İsmimizi fenomist.com olarak değiştiriyoruz. 10 yıllık marka adımız instatakipci.com'un yerini yakın bir tarihte fenomist.com alacaktır.
Daha Fazla
10
Beğeni
7,50 ₺
20
Beğeni
%3 İNDİRİMLİ
15,00 ₺
14,50 ₺
50
Beğeni
%6 İNDİRİMLİ
37,50 ₺
35,00 ₺
100
Beğeni
%10 İNDİRİMLİ
75,00 ₺
67,50 ₺
250
Beğeni
%13 İNDİRİMLİ
187,50 ₺
162,50 ₺
500
Beğeni
%16 İNDİRİMLİ
375,00 ₺
312,50 ₺
1000
Beğeni
%20 İNDİRİMLİ
750,00 ₺
600,00 ₺
2500
Beğeni
%23 İNDİRİMLİ
1.875,00 ₺
1.437,50 ₺
5000
Beğeni
%36 İNDİRİMLİ
3.750,00 ₺
2.375,00 ₺
10000
Beğeni
%44 İNDİRİMLİ
7.500,00 ₺
4.150,00 ₺
Fiyat: 0,00 0,00
Fiyat: 0,00 0,00
adet /
% Ucuz
Facebook Beğeni Satın Al (Post)
5 / 5
5 1 Toplam: 61 Değerlendirme
Yorum Yap

Facebook Beğeni Satın Al Özellikleri

Facebook Post Fotoğraf Beğeni Satın Al

Facebook Post Beğeni Hizmeti Nedir?

Facebook post (gönderi) beğeni, sosyal medyanın beğeni kültürüne dayalı sistemi içerisinde size en fazla fayda sağlayacak beğeni servisidir. Facebook gönderilerinizin beğeni sayısının artmasına yardımcı olan bu hizmetimiz bütün Facebook kullanıcılarının kullanabileceği bir beğeni hizmetidir.

Beğeni özelliği zamanla arkadaş sayısı ve takipçi sayısı ile birleşerek kullanıcılar için bir prestij göstergesi haline geldi. Facebook algoritması gönderileri öne çıkarma kriteri olarak bilinen Facebook post beğeni hizmetini kullanarak sizde popüler listelerde yerinizi alabilirsiniz. İşte Facebook beğeni satın al hizmetimizin tüm detayları.

Facebook beğeni önce ve sonra

Facebook Post Beğeni Nasıl Satın Alınır

Facebook Post Beğeni Hizmeti Ne İşe Yarar?

Facebook’un işletmeler ve kişiler üzerindeki etkisi geçtiğimiz yıl yayınlanan istatistiklere göre oldukça fazla. Hem tanıtım ve reklam konusunda hem de satış konusunda oldukça önemli olan Facebook gönderilerinizin, beğeni sayısı ne kadar yüksek olursa sosyal medya ve Facebook’ta başarı yakalamanız o kadar kolay olur.

Facebook sayfalarının ya da profillerinin popüler hale gelmesi için bazı hizmetler verilmektedir. Bu hizmetlerden biri de post ve fotoğraf beğenileridir. Instatakipci ile kolaylıkla satın alabileceğiniz bu hizmetler çok kısa bir süre içerisinde profil ya da sayfalarınızın çok sayıda kişiye ulaşmasını sağlamaktadır.

 • Facebook beğeni arttırma hizmetimiz ile gönderilerinize olan ilgi hızla artacaktır.
 • Satış yaptığınız işletme sayfanızın gönderilerinin beğeni sayısının yükselmesi satışlarını pozitif yönde etkileyecektir.
 • Gönderi beğenilerinin yüksek olması kullanıcıları güvenilir hissi uyandırabilir.
 • Gönderilerinize gelen beğeni sayısının yüksek olmasıyla birlikte postlarınız, rakiplerinize göre daha çok görüntülenecektir.

Facebook Hesap Büyüme Rehberimiz

Facebook ile ilgili sunduğumuz hizmetlerimizin yanı sıra sizler için oldukça kalteli bir rehber içerik oluşturduk. Facebook hesaplarınızı geliştirmek, daha fazla takipçi elde etmek için sizler için oluşturduğumuz rehberimizi indirmeyi, göz atmayı ve sizlere önerdiğimiz taktikleri hesaplarınız için uygulamayı unutmayın! 

