İsmimizi fenomist.com olarak değiştiriyoruz. 10 yıllık marka adımız instatakipci.com'un yerini yakın bir tarihte fenomist.com alacaktır.
Daha Fazla
50
Canlı Yayın İzlenme
12,50 ₺
100
Canlı Yayın İzlenme
%10 İNDİRİMLİ
25,00 ₺
22,50 ₺
250
Canlı Yayın İzlenme
%32 İNDİRİMLİ
62,50 ₺
42,50 ₺
500
Canlı Yayın İzlenme
%40 İNDİRİMLİ
125,00 ₺
75,00 ₺
1000
Canlı Yayın İzlenme
%43 İNDİRİMLİ
250,00 ₺
142,00 ₺
Fiyat: 0,00 0,00
Fiyat: 0,00 0,00
adet /
% Ucuz
Facebook Canlı Yayın İzlenme Satın Al
5 / 5
5 1 Toplam: 57 Değerlendirme
Yorum Yap

Facebook Canlı Yayın İzlenme Satın Al Özellikleri

Facebook Canlı Yayın İzlenme Satın Al

Facebook Canlı Yayın İzlenme Nedir?

Facebook canlı yayın izlenme, Facebook yayınlarınızın katılımcı ve izleyici sayılarını arttırmaya yönelik sunulan sosyal medya hizmetidir. Facebook profillerinizden, gruplarınızdan ya da sayfalarınızdan yapmış olduğunuz yayınlarınız için satın alınabilir ve etkileşim ağı oluşturmaya fayda sağlayabilir.

Facebook canlı yayın izleyici sayısı arttırma yöntemi sizlere 3 farklı seçenek ile sunulmaktadır. Bu seçenekler aynı kalitede dizayn edilmişlerdir. Canlı yayınlarınız için temin edebileceğiniz izlenme sayıları sayesinde hem yayınlarınızı hem de profillerinizi ön plana çıkarma şansına sahip olabileceksiniz. Ayrıca Facebook canlı yayın izlenme satın alarak, gelir elde imkanınızı da oluşturabileceksiniz.

Facebook canlı yayın izlenme önce sonra

Facebook canlı yayın izleyici sayısı nasıl arttırılır?

Neden Facebook Canlı Yayın İzlenme Satın Almalısınız?

Facebook üzerinden canlı yayınlar yapmak sosyal medya profilleri için yeni bir gelir ve popülerlik kaynağı haline dönüşmüştür. Canlı yayınlar üzerinden kitlenize hitap etmeye ve onlarla yüksek etkileşimli diyaloglar kurmaya çalışıyor olabilirsiniz. İşte Facebook canlı yayın izlenme satın al paketlerimiz tam da burada devreye girmektedir!

Canlı yayınlarınızın katılımcı sayılarını arttırarak üst düzey etkileşim oranlarına çok kısa süreler içinde ulaşabileceksiniz. Popülerliğinizi pekiştirebilecek ve ileriye adım atabileceksiniz. Facebook canlı yayın katılımcıları alarak elde edeceğiniz avantajlara göz atalım;

 • Organik etkileşim oranlarınızı yükselterek canlı yayınlarınızı ve profillerinizi ön plana çıkartabileceksiniz.
 • Facebook yayınlarınız daha büyük bir kitleye ulaşacak ve kendi kitlenizi oluşturma imkanına sahip olacaksınız.
 • Canlı yayınlarınızın organik kitlesi artacak, beğeni ve yorum sayılarında kayda değer bir iyileşme görünecektir.
 • Facebook reklam iş birlikleri için en büyük adaylardan bir tanesi olacaksınız.

Instatakipci.com üzerinden Facebook yayınlarınız için canlı izleyiciler satın almak istiyorsanız hemen satın alma seçeneklerimize göz atmanızı tavsiye ederiz.

Facebook Canlı Yayın İzlenme Satın Alma Seçenekleri Nelerdir?

Facebook canlı yayınlarınızın daha büyük kitlelere ulaşması ve sizler için etkileşim ağı oluşturması konusunda kararlı mısınız? O zaman en doğru yerdesiniz. Instatakipci.com olarak sizlere 3 farklı seçenek ile birlikte yüksek kaliteli canlı yayın izleyici arttırma imkanı sunmaktayız. Sizlere sunulan seçeneklerimiz şu şekildedir;

Facebook canlı yayın izleyici/katılımcı arttırma yolları nelerdir?
 • 30 dakika canlı yayın izlenme

  30 Dakika Facebook Canlı Yayın İzleme

  Bu seçeneğimiz, Facebook yayınlarınız için 30 dakikalık süreler ile izleyici alma imkanı tanımaktadır. 30 Dakika süre içerisinde yayında kalmaktadırlar.

