Facebook Video İndir & Online, HD ve Ücretsiz | Instatakipci2021-04-01T08:51:46+03:00
Video
Facebook Ücretsiz Video İndir

Ücretsiz Facebook Video İndirme Aracı

Facebook kullanıcıların en çok vakit geçirdiği sosyal medya platformlarından biridir. Bu özelliği itibariyle kullanıcıların bazı taleplerinin oluşmasına da zemin hazırlamıştır. Bu taleplerden biri de Facebook'da videoları indirmek için bir özelliğin sağlanmasıydı. Ancak yapılan bazı anlaşmalar ve güvenlik önlemleri sebebi ile Facebook uygulaması üzerinden istediğiniz video indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Web sitemizin sizler için özel olarak hazırladığı Facebook video indirme aracını sınırsız bir şekilde güvenle kullanabilirsiniz. 

Facebook video indir aracı ile artık güvenlik ve virüs sorunu yaşamadan hızlı bir şekilde cihazınıza video indirebileceksiniz. İzle, beğen ve kolayca indir ve paylaş!

Facebook Video İndirme Aracı Ne İşe Yarar?

Dünyanın en popüler sosyal medya platformu olan Facebook, her yaş grubundan kullanıcıya hitap etmekle birlikte dünya üzerinde en çok ve en aktif kullanılan program olarak bilinmektedir. Birçok kullanıcı Facebook’da çeşitli sayfalar veya kişiler tarafından paylaşılan videoları takip etmektedir. Bazen güldüren bazen hüzünlendiren bazen de eğlendiren bu videoları cihazınıza indirmek isteyebilirsiniz. İster arkadaşlarınıza özel olarak göndermek için ister farklı platformlarda bu videoları paylaşmak amacıyla indirme talebinde bulunabilirsiniz. Ancak, Facebook’da hiçbir şekilde bu özelliği bulamazsınız. Çeşitli hukuki gerekçeler sebebiyle, video veya fotoğraflar üzerinde, cihazınıza indirme işlemini gerçekleştiremezsiniz. Aracı kullanabilmek için özel bir hesaba ait özel bir video indiremezsiniz, hesabın herkese açık olması gerekmektedir. 

Facebook HD Video İndir

Fotoğraf veya videoların kaydedilememe özelliği birçok kullanıcıyı çeşitli arayışlara yönlendirmiştir. Ancak her zaman güvenilir sonuçlar doğurmayan bu yöntemler, incelenmeden kullanılmamalıdır. Bu konuda dikkat edilmesi gereken noktalar nelerdir, güvenilir bir araç veya uygulama nasıl olmalıdır konularını detaylarıyla açıklayarak, sorunsuz bir şekilde Facebook’da video indirici aracını kullanmanızı sağlayacağız. Aşağıda belirtilen maddeleri inceleyerek, güvenilir bir indirme aracı nasıl olmalıdır konusunda bilgi sahibi olabilirsiniz.

  • İnternette birden fazla kötü niyetli kullanıcı bulunmaktadır. Bu nedenle cihazınıza bir şey indirirken hassasiyetle yaklaşmanız gerekmektedir. İndireceğiniz aracın güvenilir olup olmadığını siteyi ve içeriklerini inceleyerek anlamaya başlayabilirsiniz. Size güven vermiyorsa hiçbir şekilde bir site üzerinden herhangi bir videoyu cihazınıza indirmemenizi öneririz.
  • Bir diğer öneri de yaşadığınız herhangi bir sorunda ulaşabileceğiniz bir destek ekibinin varlığının sitede bulunup bulunmamasıdır. Size destek sağlayan birileri varsa, virüs gibi sorunların oluşma ihtimali de çok düşüktür. Bu konuyu da site üzerinden bir inceleme gerçekleştirerek bulabilirsiniz.
  • Son olarak, sitenin kalitesinden de bir nebze olsa güvenilir olup olmadığını anlayabilirsiniz.

Bahsedilen konulara dikkat ederek virüssüz ve hilesiz Facebook video indirme işlemlerini güvenilir bir site üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Instatakipci.com sitesi olarak uzun yıllar boyunca sizlere güvenilir ücretsiz hizmetler sağlamaktayız. Ayrıca canlı destek ekibimiz olmakla birlikte, video indirme konusunda herhangi bir virüs sorunu yaşamayacağınızı da garanti etmekteyiz. Facebook reklamsız video indirme nasıl yapılır ve güvenilir video indirme aşamalarını aşağıda belirtilen başlıklar üzerinden inceleyebilirsiniz.

Facebook Video İndirme Adımları

step left step right

İndirmek istediğiniz video linkini kopyalayınız ve aracımızın ilgili bölümüne ekleyiniz.

step left step right

Video indirme işlemini başlatmak için “İndir” tuşuna basınız.

step left step right

Doğrulama işlemlerinin tamamlanmasını bekleyiniz.

step left step right

İstediğiniz video karşınıza gelecektir. Videonun altında yer alan “İndir” tuşuna basınız.

step left step right

İndirmeyi istediğiniz video yeni bir sekmede sizlere açılacaktır.

step left step right

Yeni sekmede yer Video'nun sağ altında yer alan “…” işaretine tıklayınız ve “İndir” deyiniz.

facebook video nasıl indirilir

Facebook Video Nasıl İndirilir?

