https://www.instatakipci.com/facebook
Facebook Hizmetleri - Ürünlerimizi Hemen Dene | Instatakipci2021-04-01T08:40:13+03:002021-04-01T08:40:13+03:00
https://www.instatakipci.com/facebookInstatakipci
Instatakipci
https://www.instatakipci.com/img/logo/instatakipci/logo-it.png
https://www.instatakipci.com/img/uploads/Facebook-Urun-Hizmetleri.png
https://www.instatakipci.com/img/uploads/Facebook-Hizmetleri-Satin-Al.png
https://www.instatakipci.com/img/uploads/Ucretsiz-Facebook-Araclari.png
facebook ürün ve hizmetleri

Facebook Ürün ve Hizmetleri Ne İşe Yarar?

Facebook ürün ve hizmetleri ihtiyaçlarınıza cevap verecek şekilde kesintisiz olarak verilmektedir. Facebook kurulduğu 2004 yılından bu yana kullanıcı sayısını arttırarak günümüzde de en çok tercih edilen web siteleri arasında yer almıştır. Hal böyle olunca da kullanıcıların kendilerini ön plana çıkarmak adına alması gereken takviye bir desteğe ihtiyacı olmuştur. Sitemiz üzerinden Facebook için satın alabileceğiniz birçok hizmet bulunmaktadır. Hizmetlerimiz tamamen güvenli, güncel ve kaliteli bir yazılım tabanıyla oluşturulmuştur. Ayrıca hizmetle ilgili ayrıntılı merak ettiklerinizi sormak için ya da bir sorun yaşama ihtimalinize karşı 7/24 destek sağlayan müşteri hizmetlerimizle iletişime geçebilirsiniz.

Facebook Ürün ve Hizmetleri Nasıl Satın Alınır?

Facebook ürün ve hizmetleri satın alma işlemleri oldukça pratik bir şekilde gerçekleştirilebilmektedir. Satın almak istediğiniz Facebook hizmetini tercihlerinize uygun olarak ayarlayıp, sepete atabilirsiniz. Kredi kartı ya da Eft/Havale işlemlerinden birini tercih edebilirsiniz. Kredi kartı işlemi için üyelik almanıza gerek yoktur. Yüksek güvenlik standartlarına sahip Paytr ve Shopier ödeme seçeneklerinden birini tercih edebilirsiniz. Eft yöntemi ile ödemeyi tercih edecekseniz de 10 farklı banka ile hizmet vermekteyiz. Masaüstü, mobil cihaz ya da tabletler üzerinden ödeme işlemlerini tamamlayabilirsiniz.

facebook hizmetleri satın al

Facebook Ürün ve Hizmetleri Avantajları Nelerdir?

Facebook ürün ve hizmetleri avantajları platform içerisinde adınızın daha çok duyulmasını sağlayacak, hedef kitlenizi arttıracaktır.

  • Facebook beğeni satın al hizmetiyle, sayfa beğenilerinizi ve hesabınızdaki postların beğenilerinin sayısını arttırabilirsiniz.
  • Facebook video görüntüleme hizmetiyle görüntülenme sayınızı arttırıp daha fazla popülerleşebilirsiniz.
  • Facebook takipçi satın al hizmetiyle potansiyel takipçi kümenizi genişletebilirsiniz.
  • Facebook 5 yıldız değerlendirme hizmetiyle marka adınızı daha çok kullanıcıya duyabilirsiniz.
  • Facebook paylaşım hizmetiyle platform içerisinde ününüz yayılacak.
  • Facebook araçlarını kullanarak kısa bir sürede etkin ve ücretsiz bir hizmet alabilirsiniz.

Facebook Beğeni Satın Al

Facebook beğeni satın al hem hesabınızdaki postların beğeni sayısını arttırmaya yarayan hem de sayfanızın beğeni sayısını arttırmayı sağlayan bir hizmettir. Postunuzun ya da sayfanızı Türk bot, Türk gerçek, yabancı bot ve yabancı gerçek hesapların beğenilerini 4 farklı opsiyon ile tercih edebilirsiniz. Bu hizmetten yararlanabilmeniz adına satın alacağınız minimum ve maksimum beğeni sayısı hizmete göre değişiklik göstermektedir. Sitemiz üzerinden beğeni satın alma hizmetlerini inceleyebilirsiniz.

ücretsiz facebook araçları

Facebook Video Görüntüleme

Facebook video görüntüleme hesabınızda paylaşım yaptığınız videoların görüntülenme sayısını arttırmaya yönelik bir hizmettir. Türk bot, Türk gerçek, yabancı bot ve yabancı gerçek olmak üzere 4 farklı opsiyon ile hizmeti satın alabilirsiniz. Facebook video görüntüleme sayısı her seçenekte maksimum 10000000’a kadar alınabilmektedir.

Facebook Takipçi Satın Al

Facebook takipçi satın al hesabınızdaki takipçi sayısını arttırmayı sağlayan bir hizmettir. Türk bot, Türk gerçek, yabancı bot ve yabancı gerçek olmak üzere 4 farklı opsiyon ile hizmeti satın alabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi almak için takipçi satın alma hizmeti sayfasında bakabilirsiniz.

