Facebook 5 Yıldız Değerlendirme Satın Al

Facebook Türk Bot 5 Yıldız Değerlendirme Satın Al

Fiyat: 0,000,00
Fiyat: 0,000,00
adet /
% Ucuz
5 / 5
Toplam: 22 Değerlendirme
Yorum Yap
Facebook Türk Bot 5 Yıldız Değerlendirme Satın Al2020-04-02T16:04:14+03:00

Sosyal medya hesapları hem kişiler hem kurumlar hem de kuruluşlar için önemlidir. Sosyal medya hesabı olan tüm gerçek ve tüzel kişiler, sayfanın düzeni için belirli kriterlere özen gösterirler. Bu kriterler arasından sayfanın fazla takipçili olması, gönderilerin beğenilmesi, videoların izlenmesi gibi kriterlerdir. Bunun yanı sıra facebook 5 yıldız değerlendirme seçeneği de kişi, kurum ve kuruluşlar açısından önemlidir.

Yeni Açılan Sayfalarda Etkileşim Artırımı

Facebookta beğeni sayfaları kişi hesaplarından farklıdır. Bu sayfalarda beğenecek kişi sayısının sınırlaması yoktur. Kişi hesapları 5 bin arkadaş ile sınırlıyken sayfalarda üst limit bulunmaz. Bu nedenle özellikle işletmeler beğeni sayfalarını tercih ederler. Bu sayfalar vasıtasıyla ürün ve hizmetlerinin tanıtımını yapan işletmeler, Facebook'un mağaza konsepti sayesinde ürün ve hizmetlerinin satışını da yapabilir. Tüm bunlar için sayfanın iyi görünmesi ve profesyonelce yönetilmesi önemlidir.

Facebook Türk Bot 5 Yıldız Değerlendirme Satın Al

Etkileşimi Artıran Etkenler

Facebook gibi sosyal paylaşım platformlarında takipçi, beğeni, video görüntülemesi, değerlendirme satın al işlemi yapmak mümkündür. Bu işlemler son derece uygun fiyatlıdır. Sosyal medya bayilik paneli sayesinde tek bir panel üzerinden tüm alımların yapılması mümkündür. Yapılması gereken tek şey ilgili facebook sayfasının linkini kopyalayarak bayilik paneline yapıştırmaktır. Satın alım yapan kişi, değerlendirmede bulunanların gerçek mi yoksa bot değerlendirme mi olacağına karar verir.

Facebook 5 yıldız değerlendirme işlemi sayfanıza neler katar; 

  • Facebook değerlendirmeleri sayfanızın değerini arttırır,
  • Facebook'ta sayfanızı tercih edecek kullanıcılar için olumlu bir imaj verir,
  • Satış yapan bir sayfa iseniz sayfanızın müşteri potansiyelini arttırır,
  • Facebook'ta yüksek değerlendirme puanı ile rakiplerinizin önüne geçebilirsiniz,
  • 5 Yıldız Değerlendirmeler ile sayfanızın öne çıkma oranını arttırabilirsiniz.

Facebook 5 yıldız değerlendirmelerin sayfanıza neler katacağını listeledik. Sayfanızın satışlarını ve popülerliğini arttırmak için 5 yıldız değerlendirme hizmeti çok değerlidir. Kullanıcılar bir tercih yapmadan önce 5 yıldız değerlendirmelerine göre hareket etmektedirler.

1.000
Facebook 5 Yıldız Değerlendirme Türk Bot

Facebook Sayfanızın Güvenilirliğini Arttırın

Değerlendirme Azalmasında Telafi
veya
Ücret İadesi

Ucuz ve Hızlı Teslimat

Kesinlikle Şifre İstemiyoruz

Güvenilir Ödeme Yöntemleri

7/24 Canlı Destek
( Canlı Sohbet - Email - Telefon )

190,00 ₺
Daha Fazla
Facebook 5 Yıldız Değerlendirme Türk Bot

Facebook Sayfanızın Güvenilirliğini Arttırın

Değerlendirme Azalmasında Telafi
veya
Ücret İadesi

Ucuz ve Hızlı Teslimat

Kesinlikle Şifre İstemiyoruz

Güvenilir Ödeme Yöntemleri

7/24 Canlı Destek
( Canlı Sohbet - Email - Telefon )

Alım Kriterlerini Siz Belirleyin

Sosyal medya bayilik paneli üzerinden facebook yıldız değerlendirmesi satın alacak kişiler alım yaparken sayıdan cinsiyete kadar birçok konuda filtrelendirme yapabilirler. Alım yapacak kişi ister organik Türk takipçi, isterse de bot takipçi alabilir. Bot takipçilerin fiyatı gerçek takipçilere nazaran daha uygundur. Alım yapacak kişinin seçenekler arasından tercih yapması gerekir. Takipçiler talebe göre Türk veya diğer milletlerden karışık olabilir. Fiyatlar talep edilen kriterlere bağlıdır. Alım yapmak için öncelikle sisteme üye olunması gerekir. Üyelik ücretsizdir ve dilediğiniz kadar üyelik hesabı açabilirsiniz.