 • 60 Dakika İzlenme Satın Al

  60 Dakika Facebook Canlı Yayın İzleme

  Bu seçeneğimiz Facebook yayınlarınız için 60 dakikalık süre zarfında izleyici kazanmanızı sağlar. İzleyiciler 60 dakika yayınınızda kalacaktır.

 • 90 Dakika İzlenme Satın Al

  90 Dakika Facebook Canlı Yayın İzleme

  Bu seçenek en çok tercih edilen Facebook canlı yayın izleyici sayısı arttırma yöntemidir. 90 dakika boyunca izleyiciler yayınınızda kalacaktır.

Video Thumbnail

Facebook Canlı Yayın İzleyicisi Nasıl Satın Alınır?

Facebook canlı yayınlarınıza izleyici kazandırmak için uygulamanız gereken adımlar oldukça kısa ve pratik adımlardır. Yayınlarınızı daha popüler yapmaya kararlı iseniz bu adımları sadece 5 dakika içerisinde güvenli bir şekilde tamamlayabilirsiniz;

step left step right

Facebook üzerinde açmış olduğunuz canlı yayınınızın linkini kopyalayınız ve sayfamızda gerekli olan alana yapıştırınız.

step left step right

Canlı yayınlarınız için istediğiniz izleyici sayısını seçiniz.

step left step right

İzleyicilerinizin yayınınızda kaç dakika kalmasını istediğinizi belirleyiniz. (30-60-90 Dakika)

step left step right

Seçenekleri belirledikten sonra “Hemen Al” tuşuna basarak ürünü sepetinize atınız.

step left step right

Sepetinize gidiniz ve sepet detaylarınızı tekrar gözden geçiriniz.

step left step right

Ödemelerinizi %100 güvenli ve hızlı bir şekilde tamamlayınız. İşte bu kadar! Facebook yayınlarınız artık daha popüler!

Facebook canlı yayınlarınız için attığınız bu büyük adım adına sizler tebrik ederiz! Eğer isterseniz, Facebook video görüntülenme satın al hizmetlerimizden de faydalanabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Ürün ve araçlarımız hakkında aklınıza takılan sorularınıza hemen cevap bulun. Eğer sorunuzun cevabını 'Sıkça Sorulan Sorular' kısmında bulamazsınız, bize ücretsiz bir şekilde canlı destek sistemimiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Facebook canlı yayınlarınız için sağlanacak olan izleyici arttırma hizmeti organik bir hizmettir. İzleyici sayılarınız için satın alım yaptığınız fark edilemeyecektir.

Facebook yayınlarınız için alacağınız canlı yayın izlenme sayılarında belirlediğiniz süre içerisinde herhangi bir şekilde azalma yaşanması söz konusu olmayacaktır.

Facebook yayın izleyici kazandırma hizmetimiz, sitemizde yer alan diğer sosyal medya hizmetlerimiz gibi %100 güvenilir bir hizmettir.

Instatakipci.com olarak sağlamakta olduğumuz tüm sosyal medya hizmetlerimiz güvenilirdir. Facebook canlı yayın izleyici almak için kullanacağınız ödeme yöntemleri de %100 güvenilirdir. Herhangi bir şekilde sorunla karşılaşmanız mümkün değildir.

Facebook canlı yayın izlenme sayılarında doğal artış sağlayan hizmetimiz için sizlerden herhangi bir şekilde şifre talep edilmemektedir.

Facebook canlı yayınlarınız gelir kazanmak için oldukça önemli bir yöntemdir. Bu yayınlarınızın daha fazla kişi tarafından izlenmesi, daha fazla kullanıcıya ulaşmanıza ve daha fazla gelir elde etmenize olanak tanır.

Facebook canlı yayınlarının izleyici sayısını arttırmayı sağlayan Instatakipci sosyal medya servisidir.

Canlı yayın izlenme sayılarının artması yayını gören kullanıcıların dikkatini çeken birincil faktörlerin başında gelmektedir.

