25
Paylaşım
4,50 ₺
50
Paylaşım
%11 İNDİRİMLİ
9,00 ₺
7,95 ₺
100
Paylaşım
%17 İNDİRİMLİ
18,00 ₺
14,90 ₺
250
Paylaşım
%24 İNDİRİMLİ
45,00 ₺
33,90 ₺
500
Paylaşım
%33 İNDİRİMLİ
90,00 ₺
59,90 ₺
1000
Paylaşım
%38 İNDİRİMLİ
180,00 ₺
109,90 ₺
2500
Paylaşım
%40 İNDİRİMLİ
450,00 ₺
269,00 ₺
5000
Paylaşım
%41 İNDİRİMLİ
900,00 ₺
529,00 ₺
10000
Paylaşım
%42 İNDİRİMLİ
1.800,00 ₺
1.039,00 ₺
25000
Paylaşım
%43 İNDİRİMLİ
4.500,00 ₺
2.565,00 ₺
50000
Paylaşım
%43 İNDİRİMLİ
9.000,00 ₺
5.075,00 ₺
100000
Paylaşım
%44 İNDİRİMLİ
18.000,00 ₺
9.990,00 ₺
Fiyat: 0,000,00
Fiyat: 0,000,00
adet /
% Ucuz
Fotoğraf
5 / 5
51Toplam:53 Değerlendirme
Yorum Yap
https://www.instatakipci.com/facebook-paylasim-satin-al
Facebook Paylaşım Satın Al - Instatakipci2021-01-14T15:24:17+03:002021-01-14T15:24:17+03:00
https://www.instatakipci.com/facebook-paylasim-satin-alInstatakipci
Instatakipci
https://www.instatakipci.com/img/logo/instatakipci/logo-it.png
https://www.instatakipci.com/img/uploads/facebook-paylasim-satin-Al.png
https://www.instatakipci.com/img/uploads/facebook-post-paylasimi-satin-al.png
https://www.instatakipci.com/img/uploads/facebook-paylasim-al.png

Sosyal ağ siteleri ile alakalı olan hizmetlerden son dönemde en popüler olanlardan biri kuşkusuz ki Facebook paylaşım hizmetidir. Sitemiz üzerinden Facebook paylaşım hizmeti satın alarak, bireysel Facebook hesapları, kurumsal Facebook hesabı, web sitenizin Facebook paylaşımlarını binlerce kişiye ulaştırabilir. Sizin veya firmanızın internet üzerindeki varlığını iyileştirebilirsiniz. Sayfada bulunan post linki kısmına herkese açık olarak paylaşmış olduğunuz gönderi linkini, paylaşım sayısı kısmına ise gönderinin kaç kişi tarafından paylaşılmasını istiyorsanız ilgili sayıyı girerek Facebook paylaşım hizmetini kolayca kullanabilirsiniz.

Firma sahiplerinin hedef kitlelerine doğrudan ulaşmalarının en etkili yollarından biri olan Facebook Paylaşım Hizmetimizi kullanmanızı kesinlikle tavsiye eder, olumlu geri dönüşler alacağınızın garantisini size verebiliriz. Post linki kısmına yazmış olduğunuz Facebook paylaşımı aktif ve yüksek kaliteli facebook hesapları tarafından paylaşılacak, gönderiniz çok daha fazla kişiye ulaşacaktır. Bunun size veya firmanıza getirisi ise şüphesiz ki daha fazla popülarite ve geri dönüş olacaktır. Bir kerede en az 30 adet, en fazla ise 10.000 Adet Facebook paylaşımı satın alabilirsiniz.

Hedef gönderinizin paylaşımını yapacak hesaplar kesinlikle aktif ve yüksek kaliteli hesaplardır. Bot hesaplar kullanarak sayfanızı ve imajınızı riske atmamakta, müşterilerinizin gözündeki değerinizi düşürmemekteyiz.

Facebook Paylaşım Satın Al

Facebook Paylaşım Hizmeti Nedir?