Facebook Hesap Büyütme Rehberi

Facebook Beğeni Hizmetimizin Artıları
Güvenilir
 • Güvenli Ödeme
 • Risk Yok
 • Faturalı Hizmet
Kalıcı
 • Yüksek Fayda
 • Daimi Etkileşim 
 • Canlı Destek
Kaliteli
 • Yüksek kalite
 • Bol Çeşit
 • Uygun Fiyat
facebook bot beğeni satın al

Facebook Beğeni Satın Alma Opsiyonları Nelerdir?

Facebook beğeni satışlarında sizlere 4 opsiyon sunmaktayız. Bunlar Türk gerçek, Türk bot, yabancı gerçek ve yabancı bot olarak sizlere sunulmaktadır.

 • Facebook Türk gerçek beğeniler aktif Türk kullanıcıların beğenilerinden oluşmaktadır. Hesabınızda doğal bir görünüm yaratmak istiyorsanız bu opsiyonu tercih edebilirsiniz.
 • Facebook Türk bot beğeni hizmetimiz için Türk ve gerçek görünümlü bot kullanıcılar kullanılmaktadır. Hedef kitleniz Türk ise bu opsiyonu tercih edebilirsiniz. Kullanıcılar bot olduğundan sizinle iletişim kuramazlar.
 • Facebook Yabancı gerçek beğeni, aktif yabancı kullanıcılardan oluşan opsiyonumuzu global bir kitleye hitap etmek isterseniz kullanabilirsiniz. Gerçek kullanıcılardan oluştuğu için sizinle etkileşime girebilecek bir kitle kazanabilirsiniz.
 • Facebook yabancı bot beğeni hizmeti, gerçek görünümlü yabancı bot kullanıcılardan oluşmaktadır. Maliyeti en düşük olan opsiyondur.

Facebook beğeni alırken sizden hiçbir şekilde şifrenizi talep etmiyoruz. Bu nedenle işlemlerin tamamen güvenilir şekilde gerçekleştiğini söyleyebiliriz. Eğer Facebook fotoğraf beğeni satın alırken sizden Facebook şifreniz istenirse, güvenlik açısından kesinlikle vermemenizi tavsiye ediyoruz.

Facebook Beğeni Satın Alma Adımları

step left step right

Facebook beğenileri satın almak istediğiniz fotoğraf linkinizi giriniz.

step left step right

Fotoğrafınıza gelmesini istediğiniz beğeni sayısını belirleyiniz.

step left step right

Beğenileri hızlı bir şekilde almak için “Hemen Al” butonuna basınız.

step left step right

Sepetinize gidiniz ve sepetinizde yer alan ödeme butonuna tıklayınız.

step left step right

Ödemelerinizi tamamen güvenilir yöntemlerimiz ile tamamlayınız.

step left step right

Tebrikler! Facebook fotoğraflarınız artık daha gözde!

facebook yabancı beğeni satın al

Facebook Post Beğeni Hizmeti Neden Önemlidir?

Facebook’ta attığınız post ya da fotoğrafların yüksek beğeniler alması, sayfa ya da profilin öne çıkması için çok büyük önem taşımaktadır. Özellikle de sayfanızı yeni açtıysanız, beğeni alma konusunda sorunlar yaşayabilirsiniz. Hatta Facebook bazen durumlarda çok beğeni almayan hesap ya da sayfaları kapatabilmektedir. Bu tarz durumlar için Instatakipci.com sizlerin ihtiyaçlarına özel çözümler sunmaktadır.

Facebook gönderi beğenilerinin artması sizi birçok yönden etkileyecektir. Paylaşımlarına beğeni gelmeyen profiller çok dikkate alınmaz ve güvenilmez. Beğeni alan gönderiler ise her zaman daha dikkat çekici olmuştur. Facebook gönderilerinizin daha çok beğeni alıp, sizin de daha kaliteli bir profile sahip olmanız instatakipci.com sayesinde işte bu kadar kolaydır. Ayrıca sitemiz üzerinden Facebook Video izlenme ve Facebook takipçi satın al hizmetlerini kullanarak profilinizi geliştirme konusunda destek alabilirsiniz.

Facebook sayfa beğeni satın alırken, hangi fotoğraflarınızın beğeni almasını istediğinizi belirtebilirsiniz. Yani tüm fotoğraflarınıza beğeni alma şansınızın olduğu gibi dilerseniz tek fotoğraf için de bu hizmetlerden yararlanabilirsiniz.

Facebook Post Beğeni Hizmeti ve Nasıl Satın Alınır?

Facebook uygulamasında öne çıkmak artık çok basit! Bunun için size aşağıda bir rehber oluşturduk. Hemen "Facebook Post Beğeni" rehberimizi inceleyin ve takipçilerinizin tadını çıkarın!

