İsmimizi fenomist.com olarak değiştiriyoruz. 10 yıllık marka adımız instatakipci.com'un yerini yakın bir tarihte fenomist.com alacaktır.
Daha Fazla
Star Icon
100
Üye
%2 İNDİRİMLİ
59,00 ₺
57,50 ₺
250
Üye
%6 İNDİRİMLİ
147,50 ₺
137,50 ₺
500
Üye
%9 İNDİRİMLİ
295,00 ₺
267,50 ₺
1000
Üye
%11 İNDİRİMLİ
590,00 ₺
520,00 ₺
2500
Üye
%13 İNDİRİMLİ
1.475,00 ₺
1.275,00 ₺
5000
Üye
%15 İNDİRİMLİ
2.950,00 ₺
2.495,00 ₺
50
Üye
29,50 ₺
Fiyat: 0,00 0,00
Fiyat: 0,00 0,00
adet /
% Ucuz
Discord Sunucu Üyeleri Satın Al
4.3 / 5
5 1 Toplam: 57 Değerlendirme
Yorum Yap

Discord Üye Satın Al Özellikleri

 • Discord Üye Satın Al hizmeti nedir?

  Discord Üye Satın Al servisi, Discord üzerinden açmış olduğunuz kanalların daha fazla üyeye ve etkileşime sahip olmasını sağlayarak organik büyümesini hızlandırmaya yarayan bir hizmettir.

 • Neden Discord Üye Satın Al hizmetinden yararlanmalısınız?

  Discord Üye Satın Al hizmetinden yararlandığınızda daha fazla üyeye sahip olarak kanalınızın yabancı aktif üyelerle etkileşimini artırır ve organik büyümesine destek olursunuz.

 • Hızlı Teslimat

  Siparişiniz anında işleme alınır ve size verilen tahmini teslim süresi içinde tamamlanır.

 • İade Garantisi

  Siparişinizi hizmet sayfasında belirtilen (üç günün altında olmayan) tahmini teslim süresinde teslim edemememiz halinde paranızı iade etme garantisi veriyoruz.

 • Azalma Riski Yok

  Bu hizmetimizde düşüş veya azalma riski yoktur. Aksi takdirde siparişinizden itibaren altı ay boyunca düşüşlerin tekrar sağlanacağını garanti ederiz.

 • 7/24 Canlı Destek

  7 gün 24 saat boyunca canlı destek alanı, Whatsapp ve e-posta üzerinden tüm müşterilerimize aralıksız canlı destek sağlıyoruz.

 • Güvenli Ödeme

  Kolay, hızlı ve SSL güvenlik sertifikasıyla güvenli bir şekilde kredi kartıyla veya banka hesaplarımıza havale ve EFT ile ödeme seçenekleri sunuyoruz.

 • Şifrenizi İstemiyoruz

  Hiçbir zaman hiçbir işlemde hesabınızın şifresini talep etmiyoruz. Güvenliğiniz için şifrenizi hiç kimseyle paylaşmamanızı öneririz.

 • Bilgilendirme

  Satın alımlarınız sonrasında sipariş etkileşimlerinizin doğru takip edilebilmesi için, aynı ürünleri eş zamanlı olarak farklı sitelerden almamanız gerekir.

 • Sıkça Sorulan Sorular

  Ürün ve araçlarımız hakkında aklınıza takılan sorularınıza hemen cevap bulun. Eğer sorunuzun cevabını 'Sıkça Sorulan Sorular' kısmında bulamazsınız, bize ücretsiz bir şekilde canlı destek sistemimiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

  Discord Üye Satın Al hizmeti oluşturduğunuz Discord kanalında daha fazla yabancı aktif üye olmasını sağlayacak ve etkileşimi artıracak olan bir servistir. 

  Discord üye satın aldığınızda kısa sürede dilediğiniz üye sayısına sahip olarak hayalini kurduğunuz başarıya erişebilirsiniz. Aktif üyeler sayesinde etkileşim artmaya devam edecek ve organik büyümeyi de destekleyebileceksiniz. 

  InstaTakipçi 10 yılı aşkın sosyal medya servisi tecrübesi ile tamamen güvenilir bir platformdur. Tüm servisler yüksek kalite ve ulaşılabilir fiyatlarla sunulmakla beraber, birçok ücretsiz hizmet de sağlanmaktadır.  

