İsmimizi fenomist.com olarak değiştiriyoruz. 10 yıllık marka adımız instatakipci.com'un yerini yakın bir tarihte fenomist.com alacaktır.
Daha Fazla
Fiyat: 0,00 0,00
Fiyat: 0,00 0,00
adet /
% Ucuz
Facebook Sayfa Beğeni Satın Al
5 / 5
5 1 Toplam: 75 Değerlendirme
Yorum Yap
Facebook Sayfa Beğeni Al

Facebook Sayfa Beğeni Hizmeti Nedir?

Facebook sayfa beğeni hizmeti, Facebook sayfalarınızın beğeni sayısını arttırmayı sağlayan Instatakipci Facebook servisidir.

Facebook sayfa beğeni hizmeti son yılların en fazla ihtiyaç duyulan hizmeti oldu. Özellikle ticari Facebook hesapları için büyük bir önem sahip olan sayfa beğeni sayıları müşterilerin satın alma davranışlarında büyük bir rol oynamaktadır.

Bu kişileri gerçek birer müşteriye dönüştürecek olan, Facebook ve diğer sosyal medya hesaplarınızın yüksek sayıda beğeni ve takipçiye sahip olmasıdır. Bildiğiniz gibi Facebook sayfalarında takipçinin yanı sıra bir de beğeni özelliği vardır. Eğer bir kişi sayfanızı beğenirse sizin paylaştığınız gönderileri kendi ana sayfasında görebilir, eğer sizi takip de ederse sizin yaptığınız bütün Facebook aktivitelerinden anında haber alır ve etkileşime geçebilir.

facebook yabancı sayfa beğeni

Facebook Sayfa Beğeni Hizmeti Ne İşe Yarar?

Facebook’ta yeni açılan sayfaların büyümesi yani geniş bir kitleye ulaşması, eğer ekstra bir hizmet alınmazsa çok zor olmaktadır. Bu nedenle instatakipci.com olarak sizlere bu konuda hizmetlerimizle birçok çözüm sunuyoruz. Bu hizmetlerden yararlanarak Facebook sayfalarınızın çok kısa sürede büyümesini sağlayabilirsiniz. İşte Facebook sayfa beğeni hizmetimizin sağladığı faydalar;

 • Sayfa beğeni sayınızın yüksek olması size duyulan güvenin artmasını sağlar.
 • Facebook’ta onaylı hesap almak için sayfa beğeni sayınızın yüksek olması gerekmektedir.
 • Sayfa beğeni sayınızın yüksek olması ürün satışlarınızda pozitif bir etki yaratır.
 • Kitlenizin hızla büyümesinde sayfa beğeni sayısının önemli bir rolü vardır.

İşte bu nedenlerden dolayı siz de özellikle ticari hesaplarınız için Türk gerçek, Türk bot, yabancı gerçek ve yabancı bot gibi sayfa beğenisi hizmetlerimizden birini seçebilir ve bundan yararlanabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden Facebook takipçi satın al hizmetini kullanarak takipçi sayınızı da hızla arttırabilirsiniz.

Instatakipci.com Hizmet Avantajları
Kaliteli
 • Yüksek kalite
 • Sınırsız Çeşit
 • Daimi Etkileşim 
Ulaşılabilir
 • Hesaplı
 • Kolay İade
 • Hızlı Teslimat
Güvenilir
 • Güvenli Ödeme
 • Yasal Hizmet
 • Riksiz
facebook bot sayfa beğeni

Facebook Sayfa Beğeni Satın Alma Opsiyonları Nelerdir?

Facebook sayfa beğeni satın alacağınız zaman, beğenilerin gerçek ya da bot hesaplarla yapılacağını siz belirleyebilirsiniz. Gerçek hesaplarla yapılan beğeniler, gerçek takipçilerin dikkatini çekmez ve aslında böyle bir hizmet aldığınız da belli olmaz.

Sayfa beğeni almak için bot hesapları tercih ederseniz de hem daha çok beğeni alabilirsiniz hem de bot hesap oldukları için kalıcı olurlar. Maliyet olarak gerçek beğenilerden daha ucuzdur.