PDF indir

Facebook Post Beğeni PDF

facebook post beğeni

Facebook Fotoğraf Beğeni Nasıl Satın Alınır?

Instatakipci.com sitesi üzerinden Facebook beğeni hizmeti satın alma kararı verdiyseniz, bu isteğinizi hem kişisel hesabınızda paylaştığınız gönderiler için hem de sayfanızda paylaştığınız gönderiler için gerçekleştirebilirsiniz. Tek yapmanız gereken şey, aşağıdaki adımları uygulamak olacaktır:

 • İlk olarak beğenilerinizin hangi profillerden oluşacağını seçmeniz gerekmektedir. Türk gerçek, Türk bot, yabancı gerçek ve yabancı bot olmak üzere 4 farklı seçenek mevcuttur.
 • Daha sonra Facebook fotoğraf (gönderi) linkinizi “Fotoğraf Linki” alanına yapıştırınız.
 • Gönderi linkini girdikten sonra satın almak istediğiniz beğeni adetini girerek işlemi tamamlayabilirsiniz.
 • Ödeme işlemlerinizde vermiş olduğunuz bilgiler çalışanlarımız dahil üçüncü kişilerle asla paylaşılmaz. Bu nedenle işlemlerinizi gönül rahatlığı ile gerçekleştirebilirsiniz.
 • İşlemlerinizin sonunda fotoğraflarınız için aldığınız beğeniler hesabınıza hızlı bir şekilde tanımlanır.

İşlemlerinizle ilgili veya hizmetimizle ilgili bir sorun yaşadığınızı düşünüyorsanız müşteri hizmetlerimize 7/24 ulaşabilirsiniz. Türkiye’de sosyal medyanın öncü firması Instatakipci.com’u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Video Thumbnail

Sıkça Sorulan Sorular

Ürün ve araçlarımız hakkında aklınıza takılan sorularınıza hemen cevap bulun. Eğer sorunuzun cevabını 'Sıkça Sorulan Sorular' kısmında bulamazsınız, bize ücretsiz bir şekilde canlı destek sistemimiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Facebook hesabınızda veya sayfanızda paylaştığınız bir fotoğraf için beğeni satın aldığınızda, gönderileriniz ile karşılaşan herhangi bir profilin dikkatini çekerek sizi veya sayfanızı takip etmelerini sağlayacaktır. 

Facebook Post Beğeni hesabınızda herhangi bir güvenlik tehdidi oluşturmamaktadır. Instatakipci.com ürün ve hizmetlerinin kullanımında ya satın alımında herhangi bir şifre ya da özel bir bilgi istenmemektedir.

Facebook Beğeni satın alma işlemi için öncelikle Facebook'ta paylaştığınız içeriğin linkini daha sonra ise istediğiniz beğeni adedini girerek satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Facebook post fotoğraf beğeni hizmetimizin hesabınıza yüklenme süresini, satın alma ekranında ürün adetini girdikten sonra tahmini yüklenme süresi alanında görebilirsiniz.

Facebook post fotoğraf beğeni hizmeti için sizden kesinlikle şifre talep edilmemektedir. Sitemizde bulunan hiçbir ürün ve hizmet için sizden şifre talep edilmemektedir.

Facebook post fotoğraf beğeni satın almak hesabınızın etkileşimlerinin artmasına direkt olarak katkı sağlar. Hesabınızı hızla büyütmek için ilk adresiniz Instatakipci.com!

Facebook fotoğraf beğeni sayısı arttırma nasıl yapılır sorusuna verilen en genel cevaplar doğal yöntemlerden yanadır ancak bu çok zor ve uzun bir zaman istemektedir. Özellikle de işletme hesapları için bu işlemi beklemeleri faydasız olmaktadır.

Facebook fotoğraflarınızın beğeni sayısını arttırmayı sağlayan Instatakipci Facebook servisidir.

Facebook hesabınızda veya sayfanızda paylaştığınız bir fotoğraf için beğeni satın aldığınızda, gönderileriniz ile karşılaşan herhangi bir profilin dikkatini çekerek sizi veya sayfanızı takip etmelerini sağlayacaktır.

Facebook 7’den 70’e herkesin kullandığı bir platform olarak geniş bir kitlesi olan en popüler sosyal medya platformlarından biridir.