  Discord üye satın almanız durumunda hesabınız hiçbir şekilde zarar görmez. 

  InstaTakipçi.com’dan yararlanacağınız tüm servislerde olduğu gibi Discord Üye Satın Al servisi de tamamen güvenilirdir ve hiçbir şekilde özel bilgileriniz istenmez. 

  Discord Üye Satın Al hizmeti için ihtiyacımız olan tek şey kanalınızın linkidir ve hiçbir şekilde şifreniz istenmez. InstaTakipçi platformu olarak şifrenizi hiç kimseyle paylaşmamanızı tavsiye ediyoruz. 

  Satın aldığınız Discord üyeler aktif kullanıcılar olduğu için üye satın aldığınız anlaşılmaz. 

  Discord Üye Satın Al servisini satın aldığınız üye sayısında hiçbir düşüş olmaz fakat her ihtimale karşı tüm servislerimiz garantilidir.  

  Dilediğiniz kadar Discord üye satın alabilirsiniz. 

  7/24 canlı destek hizmetimiz sayesinde dilediğiniz her an bize ulaşabilirsiniz. 

  Satın aldığınız Discord üyeler tamamen aktif ve yabancı kullanıcılardır. 

  Satın aldığınız Discord üyeler dakikalar içerisinde hızlı bir şekilde hesabınıza yansır. 

  Deneyiminiz hakkında yorum yapın

  Görüş ve önerilerinizi önemsiyoruz. Sizlere sitemiz tarafından sunduğumuz hizmet ve araçlarımızı aşağıda yer alan 'Deneyiminiz hakkında yorum yapın' kısmından değerlendirerek, bizlerin gelişimine destek olabilirsiniz.
  Yorum Yap
  Discord Sunucu Üyeleri Satın Al - Çevrimiçi, Garantili ve Faturalı
  Instatakipci
  Discord Üye Satın Al servisinden garantili yararlanın. Discord sunucularınızın etkileşimini türk ve yabancı aktif Discord üyeleri ile artırın.
  4940
  4940
  Discord Sunucu Üyeleri Satın Al - Çevrimiçi, Garantili ve Faturalı
  29.50 2024-12-30 Stokta Var https://www.instatakipci.com/discord-uye-satin-al
  4.3 / 5
  5 1 Toplam: 57 Değerlendirme
  Discord’da kitle oluşturma

  Discord’da kitle oluşturma biraz zor açıkçası. Ben de Discord Üye Satın Al hizmetini görünce denemek istedim. Bu zaman kadar boşuna çaba harcamışım, çok kolay bir şekilde kanalım büyüdü ve büyümeye devam ediyor.

  5 5 1 2023-05-15 Buğra Denizli
  Buğra Denizli
  Satın alma süreci

  Satın alma süreci çok kolay ve hızlıydı. Üyeler de dakikalar içinde hesabıma yansıdı. Düzenli olarak bu servisi kullanmaya devam edeceğim.

  5 5 1 2023-05-15 Beril Bağcı
  Beril Bağcı
  Hem uygun fiyatlı

  Hem uygun fiyatlı hem de kaliteli. Herkese tavsiye ediyorum. Aldığım üyeler çok hızlı bir şekilde hesabıma yansıdı.

  5 5 1 2023-05-15 Ayten Akar
  Ayten Akar
  Bu kadar ucuz

  Bu kadar ucuz olan başka Discord üye alabilceğim site olduğunu düşünmüyorum. Bu fiyata bu performans harika.

  5 5 1 2023-05-15 Ümit Coşkun
  Ümit Coşkun
  Normalde kanalımdaki etkileşimi

  Normalde kanalımdaki etkileşimi korumak için düzenli olarak uğraşmam gerekiyordu. Aktif Discord üyeleri satın aldıktan sonra artık daha az çabayla kanalımı kontrol edebiliyorum.

  5 5 1 2023-05-15 Tezcan Kızılırmak
  Tezcan Kızılırmak
  İlk alışverişimdi fakat

  İlk alışverişimdi fakat son olmayacak. Müşteri hizmetlerine çok kolay ulaştım ve tüm sorularımı cevapladılar. Oldukça memnun kaldım, tavsiye ederim.