Facebook’da karşılaştığınız ve hoşunuza giden bir videoyu cihazınıza indirmek için çeşitli Facebook video indirme sitelerine başvurabilirsiniz. Ancak her site güvenilir olmayacağı gibi bir de bu sitelerden indirilen videolar reklamlar ile inmektedir. Bunun önüne geçmek için, yukarıda açıkladığımız güvenlik konusuna dikkat etmeniz gerekmektedir. Facebook uygulaması üzerinden hem reklamsız hem güvenilir videolar indirmeniz mümkündür.  Sizlere sunduğumuz ücretsiz Facebook video indir aracı ile hem PC hem de akıllı cihazlarınıza güvenilir ve kolay bir şekilde indirebilirsiniz.

Yıllardır sosyal medya hizmetleri konusunda bilgilendirici içerikler oluşturan ve çeşitli hizmetler sağlayan Instatakipci.com sitesi, bedava hizmetleriyle birçok kullanıcının güvenini kazanarak organik bir kitle oluşturmuştur. Sosyal medya ile ilgili tüm konularda sorularınıza detaylı yanıtlar bulmuş ve talep ettiğiniz tüm hizmetlere cevap vermiştir. Sunulan programsız araçlar ücretsiz olmakla birlikte talebinize kaliteli yanıtlar sağlamaktadır.

Facebook video indirmek için Android cihazlarınızda APK üzerinden uygulama indirmek de bazı durumlarda zararlı olabiliyor. Bu uygulamaların çoğu virüs tehlikesi barındırmakla birlikte hem de Facebook bilgilerinize erişerek Facebook hesabınıza zarar verebilmektedir. Bu nedenle hiçbir şekilde sizden Facebook hesabınıza giriş yapmanızı isteyen veya şifrenizi isteyen araç veya uygulamayı kullanmamanızı öneririz.  

Facebook Video İndir

Facebook Video İndir Aracı Güvenilir Midir?

Facebook hesabınızda beğendiğiniz videoları cihazınıza indirmek artık çok kolay ve çok güvenilir. Sizlere sunduğumuz kaliteli araç sayesinde Facebook videolarınızı mobil cihazınıza, tablet veya bilgisayarınıza güvenilir bir şekilde indirebilirsiniz. Facebook videolarını cihazınıza güvenle indirmek için yapmanız gereken, aşağıda belirtilen aşamaları sırasıyla takip edin ve çok sevdiğiniz Facebook videolarını güvenilir bir şekilde cihazınıza indirmenin keyfine varın.

  • Facebook video downloader ile Facebook HD video indirme işlemi için uygulamanız gereken ilk nokta, Facebook hesabınızda beğendiğiniz bir videonun bağlantı adresini kopyalamaktır,
  • Daha sonra kopyaladığınız bu adresi, sitemizde bulunan FB video indirme aracına yapıştırmanız gerekmektedir.
  • Bu kısımda dikkat etmeniz gereken nokta, URL aldığınız videonun paylaşıldığı Facebook profil gizliliğinin ‘herkese açık’ durumda olmasıdır. Gizli profillerde işlem yapılamamaktadır.
  • Son işlemde indir diyerek güvenilir bir şekilde telefona veya bilgisayarınıza online ve hızlı bir şekilde ve 1080p inmesini sağlayabilirsiniz.

Yukarıda belirtilen işlemler, son derece güvenilir aşamalarla, instatakipci.com güvencesiyle sunulmaktadır. Facebook videoları bu araç ile mp3 ve mp4 formatlarına çevrilememektedir. Eğer videolarınızı dönüştürücü kullanarak farklı formatlara dönüştürme işlemini gerçekleştirmek istiyorsanız ücretsiz araçlarımızda ilgili aracı bularak güvenle kullanabilirsiniz. Ayrıca Facebook içeriklerinizi geniş kitlelere ulaştırmak için Facebook beğeni satın al hizmetimizi kullanabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular
Ürün ve araçlarımız hakkında aklınıza takılan sorularınıza hemen cevap bulun. Eğer sorunuzun cevabını 'Sıkça Sorulan Sorular' kısmında bulamazsınız, bize ücretsiz bir şekilde canlı destek sistemimiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Instatakipci.com sitemiz üzerinden indirmiş olduğunuz facebook videolarının kalitesi HD olmaktadır. Tamamıyla ücretsiz olan bu hizmeti denemeye hemen başlayın.

İndirmek istediğiniz Facebook videosunun bağlantısını kopyalayıp indir butonuna basınız. Bastıktan sonra ilgili videonun önizlemesi gelecektir. Bu önizlemenin altında yer alan indir butonuna basıp yan sekmede videonuzun oynatıldığını göreceksiniz. Hemen sağ tıklayıp farklı kaydet seçeneğine basarak mp4 formatında bilgisayarınıza veya mobil cihazınıza indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Sistemimiz tamamıyla Facebook ile entegreli çalışarak güvenilir bir şekilde reklamsız indirme hizmeti sağlar. İndirilen dosyalar doğrudan facebook sunucuları üzerinden sizlere aktarıldığı için güvenilir şekilde kullanabilirsiniz.

