İsmimizi fenomist.com olarak değiştiriyoruz. 10 yıllık marka adımız instatakipci.com'un yerini yakın bir tarihte fenomist.com alacaktır.
Daha Fazla
500
Görüntüleme
27,50 ₺
750
Görüntüleme
%3 İNDİRİMLİ
41,25 ₺
39,75 ₺
1000
Görüntüleme
%7 İNDİRİMLİ
55,00 ₺
51,00 ₺
2500
Görüntüleme
%10 İNDİRİMLİ
137,50 ₺
123,75 ₺
5000
Görüntüleme
%10 İNDİRİMLİ
275,00 ₺
246,00 ₺
10000
Görüntüleme
%10 İNDİRİMLİ
550,00 ₺
490,00 ₺
25000
Görüntüleme
%11 İNDİRİMLİ
1.375,00 ₺
1.220,00 ₺
50000
Görüntüleme
%11 İNDİRİMLİ
2.750,00 ₺
2.430,00 ₺
100000
Görüntüleme
%11 İNDİRİMLİ
5.500,00 ₺
4.850,00 ₺
Fiyat: 0,00 0,00
Fiyat: 0,00 0,00
adet /
% Ucuz
Facebook Görüntüleme Satın Al
5 / 5
5 1 Toplam: 19 Değerlendirme
Yorum Yap

Facebook Video Görüntüleme Satın Al Özellikleri

Facebook Türk Gerçek Video Görüntüleme Satın Al

Facebook Video Görüntüleme Satın Al Hizmeti Nedir?

Facebook Video Görüntüleme hizmeti yaptığınız Facebook video paylaşımlarının izlenme sayısını arttırmak için kullanılan bir Facebook servisidir. Facebook’ta video izlenme sayısını arttırmak doğal yollarla oldukça uzun sürmektedir. Instatakipci Facebook video görüntüleme satın al hizmeti sayesinde video izlenmelerinizi anında yükseltin!

Video izlenme hizmetimiz için sizlere birçok seçenek sunmaktayız. Türk Gerçek, Türk bot, Yabancı Gerçek ve yabancı bot olmak üzere seçeneklerimiz sitemizde mevcuttur. Facebook video izlenme hizmeti en çok satılan ve dönüşümü en yüksek olan servislerimizden bir tanesidir. Videolarınızın izlenmesini arttırarak Facebook’ta popüler hesaplardan biri siz olun.

Facebook Video Görüntüleme Hizmeti Ne İşe Yarar?

Facebook üzerinde, sizinle aynı amaçlara sahip sayısız kişi var. Ve herkes geniş kitlelere hitap etmek, adını duyurmak için çalışıyor. Bu durumda diğer kişilerin önüne geçmek oldukça zor. Yüksek oranda beğeniler, video görüntüleme ve etkileşimler hayal gibi gelebilir. Ancak insanların hesabınızı ziyaret ettiğinde dikkat ettiği ilk noktalardan bir tanesi burası. Video görüntüleme oranınız ne kadar yüksek olursa, insanların zihninde daha profesyonel olduğunuz algısı oluşur. Ve sizin paylaşımlarınızın değerli olduğuna kanaat getirir. Gördüğünüz gibi video görüntüleme algı düzeyinde oldukça işlevsel. İnsanların zihinlerinde bu yöntemleri kullanarak yer edebilir ve nihai amacınıza bu şekilde ulaşabilirsiniz. Bu noktaya doğal yollardan gelmek elbette zor. Bu nedenle satın alma yöntemleri oldukça işe yaramaktadır. Satın alacağınız video görüntüleme sayılarıyla insanların sizi takip etmesini ve yaptığınız hizmetten faydalanmasını sağlayabilirsiniz.

Sadece insanların gözündeki konumunuz yükselmiyor. Bu beğeniler Facebook uygulamasının gözünden de kaçmıyor. Ve uygulamaların en temel özelliği, yararlı bulunan videoları daha da ön sıralara getirmesi. Oldukça yüksek görüntüleme nedeniyle, paylaşımlarınızın değerli olduğuna karar verir ve videolarınız daha çok kişi tarafından görüntülenir. Ne kadar çok görüntüleme o kadar çok etkileşim! Popüler olma yolundaki taşlara bir yenisini daha eklemiş olursunuz.

Facebook Video Görüntüleme Hizmeti ve Nasıl Satın Alınır?

