Fiyat: 0,000,00
Fiyat: 0,000,00
adet /
% Ucuz
Fotoğraf
5 / 5
51Toplam:61 Değerlendirme
Yorum Yap
https://www.instatakipci.com/facebook-begeni-satin-al
Facebook Beğeni Satın Al2021-01-14T15:22:43+03:002021-01-14T15:22:43+03:00
https://www.instatakipci.com/facebook-begeni-satin-alInstatakipci
Instatakipci
https://www.instatakipci.com/img/logo/instatakipci/logo-it.png
https://www.instatakipci.com/img/uploads/Facebook-Post-Fotograf-Begeni-Satin-Al.png
https://www.instatakipci.com/img/uploads/Facebook-Post-Begeni-Nasil-Satin-Alinir.png
https://www.instatakipci.com/img/uploads/facebook-turk-bot-begeni-satin-al.png
https://www.instatakipci.com/img/uploads/facebook-yabanci-gercek-begeni-satin-al.png
https://www.instatakipci.com/img/uploads/Facebook-Post-Begeni.png

FACEBOOK POST BEĞENİ HİZMETİ

Facebook post beğeni sosyal medyanın beğeni kültürüne dayalı sistemi içerisinde size en fazla tanınmayı getirebilecek beğeni hizmetlerinden biridir. Facebook gönderilerinizin beğeni sayısının artmasına yardımcı olan bu hizmetimiz bütün Facebook kullanıcılarının kullanabileceği bir beğeni hizmetidir.

SOSYAL MEDYADA BEĞENİ KÜLTÜRÜ

Beğeni özelliği zamanla arkadaş sayısı ve takipçi sayısı ile birleşerek kullanıcılar için bir prestij göstergesi haline geldi. Bugün Facebook dünya üzerinde bir milyardan fazla kullanıcıya hitap ediyor bu şekilde duruma baktığınızda işletme ya da kişisel fark etmeksizin gönderilerin beğenilmesi çok önemli bir konudur. Çünkü bir milyara yakın insana hitap ettiğinizi düşünürsek gönderilerinizin düşük beğeni alması oldukça olumsuz bir şekilde size yansıyacaktır. Facebook beğeni satın alarak bu durumu tersine çevirebilirsiniz.

Başta şirketler olmak üzere birçok kişi ve kuruma Facebook post beğeni hizmeti vermekteyiz. Instatakipci.com sitesinden alacağınız beğenileriniz hem garantili hem de uygun fiyatlıdır.

GERÇEK VE BOT KULLANICI BEĞENİLERİ

Türk gerçek, Türk bot, yabancı gerçek ve yabancı bot gibi post beğeni hizmetleri verebilen firmamız siparişlerinizi hızlı bir şekilde tamamlar. Beğenileriniz bize belirttiğiniz Facebook gönderi adresine tanımlar eğer facebook beğeni satın alımında bir sorun yaşanırsa firmamız yaşanabilecek aksaklıklar için sizi anında uyarır ve işlemin sağlıklı bir şekilde yapılabilmesi için bütün şartları oluşturur.

Facebook’un işletmeler ve kişiler üzerindeki etkisi geçtiğimiz yıl yayınlanan istatistiklere göre oldukça fazla. Hem tanıtım ve reklam konusunda hem de satış konusunda oldukça faydalı olan Facebook gönderilerinizin, beğeni sayısı ne kadar yüksek olursa sosyal medya ve Facebook’ta başarı yakalamanız o kadar kolay olur.

Facebook sayfalarının ya da profillerinin popüler hale gelmesi için bazı hizmetler verilmektedir. Bu hizmetlerden biri de post ve fotoğraf beğenileridir. Instatakipci ile kolaylıkla satın alabileceğiniz bu hizmetler çok kısa bir süre içerisinde profil ya da sayfalarınızın çok sayıda kişiye ulaşmasını sağlamaktadır.

