İsmimizi fenomist.com olarak değiştiriyoruz. 10 yıllık marka adımız instatakipci.com'un yerini yakın bir tarihte fenomist.com alacaktır.
Daha Fazla
100
Paylaşım
28,00 ₺
250
Paylaşım
%11 İNDİRİMLİ
70,00 ₺
62,00 ₺
500
Paylaşım
%21 İNDİRİMLİ
140,00 ₺
110,00 ₺
1000
Paylaşım
%28 İNDİRİMLİ
280,00 ₺
199,00 ₺
2500
Paylaşım
%31 İNDİRİMLİ
700,00 ₺
482,00 ₺
5000
Paylaşım
%34 İNDİRİMLİ
1.400,00 ₺
920,00 ₺
10000
Paylaşım
%37 İNDİRİMLİ
2.800,00 ₺
1.750,00 ₺
Fiyat: 0,00 0,00
Fiyat: 0,00 0,00
adet /
% Ucuz
Facebook Paylaşım Satın Al
5 / 5
5 1 Toplam: 53 Değerlendirme
Yorum Yap

Facebook Paylaşım Satın Al Özellikleri

Facebook Paylaşım Satın Al

Facebook Paylaşım Hizmeti Nedir?

Sosyal medya siteleri ile alakalı olan hizmetlerden son dönemde en popüler olanlardan biri kuşkusuz ki Facebook paylaşım hizmetidir. Sitemiz üzerinden Facebook paylaşım hizmeti satın alarak, bireysel Facebook hesapları, kurumsal Facebook hesabı, web sitenizin Facebook paylaşımlarını binlerce kişiye ulaştırabilir. Sizin veya firmanızın internet üzerindeki varlığınızı pekiştirebilirsiniz. Sayfada bulunan post linki kısmına herkese açık olarak paylaşmış olduğunuz gönderi linkini, paylaşım sayısı kısmına ise gönderinin kaç kişi tarafından paylaşılmasını istiyorsanız ilgili sayıyı girerek Facebook paylaşım hizmetini kolayca kullanabilirsiniz.

Firma sahiplerinin hedef kitlelerine doğrudan ulaşmalarının en etkili yollarından biri olan Facebook Paylaşım Hizmetimizi kullanmanızı kesinlikle tavsiye eder, olumlu geri dönüşler alacağınızın garantisini size verebiliriz. Post linki kısmına yazmış olduğunuz Facebook paylaşımı aktif ve yüksek kaliteli Facebook hesapları tarafından paylaşılacak, gönderiniz çok daha fazla kişiye ulaşacaktır. Bunun size veya firmanıza getirisi ise şüphesiz ki daha fazla popülarite ve geri dönüş olacaktır. Bir kerede en az 25 adet, en fazla ise 10.000 Adet Facebook paylaşımı satın alabilirsiniz.

Hedef gönderinizin paylaşımını yapacak hesaplar kesinlikle aktif ve yüksek kaliteli hesaplardır. Bot hesaplar kullanarak sayfanızı ve imajınızı riske atmamakta, müşterilerinizin gözündeki değerinizi düşürmemekteyiz.

Facebook Paylaşım Hizmeti ve Nasıl Satın Alınır?

Facebook uygulamasında öne çıkmak artık çok basit! Bunun için size aşağıda bir rehber oluşturduk. Hemen "Facebook Paylaşım" rehberimizi inceleyin ve takipçilerinizin tadını çıkarın!

PDF indir

Facebook Paylaşım PDF

Facebook Video Görüntülenme Satın Alma Adımları

Facebook Post Paylaşımı Satın Al

Facebook Paylaşım Hizmeti Ne İşe Yarar?