Facebook uygulamasında öne çıkmak artık çok basit! Bunun için size aşağıda bir rehber oluşturduk. Hemen "Facebook Görüntüleme" rehberimizi inceleyin ve takipçilerinizin tadını çıkarın!

PDF indir

Facebook Görüntüleme PDF

Facebook Video Görüntülenme Satın Alma Adımları

step left step right

Görüntülenme satın almak istediğiniz Facebook video linkini giriniz.

step left step right

Videolarınıza gelmesini istediğiniz görüntülenme sayılarını seçiniz.

step left step right

“Sepete Ekle” tuşuna basarak siparişinizi sepete atınız.

step left step right

Sepetinizi açınız ve “Ödeme” tuşuna basınız.

step left step right

Güvenilir ödeme yöntemlerinden birisini seçiniz.

step left step right

Tebrikler! Facebook videolarınız artık daha popüler!        

Facebook Türk Bot Video Görüntüleme Satın Al

Facebook Video Görüntüleme Satın Alma Hesabıma Zarar Verir mi?

Video görüntüleme sayılarını göndermeden önce, hesabı ve videoyu detaylı olarak inceliyoruz. Gönderilen beğenilerde şüphe uyandırmaması için seçilecek örneklem yerleri analiz ediyoruz. Titizlikle yürüttüğümüz bu çalışmanın sonucunda görüntülemeleri gönderiyoruz. Facebook video görüntüleme hizmeti hesabıma zarar verir mi diye düşünüyor olabilirsiniz. Hesabınızın zarar görmesi ancak, şifrenizi paylaştığınızda veya site üzerinden Facebook hesabınıza giriş yapmanız yolu ile olur. Bu nedenle, sitemiz güvenliğinizi önemseyerek şifresiz işlem yapmanızı sağlıyor ve site üzerinden hesabınıza giriş yapmanızı istemiyor. Video içeriklerini çok sık paylaşan kullanıcıların video görüntülenmesini arttırmak için, sitemizden güvenle alışveriş yapmasını sağlıyoruz.

 • Verdiğimiz hizmetlerin hepsinde tek gayemiz, doğal bir görüntü vererek istenen sonuca ulaşmaktır. Bu nedenle video görüntüleme satın aldığınızda, süreç doğal bir şekilde işler. Uygulamanın gözünde herhangi bir şüphe uyandırmaz.
 • Hesabıma zarar verir mi sorusunun cevabı hayır. Aksine görüntüleme sayınızın yüksek olması, daha profesyonel olarak algılanmanıza yardımcı olur.

Instatakipci.com sitesi üzerinden video görüntülenme hizmetini güvenle ve kaliteli işlem aşamaları ile satın alabilirsiniz. Video görüntülenme sayısı, gerçek kullanıcıları olumlu yönde etkileyerek profilinize çekecektir. Dolayısıyla, milyonlarca gerçek kullanıcıya erişmek de bu sayede hızlı ve kolay olacaktır. Video görüntülenme sayılarının artması beğeni sayısını da olumlu yönde etkilemektedir. 

Video Thumbnail

Facebook Video Görüntüleme Nasıl Satın Alınır

Facebook Video İzlenme Nasıl Satın Alınır?

Facebook'da ve diğer sosyal medya platformlarında paylaşılan videolarda, beğeni sayılarının yerine görüntüleme sayıları görünmektedir. Bu nedenle, paylaşılan videolarda, gerçek kullanıcı davranışlarını etkileyen en önemli faktör görüntüleme sayılarıdır. Bu sayıların yüksekliği, gerçek kullanıcıların dikkatini çekecek ve kullanıcıları profilinize yönlendirecektir.  Video görüntülenmesini arttırarak çok fazla gerçek kullanıcıya erişebilir ve kitle oluşturabilirsiniz. 