Facebook beğeni satın alma işlemi bot ya da gerçek hesaplarla yapılabilmektedir. Ayrıca bot ya da gerçek bile olsa, hangi hesaplardan beğeni alacağınızı kendiniz seçebilirsiniz. Yani burada söz ettiğimiz durum mesela sadece Türk hesaplardan beğeni alabileceğiniz gibi sadece yabancı hesaplardan da beğeni alabilirsiniz.

Bazı Facebook kullanıcıları Facebook beğeni satın alırken sadece Türk kullanıcılardan beğeni almak istemektedir. Zira Türk kullanıcılardan beğeni alırsanız, sayfanız ya da profiliniz de Türk hesapları arasında popüler olmuş olur. Yani profilinizin ulaştığı hesaplar Türk hesaplar olacaktır.

Facebook Post Fotoğraf Beğeni Satın Al

Diğer Facebook kullanıcıları ise Facebook post beğeni satın alırken, yabancı sayfalarda popüler olmak isterler. Yani profillerinin ya da sayfalarının yabancı kişilere ulaşmasını talep ederler. Böyle durumlarda da yabancı gerçek ya da bot takipçilerin seçilmesi gerekmektedir.

Fb beğeni alırken sizden hiçbir şekilde şifrenizi talep etmiyoruz. Bu nedenle işlemlerin tamamen güvenilir şekilde gerçekleştiğini söyleyebiliriz. Eğer Facebook fotoğraf beğeni satın alırken sizden Facebook şifreniz istenirse, güvenlik açısından kesinlikle vermemenizi tavsiye ediyoruz.

Facebook’ta attığınız post ya da fotoğrafların yüksek beğeniler alması, sayfa ya da profilin öne çıkması için çok büyük önem taşımaktadır. Özellikle de sayfanızı yeni açtıysanız, beğeni alma konusunda sorunlar yaşayabilirsiniz. Hatta Facebook bazen durumlarda çok beğeni almayan hesap ya da sayfaları kapatabilmektedir. Böyle bir durum yaşamamak için de sizlere hizmetlerimizden faydalanmanızı tavsiye ediyoruz. Böylece profilinizin çok daha geniş kitlelere ulaşmasını sağlayarak takipçilerinizi arttırabilirsiniz. Takipçilerinizin artması da direkt olarak beğenilerinizin artmasını ve sayfanızın Facebook’taki başarılı ve popüler olan profillerden biri olmasını sağlamaktadır.

Fb fotoğraf beğeni satın alma hizmetlerimizin 6 ay garanti süresi bulunmaktadır. Yani 6 ay içerisinde bu işlemler devam eder. 6 ay sonucunda eğer bot hesaplarla bu hizmeti aldıysanız, hesapların takip etmesi devam edecektir. Bunun sebebi de bot olmalarıdır. Fakat gerçek takipçileri tercih ederseniz, sizi takipten çıkarabilirler. Yani bunun garantisini veremiyoruz. Ancak karşılıklı etkileşim halinde olursanız gerçek hesapların da sizi takip etmeyi bırakması genellikle söz konusu olan bir durum değildir. Bu konuda sorun yaşamazsınız.

Facebook gönderilerinizin daha çok beğeni alıp, sizin de daha kaliteli bir profile sahip olmanız instatakipci.com sayesinde işte bu kadar kolaydır. Yani yeni bir sayfa açtığınız zaman sayfayı nasıl canlı hale getireceğinizi düşünmenize gerek yok. Hemen size en uygun paketi, sitede bulunan farklı ödeme şekillerini kullanarak satın aldıktan sonra, sayfalarınızın yükselişini izleyebilirsiniz. Üstelik fiyatlarımız da oldukça uygundur ve profesyonel olarak çalıştığımız için asla pişman olmazsınız.

Bu ürüne ilave olarak Instagram video görüntüleme satın al ve Twitter yabancı gerçek takipçi satın al ürünlerini incelemenizi tavsiye ediyoruz. Facebook post beğenisi satın alan birçok çözüm ortağımız bu ürünleri de inceledi.