Facebook 5 Yıldız Değerlendirme

Facebook 5 yıldız değerlendirme, işletme hesabı olan kişilerin satın aldığı bir hizmettir. 5 yıldız değerlendirme işletme hesabı üzerinden alınan hizmeti değerlendirme uygulamasıdır. Türk bot, Türk gerçek, yabancı bot ve yabancı gerçek olmak üzere 4 farklı opsiyon ile hizmeti satın alabilirsiniz.

Facebook Paylaşım

Facebook paylaşım, firmanızın paylaşımlarını daha büyük kitlelere ulaştırıp adınızı duyurmanızı sağlayan bir hizmettir. Hizmetten yararlanmak için ilgili sayfa üzerinden istediğinizin postun linkini girip minimum 25, maksimum 1000000 paylaşım olacak şekilde istediğiniz kadar paylaşım sipariş edebilirsiniz.

Ücretsiz Facebook Araçları

Sayfamız üzerinden uygun fiyatlı kaliteli hizmetler satın alabilmenizin haricinden ücretsiz Facebook araçlarını da kullanabilirsiniz. Güvenli bir şekilde kullanabileceğiniz araçlardan sınırsız bir şekilde faydalanabilirsiniz. Aynı zamanda herhangi bir program kurulumu ile uğraşmaksızın pratik şekilde amacınıza ulaşabilirsiniz. Sosyal medya sitelerini etkin bir şekilde kullanabilmenizi sağlayan Facebook video indir ve Facebook hashtag araçlarımızdan yararlanabilirsiniz.

Facebook Video İndir

Facebook video indir aracını Instatakipci.com aracılığıyla ücretsiz bir şekilde kullanabilirsiniz. İndirmek istediğiniz videonun linkini ilgili yere yapıştırarak inmesini bekleyebilirsiniz. Bu aracı hem masaüstü hem de mobil cihazlar üzerinden kullanabilirsiniz.

Facebook Hashtag

Facebook hashtag aracı ile sitede paylaştığınız postların altında kullanacağınız alternatif hashtagleri bulabilirsiniz. Araçta belirlediğiniz ana kelime sonucunda Sorgulama yaparak kısa bir süre içerisinde en popüler hashtag listesini aracımız oluşturmaktadır. Paylaşımlarınızın akabinde de hesabınızın popülerleşmesine olanak sağlayan bu aracımız tamamen ücretsiz kullanılabilmektedir. 

Sıkça Sorulan Sorular
Ürün ve araçlarımız hakkında aklınıza takılan sorularınıza hemen cevap bulun. Eğer sorunuzun cevabını 'Sıkça Sorulan Sorular' kısmında bulamazsınız, bize ücretsiz bir şekilde canlı destek sistemimiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Facebokk hizmetlerimiz sizlerin güvenliği ön planda tutularak tasarlanmıştır. Hesaplarınıza herhangi bir zarar vermesi söz konusu değildir. 

Facebook sayfa beğeni hizmetimiz de sitemizde yer alan diğer hizmetler gibi tamamen şifresiz hizmettir. Şifre veya kişisel bilgileriniz gerekmemektedir. 

instatakipci.com olarak uzun yıllardır sosyal medya alanında kaliteli hizmetler sunmaktayız. Facebook hizmetlerimiz artı değer katma garantisine sahiptir ve %100 güvenlidir.. 7/24 destek hizmetlerimiz ile birlikte hiçbir sorunuz cevapsız kalmaz .

Sitemizde yer alan tüm ödeme yöntemleri SSL Sertifikaları ve 3D secure yöntemleri ile koruma altındadır. Satın alım sırasında veya sonrasında herhangi bir sorun yaşamazsınız. 

Facebook’u ister kişisel amaçlarla ister ticari amaçla kullanın gönderilerinizin beğenilmesi, ilgi görmesi artık bir ihtiyaç olarak karşımıza çıkmaktadır.

Satın alma sürecinde Facebook beğeni sayısını girdikten sonra, tahmini yüklenme süresi ekranından hizmetin ne kadar sürede yükleneceğini öğrenebilirsiniz.

Deneyiminiz hakkında yorum yapın
Görüş ve önerilerinizi önemsiyoruz. Sizlere sitemiz tarafından sunduğumuz hizmet ve araçlarımızı aşağıda yer alan 'Deneyiminiz hakkında yorum yapın' kısmından değerlendirerek, bizlerin gelişimine destek olabilirsiniz.
Yorum Yap
5 / 5
Toplam:5 Değerlendirme
murat acar
murat acar

bu sitenin facebook ve Instagram ürünlerini sıklıkla kullandım bugüne kadar tek problem yaşamadım kaliteli bir firma.

murat acar
belkıs kala
belkıs kala

Facebook sayfa beğeni ve takipçileri sıklıkla kullanıyorum. Müşteri temsilcileri çok nazik ve kibar.

belkıs kala
Berrak Kalay
Berrak Kalay

Facebook video indirme aracını kullandım en sağlam olanı bu sitedeki sanırım hiç problemsiz indirme yaptım.

Berrak Kalay
adnan kısar
adnan kısar

Facebook takipçi hizmetini satın aldım, çok hızlı bir şekilde hesabım büyüdü.

adnan kısar
emircan balat
emircan balat

Facebook hizmetlerinin birçoğunu kullandım şuana kadar çok memnun kaldım.

Canlı Destek
Canlı Destek
Sohbeti başlatmak için tıklayın
Çevrimiçi
Canlı Destek