tüm servisler yüksek kalite ve ulaşılabilir fiyatlarla sunulmakla beraber, birçok ücretsiz hizmet de sağlanmaktadır.  

Discord üye satın almanız durumunda hesabınız hiçbir şekilde zarar görmez. 

Deneyiminiz hakkında yorum yapın

Görüş ve önerilerinizi önemsiyoruz. Sizlere sitemiz tarafından sunduğumuz hizmet ve araçlarımızı aşağıda yer alan 'Deneyiminiz hakkında yorum yapın' kısmından değerlendirerek, bizlerin gelişimine destek olabilirsiniz.
Yorum Yap
Discord Sunucu Üyeleri Satın Al - Çevrimiçi, Garantili ve Faturalı
Instatakipci
Discord Üye Satın Al servisinden garantili yararlanın. Discord sunucularınızın etkileşimini türk ve yabancı aktif Discord üyeleri ile artırın.
4940
4940
Discord Sunucu Üyeleri Satın Al - Çevrimiçi, Garantili ve Faturalı
29.50 2023-12-30 Stokta Var https://www.instatakipci.com/discord-uye-satin-al
4.3 / 5
5 1 Toplam: 57 Değerlendirme
Discord’da kitle oluşturma

Discord’da kitle oluşturma biraz zor açıkçası. Ben de Discord Üye Satın Al hizmetini görünce denemek istedim. Bu zaman kadar boşuna çaba harcamışım, çok kolay bir şekilde kanalım büyüdü ve büyümeye devam ediyor.

5 5 1 2023-05-15 Buğra Denizli
Buğra Denizli
Satın alma süreci

Satın alma süreci çok kolay ve hızlıydı. Üyeler de dakikalar içinde hesabıma yansıdı. Düzenli olarak bu servisi kullanmaya devam edeceğim.

5 5 1 2023-05-15 Beril Bağcı
Beril Bağcı
Hem uygun fiyatlı

Hem uygun fiyatlı hem de kaliteli. Herkese tavsiye ediyorum. Aldığım üyeler çok hızlı bir şekilde hesabıma yansıdı.

5 5 1 2023-05-15 Ayten Akar
Ayten Akar
Bu kadar ucuz

Bu kadar ucuz olan başka Discord üye alabilceğim site olduğunu düşünmüyorum. Bu fiyata bu performans harika.

5 5 1 2023-05-15 Ümit Coşkun
Ümit Coşkun
Normalde kanalımdaki etkileşimi

Normalde kanalımdaki etkileşimi korumak için düzenli olarak uğraşmam gerekiyordu. Aktif Discord üyeleri satın aldıktan sonra artık daha az çabayla kanalımı kontrol edebiliyorum.

5 5 1 2023-05-15 Tezcan Kızılırmak
Tezcan Kızılırmak
İlk alışverişimdi fakat

İlk alışverişimdi fakat son olmayacak. Müşteri hizmetlerine çok kolay ulaştım ve tüm sorularımı cevapladılar. Oldukça memnun kaldım, tavsiye ederim.

5 5 1 2023-05-15 Asuman Kaan
Asuman Kaan
Normalde böyle servislere

Normalde böyle servislere pek güvenmem ama artık InstaTakipçi sayesinde satın almaya devam edeceğim. Asla şifrem istenmedi ve ödeme sürecinde hiçbir güvenlik sorunu yaşamadım.

5 5 1 2023-05-15 Eser Erbil
Eser Erbil
InstaTakipçi’den aldığım ilk

InstaTakipçi’den aldığım ilk ürün değil. Her zaman tercih edeceğim tek sosyal medya servisi platformu. Aldığım üyeler saniyeler içinde hesabıma yansıdı.

5 5 1 2023-05-15 Altan Onarıcı
Altan Onarıcı
İnternet yayıncılığı yaptığım

İnternet yayıncılığı yaptığım için izleyicilerim iletişim kurabilsin diye bir kanal açtım. Discord Üye Satın Al hizmetiyle karşılaşınca denemek istedim ve sonuç inanılmaz. Sadece Discord kanalım değil, yayın yaptığım platformlarda da kitlemin büyümesine destek oldu.

5 5 1 2023-05-15 Ulvi Şahin
Ulvi Şahin
Blogumu kurduğum Discord

Blogumu kurduğum Discord kanalı sayesinde büyütme imkanını InstaTakipçi’nin Discord Üye Satın Al hizmeti sayesinde elde ettim. Artık blogumun bir kitlesi var ve gittikçe büyüyor.

5 5 1 2023-05-15 Emel Kıraç
Emel Kıraç
İngilizce öğretmeni olarak

İngilizce öğretmeni olarak tüm öğrencilerimi bir kanalda topladım ve beraber pratik yapıyorlardı. Öğrenci önerisiyle InstaTakipçi’den aktif yabancı üye satın aldım ve kanalım yüzlerce üyeye ulaştı. Gittikçe de büyümeye devam ediyor!

5 5 1 2023-05-15 Derin Celal
Derin Celal
Uzun zamandır Discord

Uzun zamandır Discord kanalımı büyütmekte zorlanıyordum, ta ki InstaTakipçi ile karşılaşana kadar! Kısa sürede kanalım istediğim kıvama geldi.

5 5 1 2023-05-15 Halil Gökbakar
Halil Gökbakar

Blog Yazılarımız

Discord Bump Nedir?
19/07/2023
Discord Bump Nedir?

Elbette halihazırda geniş bir kitlesi olan insanlar için sunucuya aktif sohbet edebilecek onlarca, hatta yüzlerce Discord üyesi eklemek oldukça kolay bir iş gibi görünebilir. Peki böyle bir imkanı olmayanlar, binlerce Discord sunucusu arasından Discord üyelerinin kendi sunucularına katılmasını nasıl sağlarlar?İşte tam da bu noktada yaygın olarak iki seçenek devreye giriyor. […]

 
Discord Bot Ekleme Nasıl Yapılır?
19/07/2023
Discord Bot Ekleme Nasıl Yapılır?

2015’te hayatımıza girmesinin ardından Discord, giderek popülerliğini artıran ve online topluluklar arasında yaygın bir iletişim kanalı olarak kendine yer edinmiş bir platform. Tabii Discord üyeleri keyifli vakit geçirmek üzere kendileri için en uygun sunucuları ararken bu sunucuların daha zenginleştirilmiş ve eğlenceli bir deneyim sunabilmesi için de işleri kolaylaştıracak bazı yardımcılar […]

 
Discord GIF Nasıl Eklenir? Discord GIF Yapma 
10/07/2023
Discord GIF Nasıl Eklenir? Discord GIF Yapma 

Discord GIF, Discord’da kullanılan hareketli resimlerdir. Discord üyeleri tarafından Discord sohbetlerine renk ve eğlence katmak veya duyguları görsel olarak ifade etmek için çeşitli amaçlarla kullanılabilir. Discord GIFleri, GIF arama motorlarından ya da özel olarak oluşturulmuş GIFlerden seçilebilir. Hatta sohbetlerde kullanmanın yanı sıra Discord üzerinde GIFleri hareketli profil fotoğrafı olarak da […]

 
Canlı Destek
Canlı Destek
Çevrimiçi
Canlı Destek