Facebook Post Beğeni Nasıl Satın Alınır

Facebook Genel Yüklemeleri İle Bir Adım Öndesiniz

Yıllar boyunca yüksek kaliteli fanlar sunmak için daha iyiye gittik ve sadece aktif ve gerçek takipçiler elde etmeniz için çabaladık. Facebook'un sahte hesaplarla başarılı bir şekilde mücadele ettiği bir sır değildir ve bu tüm kullanıcılar için de iyi bir şey. Gerçek Facebook sayfa beğeni satın al sistemi oldukça güvenlidir ve bu nedenle, takipçilerinizi ve gelecekte de aldığınız bu beğenilerinizi asla kaybetmezsiniz.

Sitemizden almış olduğunuz aboneler ve takipçiler paradan daha da değerli olarak sayılabilir. Gerçek aktif Facebook takipçi satın al desteği ile hayranları satın almak, hayran sayfanızdaki veya grup sayfanızdaki popülerliği de artırabilir. Yeni satın aldığınız üyeleriniz, işletme veya kişisel sayfanızı seven gerçek hayranların beğenileri ve yorumlarıyla hemen izlenecek hale gelebilir.

Facebook Fotoğraflarınız Beğenilsin

Mesela Facebook post beğeni satın al hizmeti bir sanatçı sayfanız veya müzik sayfanız varsa, yeteneğinizi, sizi takip edecek ve gerçek abone olacak yeni ziyaretçilere göstermeniz için gerçek bir fırsattır. Yüksek kaliteli Facebook video görüntüleme satın al gibi destekler satın alırken daha yeni hayranlar ve arkadaşlar çekmek için durumunuzu yükseltebilirsiniz. Bunun yanı sıra gelecekte iyi bir başlangıç yapmanız da mümkün olacaktır.

Tanınan bir işletmeye sahip olmak isteyenler için bile Facebook 5 yıldız değerlendirme satın al desteği sayfalarının kalıcı olması için yorum satın alabilirler. Her bir paket kişiye özel istekler çerçevesinde ayarlanabilmektedir. Ödemeler de 3D güvenlik sistemi tarafından kontrol altında yapılmaktadır.

Facebook’ta daha popüler hesaplara sahip olmak isterseniz bu aslında çok kolaydır. Bunun için Facebook hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Facebook hizmetleri almak için sitemizin Facebook bölümüne girmeniz yeterli olacaktır.

Facebook’ta kişisel profilinizin ya da sayfanızın olmasının bu hizmetler için hiçbir önemi yoktur. Yani sahip olduğunuz hesap nasıl bir hesap olursa olsun Facebook hizmetlerinden yararlanma şansınız bulunmaktadır. Kısacası Facebook hizmetleri satın almak isteyen her Facebook kullanıcısı bu hizmetlerden yararlanabilmektedir.

Facebook profillerinizin daha popüler bir hale gelmesi yani daha fazla takipçi olabilmesi için Facebook beğeni satın alabilirsiniz. Facebook’ta gönderileriniz ne kadar beğeni alırsa, Facebook’taki kişilere ulaşmanız da o kadar kolay olacaktır. Normal hesaplar genellikle çoğu fotoğraf ana sayfaya düşmediği için her fotoğrafı beğenememektedir. Bu nedenle instatakipci.com sitesinden Facebook beğeni almanız daha mantıklı olacaktır. Özellikle Facebook hesabınızı yeni açtıysanız, kişi sayınız da az olacağı için fotoğraflarınızın çok fazla beğeni almasını beklemeniz ne yazık ki mümkün değildir. Ancak dediğimiz şekilde Facebook beğenileri satın alabilirsiniz. Ne kadar çok beğeni alırsanız o kadar çok kişiye ulaşabileceğinizi unutmamalısınız.

Facebook’ta yalnızca kişisel profillere hizmet verilmemektedir. Yani Facebook’ta herhangi bir konu ile ilgili sayfanız varsa onunla ilgili de hizmet alabilirsiniz. Facebook sayfa beğeni hizmeti de normal profillerdeki beğeni hizmeti gibi olmaktadır. Eski gönderilerinize ya da fotoğraflarınıza beğeni alabileceğiniz gibi, hizmeti almaya başladıktan sonra atacağınız fotoğraf ya da gönderiler için de beğeni hizmetinden yararlanabilirsiniz. Yani hizmet olarak farklı seçenekler bulunmaktadır. Nasıl bir hizmet almak istediğinizi belirledikten sonra tercihlerinizi yaparak en kısa sürede hizmet almaya başlayabilirsiniz. Burada seçim sizin elinizde.