Sayfa beğeni satın alırken takipçilerinizin Türk ya da yabancı olacağını da siz belirleyebilirsiniz. Eğer sayfanız sadece Türkçe ise, Türk takipçilerden beğeni almanız daha mantıklı ve gerçekçi görünecektir. Türk bot takipçi alabileceğiniz gibi Türk gerçek takipçi alma şansınız da vardır.

Eğer Facebook sayfa beğenisi alma hizmetini yabancı bot ya da gerçek hesaplardan almak istiyorsanız da mantıken sayfanızda yabancı içeriklerin de olması gerekecektir. Elbette bu zorunlu bir durum değildir fakat sonrasını düşündüğünüz zaman, daha fazla takipçi çekebilmek için yabancı hesaplara uygun içeriklerin olması da iyi olacaktır. Çünkü yabancı hesapların gönderi ya da fotoğraflarınızı beğenmesi, sizin profilinizin yabancı kişiler tarafından görünmesine neden olacaktır.

Sayfa Beğeni Satın Alma Adımları

step left step right

Facebook sayfa beğeni satın almak istediğiniz sayfa adınızı giriniz.

step left step right

Sayfanıza gelmesini istediğiniz beğeni sayısını seçiniz.

step left step right

Beğenileri hemen almak için “Hemen Al” tuşuna basınız.

step left step right

Sepetinizi açınız ve “Ödeme” tuşuna tıklayınız.

step left step right

Ödemelerinizi güvenli bir şekilde tamamlayınız.

step left step right

Tebrikler! Facebook sayfanız artık daha popüler!

Facebook Sayfa Beğeni

Facebook Sayfa Beğeni Hizmetini Neden Instatakipci Sitesinden Almalıyım?

Sosyal medya hizmetleri satın almadan önce iyice araştırıp, kullanıcı yorumlarına göz atmanız gerekmektedir. Çünkü kötü niyetli olan bazı siteler hesabınıza zarar verebilir, hesabınız üzerinde güvenlik sorunları oluşturabilirler. Bu nedenle alıveriş yapacağınız siteyi iyi araştırmanız gerekmektedir. Sosyal medya hizmetlerini ücretsiz olarak sağlayan sitelerin reklamı sizlere cazip gelebilir ancak bu ücretsiz hizmetleri sunan siteler hesabınız için ciddi güvenlik sorunları oluşturabilir.

Örneğin sizden, facebook hesabınıza site üzerinden giriş yapmanızı isteyen veya Facebook hesabınızın şifresini isteyen hiçbir siteye güvenmemenizi öneririz. Çünkü bu durumlar hesabınıza ve sayfanıza zarar verebilir ve ciddi güvenlik sorunları oluşturabilir. Ayrıca Facebook sayfa beğenisi kasma ve Facebook sayfa beğeni hilesi gibi uygulamalardan kesinlikle uzak durunuz.  Biz instatakipci.com olarak yıllardır kaliteli ve güvenli alışveriş imkânı sağlayarak sizi bu gibi sorunlardan kurtarıyoruz. Sitemiz üzerinde gerçekleştireceğiniz tüm işlemlerinizi şifresiz olarak gerçekleştirebiliyorsunuz.

Araştırmanızı tamamladıysanız Facebook sayfa beğeni arttırma hilesiz bir şekilde nasıl yapılır inceleyelim. 

Facebook Sayfa Beğeni Nasıl Satın Alınır

Facebook Sayfa Beğenisi Nasıl Satın Alınır?

Facebook sayfa beğeni satın al hizmetini güvenilir ve kaliteli bir şekilde kullanarak, Facebook sayfanızı ileriye taşıyabilir ve geniş pazar alanına ulaştırabilirsiniz. Sayfanızın popülaritesi ve bilinilirliği arttıkça kazancınız da artacak ve keyifli bir kazanç sürecine gireceksiniz. 

 • İlk olarak opsiyon tercihinizi yapın. Türk Gerçek, Türk Bot, Yabancı Gerçek, Yabancı Bot seçeneklerinden beğeni oluşturacak profil seçimini yaparak veya karışık olarak da satın alma işlemi gerçekleştirebilirsiniz.
 • Seçiminizi yaptıktan sonra sayfa adını alana yazdıktan sonra almak istediğiniz sayfa beğenisi adetini giriniz.
 • Sayfanızın adını yazdığınızda solda sayfanızın fotoğrafı karşınıza çıkacaktır, buradan doğru yazıp yazmadığınızı kontrol edebilirsiniz.
 • Daha sonra satın alma işlemine devam edebilirsiniz. Sitemiz üzerinden gerçekleştirdiğiniz satın alma sürecinde vermiş olduğunuz kart bilgileriniz, çalışanlarımız da dahil olmak üzere üçüncü kişilerle asla paylaşılmaz. Bu sayede güvenle işlemlerinizi gerçekleştirebilir, sayfanızın Facebook’da üst sıralara çıkmasının keyfini doya doya yaşayabilirsiniz.  