Sitemiz üzerinden yapacağınız indirme işlemlerinde, gizli hesapların videolarına ulaşılamaz. Bunu hiçbir site sizlere sağlayamaz. Herkese açık yaparak videoları indirebilirsiniz.

Instatakipci.com üzerinden kullandığınız tüm ürün ve hizmetler garantilidir. Sitemizde ki tüm araçları gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Facebook üzerinden beğendiğiniz ya da telefonunuzda yer almasını istediğiniz tüm videoların indirilmesini sağlayan servistir.

Facebook video indirme aracımız tamamen ücretsiz olarak çalışmaktadır. Ücretsiz ve şifresiz olarak sınırsız bir şekilde kullanabilirsiniz.

Facebook video indirme aracımızın indirme süresi videonunun uzunluğuna göre değişmektedir.

Deneyiminiz hakkında yorum yapın
Görüş ve önerilerinizi önemsiyoruz. Sizlere sitemiz tarafından sunduğumuz hizmet ve araçlarımızı aşağıda yer alan 'Deneyiminiz hakkında yorum yapın' kısmından değerlendirerek, bizlerin gelişimine destek olabilirsiniz.
Yorum Yap
5 / 5
Toplam:118 Değerlendirme
Fatih Akçatepe
Fatih Akçatepe

Sadece Facebook değil, Instagram video indirme araçları da mevcut. Araçların hepsini test ettim ilk kez çalışan araçlar buldum.

Fatih Akçatepe
Bulut Karar
Bulut Karar

Facebook videolarını indirirken sadece bu siteyi kullanıyorum hiçbir veri istemiyor benden.

Bulut Karar
Sevcan Tüfekçi
Sevcan Tüfekçi

Facebook videolarını ücretsiz olarak indirdim, fakat inerken biraz yavaş indi. Ama bu siteyle alakalı değildir sanırım..

Sevcan Tüfekçi
Samedov
Samedov

güzel bir facebook aracı olmuş facebook hd video indirmek artık çok kolay oldu .

Samedov
seda perdesiz
seda perdesiz

arkadaşlarımla olan 2013 yılında ki videomu buldum sayenizde indirdim harikasınız ya!

seda perdesiz
edanur gülec
edanur gülec

Komik videoları indirmekten artık telefonumda yer kalmadı sağolun.

edanur gülec
Enes Kara
Enes Kara

Facebook video indirdim telefona ilk kez sağlam çalışan bir facebook aracı gördüm tebrikler.

Enes Kara
gül kısa
gül kısa

Facebook üzerinden tek tıkla video indirme işlemini tamamıyla ücretsiz olarak siteden gerçekleştirebiliyorum.

gül kısa
Blog Yazılarımız
Facebook’ta Geçici Engelleme Ne Zaman Kalkar?
26/11/2021
Facebook’ta Geçici Engelleme Ne Zaman Kalkar?

Uzun yıllardır en çok kullanılan sosyal medya platformlarından bir tanesi Facebook’tur. Hatta Facebook için geniş bir kitleye hitap eden ilk sosyal medya platformu da diyebiliriz. Bu nedenle 7’den 70’e neredeyse herkesin en az bir adet Facebook hesabı bulunuyor. Durum böyle olunca, Facebook ile ilgili birçok soru da ortaya çıkmaktadır. Reklam hesabınız kapatıldı ise Facebook Kapatılan […]

 
Facebook’ta Hesap Dondurulduğu Nasıl Anlaşılır?
03/11/2021
Facebook’ta Hesap Dondurulduğu Nasıl Anlaşılır?

Sık sık hesap dondurma, hesap silme, hesap engelleme ya da hesap gizleme işlemi yapan kullanıcıların aslında hangi işlemi gerçekleştirdiği karıştırılabilmektedir. Örneğin, hesap dondurma işlemi yapıldığı zaman Facebook üzerinden hesap aramaları yapıldığında genellikle yazılan isim ve profil karşınıza çıkmaz. Bu, Facebook’ta hesap dondurma işleminin anlaşılması için en kolay yoldur. Ancak birçok farklı seçenek de söz konusudur. […]

 
Instagram ile Facebook Nasıl Bağlanır?
30/09/2021
Instagram ile Facebook Nasıl Bağlanır?

Instagram ve Facebook günlük hayatımızda sıklıkla kullandığımız sosyal medya platformlarından ikisi. Rutin yaşamda büyük yer kaplayan bu uygulamalar, gündemi takip etmek adına önem taşımaktadır. Yalnızca gündemi takip etmek değil, insanların yaşam stillerini de kolayca sergileyebileceği bir alan da sağlamaktadır. Görünen o ki, bu uygulamaların popülerliği yıllar geçtikçe artacak. Bu noktada uygulamayı kullanan kitleler her geçen […]