Facebook sayfa beğeni satın alırken, hangi fotoğraflarınızın beğeni almasını istediğinizi belirtebilirsiniz. Yani tüm fotoğraflarınıza beğeni alma şansınızın olduğu gibi dilerseniz tek fotoğraf için de bu hizmetlerden yararlanabilirsiniz. Ancak tek fotoğraf için beğeni almak, daha fazla fotoğrafa beğeni almak kadar etkili değildir. Bu nedenle profilinizin daha fazla kişiye ulaşmasını istiyorsanız, çoklu fotoğraf seçeneğini belirlemenizi tavsiye ederiz. Oto beğeni sayesinde, tüm fotoğraflarınız ya da seçtiğiniz istediğiniz fotoğraflarınız beğenilir. Böylece çok fazla kişiye ulaşabilirsiniz.

Facebook profilinizdeki fotoğraflar ve gönderiler herkese açıksa, beğeni almak için arkadaş olmanız da gerekmemektedir. Yani sadece takip edilmeniz yeterlidir. Facebook takipçilerinin çok olması da sayfanın daha fazla kişiye duyurulması açısından önemlidir. Yani bu durumda sadece beğeni almak yeterli olmayabilmektedir. Özellikle Facebook profilinizi ya da sayfanızı yeni açtıysanız, bu yöntemlerle çok kısa bir süre içerisinde takipçi sayınızı ciddi miktarda arttırabilirsiniz. Böylece daha popüler bir hesap ya da sayfa sahibi olabilirsiniz.

Facebook kullanıcılarının büyük bir kısmı özellikle sayfa ya da hesap yeni açıldığı zaman bu yöntemleri sıklıkla kullanmaktadır. Çünkü yeni açılan bir sayfanın ya da profilin, farklı insanlara ulaşması pek kolay olmamaktadır. Ancak bu şekilde instatakipci.com hizmetlerinden yararlanarak kısa sürede sayfanızın çok büyük kitlelere ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Çünkü tekrar belirtmek gerekir ki sayfadaki beğeni ve takipçi sayısı ne kadar çok olursa, aramalarda da üstte görüneceği için insanların bulması çok daha kolay olacaktır.

Facebook’ta binlerce sayfa olduğunu düşünürsek, sizin onlardan sıyrılıp popüler olabilmeniz için bazı hizmetlerden yararlanmanız daha mantıklı olacaktır. Böylece çok fazla uğraşmanıza gerek kalmadan geniş kitlelere ulaşmayı sağlayabilirsiniz.

Facebook ile ilgili instatakipci.com olarak pek çok hizmetimiz bulunmaktadır. Uygun fiyatlarla bu hizmetleri satın alarak, en kısa sürede Facebook profil ya da sayfalarınızın en popüler hale gelmesini ve pek çok kişiye ulaşmasını garanti edebilirsiniz.

Eğer sizde sosyal medyada güçlü bir strateji oluşturmak istiyorsanız Youtube Hizmetleri satın al ve Twitter Hizmetleri satın al sayfalarımızı ziyaret etmelisiniz.

facebook bot beğeni satın al

Facebook Post Beğeni Seçenekleri Nelerdir?

Facebook sayfalarının ilk açıldıkları zaman beğeni almaları neredeyse imkânsız olmaktadır. Genel olarak büyük Facebook sayfaları ya da profilleri de beğeni satın alarak kısa sürede çok fazla kişiye ulaşabilmektedir. Bunu dilerseniz siz de yapabilirsiniz. Çünkü ne kadar çok takipçiniz olursa o kadar çok beğeni alırsanız ve beğeni aldıkça sayfanızın popülerliği artacağı için kolaylıkla sayfanızı yükseltebilirsiniz.