Facebook sayfa beğenisi satın aldımsatın aldığım Facebook beğenileri düşer mi soruları ile çok sık karşılaşmaktayız. Bu hizmetlerde düşme durumu çok düşük bir ihtimal de olsa vardır. Eğer düşme durumu yaşarsanız bizlere 7/24 anında ulaşım sağlayabilir ve destek alabilirsiniz. Facebook sayfanıza beğeni kasma işlemini sitemiz üzerinden gerçekleştirdiğiniz takdirde herhangi bir güvenlik sorunu asla yaşamazsınız. Facebook sayfa beğeni uygulaması sizler için geliştirdiğimiz en iyi ve en kaliteli hizmetlerden biridir. Yine de hizmetlerimizle alakalı bir sorun oluştuğunu düşünüyorsanız veya hizmetlerimizle ilgili merak ettiğiniz bir konu varsa müşteri hizmetlerimizle 7/24 iletişim sağlayabilir, bizlere kolayca ulaşabilirsiniz. Facebook beğeni hizmetlerimizde ve diğer sosyal medya hizmetlerimizde sitemizden güvenilir bir şekilde destek alabilirsiniz. 

Sıkça Sorulan Sorular

Ürün ve araçlarımız hakkında aklınıza takılan sorularınıza hemen cevap bulun. Eğer sorunuzun cevabını 'Sıkça Sorulan Sorular' kısmında bulamazsınız, bize ücretsiz bir şekilde canlı destek sistemimiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Instatakipci.com Facebook hizmetlerileri hesabınıza ya da sayfanızı hiçbir zarar vermemektedir. Tüm Facebook ürünlerimiz garantili ve  zararsızdır, gönül rahatlığıyla hizmetlerimizi satın alıp hesabınızı yükseltebilirsiniz.

Facebook beğenilerinizi doğal yollardan arttırmak çok zor bir iştir, Instatakipci.com Facebook Beğeni hizmetini satın alarak sayfa beğenilerinizi arttırabilirsiniz.

Instatakipci.com satın aldığınız Facebook gerçek sayfa beğenilerde ilerleyen zaman içerisinde azalma yaşanabilmektedir. Bu durumu en aza indirgemek için tüm gerçek ürünlerde %25 daha fazla gönderim sağlanmaktadır. 

Facebook Sayfa beğeni satın almak hesabınızın etkileşimlerinin artmasına direkt olarak katkı sağlar. Hesabınızı hızla büyütmek ve geliştirmek için ilk adresiniz Instatakipci.com!

Facebook Sayfa Beğeni hizmeti için sizden kesinlikle şifre talep edilmemektedir. Sitemizde bulunan hiçbir ürün ve hizmet için sizden şifre talep edilmemektedir.

Facebook Sayfa beğeni hizmetimizin hesabınıza yüklenme süresini, satın alma ekranında ürün adetini girdikten sonra tahmini yüklenme süresi alanında görebilirsiniz.

Facebook sayfa beğeni hizmeti, Facebook'ta açtığınız sayfaların beğeni sayısını arttırmayı sağlayan servisimizdir.

Facebook sayfa beğeni alabilmeniz için sayfanızda minumum 1 adet beğeni olmak zorundadır. Sayfa beğenisi olmayan sayfalara gönderim yapılamamaktadır.

Facebook sayfa beğenisi için sizlere 4 opsiyon sunmaktayız. Bu opsiyonlar Türk gerçek, Türk bot, Yabancı gerçek, yabancı bot seçeneklerinden birini seçerek satın alma sürecini başlatabilirsiniz.

Bot sayfa beğenileri kalıcıdır. Gerçek görünümlü hesaplar tarafından yapılır fakat bot oldukları için etkileşim kurmazlar. Maliyet olarak gerçek beğenilere göre daha ucuzdur.