Deneyiminiz hakkında yorum yapın

Görüş ve önerilerinizi önemsiyoruz. Sizlere sitemiz tarafından sunduğumuz hizmet ve araçlarımızı aşağıda yer alan 'Deneyiminiz hakkında yorum yapın' kısmından değerlendirerek, bizlerin gelişimine destek olabilirsiniz.
Yorum Yap
Facebook Canlı Yayın İzlenme Satın Al - %100 Aktif & Garantili
Instatakipci
Facebook canlı yayın izlenme satın al, canlı yayınlarını öne çıkar ve etkileşim oranlarını arttır. Fenomenliğe hızlı bir adım at!
4297
4297
Facebook Canlı Yayın İzlenme Satın Al - %100 Aktif & Garantili
12.50 2024-12-30 Stokta Var https://www.instatakipci.com/facebook-canli-yayin-izlenme-satin-al
5 / 5
5 1 Toplam: 57 Değerlendirme
Facebook canlı yayınlarıma

Facebook canlı yayınlarıma ivme kazandıran paketleriniz için teşekkür ederim. Ayrıca güvenilir hizmetleriniz ve müşteri hattınız için de teşekkür ederim.

5 5 1 2021-03-17 Ata Ciftci
Ata Ciftci
Canlı yayınlarıma gelen

Canlı yayınlarıma gelen katılımcıları gördükçe çok mutlu oluyorum. Böylece daha neşeli ve etkili yayınlar yapabiliyorum. E her gün yayın açtığıma göre, canlı yayın izleyicileri için her gün burada olacağım demektir.

5 5 1 2021-03-17 Alperen Meriç
Alperen Meriç
Facebook videolarım için

Facebook videolarım için görüntülenme almış birisi olarak, Instatakipci.com üzerinden canlı yayın izleyicisi satın almak konusunda hiç tereddüdüm olmadı. Beklediğim gibi temiz bir hizmet oldu.

5 5 1 2021-03-17 Necip Yağcı
Necip Yağcı
60 dakikalık süre

60 dakikalık süre için alım sağladım ama yaklaşık olarak 70 dakika izleyicilerim artmaya devam etti. Canlı yayın izleyici sayısı hiç düşmedi.

5 5 1 2021-03-17 Teoman Adıvar
Teoman Adıvar
Şimdiye dek satın

Şimdiye dek satın aldığım ilk Facebook hizmeti oldu. Ancak çok şey kaçırdığımı fark ettim. Güvenlik sıkıntısı hiç yaşamadım. Eksik gelen izleyici de olmadı. Tam bahsedildiği gibi sorunsuz.

5 5 1 2021-03-17 Hüseyin Çağlar
Hüseyin Çağlar
Facebook yayınlarınız için

Facebook yayınlarınız için izleyici satın almayı düşünüyorsanız, bence hiç vakit kaybetmeden deneyin. Kesinlikle bayılacaksınız.

5 5 1 2021-03-17 Yener Denk
Yener Denk
Denenmesi gereken başyapıt

Denenmesi gereken başyapıt bir servis olmuş. İzleyicileri satın aldığımı arkadaşlarım bile fark edemedi. Oldukça organik ve başarılı.

5 5 1 2021-03-17 Batu Berker
Batu Berker
Daha önceleri Facebook

Daha önceleri Facebook video görüntülenme hizmeti satın almış ve çok memnun kalmıştım. Şimdi de canlı yayınlarım için izleyici aldım ve gayet akıllı bir hareket olduğunu düşünüyorum.

5 5 1 2021-03-17 Zeki Dursun
Zeki Dursun
Canlı yayın katılımcılarımın

Canlı yayın katılımcılarımın artması ile yayınlarıma gelen organik takipçi ve yorum sayısında da büyük bir artış oldu. Kusursuz, eksiksiz bir hizmet.

5 5 1 2021-03-17 Faruk Aktuna
Faruk Aktuna
Facebook yayınlarını sık

Facebook yayınlarını sık sık açmaktayım ve doğal olarak bu yayınlar benim için çok önemli. Bu yayınları ileriye taşımam için tüm gerekeni bana sağlayan bir hizmet oldu. Elinize sağlık.

5 5 1 2021-03-17 Aydemir Arat
Aydemir Arat
Canlı yayınlarım için

Canlı yayınlarım için aradığımız buradaymış meğerse! Canlı yayınlarımı her yerden paylaşmama rağmen bir türlü istediğimiz olmamıştı. Ancak sonunda aradığım izlenme hizmetini yakaladım. Hemen 250 izleyici aldım. Çok memnun kaldım.

5 5 1 2021-03-17 Aysun Berker
Aysun Berker
Facebook canlı yayınları

Facebook canlı yayınları yayınlarım için bomba etkisi yarattı diyebilirim. Canlı yayınlarımın fark edilme oranı birden tavan yaptı. İnanılmaz!

5 5 1 2021-03-17 Akın Aksu
Akın Aksu
Canlı Destek
Canlı Destek
Çevrimiçi
Canlı Destek