Şimdi sizlere Türk ve gerçek hesaplarla sayfa yükseltme konusundan söz edeceğiz. Facebook Türk gerçek beğeni satın almanız halinde, bu hizmet sayesinde attığınız fotoğraf ve postlar bir anda beğeni almaya başlayacaktır. Tabii bunun için sayfanızın herkese açık olması gerekmektedir. Yani özellikle yeni bir sayfa açtıktan sonra en azından sayfa biraz büyüyene kadar herkese açık olması çok önemlidir. Böylece takipçileriniz, bizim verdiğimiz Facebook Türk gerçek post beğeni satın alma hizmeti sayesinde artar ve beğeniler de onlara paralel olarak artmaya başlar.

Fb Türk gerçek beğeni alma hizmeti sayesinde, sayfanızdaki beğeniler tamamen gerçekçi olacaktır. Her zaman gerçek hesaplar daha dikkat çekici olacağı için, daha fazla kişiye ulaşmanız da kolay olacaktır. Bu nedenle genellikle Türk ve gerçek hesapların tercih edildiğini söyleyebiliriz.

facebook yabancı beğeni satın al

Yabancı Gerçek ve Organik Facebook Beğenileri Nelerdir?

En eski sosyal medya araçlarından biri Facebook olarak karşımızda durur. Şu anda kullanımı geri planda kalsa bile hala fenomen olmak için kullanılabilen bir sitedir. Her konuda olduğu gibi Facebook kullanıcılarının da sürekli olarak kendini üst sıralarda görmesi için belli imkanları kullanması mümkündür. Facebook yabancı gerçek beğeni satın al isteğinde bulunarak siz de sayfanızdaki Fenomenliği arttırabilirsiniz.

Kısa zamanda beklediğinizden daha da hızlı bir şekilde tanınan bir isim olmanız mümkün olacaktır. Sosyal medya araçlarının satın alma hizmetlerinde hızlı ve güvenilir alt yapı kullanılmaktadır. İstediğiniz zaman kampanyalardan yardım almanız da mümkündür. Gerçek kullanıcılar tarafından Facebook yabancı bot beğeni satın al hizmeti alındığında kullanıcıların kendi arkadaşlarının da sizi keşfetmesini sağlayabilirsiniz. Siz 100 beğeni alsanız bile bu gerçek kullanıcıların listelerindeki arkadaşları da size ulaşabilir. Bu sayede aldığınız hizmet sayısı ve etkisi aslında daha çok olacaktır.

Yabancı Bot Post Beğenileri İle Nasıl Bir Adım Öne Çıkarsınız?

Sosyal medya araçlarında ön plana çıkmak için kendinizi tanıtmak istediğiniz zaman hizmetler arasından beğeni satın almayla işe başlayabilirsiniz. Türk ya da yabancı olan seçeneklerden birini tercih etmelisiniz. Bunun yanında gerçek ya da bot arasından da seçim yapmanız gerekmektedir. Facebook yabancı bot beğeni satın al hizmetinden yararlanabilir ve gönderilerinizin beğeni ile takip edildiği izlenimini verebilirsiniz. Bu hizmetlerden yararlanırken birçok kolaylıktan yararlanmanız da mümkün olacaktır.

Facebook Post Beğeni Neden Alınmalıdır?

Facebook 7’den 70’e herkesin kullandığı bir platform olarak geniş bir kitlesi olan en popüler sosyal medya platformlarından biridir. Tabi ki bu kullanıcıların amaçları sosyal medya dünyasının da değişip, özelliklerinin arttırılmasıyla farklılaşmaya başlamıştır. Artık sosyal medya platformları üzerinden yeteneklerinizi milyonlara ulaştırabiliyor, bir kitle yakalayabiliyor veya işletmeniz için pazar oluşturabiliyorsunuz. Hangi amaçla kullanıyor olursanız olun artık günümüzde sosyal medya hizmetleri satın almak bir ihtiyaç olmuştur. Özellikle kısa sürede popülerlik yakalayarak milyonlara ulaşmak isteyenler için bu hizmetler ilaç gibi gelecek.