Facebook gerçek sayfa beğenileri, aktif Facebook kullanıcılarıdır. Gerçek profiller olduğundan maliyeti yüksektir. Sizinle etkileşime girme ihtimalleri bulunmaktadır.

Facebook sayfa gönderilerinizi sayfanızı beğenen kullanıcılar ve sizi takip eden kullanıcılar görebilmektedir.

Deneyiminiz hakkında yorum yapın

Görüş ve önerilerinizi önemsiyoruz. Sizlere sitemiz tarafından sunduğumuz hizmet ve araçlarımızı aşağıda yer alan 'Deneyiminiz hakkında yorum yapın' kısmından değerlendirerek, bizlerin gelişimine destek olabilirsiniz.
Yorum Yap
Facebook Sayfa Beğeni Satın Al - Türk, Gerçek Sayfa Beğenisi
Instatakipci
Facebook sayfa beğeni satın al, tamamıyla gerçek kullanıcılar tarafından gerçekleşmekte ve anında tamamlanmaktadır. Hemen dene!
64
64
Facebook Sayfa Beğeni Satın Al - Türk, Gerçek Sayfa Beğenisi
7.25 2023-12-30 Stokta Var https://www.instatakipci.com/facebook-sayfa-begeni-satin-al
5 / 5
5 1 Toplam: 75 Değerlendirme
Sayfa beğeni satın

Sayfa beğeni satın alma işlemini düzenli olarak yapıyorum global bir marka yaratmak için hep yabancı hesapları tercih ediyorum. Şuana kadar bir sorun yaşamadım bu sitede.

5 5 1 2021-02-18 Edanur Güleç
Edanur Güleç
Facebook sayfa beğeni

Facebook sayfa beğeni hilesi vs gibi sitelerden uzak durun arkadaşlar. Sayfamı çaldılar yeni açtım. Instatakipci Facebook servislerini kullanarak sıfırdan bir marka yarattım.

5 5 1 2021-02-18 Selim Timuçin
Selim Timuçin
10000 Sayfa beğenisi

10000 Sayfa beğenisi alarak Facebook sayfamı onaylattım arkadaşlar. Sayfa beğenisi onaylatma kriterlerden birisi bilginiz olsun.

5 5 1 2021-02-18 Batuhan Koçan
Batuhan Koçan
1000 adet Facebook

1000 adet Facebook sayfa beğeni satın aldım, söz verdikleri gibi 1 gün içinde teslim ettiler.

5 5 1 2021-02-18 Emir Bulut
Emir Bulut
Facebook sayfe beğenilerim

Facebook sayfe beğenilerim hiç azalmadı belirttiğiniz gibi, çok memnun kaldm fotoğraf beğeniside almak istiyorum.

5 5 1 2019-09-09 Berru
Berru
Sayfa beğenilerim hemen

Sayfa beğenilerim hemen geldi :) hiçbir zaman zor durumda bırakmadınız teşekkürler instatakipci...

5 5 1 2019-09-09 Nermin
Nermin
Sayfama beğeni almadan

Sayfama beğeni almadan önce günlük 2-3 sipariş alıyordum, facebook sayfa beğenisi sayesinde artık 15*20 arasında değişiyor çok sağolun.

5 5 1 2019-09-09 Binnur
Binnur
Facebook sayfama beğeni

Facebook sayfama beğeni attırdım. Artık müşterilerim için daha güvenilir bir platform haline geldi..

5 5 1 2019-09-09 Tenzile
Tenzile
Açtığım yeni sayfayı,

Açtığım yeni sayfayı, beğenilerinizle hareketlendirdim satışlara ve tanıtımlara çok iyi yansıdı.

5 5 1 2019-09-09 Hamza Durak
Hamza Durak
Sayfa beğenisi hemen

Sayfa beğenisi hemen geldi teşekkürler

5 5 1 2019-05-28 ada balıkçı
ada balıkçı
Sayfa beğeni ile

Sayfa beğeni ile sayfamı 25 bin yaptım daha sonra bir sürü müşteri gelmeye başladı, tavsiye ederim.

5 5 1 2019-04-09 Talin Tutku
Talin Tutku
Canlı Destek
Canlı Destek
Çevrimiçi
Canlı Destek