İsmimizi fenomist.com olarak değiştiriyoruz. 10 yıllık marka adımız instatakipci.com'un yerini yakın bir tarihte fenomist.com alacaktır.
Daha Fazla
Fiyat: 0,00 0,00
Fiyat: 0,00 0,00
adet /
% Ucuz
Facebook Sayfa Beğeni Satın Al
5 / 5
5 1 Toplam: 75 Değerlendirme
Yorum Yap

Facebook Sayfa Beğeni Satın Al Özellikleri

 • Regular ve Gerçek Beğeniler arasındaki fark nedir?

  Regular beğeniler gerçek görünümlü bot hesaplar üzerinden gelir. Gerçek beğeniler ise, gerçek gönderi ve takipçileri bulunan aktif hesaplardan gelir.

 • Facebook Türk Gerçek Sayfa Beğenisi Nedir?

  Facebook sayfalarınızın gerçek Türk kullanıcılar tarafından beğenilmesini sağlayarak daha fazla kişiye ulaşmanıza yarayan hizmettir.

 • Neden Alınmalı?

  Sayfanızı beğenen Türk gerçek kullanıcılar paylaşımlarınızı beğenebilir, yorum yapabilir ve hatta paylaşabilirler bu da size yeni beğeniler kazandırır.

 • Hızlı Teslimat

  Siparişiniz anında işleme alınır ve size verilen tahmini teslim süresi içinde tamamlanır.

 • İade Garantisi

  Siparişinizi hizmet sayfasında belirtilen (üç günün altında olmayan) tahmini teslim süresinde teslim edemememiz halinde paranızı iade etme garantisi veriyoruz.

 • Azalma Riski

  Gerçek kullanıcılar hesaplarını kendileri yönettiklerinden dolayı alacağınız bu hizmette düşüş yaşanabilir. Bu nedenle her siparişe ek olarak yaklaşık %25 fazladan gönderim sağlanır.

 • 7/24 Canlı Destek

  7 gün 24 saat boyunca canlı destek alanı, Whatsapp ve e-posta üzerinden tüm müşterilerimize aralıksız canlı destek sağlıyoruz.

 • Güvenli Ödeme

  Kolay, hızlı ve SSL güvenlik sertifikasıyla güvenli bir şekilde kredi kartıyla veya banka hesaplarımıza havale ve EFT ile ödeme seçenekleri sunuyoruz.

 • Şifrenizi İstemiyoruz

  Hiçbir zaman hiçbir işlemde hesabınızın şifresini talep etmiyoruz. Güvenliğiniz için şifrenizi hiç kimseyle paylaşmamanızı öneririz.

 • Bilgilendirme

  Satın alımlarınız sonrasında sipariş etkileşimlerinizin doğru takip edilebilmesi için, aynı ürünleri eş zamanlı olarak farklı sitelerden almamanız gerekir.

 • Sıkça Sorulan Sorular

  Ürün ve araçlarımız hakkında aklınıza takılan sorularınıza hemen cevap bulun. Eğer sorunuzun cevabını 'Sıkça Sorulan Sorular' kısmında bulamazsınız, bize ücretsiz bir şekilde canlı destek sistemimiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

  Instatakipci.com Facebook hizmetlerileri hesabınıza ya da sayfanızı hiçbir zarar vermemektedir. Tüm Facebook ürünlerimiz garantili ve  zararsızdır, gönül rahatlığıyla hizmetlerimizi satın alıp hesabınızı yükseltebilirsiniz.

  Facebook beğenilerinizi doğal yollardan arttırmak çok zor bir iştir, Instatakipci.com Facebook Beğeni hizmetini satın alarak sayfa beğenilerinizi arttırabilirsiniz.

  Instatakipci.com satın aldığınız Facebook gerçek sayfa beğenilerde ilerleyen zaman içerisinde azalma yaşanabilmektedir. Bu durumu en aza indirgemek için tüm gerçek ürünlerde %25 daha fazla gönderim sağlanmaktadır. 

  Facebook Sayfa beğeni satın almak hesabınızın etkileşimlerinin artmasına direkt olarak katkı sağlar. Hesabınızı hızla büyütmek ve geliştirmek için ilk adresiniz Instatakipci.com!

  Facebook Sayfa Beğeni hizmeti için sizden kesinlikle şifre talep edilmemektedir. Sitemizde bulunan hiçbir ürün ve hizmet için sizden şifre talep edilmemektedir.

  Facebook Sayfa beğeni hizmetimizin hesabınıza yüklenme süresini, satın alma ekranında ürün adetini girdikten sonra tahmini yüklenme süresi alanında görebilirsiniz.

  Facebook sayfa beğeni hizmeti, Facebook'ta açtığınız sayfaların beğeni sayısını arttırmayı sağlayan servisimizdir.

  Facebook sayfa beğeni alabilmeniz için sayfanızda minumum 1 adet beğeni olmak zorundadır. Sayfa beğenisi olmayan sayfalara gönderim yapılamamaktadır.