Tabi internet üzerinden alışveriş yapmak da bildiğiniz üzere kolay değil. Güven vermeyen hiçbir siteden alışveriş yapmamanızı ve tanıtım yazılarını mutlaka okumanız gerektiğini tavsiye ederiz. Bu konudaki bilgileri aşağıdaki başlıklarda da detaylı olarak belirteceğim.

Facebook Post Beğeni Satın Almanın Hesabıma Olan Katkısı Nedir?

Facebook’u ister kişisel amaçlarla ister ticari amaçla kullanın gönderilerinizin beğenilmesi, ilgi görmesi artık bir ihtiyaç olarak karşımıza çıkmaktadır. Çünkü sosyal medya dünyasında herkes var olmak ve görünür olmak istemektedir. Bu da gönderilerinizin ve hesabınızın ilgi görmesi ile alakalıdır. Bu konunun doğal süreçler içerisinde gelişmesini ve büyümesini beklemek zor ve uzun bir süreç olacaktır bu nedenle sosyal medya hizmetlerinden yararlanmak artık bir ihtiyaç durumu haline gelmiştir. 

Facebook üzerinde post beğeni satın aldığınızda dilerseniz bu işlemi bir gönderiniz için gerçekleştirebilir dilerseniz birden fazla gönderileriniz için de gerçekleştirebilirsiniz. Hizmetimizden, sadece kişisel hesabınızdan paylaştığınız fotoğraflar için değil sayfanızda paylaştığınız fotoğraflar için de faydalanabilmektesiniz. Fotoğraflarınız için aldığınız beğeniler anında tanımlanır ve fotoğraflarınız üzerinde doğal bir görünüm oluşturarak, diğer kullanıcılar tarafından anlaşılmasını engeller. 

Facebook Fotoğraf Beğeni Satın Aldığımda Ne Olur?

Facebook hesabınızda veya sayfanızda paylaştığınız bir fotoğraf için beğeni satın aldığınızda, gönderileriniz ile karşılaşan herhangi bir profilin dikkatini çekerek sizi veya sayfanızı takip etmelerini sağlayacaktır. Bu durumda, arama yapıldığında ilk sıralarda isminizin çıkma olasılığı veya önerilerde çıkma olasılığınız da artacaktır. Fotoğraflarınıza yapılan bu beğeni sayıları, diğer kullanıcıların dikkatini çekerek sizleri aktif olarak takip etmelerini sağlayacak ve sayfanıza ve gönderilerinize olan güvenlerini de arttıracaktır. Bildiğiniz üzere hesabınızdaki takipçilerden tutun beğeni ve yorum sayılarına kadar hepsi, sizi takip etmeyen kullanıcılar açısından birer referans niteliğindedir.

Facebook Fotoğraf Beğeni Satın Almak Nedir?

Facebook beğeni satın almak istediğiniz zaman Facebook beğeni kasma şeklinde beyanlarda bulunan ücretsiz beğeni sayfaları ve beğeni programı, hesabınız için güvenlik sorunu yaşatabilir. Bu nedenle bu gibi vaatlerde bulunan ücretsiz beğeni sayfalarını önermemekteyiz. Çünkü bu sayfalar sizden işlem yapabilmek adına Facebook adresinize giriş yapmanızı veya şifrenizi isteyecektir. Facebook orijinal sayfası dışında hiçbir platformda şifrenizi paylaşmayın ve Facebook adresinize giriş yapmayın, aksi takdirde hesabınızda güvenlik sorunları oluşabilir. Sitemiz üzerinden gerçekleştireceğiniz tüm işlemlerinizi şifresiz olarak gerçekleştirebilirsiniz. Bizler instatakipci.com olarak hilesiz ve en güvenilir hizmeti en uygun imkanlarla size sunarak sosyal medyada yükselme sürecinizde sizleri yalnız bırakmıyoruz.  Ayrıca sizden şifrenizi isteyen bu ücretsiz siteler virüs tehlikesi barındırırken, sitemiz virüssüz ve en güvenilir sitelerden biridir.