Türk gerçek ve yabancı gerçek hesaplar sahte değil, tamamen gerçek kullanıcı hesaplarından oluşmaktadır. Aktif hesaplar olduğundan sizinle etkileşim kurmaları muhtemeldir.

Facebook beğeni hilesi ve beğeni kasma sitelerinden uzak durmanızı öneririz. Bu tarz söylemlerde bulunan siteler kullanıcı bilgilerinizi ele geçirerek farklı alanlarda kullanabilmektedir.

Deneyiminiz hakkında yorum yapın

Görüş ve önerilerinizi önemsiyoruz. Sizlere sitemiz tarafından sunduğumuz hizmet ve araçlarımızı aşağıda yer alan 'Deneyiminiz hakkında yorum yapın' kısmından değerlendirerek, bizlerin gelişimine destek olabilirsiniz.
Yorum Yap
Facebook Beğeni Satın Al (Post)
Instatakipci
Facebook beğeni satın al, paylaşımlarınıza alacağınız garantili ve hızlı beğeni hizmetiyle anında popüler olmak için hemen tıklayın.
63
63
Facebook Beğeni Satın Al - %100 Gerçek ve Aktif Beğeniler
4.95 2024-12-30 Stokta Var https://www.instatakipci.com/facebook-begeni-satin-al
5 / 5
5 1 Toplam: 61 Değerlendirme
2000 adet beğeni

2000 adet beğeni satın aldım postlarıma. Beğenilerin yüklenme süresi konusunda sıkıntı olmadı. Burada çok güzel bir sistem yapmışsınız müşteri temsilcileri 7/24 ilgileniyorlar.

5 5 1 2021-02-18 Bülent Aktaş
Bülent Aktaş
Facebook post beğeni

Facebook post beğeni hizmetinizi her postumda kullanıyorum. Instagram'da olduğu gibi oto beğeni burada da olsa güzel bir geliştirme olur.

5 5 1 2021-02-18 Dilek Açan
Dilek Açan
Facebook beğenilerinden gerçek

Facebook beğenilerinden gerçek olanı tercih ettim. Gerçek beğeniler aktif kullanıcılardan oluşuyor arkadaşlar. 500 adet satın aldım ve düşüş yaşanmadı.

5 5 1 2021-02-18 Akif Talu
Akif Talu
1000 adet Facebook

1000 adet Facebook fotoğraf beğeni satın aldım. Yaklaşık 30 dakika içinde hesabımıza yüklendi.

5 5 1 2021-02-18 Baran Akça
Baran Akça
Facebook gönderilerime düzenli

Facebook gönderilerime düzenli olarak 100 adet beğeni alıyorum. En azından imaj çalışması olarak yapılması gereken bir hizmet.

5 5 1 2021-02-18 Erdem Kertişçci
Erdem Kertişçci
Fiyat/performans olarak çok

Fiyat/performans olarak çok başarılı bir ürün, fiyat çok uygun diğer sitelerde facebook beğenileri çok uçuk.

5 5 1 2019-09-09 rıza soyalp
rıza soyalp
Facebook sayfa beğeni

Facebook sayfa beğeni ve post beğenisi birlikte satın aldım sayfa uçuyor şuan :)

5 5 1 2019-09-09 Can Taşkın
Can Taşkın
Facebook beğenilerim için

Facebook beğenilerim için ürününüzü kullandım ve beğeni beğeniyi çekti sanırım organik olarak 2 katı arttı beğinilerim.

5 5 1 2019-09-09 Simge F
Simge F
Faceook ürünleriniz çok

Faceook ürünleriniz çok uygun fiyatlı, diğer sitelerde bu ürünlerin bir çoğu yok. Fotoğraf beğenisi alıyorum ve hiç eksilme yaşanmıyor.

5 5 1 2019-09-09 Sinem Tetik
Sinem Tetik
fotoğraf beğenilerimi çok

fotoğraf beğenilerimi çok hızlı bir şekilde arttırdınız, facebook postlarında beğeni çok önemli.

5 5 1 2019-09-09 rüya yılmaz
rüya yılmaz
Test amaçlı satın

Test amaçlı satın aldım ilk olarak, hizmetten çok memnun kaldım facebook beğenileri çok önemli içerikleri yukarı çıkarmak adına.

5 5 1 2019-09-09 Ergün
Ergün
Facebook hizmetleriniz çeşit

Facebook hizmetleriniz çeşit çeşit hepsini kullandım başarılı!

5 5 1 2019-04-09 Recep Sayan
Recep Sayan
Canlı Destek
Canlı Destek
Çevrimiçi
Canlı Destek