  Facebook sayfa beğenisi için sizlere 4 opsiyon sunmaktayız. Bu opsiyonlar Türk gerçek, Türk bot, Yabancı gerçek, yabancı bot seçeneklerinden birini seçerek satın alma sürecini başlatabilirsiniz.

  Bot sayfa beğenileri kalıcıdır. Gerçek görünümlü hesaplar tarafından yapılır fakat bot oldukları için etkileşim kurmazlar. Maliyet olarak gerçek beğenilere göre daha ucuzdur.

  Facebook gerçek sayfa beğenileri, aktif Facebook kullanıcılarıdır. Gerçek profiller olduğundan maliyeti yüksektir. Sizinle etkileşime girme ihtimalleri bulunmaktadır.

  Facebook sayfa gönderilerinizi sayfanızı beğenen kullanıcılar ve sizi takip eden kullanıcılar görebilmektedir.

  Deneyiminiz hakkında yorum yapın

  Görüş ve önerilerinizi önemsiyoruz. Sizlere sitemiz tarafından sunduğumuz hizmet ve araçlarımızı aşağıda yer alan 'Deneyiminiz hakkında yorum yapın' kısmından değerlendirerek, bizlerin gelişimine destek olabilirsiniz.
  Yorum Yap
  Facebook Sayfa Beğeni Satın Al - Türk, Gerçek Sayfa Beğenisi
  Instatakipci
  Facebook sayfa beğeni satın al, tamamıyla gerçek kullanıcılar tarafından gerçekleşmekte ve anında tamamlanmaktadır. Hemen dene!
  64
  64
  Facebook Sayfa Beğeni Satın Al - Türk, Gerçek Sayfa Beğenisi
  7.25 2024-12-30 Stokta Var https://www.instatakipci.com/facebook-sayfa-begeni-satin-al
  5 / 5
  5 1 Toplam: 75 Değerlendirme
  Sayfa beğeni satın

  Sayfa beğeni satın alma işlemini düzenli olarak yapıyorum global bir marka yaratmak için hep yabancı hesapları tercih ediyorum. Şuana kadar bir sorun yaşamadım bu sitede.

  5 5 1 2021-02-18 Edanur Güleç
  Edanur Güleç
  Facebook sayfa beğeni

  Facebook sayfa beğeni hilesi vs gibi sitelerden uzak durun arkadaşlar. Sayfamı çaldılar yeni açtım. Instatakipci Facebook servislerini kullanarak sıfırdan bir marka yarattım.

  5 5 1 2021-02-18 Selim Timuçin
  Selim Timuçin
  10000 Sayfa beğenisi

  10000 Sayfa beğenisi alarak Facebook sayfamı onaylattım arkadaşlar. Sayfa beğenisi onaylatma kriterlerden birisi bilginiz olsun.

  5 5 1 2021-02-18 Batuhan Koçan
  Batuhan Koçan
  1000 adet Facebook

  1000 adet Facebook sayfa beğeni satın aldım, söz verdikleri gibi 1 gün içinde teslim ettiler.

  5 5 1 2021-02-18 Emir Bulut
  Emir Bulut
  Facebook sayfe beğenilerim

  Facebook sayfe beğenilerim hiç azalmadı belirttiğiniz gibi, çok memnun kaldm fotoğraf beğeniside almak istiyorum.

  5 5 1 2019-09-09 Berru
  Berru
  Sayfa beğenilerim hemen

  Sayfa beğenilerim hemen geldi :) hiçbir zaman zor durumda bırakmadınız teşekkürler instatakipci...

  5 5 1 2019-09-09 Nermin
  Nermin
  Sayfama beğeni almadan

  Sayfama beğeni almadan önce günlük 2-3 sipariş alıyordum, facebook sayfa beğenisi sayesinde artık 15*20 arasında değişiyor çok sağolun.

  5 5 1 2019-09-09 Binnur
  Binnur
  Facebook sayfama beğeni

  Facebook sayfama beğeni attırdım. Artık müşterilerim için daha güvenilir bir platform haline geldi..

  5 5 1 2019-09-09 Tenzile
  Tenzile
  Açtığım yeni sayfayı,

  Açtığım yeni sayfayı, beğenilerinizle hareketlendirdim satışlara ve tanıtımlara çok iyi yansıdı.

  5 5 1 2019-09-09 Hamza Durak
  Hamza Durak
  Sayfa beğenisi hemen

  Sayfa beğenisi hemen geldi teşekkürler

  5 5 1 2019-05-28 ada balıkçı
  ada balıkçı
  Sayfa beğeni ile

  Sayfa beğeni ile sayfamı 25 bin yaptım daha sonra bir sürü müşteri gelmeye başladı, tavsiye ederim.

  5 5 1 2019-04-09 Talin Tutku
  Talin Tutku
  Canlı Destek
  Canlı Destek
  Çevrimiçi
  Canlı Destek