Facebook Fotoğraf Beğeni Kasma Nasıl Yapılır?

Facebook fotoğraf beğeni sayısı arttırma nasıl yapılır sorusuna verilen en genel cevaplar doğal yöntemlerden yanadır ancak bu çok zor ve uzun bir zaman istemektedir. Özellikle de işletme hesapları için bu işlemi beklemeleri faydasız olmaktadır. Tabi ki kişisel hesabınızda veya sayfanızda paylaştığınız gönderileriniz üzerinde beğeni kasma işlemini doğal süreçlerle de yapabilirsiniz, ancak istediğiniz sayıya ve verime ulaşmanız kolay olmayacaktır. Bu nedenle artık fotoğrafların ve hesabın diğer kullanıcılar tarafından güvenilmesi açısından beğeni sayıları da takipçi ve yorum sayıları kadar önem arz etmektedir ve kullanıcıları da olumlu olarak etkilemektedir. 

Facebook Fotoğraf Beğeni Nasıl Alınır?

Instatakipci.com sitesi üzerinden Facebook beğeni hizmeti satın alma kararı verdiyseniz, bu isteğinizi hem kişisel hesabınızda paylaştığınız gönderiler için hem de sayfanızda paylaştığınız gönderiler için gerçekleştirebilirsiniz. Tek yapmanız gereken şey, aşağıdaki adımları uygulamak olacaktır:

  • İlk olarak beğenilerinizin hangi profillerden oluşacağını seçmeniz gerekmektedir. Türk gerçek, Türk bot, yabancı gerçek ve yabancı bot olmak üzere 4 farklı seçenek mevcuttur. Bu seçenekler arasından herhangi birini seçerek veya hepsinden de karışık alarak fotoğraflarınızın beğenisini arttırabilir, Facebook’da fark yaratarak popülerlik kazanabilirsiniz.
  • Türk gerçek ve yabancı gerçek hesaplar sahte değil, tamamen gerçek kullanıcı hesaplarından oluşmaktadır. Türk ve yabancı botu hesaplar da satın alsanız kullanıcıların bunu fark etmesi çok zor olacaktır.
  • Beğenilerinizi kimlerin oluşturduğunu seçtikten sonra, beğenisini yükseltmek istediğiniz fotoğrafın linkini kopyalayarak, yukarıda bulunan ‘fotoğraf linki’ kısmına yapıştırmanız gerekmektedir. Daha sonra ne kadar beğeni almak istediğinizi yandaki kutucuğa yazarak işleme devam edebilirsiniz. Burada alt ve üst sınırlara dikkat etmeniz yeterli olacaktır. 
  • Ödeme işlemlerinizde vermiş olduğunuz bilgiler çalışanlarımız dahil üçüncü kişilerle asla paylaşılmaz. Bu nedenle işlemlerinizi gönül rahatlığı ile gerçekleştirebilirsiniz.
  • İşlemlerinizin sonunda fotoğraflarınız için aldığınız beğeniler hesabınıza hızlı bir şekilde tanımlanır.

İşlemlerinizle ilgili veya hizmetimizle ilgili bir sorun yaşadığınızı düşünüyorsanız müşteri hizmetlerimize 7/24 ulaşabilirsiniz. Sorunlarınızı çözüme kavuşturmak veya hizmetlerimizin eksik olması veya hatalı olması halinde paranızı iade almak için lütfen müşteri temsilcilerimizle iletişime geçin. Sizlere kaliteli hizmet sunmak adına çalışıyor, işlemlerinizi eksiksiz tamamlıyoruz. Ve bu alanda en iyi olmaktan gurur duyuyoruz.

facebook post beğeni

Sıkça Sorulan Sorular
Ürün ve araçlarımız hakkında aklınıza takılan sorularınıza hemen cevap bulun. Eğer sorunuzun cevabını 'Sıkça Sorulan Sorular' kısmında bulamazsınız, bize ücretsiz bir şekilde canlı destek sistemimiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Facebook hesabınızda veya sayfanızda paylaştığınız bir fotoğraf için beğeni satın aldığınızda, gönderileriniz ile karşılaşan herhangi bir profilin dikkatini çekerek sizi veya sayfanızı takip etmelerini sağlayacaktır. 