Facebook hesabınızda veya hesaplarınızda bireysel veya kurumsal olarak yaptığınız paylaşımları (Örn. Kişisel olarak yaptığınız bilgilendirici bir paylaşım, şirket hesabınızda yaptığınız kampanya paylaşımı) daha çok kişiye ulaştırabilir. İnsanlarla veya müşterilerinizle doğrudan pozitif bir etkileşim içerisine girebilirsiniz. Paylaşım yapmak Facebook üzerinde sevdiğiniz bir eylemse ve paylaşımlarınızın daha çok insana ulaşması, bu paylaşımlar üzerinden daha fazla etkileşim almanız sizi mutlu edecekse, güvenle internet sitemiz üzerinden Facebook paylaşımı satın alabilir, paylaşımlarınızı veya firmanızı daha çok insana ulaştırabilirsiniz.

Bu hizmeti satın almak ve yukarıda belirttiğimiz avantajları sağlamanız oldukça basit, yapmanız gereken tek şey, paylaşım hizmetini kullanmak istediğiniz paylaşımınızın herkese açık olarak paylaşıldığından emin olmanız. Facebook yorum beğeni hizmetini de kullanarak paylaşımlarınızın etkileşimini arttırabilirsiniz.

Neden Instatakipci.com'u Tercih Etmelisiniz? 
Güvenilir
 • Risksiz
 • Güvenli Ödeme
 • Yasal Prosedür
Kalıcı
 • Yüksek Fayda
 • Daima Etkili
 • 7/24 Canlı Destek
Kaliteli
 • Hesaplı
 • Bol Çeşitli
 • Yüksek kaliteli
Facebook Paylaşım Al

Facebook Paylaşım Satın Almanın Avantajları Nelerdir?

Yukarıda yüzeysel bir şekilde bu hizmetin ne işe yaradığından veya ne amaçla kullanıldığından bahsettik. Sosyal medyada popüler olmak veya internet üzerinden daha çok satış yapmak, Facebook’u ne amaçla olursa olsun kullanan insanlar için kuşkusuz en çok istedikleri şeylerden biri. Siz de sitemiz üzerinden satın alacağınız Facebook Paylaşım hizmeti sayesinde böyle bir isteğiniz var ise bunu gerçekleştirebilir, doğru adımlarla Facebook hesabınızın veya şirketinizin daha çok insana ulaşmasını sağlayabilir. İnternet üzerinde pozitif bir imaj iyileştirmesi yapabilirsiniz.

Facebook Paylaşım satın almanın avantajları;

 • Facebook paylaşım satın alarak sayfanızın ya kişisel hesaplarınızın popülerliğini arttırabilirsiniz,
 • Facebook algoritması içeriklerinizin paylaşılmasını olumlu bir değerlendirme olarak algılayarak içeriğinizi ve sayfanızı üst sıralara çıkaracaktır,
 • Facebook paylaşım satın alarak görüntülenmelerinizi yükselterek takipçi, beğeni ve yorum gibi diğer etkileşimlerinizi de arttırabilirsiniz.
 • Facebook paylaşım hizmeti ile paylaşımlarınızın değeri Facebook gözünde artacak ve Facebook'un değer verdiği bir hesap haline geleceksiniz.

Video Thumbnail

Facebook paylaşım hizmeti tabii ki de sadece bu amaçlar doğrultusunda kullanılmamakta, örneğin bir web siteniz var ve bloğunuzda kendi halinizde paylaşımlar yapıyorsunuz. İnternet siteniz üzerinde yaptığınız paylaşımların daha çok insana ulaşması her halükârda sizin yararınıza olacaktır. Facebook üzerinden yaptığınız paylaşımlar için Facebook paylaşım hizmeti satın alarak bu paylaşımlarınızın yüzlerce, binlerce kişiye ulaşmasını sağlayabilir. Bireysel olarak Facebook hesabı için, kurumsal olarak firma Facebook hesabınız için, web siteniz için pozitif olarak hedef kitleye ulaşma işlemini sağlayabilir.