 1. Bunun için yapmanız gereken sitemizde yer alan Facebook video görüntüleme bölümünü bulmanız.
 2. Burada birçok kategori yer almaktadır. Türk gerçek, Türk bot, yabancı gerçek ve yabancı bot. Bunlar arasından hangisini istiyorsanız onu seçerek, satın alma sürecini ilerletebilirsiniz.
 3. Biz Türk gerçek diyerek işleme devam ediyoruz.
 4. Burada sizden sadece belli başlı bilgiler istiyoruz. Ekstra ya da özel bilgilerinizi hiçbir şekilde istemiyoruz.
 5. Video linki alanına, hangi videonun görüntüleme sayısının artmasını istiyorsanız onu girin.
 6. Görüntüleme sayısı alanına, toplam ne kadar görüntüleme istiyorsanız o sayıyı belirtin.
 7. Bu bilgileri girdikten sonra bu hizmet bedeli olarak ne kadar ücret ödemeniz gerektiği belirecek.
 8. Bu ücreti kabul ediyorsanız satın alma işlemini tamamlayarak, görüntüleme sayısının gelmesini bekleyebilirsiniz.

Bu adımları izleyerek satın alma sürecini hızla ve güvenle tamamlayabilirsiniz. Facebook üzerinde belli bir konuma erişmek için video görüntüleme sayıları oldukça önemlidir. Video izlenmeleriniz ne kadar çok olursa, insanların gözünde o kadar iyi bir yerde olursunuz. Bu konumu daha da sağlamlaştırmak adına Facebook beğeni satın al hizmetimize göz atabilirsiniz. Facebook beğeni hizmetimiz ile hesabınızı hızla yükseltin!

Facebook görüntüleme al

Görüntülenme Satın Almak İçin Neden Bizi Seçmelisiniz?
Her Zaman Kaliteli
 • En yüksek kalite
 • En uygun Fiyat
 • En yüksek fayda
Kalıcı Fayda
 • Bol çeşit
 • Artan Etkileşim
 • Canlı Destek
Güvenilir
 • Hep güvende
 • Faturalı ve yasal
 • Güvenilir Ödeme

Sıkça Sorulan Sorular

Ürün ve araçlarımız hakkında aklınıza takılan sorularınıza hemen cevap bulun. Eğer sorunuzun cevabını 'Sıkça Sorulan Sorular' kısmında bulamazsınız, bize ücretsiz bir şekilde canlı destek sistemimiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Facebook platformu üzerinde paylaştığınız video içeriklere tarafımızca sağlanan görüntülenme sayısıdır. Video görüntülemeleriniz ne kadar yüksek olursa etkileşimleriniz de aynı oranda yükselecek ve popüler bir Facebook profili olma yolunda ilerleyeceksiniz.

Instatakipci.com Facebook ürünlerinin tümü garantili ve zararsızdır. Satın aldığınız ürünler Facebook kurallarına uygun ve yasaldır. Sosyal medyada hesaplarınıza güvenle yatırımın tek adresi instatakipci.com!

Facebook Video Görüntüleme  hizmetimizi satın almak için öncelikle satın alacağınız videonun linkini daha sonra ise satın almak istediğiniz görüntülenme sayısını yazarak satın alma işlemini güvenle gerçekleştirebilirsiniz.

Facebook Video Görüntüleme hizmetimizin hesabınıza yüklenme süresini, satın alma ekranında ürün adetini girdikten sonra tahmini yüklenme süresi alanında görebilirsiniz.

Facebook video görüntüleme hizmeti için sizden kesinlikle şifre talep edilmemektedir. Sitemizde bulunan hiçbir ürün ve hizmet için sizden şifre talep edilmemektedir.

Facebook video görüntüleme hizmetimizi kullanarak videolarınızdaki izlenme sayılarınızı hızla arttırabilirsiniz. İzlenme sayıları artan videoalrınız artık eskisinden daha popüler olucak!

Video izlenme sayılarınız kullanıcılar açısından oldukça önemlidir. Ayrıca Facebook algoritması izlenme sayınızı bir etkileşim kriteri olarak kabul eder.

Facebook video görüntüleme hizmetimiz için birçok seçenek sunmaktayız. Türk Gerçek, Türk Bot, Yabancı Gerçek ve Yabancı bot seçeneklerimizden birini alarak izlenme sayınızı arttırabilirsiniz.

Facebook video izlenme hizmetimizin yanında beğeni satın almanız videolarınız için etkileşim kat sayısını yükseltecektir.

Facebook video izlenme hizmetimizi 10000 adete kadar satın alabilirsiniz. Minumum ise 100 adet olarak alınabilen hizmetimiz videolarınız için fark yaratacaktır.

Hesabınıza sipariş sonrasında hemen yüklenmeye başlayan video görüntüleme işlemimizin etkisini videonuza siparişiniz tamamlandıktan hemen sonra gözlemleyebilirsiniz.