Facebook Post Beğeni hesabınızda herhangi bir güvenlik tehdidi oluşturmamaktadır. Instatakipci.com ürün ve hizmetlerinin kullanımında ya satın alımında herhangi bir şifre ya da özel bir bilgi istenmemektedir.

Facebook Beğeni satın alma işlemi için öncelikle Facebook'ta paylaştığınız içeriğin linkini daha sonra ise istediğiniz beğeni adedini girerek satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Facebook post fotoğraf beğeni hizmetimizin hesabınıza yüklenme süresini, satın alma ekranında ürün adetini girdikten sonra tahmini yüklenme süresi alanında görebilirsiniz.

Facebook post fotoğraf beğeni hizmeti için sizden kesinlikle şifre talep edilmemektedir. Sitemizde bulunan hiçbir ürün ve hizmet için sizden şifre talep edilmemektedir.

Facebook post fotoğraf beğeni satın almak hesabınızın etkileşimlerinin artmasına direkt olarak katkı sağlar. Hesabınızı hızla büyütmek için ilk adresiniz Instatakipci.com!

En Çok Satan Ürünler

Instagram Takipçi (Yabancı Gerçek)
100 Adet

Instagram Reels Video Görüntüleme
1.000 Adet

Instagram Takipçi (Türk Bot)
100 Adet

Youtube İzlenme (Türk Gerçek)
100 Adet

Instagram Takipçi (Yabancı Bot)
500 Adet

Instagram Takipçi (Türk Gerçek)
100 Adet

Instagram Reels Beğeni (Türk Gerçek)
100 Adet

Instagram Beğeni (Türk Gerçek)
100 Adet

Instagram Video Görüntüleme
1.000 Adet

Deneyiminiz hakkında yorum yapın
Görüş ve önerilerinizi önemsiyoruz. Sizlere sitemiz tarafından sunduğumuz hizmet ve araçlarımızı aşağıda yer alan 'Deneyiminiz hakkında yorum yapın' kısmından değerlendirerek, bizlerin gelişimine destek olabilirsiniz.
Yorum Yap
Facebook Beğeni Satın Al
Instatakipci
Facebook beğeni satın al, fotoğraflarınıza veya ilgili postlarınıza alacağınız bu beğeni çekimi sayesinden daha fazla kişiye ulaşacaksınız.
63
63
Facebook Beğeni Satın Al
2.762021-12-30Stokta Var https://www.instatakipci.com/facebook-begeni-satin-al
5 / 5
51Toplam:61 Değerlendirme
rıza soyalp

Fiyat/performans olarak çok başarılı bir ürün, fiyat çok uygun diğer sitelerde facebook beğenileri çok uçuk.

rıza soyalp
Can Taşkın

Facebook sayfa beğeni ve post beğenisi birlikte satın aldım sayfa uçuyor şuan :)

Can Taşkın
Simge F

Facebook beğenilerim için ürününüzü kullandım ve beğeni beğeniyi çekti sanırım organik olarak 2 katı arttı beğinilerim.

Simge F
Sinem Tetik

Faceook ürünleriniz çok uygun fiyatlı, diğer sitelerde bu ürünlerin bir çoğu yok. Fotoğraf beğenisi alıyorum ve hiç eksilme yaşanmıyor.

Sinem Tetik
rüya yılmaz

fotoğraf beğenilerimi çok hızlı bir şekilde arttırdınız, facebook postlarında beğeni çok önemli.

rüya yılmaz
Ergün

Test amaçlı satın aldım ilk olarak, hizmetten çok memnun kaldım facebook beğenileri çok önemli içerikleri yukarı çıkarmak adına.

Ergün
Recep Sayan

Facebook hizmetleriniz çeşit çeşit hepsini kullandım başarılı!

Canlı Destek
Canlı Destek
Sohbeti başlatmak için tıklayın
Çevrimiçi
Canlı Destek