Facebook hesabınızda veya hesaplarınızda bireysel veya kurumsal olarak olarak yaptığınız paylaşımları (Örn. Kişisel olarak yaptığınız bilgilendirici bir paylaşım, şirket hesabınızda yaptığınız kampanya paylaşımı) daha çok kişiye ulaştırabilir. İnsanlarla veya müşterilerinizle doğrudan pozitif bir etkileşim içerisine girebilirsiniz. Paylaşım yapmak Facebook üzerinde sevdiğiniz bir eylemse ve paylaşımlarınızın daha çok insana ulaşması, bu paylaşımlar üzerinden daha fazla etkileşim almanız sizi mutlu edecekse, güvenle internet sitemiz üzerinden Facebook paylaşımı satın alabilir, paylaşımlarınızı veya firmanızı daha çok insana ulaştırabilirsiniz.

25
Facebook Paylaşım

Kaliteli hesaplar ile Paylaşım

Aktif ve Yüksek Kaliteli Kullanıcılar

Hızlı ve Uygun Fiyat

Şifresiz ve Güvenilir Ödeme Yöntemleri

 4,50 ₺
50
Facebook Paylaşım

Kaliteli hesaplar ile Paylaşım

Aktif ve Yüksek Kaliteli Kullanıcılar

Hızlı ve Uygun Fiyat

Şifresiz ve Güvenilir Ödeme Yöntemleri

9,00 ₺
7,95 ₺
100
Facebook Paylaşım

Kaliteli hesaplar ile Paylaşım

Aktif ve Yüksek Kaliteli Kullanıcılar

Hızlı ve Uygun Fiyat

Şifresiz ve Güvenilir Ödeme Yöntemleri

18,00 ₺
14,90 ₺
Daha Fazla
Facebook Paylaşım

Kaliteli hesaplar ile Paylaşım

Aktif ve Yüksek Kaliteli Kullanıcılar

Hızlı ve Uygun Fiyat

Şifresiz ve Güvenilir Ödeme Yöntemleri

Bu hizmeti satın almak ve yukarıda belirttiğimiz avantajları sağlamanız oldukça basit, yapmanız gereken tek şey, paylaşım hizmetini kullanmak istediğiniz paylaşımızın herkese açık olarak paylaşıldığından emin olmanız. Facebook yorum beğeni hizmetinide kullanarak paylaşımlarınızın etkileşimini arttırabilirsiniz.

Facebook Post Paylaşımı Satın Al

Facebook Paylaşım Satın Almak Ne İşe Yarar?

Yukarıda yüzeysel bir şekilde bu hizmetin ne işe yaradığından veya ne amaçla kullanıldığından bahsettik. Sosyal medyada popüler olmak veya internet üzerinden daha çok satış yapmak, Facebook’u ne amaçla olursa olsun kullanan insanlar için kuşkusuz en çok istedikleri şeylerden biri. Siz de sitemiz üzerinden satın alacağınız Facebook Paylaşım hizmeti sayesinde böyle bir isteğiniz var ise bunu gerçekleştirebilir, doğru adımlarla Facebook hesabınızın veya şirketinizin daha çok insana ulaşmasını sağlayabilir. İnternet üzerinde pozitif bir imaj iyileştirmesi yapabilirsiniz.

Facebook Paylaşım satın almanın avantajları;

  • Facebook paylaşım satın alarak sayfanızın ya kişisel hesaplarınızın popülerliğini arttırabilirsiniz,
  • Facebook algoritması içeriklerinizin paylaşılmasını olumlu bir değerlendirme olarak algılayarak içeriğinizi ve sayfanızı üst sıralara çıkaracaktır,
  • Facebook paylaşım satın alarak görüntülenmelerinizi yükselterek takipçi, beğeni ve yorum gibi diğer etkileşimlerinizi de arttırabilirsiniz.
  • Facebook paylaşım hizmeti ile paylaşımlarınızın değeri Facebook gözünde artacak ve Facebook'un değer verdiği bir hesap haline gelecekisiniz.

Facebook paylaşım hizmeti tabii ki de sadece bu amaçlar doğrultusunda kullanılmamakta, örneğin bir websiteniz var ve blogunuzda kendi halinizde paylaşımlar yapıyorsunuz. İnternet siteniz üzerinde yaptığınız paylaşımların daha çok insana ulaşması her halükarda sizin yararınıza olacaktır. Facebook üzerinden yaptığınız paylaşımlar için Facebook paylaşım hizmeti satın alarak bu paylaşımlarınızın yüzlerce, binlerce kişiye ulaşmasını sağlayabilir. Bireysel olarak Facebook hesabı için, kurumsal olarak firma Facebook hesabınız için, web siteniz için pozitif olarak hedef kitleye ulaşma işlemini sağlayabilir.