Videonuzu eklerken kontrol etmeyi unutmayınız. Yanlış video linki göndermeniz durumda izlenmeler geri alınamamaktadır.

Deneyiminiz hakkında yorum yapın

Görüş ve önerilerinizi önemsiyoruz. Sizlere sitemiz tarafından sunduğumuz hizmet ve araçlarımızı aşağıda yer alan 'Deneyiminiz hakkında yorum yapın' kısmından değerlendirerek, bizlerin gelişimine destek olabilirsiniz.
Yorum Yap
Facebook Görüntüleme Satın Al
Instatakipci
Facebook türk gerçek video izlenme satın al, paylaşmış olduğunuz videolar daha fazla etkileşim almaktadır. Popüler olmanın en kolay yolu.
77
77
Facebook Görüntüleme Satın Al
20.25 2024-12-30 Stokta Var https://www.instatakipci.com/facebook-goruntuleme-satin-al
5 / 5
5 1 Toplam: 19 Değerlendirme
Harikar bir müşteri

Harikar bir müşteri destek ekibi var. Facebook video izlenmeyi yanlış videoma almışım. Hemen bunu fark edince yazdığım anda dönüş sağladılar. Bu kadar hızlı bir müşteri desteği beklemiyordum.

5 5 1 2021-02-08 Sedat İncebelli
Sedat İncebelli
Facebook görüntüleme hizmeti

Facebook görüntüleme hizmeti kadar faydalı bir hizmet ben görmedim. Algoritma için izlenme sayıları çok önemli. 6 yıldır Instatakipci kullanıyorum bugüne kadar tek bir sorun yaşamadım.

5 5 1 2021-02-08 Ceren Kalın
Ceren Kalın
Facebook videoları için

Facebook videoları için kullandığım hizmetten çok memnun kaldım. 10000 adet video izlenme satın aldım yaklaşık 2 saatte geldi. Çok teşekkürler hızlı teslimat için.

5 5 1 2021-02-08 Seda Perdesiz
Seda Perdesiz
Facebook videolarım için

Facebook videolarım için düzenli olarak izlenme satın alıyorum. Aldığım izlenmeler videolarımı popüler listelere sokuyor. Her videom için yaklaşık 2000 adet satın alıyorum.

5 5 1 2021-02-08 Halil Araklı
Halil Araklı
1000 adet Facebook

1000 adet Facebook video izlenme aldım, yaklaşık 30 dk içerisinde yüklendi. Söz verdikleri gibi hızlı teslimat yaptılar teşekkürler.

5 5 1 2021-02-08 Batuhan Kurtçu
Batuhan Kurtçu
Facebook algoritması için

Facebook algoritması için izlenme sayıları çok önemli. İzlenme hizmetini düzenli olarak kullanıyorum çok işime yarıyor.

5 5 1 2021-02-08 Belkıs Uzun
Belkıs Uzun
Facebook Türk bot

Facebook Türk bot video izlenme hizmetiyle videomu öne çıkardım. 1 Saat içerisinde izlenmeler geldi ve organik olarak videom yükselmeye başladı.

5 5 1 2021-02-08 Vedat Gülderen
Vedat Gülderen
Video izlenme hizmetinin

Video izlenme hizmetinin yanında Facebook sayfa beğeni hizmeti de satın aldım. Facebook hizmetleri çok kaliteli ve başarılı teşekkürler.

5 5 1 2021-02-08 Sezin Baki
Sezin Baki
Video izlenmeler ne

Video izlenmeler ne kadar fazla olursa ilgide o kadar artıyor. İzlenme sayısı çok olan videolar daha çok görüntüleme alıyor. Size tavsiyem bol bol alabilirsiniz.

5 5 1 2021-02-08 Burak Altındağ
Burak Altındağ
Facebook video izlenmeleri

Facebook video izlenmeleri arttırmak için 1000 adet satın aldım. Çok hızlı bir şekilde hesabıma yüklendi teşekkürler Instatakipci.

5 5 1 2021-02-08 Elif Güçer
Elif Güçer
Çok hızlı bir

Çok hızlı bir sistem siparişlerim dakikalar içinde geldi teşekkürler.

5 5 1 2019-04-09 Sare Bakan
Sare Bakan
Canlı Destek
Canlı Destek
Çevrimiçi
Canlı Destek