İnternet üzerinde kuşkusuz daha görünür ve fark edilebilir hale gelebilir, rakiplerinizin bir adım önüne geçebilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden Facebook beğeni satın al hizmetini kullanarak paylaşımlarınızı hızla öne çıkarabilirsiniz.

Post Paylaşım Satın Alma Adımları

step left step right

Facebook paylaşımları satın almak istediğiniz post linkinizi giriniz.

step left step right

Post’a gelmesini istediğiniz paylaşım sayısınız giriniz.

step left step right

Ürünü hızlı bir şekilde almak için “Hemen Al” tuşuna basınız.

step left step right

Sepetinizi açınız ve sepette yer alan “Ödeme” tuşuna tıklayınız.

step left step right

Ödemenizi tüm güvenlik standartlarına uygun bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

step left step right

Tebrikler! Facebook paylaşımları ile artık daha popülersiniz!

Sıkça Sorulan Sorular

Ürün ve araçlarımız hakkında aklınıza takılan sorularınıza hemen cevap bulun. Eğer sorunuzun cevabını 'Sıkça Sorulan Sorular' kısmında bulamazsınız, bize ücretsiz bir şekilde canlı destek sistemimiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Facebook hesabınızdan yaptığınız paylaşımların yeterli kişiye ulaşmadığını düşünüyor iseniz uygun fiyata paylaşımlarınızın daha fazla kişiye ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Paylaşım satın alarak gönderilerinizi daha fazla kişi görüntüleyeceğinden dolayı beğeni veya takipçi olarakta size geri kazanımı olacaktır.

Facebook paylaşım satın almak için video veya fotoğraf paylaşımı yaptığınız gönderinizin url adresini ilgili alana yapıştırmanız gerekmektedir. Ardından hemen satın al butonuna basarak siparişinizi verebilirsiniz. Siparişiniz 1 ile 12 saat aralığında tamamlanacaktır

Facebook paylaşım hizmetimiz ile gönderilerinizin daha fazla kişiye ulaşmasını sağlıyoruz. Fotoğraf veya video olarak post ettiğiniz gönderilerin etkileşim oranını arttırabilirsiniz.

Facebook Paylaşım hizmetimizin hesabınıza yüklenme süresini, satın alma ekranında ürün adetini girdikten sonra tahmini yüklenme süresi alanında görebilirsiniz.

Facebook Paylaşım hizmeti için sizden kesinlikle şifre talep edilmemektedir. Sitemizde bulunan hiçbir ürün ve hizmet için sizden şifre talep edilmemektedir.

Facebook Paylaşım satın almak hesabınızın etkileşimlerinin artmasına direkt olarak katkı sağlar. Hesabınızı hızla büyütmek için ilk adresiniz Instatakipci.com!

Facebook postlarınıza gelecek olan her etkileşim popüler olmanız için oldukça etkilidir. Özellikle de kurumsal hesaplarınız için alacağınız paylaşım sayısı arttırma hizmeti ile marka bilinirliğinizi güçlendirebilirsiniz. 

Instatakipci.com tarafından sağlanacak olan Facebook Paylaşım hizmeti sonrasında, temin ettiğiniz paylaşım sayılarında azalma yaşanmaz. 

Facebook postlarınız için alım yapacağınız paylaşımlarınız sizlere tamamen organik olarak yansıyacaktır. Herhangi bir yapaylık durumu oluşmaz, fark edilmez. 

Instatakipci.com olarak Türkiye'nin en kaliteli ve hesaplı sosyal medya hizmetini sunmaktayız. Ayrıca tüm hizmetlerimiz 2021 teknolojisi kapsamında dizayn edilmiştir. Sizlere en yüksek faydayı sağlar. 

Facebook paylaşım hizmetimiz sonrasında hesabınızın engellenme riski bulunmamaktadır. Tüm hizmetlerimiz %100 güvenilirdir. 

Instatakipci.com hizmetlerimiz 256 bit SSL sertifikası ile güvenlik altına alınmıştır. Tüm ödemeleriniz her zaman güvende kalır.