  5 5 1 2023-05-15 Asuman Kaan
  Asuman Kaan
  Normalde böyle servislere

  Normalde böyle servislere pek güvenmem ama artık InstaTakipçi sayesinde satın almaya devam edeceğim. Asla şifrem istenmedi ve ödeme sürecinde hiçbir güvenlik sorunu yaşamadım.

  5 5 1 2023-05-15 Eser Erbil
  Eser Erbil
  InstaTakipçi’den aldığım ilk

  InstaTakipçi’den aldığım ilk ürün değil. Her zaman tercih edeceğim tek sosyal medya servisi platformu. Aldığım üyeler saniyeler içinde hesabıma yansıdı.

  5 5 1 2023-05-15 Altan Onarıcı
  Altan Onarıcı
  İnternet yayıncılığı yaptığım

  İnternet yayıncılığı yaptığım için izleyicilerim iletişim kurabilsin diye bir kanal açtım. Discord Üye Satın Al hizmetiyle karşılaşınca denemek istedim ve sonuç inanılmaz. Sadece Discord kanalım değil, yayın yaptığım platformlarda da kitlemin büyümesine destek oldu.

  5 5 1 2023-05-15 Ulvi Şahin
  Ulvi Şahin
  Blogumu kurduğum Discord

  Blogumu kurduğum Discord kanalı sayesinde büyütme imkanını InstaTakipçi’nin Discord Üye Satın Al hizmeti sayesinde elde ettim. Artık blogumun bir kitlesi var ve gittikçe büyüyor.

  5 5 1 2023-05-15 Emel Kıraç
  Emel Kıraç
  İngilizce öğretmeni olarak

  İngilizce öğretmeni olarak tüm öğrencilerimi bir kanalda topladım ve beraber pratik yapıyorlardı. Öğrenci önerisiyle InstaTakipçi’den aktif yabancı üye satın aldım ve kanalım yüzlerce üyeye ulaştı. Gittikçe de büyümeye devam ediyor!

  5 5 1 2023-05-15 Derin Celal
  Derin Celal
  Uzun zamandır Discord

  Uzun zamandır Discord kanalımı büyütmekte zorlanıyordum, ta ki InstaTakipçi ile karşılaşana kadar! Kısa sürede kanalım istediğim kıvama geldi.

  5 5 1 2023-05-15 Halil Gökbakar
  Halil Gökbakar

  Blog Yazılarımız

  Discord Bump Nedir?
  19/07/2023
  Discord Bump Nedir?

  Elbette halihazırda geniş bir kitlesi olan insanlar için sunucuya aktif sohbet edebilecek onlarca, hatta yüzlerce Discord üyesi eklemek oldukça kolay bir iş gibi görünebilir. Peki böyle bir imkanı olmayanlar, binlerce Discord sunucusu arasından Discord üyelerinin kendi sunucularına katılmasını nasıl sağlarlar?İşte tam da bu noktada yaygın olarak iki seçenek devreye giriyor. […]

   
  Discord Bot Ekleme Nasıl Yapılır?
  19/07/2023
  Discord Bot Ekleme Nasıl Yapılır?

  2015’te hayatımıza girmesinin ardından Discord, giderek popülerliğini artıran ve online topluluklar arasında yaygın bir iletişim kanalı olarak kendine yer edinmiş bir platform. Tabii Discord üyeleri keyifli vakit geçirmek üzere kendileri için en uygun sunucuları ararken bu sunucuların daha zenginleştirilmiş ve eğlenceli bir deneyim sunabilmesi için de işleri kolaylaştıracak bazı yardımcılar […]

   
  Discord GIF Nasıl Eklenir? Discord GIF Yapma 
  10/07/2023
  Discord GIF Nasıl Eklenir? Discord GIF Yapma 

  Discord GIF, Discord’da kullanılan hareketli resimlerdir. Discord üyeleri tarafından Discord sohbetlerine renk ve eğlence katmak veya duyguları görsel olarak ifade etmek için çeşitli amaçlarla kullanılabilir. Discord GIFleri, GIF arama motorlarından ya da özel olarak oluşturulmuş GIFlerden seçilebilir. Hatta sohbetlerde kullanmanın yanı sıra Discord üzerinde GIFleri hareketli profil fotoğrafı olarak da […]

   
  Canlı Destek
  Canlı Destek
  Çevrimiçi
  Canlı Destek