Facebook Türk Bot 5 Yıldız Değerlendirme Al

Üyeliğin Aktifleştirilmesi

Sosyal medya bayilik paneline üye olduktan sonra üyelik hesabınıza bakiye yüklemeniz gerekir. Yüklenen bakiyeler takipçi, like, facebook değerlendirmesi, video izlemesi gibi alanlarda kullanılır. Yükleme sonrasında hangi kategoride alım yapacağınızı seçmelisiniz. Örneğin; Facebook 5 yıldız değerlendirmesi seçeneğini tercih edebilirsiniz. Ardından kaç adet değerlendirme alacağınızı seçmelisiniz. Alım yaparken her bir kategorinin minimum ve maksimum alım miktarını göz önünde bulundurmalısınız. Bu rakamlar aralığında seçim yaparak alımı başlatabilirsiniz. Seçtiğiniz kategorideki hizmetin yüklenmesi sistemin yoğunluğuna göre biraz zaman alabilir.

Zamanlı Olarak Alım Yapabilirsiniz

Satın aldığınız bir hizmetin anında değil de belirli bir zaman diliminde yüklenmesini tercih edebilirsiniz. Bu sayede sayfayı takip eden organik takipçiler bir anda alım yapıldığının farkında varmayacaktır. Potansiyel takipçiler için de inandırıcılığını kaybetmemesi adına alınan hizmetlerin 48 saat içerisinde yüklenmesi idealdir. Alım yapmak için alım yapılacak sayfa linkinin kopyalanarak bayilik paneline yapıştırılması gerekir. Ardından siparişi tamamla seçeneği ile alım işlemini tamamlayabilirsiniz.

Facebook 5 Yıldız Değerlendirme Nasıl Satın Alınır

Sıkça Sorulan Sorular

Türk bot 5 yıldızlı değerlendirme satın almak profilinize asla zarar vermeyecektir. Bot hesaplar tamamen gerçek görünümlü kullanıcılardır. Bu sayede hiç dikkat çekmeden tamamen organik bir yükseliş sağlarlar. 

İşletme hesabına sahipseniz, sayfanıza gelecek olan değerlendirmeler çok önemli olacaktır. Müşterileriniz ilk olarak sayfalarınızın değerlendirme oranlarına bakarlar. Değerlendirme oranınız ne kadar yüksekse satış oranınız o kadar fazla olacaktır. 

Satın almalarınız satyfanızın organik akışını olumsuz etkilememek adına 48 saatlik bir süreye yayılacaktır. Bu sayede etkileşiminiz organik olarak kalmaya devam eder. Değerlendirmelerin kısa bir süre içerisinde temin edilmesinden ziyade zamana yayılması daha verimli olacaktır. 

Facebook 5 Yıldız Değerlendirme hizmeti, sayfanızın kullanıcılar tarafından değerlendirilip puanlanmasıdır. Puanların ortalaması sayfanızın değerlendirme puanını oluşturmaktadır.

Instatakipci.com ürün ve hizmetlerinin tümü garantili ve güvenilirdir. Satın alacağınız ürünler test edilmiş ve güvenilir yazılımlar aracılığı ile tarafınızı iletilmektedir.

Satın aldığınız ürünlerin yüklenme süresi hizmet seçeneği ve sayısına göre değişmektedir. Satın alma sayfasında ürün miktarını girince yüklenme süresi sizlere sunulmaktadır.

Facebook Türk Bot 5 Yıldız Değerlendirme Satın Al
Instatakipci
Facebook türk bot 5 yıldız değerlendirme satın alma işleminizi en uygun fiyatlarla ve 7/24 aktif olan canlı destek sistemi ile sorunsuz sağlayın.
116
116
Facebook Türk Bot 5 Yıldız Değerlendirme Satın Al
4.752020-12-30Stokta Var https://www.instatakipci.com/facebook/5-yildiz-degerlendirme/turk-bot
5 / 5
Toplam: 22 Değerlendirme
Deneyiminiz hakkında yorum yapın.
Yuşa Bilir

Güvenle alışveriş yapabilirsiniz bir çok kez alışveriş yaptım.

Yuşa Bilir