İnternet üzerinde kuşkusuz daha görünür ve farkedilebilir hale gelebilir, rakiplerinizin bir adım önüne geçebilirsiniz.

Facebook Paylaşım Al

Sıkça Sorulan Sorular
Ürün ve araçlarımız hakkında aklınıza takılan sorularınıza hemen cevap bulun. Eğer sorunuzun cevabını 'Sıkça Sorulan Sorular' kısmında bulamazsınız, bize ücretsiz bir şekilde canlı destek sistemimiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Facebook hesabınızdan yaptığınız paylaşımların yeterli kişiye ulaşmadığını düşünüyor iseniz uygun fiyata paylaşımlarınızın daha fazla kişiye ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Paylaşım satın alarak gönderilerinizi daha fazla kişi görüntüleyeceğinden dolayı beğeni veya takipçi olarakta size geri kazanımı olacaktır.

Facebook paylaşım satın almak için video veya fotoğraf paylaşımı yaptığınız gönderinizin url adresini ilgili alana yapıştırmanız gerekmektedir. Ardından hemen satın al butonuna basarak siparişinizi verebilirsiniz. Siparişiniz 1 ile 12 saat aralığında tamamlanacaktır

Facebook paylaşım hizmetimiz ile gönderilerinizin daha fazla kişiye ulaşmasını sağlıyoruz. Fotoğraf veya video olarak post ettiğiniz gönderilerin etkileşim oranını arttırabilirsiniz.

Facebook Paylaşım hizmetimizin hesabınıza yüklenme süresini, satın alma ekranında ürün adetini girdikten sonra tahmini yüklenme süresi alanında görebilirsiniz.

Facebook Paylaşım hizmeti için sizden kesinlikle şifre talep edilmemektedir. Sitemizde bulunan hiçbir ürün ve hizmet için sizden şifre talep edilmemektedir.

Facebook Paylaşım satın almak hesabınızın etkileşimlerinin artmasına direkt olarak katkı sağlar. Hesabınızı hızla büyütmek için ilk adresiniz Instatakipci.com!

En Çok Satan Ürünler

Instagram Video Görüntüleme
1.000 Adet

Instagram Takipçi (Yabancı Gerçek)
100 Adet

Instagram Takipçi (Yabancı Bot)
500 Adet

Instagram Reels Video Görüntüleme
1.000 Adet

Instagram Reels Beğeni (Türk Gerçek)
100 Adet

Instagram Takipçi (Türk Bot)
100 Adet

Instagram Beğeni (Türk Gerçek)
100 Adet

Youtube İzlenme (Türk Gerçek)
100 Adet

Instagram Takipçi (Türk Gerçek)
100 Adet

Deneyiminiz hakkında yorum yapın
Görüş ve önerilerinizi önemsiyoruz. Sizlere sitemiz tarafından sunduğumuz hizmet ve araçlarımızı aşağıda yer alan 'Deneyiminiz hakkında yorum yapın' kısmından değerlendirerek, bizlerin gelişimine destek olabilirsiniz.
Yorum Yap
Facebook Paylaşım Satın Al - Instatakipci
Instatakipci
Facebook paylaşım satın al hizmet ile video ve fotoğraf gönderilerinizin daha fazla kişiye ulaştırarak popüler bir hesaba sahip olabilirsiniz.
2379
2379
Facebook Paylaşım Satın Al - Instatakipci
4.502021-12-30Stokta Var https://www.instatakipci.com/facebook-paylasim-satin-al
5 / 5
51Toplam:53 Değerlendirme
Ozan Y.

Facebook hesaptan yapmış olduğum paylaşımların daha fazla kişiye ulaşması için aldığım bir hizmet gerçekten etkileşim sayım arttı ve takipçi bile kazanmaya başladım

Canlı Destek
Canlı Destek
Sohbeti başlatmak için tıklayın
Çevrimiçi
Canlı Destek