İsmimizi fenomist.com olarak değiştiriyoruz. 10 yıllık marka adımız instatakipci.com'un yerini yakın bir tarihte fenomist.com alacaktır.
Daha Fazla
https://www.instatakipci.com/e-fatura
E-Fatura Sayfası & Güvenilir Alışveriş | Instatakipci 2023-01-06T10:50:02+03:00 2023-01-06T10:50:02+03:00
https://www.instatakipci.com/e-fatura Instatakipci
Instatakipci
https://www.instatakipci.com/img/logo/structure/instatakipci.svg 324 112
https://www.instatakipci.com/img/uploads/instatakipci-e-fatura-ornegi.png
https://www.instatakipci.com/img/uploads/instatakipci-siparis-kontrol-maili.png

Değerli Instatakipci.com kullanıcıları;

Instatakipci olarak 10 yılı aşkın süredir sosyal medya varlıklarınızın güçlendirilmesi adına hizmetler sunmaktayız. Hizmetlerimizin her adımında teknolojinin en güncel metodlarını uygulamakta ve sizlerin memnuniyetini her zaman ön planda tutmaktayız. Bizlerin ilk önceliği güvenli alışveriş, müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmettir. Bu misyon ve vizyonlarımız çerçevesinde tüm siparişleriniz için resmi makamlarca onaylı e-faturalar oluşturmakta ve siparişleriniz sonrasında sizlere mailler iletmekteyiz. Bu sayede her alışverişiniz faturalandırılmaktadır. Siparişleriniz sonrasında gelen takip mailleri ile de siparişinizin tüm sürecini kontrol edebilmektesiniz. 

instatakipçi e-fatura örneği

Faturalı ve Güvenilir Hizmet Anlayışı

Instatakipci.com olarak sunduğumuz tüm sosyal medya hizmetleri güvenlik ve kalite standartları çerçevesinde yürütülür. Tüm siparişleriniz sonrasında sizlere mail yolu ile e-fatura iletilir. Bu sayede siparişlerinizin resmi olarak onaylanması sağlanır. 

Instatakipci.com 10 yılı aşkın süredir resmi olarak hizmet vermekte olan bir kuruluş olduğu ve herhangi bir güvenlik problemi ile kullanıcılarını mağdur etmediği için e-fatura hizmetini kesintisiz olarak sizlere sunabilmektedir. Ayrıca %100 güvenilir ödeme yöntemleri ile de siparişlerinizin her adımında sizlerin memnuniyeti ve kesintisiz sosyal medya keyfi için sizlerin yanında olur. 

Sizlere sunduğumuz e-fatura avantajımızın bir örneğini yanda bulunan görsel üzerinden inceleyebilirsiniz. 

instatakipçi sipariş kontrol maili

Siparişinizi Adım Adım Takip Edin

Sitemiz üzerinden oluşturduğunuz siparişler sonrasında, ürün seçiminiz ne olursa olsun sizlere mail iletilmektedir. Bu mailde aldığınız ürünler ile ilgili bilgiler, siparişinizin durumu gibi bilgilere ulaşabileceksiniz. 

Sipariş kontrol mailleriniz hem sizler sipariş verdikten sonra, hem de sepetinizde yer alan ürünlerin profillerinize ya da gönderilerinize teslimatının tamamlanmasından sonra, sipariş sırasında verdiğiniz mail adresine iletilecektir. Bu sayede Instatakipci.com güvenlik ve kalite standartlarının bir avantajı olarak siparişlerinizin tüm ilerleyişini adım adım takip edebileceksiniz. 

Örneğim; Instagram takipçi hizmetimizden yararlandığınızda, satın alım sonrasında sizlere mail gelecek, takipçi ürünlerinizin tamamlanıp tamamlanmadığını bu mailler üzerinden kontrol edebileceksiniz. 

Sizlere gönderdiğimiz sipariş durumu kontrol maillerimize dair bir örneği yan kısımda yer alan görsel üzerinden inceleyebilirsiniz.  

Sıkça Sorulan Sorular

Ürün ve araçlarımız hakkında aklınıza takılan sorularınıza hemen cevap bulun. Eğer sorunuzun cevabını 'Sıkça Sorulan Sorular' kısmında bulamazsınız, bize ücretsiz bir şekilde canlı destek sistemimiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Instatakipci.com üzerinde yaptığınız her sipariş için fatura alabilirsiniz. Faturalarınız otomatik olarak oluşturulmaktadır. 

Sosyal medya hizmetleri sağladığımız sitemizde yer alan tüm ödeme yöntemlerimiz %100 güvenilir ve resmi ödeme yöntemleridir. Siparişleriniz sırasında veya sonrasında güvenlik problemi yaşamanız söz konusu değildir. 

Sitemizden satın aldığınız ürünlere dair faturalarınız sipariş sırasında kullandığınız mail adresinize iletilecektir. 

Sitemizde yer alan "Sipariş Durumu" sayfamıza giderek, sepet numaranız ve mail adresiniz ile sipariş durumlarınızı anlık olarak kontrol edebilirsiniz. 

Deneyiminiz hakkında yorum yapın

Görüş ve önerilerinizi önemsiyoruz. Sizlere sitemiz tarafından sunduğumuz hizmet ve araçlarımızı aşağıda yer alan 'Deneyiminiz hakkında yorum yapın' kısmından değerlendirerek, bizlerin gelişimine destek olabilirsiniz.
Yorum Yap
5 / 5
Toplam: 3 Değerlendirme
Tavsiye edebileceğim ve

Tavsiye edebileceğim ve tekrar alışveriş yapabileceğim tek sosyal medya sitesi olabilir, fatura verilmesi gerçekten bizi cezbediyor. Kurumsal firmamızın profiline Linkedin takipçisi alıyoruz ve fatura oluşturabiliyoruz

5 5 1 2022-02-04 Elif Kırca
Elif Kırca
Sanırım bu siteden

Sanırım bu siteden 7-8 kere sipariş oluşturdum bugüne dek. Her zaman hem fatura hem de sipariş mailim bana ulaştı çok güvenilir bence

5 5 1 2022-02-04 Yüksel İlhan
Yüksel İlhan
Instatakipci gerçekten kurumsal

Instatakipci gerçekten kurumsal bir hizmet sunuyor. Profilinize takipçi alırken hiç düşünemeyeceğiniz detayların düşünüldüğü ve güvende olduğunuzu hissediyorsunuz

5 5 1 2022-02-04 İlhami A.
İlhami A.
Canlı Destek
Canlı Destek
Çevrimiçi
Canlı Destek