Deneyiminiz hakkında yorum yapın

Görüş ve önerilerinizi önemsiyoruz. Sizlere sitemiz tarafından sunduğumuz hizmet ve araçlarımızı aşağıda yer alan 'Deneyiminiz hakkında yorum yapın' kısmından değerlendirerek, bizlerin gelişimine destek olabilirsiniz.
Yorum Yap
Facebook Paylaşım Satın Al - Hızlı Teslimat & En Ucuz Fiyat
Instatakipci
Facebook paylaşım satın al, gönderileriniz için daha fazla etkileşim yaratacak bu hizmeti kaçırmayın. Hemen denemek için tıklayın.
2379
2379
Facebook Paylaşım Satın Al - Hızlı Teslimat & En Ucuz Fiyat
28.00 2024-12-30 Stokta Var https://www.instatakipci.com/facebook-paylasim-satin-al
5 / 5
5 1 Toplam: 53 Değerlendirme
Bende Facebook paylaşım

Bende Facebook paylaşım satın aldım. Hizmetten memnun kaldım, 10 dakika geciktikleri için hediye gönderdiler teşekkürler.

5 5 1 2021-02-17 Deniz Gökçen
Deniz Gökçen
200 Adet Facebook

200 Adet Facebook paylaşım satın aldım. 1 Hafta içinde organik hacmim yüzde 25 arttı. Herkese tavsiye ederim güvenilir ve kaliteli bir site.

5 5 1 2021-02-17 Tarkan Asar
Tarkan Asar
Facebook paylaşım hizmetini

Facebook paylaşım hizmetini satan nadir sitelerden Instatakipci. Hizmeti taahhüt ettikleri sürede teslim ettiler teşekkürler.

5 5 1 2021-02-17 Ümit Zararlı
Ümit Zararlı
Facebook paylaşımlarını çok

Facebook paylaşımlarını çok kez kullandım. 100 Adet aldığım hizmetten çok fayda gördüm. Facebook algoritmasının bu paylaşımları çok değerli olduğunu düşünüyorum.

5 5 1 2021-02-16 Tülay Macarlı
Tülay Macarlı
Facebook 500 adet

Facebook 500 adet paylaşım satın aldım, paylaşımlar hemen yapıldı gönderimde bir anda hızla yükselmeye başladı. Etkileşimlerimde organik olarak hızla artıyor Teşekkürler Instatakipci.

5 5 1 2021-02-16 Betül Kaçar
Betül Kaçar
Facebook paylaşım hizmetinin

Facebook paylaşım hizmetinin değerini satın alınca anladım. Tam olarak çözememiştim ama çok değerli bir hizmet herkese tavsiye ederim.

5 5 1 2021-02-16 Semih Kargı
Semih Kargı
100 adet facebook

100 adet facebook paylaşım satın aldım ve 1 saat içinde işlem tamamlandı teşekkürler Instatakipci.

5 5 1 2021-02-16 Serdar Alkaptan
Serdar Alkaptan
Paylaşım satın almak

Paylaşım satın almak algoritma yapısına göre içeriklerinizin değerini arttırıyor arkadaşlar hepinize almanızı tavsiye ederim.

5 5 1 2021-02-16 Rabia Sarar
Rabia Sarar
Facebook paylaşım hizmetinizi

Facebook paylaşım hizmetinizi kullandım ve memnun kaldım. Daha önce Facebook izlenme hizmetinizi de kullanmıştım.

5 5 1 2021-02-16 Emir Alarkan
Emir Alarkan
Facebook hesaptan yapmış

Facebook hesaptan yapmış olduğum paylaşımların daha fazla kişiye ulaşması için aldığım bir hizmet gerçekten etkileşim sayım arttı ve takipçi bile kazanmaya başladım

5 5 1 2019-12-11 Ozan Y.
Ozan Y.
Canlı Destek
Canlı Destek
Çevrimiçi
Canlı Destek