IGTV Ücretsiz Dene Instagram Takipçi Instagram Beğeni Instagram Yorum Video Görüntüleme Youtube

Facebook

Takipçi

Profil Adresi

Takipçi Adedi (En az , en fazla )

Ödenecek Ücret:  0,00 ₺

Facebook takipçileri yalnızca kullanıcı profilleri içindir, sayfalarınız için takipçi sağlanamaz.

  • Sepete Ekle
  • Hemen Al

FACEBOOK TÜRK BOT TAKİPÇİ HİZMETİ

Facebook bot takipçileri ile Facebook profilinizi daha popüler bir hale getirebilir ve tanıtımınızı sağlayabilirsiniz. Gerçekçi bot profil takipçileri diğer takipçilere göre çok daha uygun fiyatlarla kullanılabilir.

Fiyatının yanında bu bot takipçi profillerinin gerçekçi profil resimleri ve bilgilerini görünce gerçek takipçilerden görünüş olarak bir farklarının olmadığını anlayacaksınız. Gerçek Türk takipçiler gibi, Türk profil fotoğraflı bot takipçileri satın almak için zaman kaybetmeyin.

TÜRK TAKİPÇİ SAYINIZI ARTTIRAN HİZMET

Türk bot takipçiler Facebook profilinizin takipçi sayısını dakikalar içerisinde binlere çıkartabilir. İsterseniz parça parça isterseniz de aynı anda binlerce farklı isim ve resimde bot takipçi alabilir sosyal medya popüleritenizi yeni bir seviyeye çıkartabilirsiniz.

Canlı olmayan bot takipçilerin uygun fiyatlı olması tamamen bizim tarafımızdan hazırlanmış bot kullanıcılar olmalarından ötürüdür. Gerçek takipçi almak için bütçenizi zorlamaktansa bot takipçilerle benzer bir popülerliğe ulaşabilirsiniz. Üstelik bot takipçiler Facebook profilinize sadece bir defa yüklenir ve asla azalmazlar. Bu hizmetimizin azalması ya da kaybolması gibi ekstrem durumlarda hizmet için ödediğiniz ücreti size iade edebiliyoruz.

Hiçbir yerde olmayan iade garantisi ve 7/24 canlı destek sayesinde en sağlıklı Facebook takipçi hizmetini intatakipci.com aracılığı ile satın alabilirsiniz.

Türk bot kullanıcıların Türkçe Facebook sayfaları ile sizi takip etmesini istiyorsanız hemen takipçi satın almak için bizi arayın ya da sistem üzerinden siparişinizi verin.

FACEBOOK YABANCI GERÇEK TAKİPÇİLER

Facebook yabancı gerçek takipçiler satın aldığınızda, Facebook profilinizin uluslararası bir nitelik kazanmasının yanı sıra daha sonra satın alacağınız Türk takipçilerle birlikte bir harman oluşturarak profilinizin yerli ve yabancı binlerce takipçiye sahip olması sağlanabilir. Türk gerçek takipçilere göre fiyatı daha hesaplı olan yabancı gerçek takipçiler birlikte kullanıldığında profilinizde gerçek kullanıcılardan oluşan binlerce takipçi yer alacaktır.

Ayrıca yabancı gerçek takipçiler paylaşımlarınıza yorum ve beğeni yaparak katkı sağlayabilir. Bu nedenle de yabancı gerçek takipçiler en çok tercih edilen Facebook profil takibi hizmetimizdir.

Az sayıda gerçek Türk takipçinizi çoğalmak için yabancı gerçek takipçileri tercih edebileceğiniz gibi eğer yabancı gerçek takipçi satın alırsanız yabancı gerçek takipçilerin %25 fazlasını size hediye ediyoruz. Hediye ettiğimiz takipçilerin bir bölümü olası bir takipçi azalma ihtimali düşünülerek hesap edilmektedir.

15 DAKİKA İÇERİSİNDE TESLİM EDİYORUZ

Satın aldığınız Facebook yabancı gerçek takipçileri sadece 15 dakika gibi bir süre içerisinde Facebook profilinize tanımlıyoruz. Günün her saati ve yılın her günü kullanabileceğiniz müşteri hizmetleri servisimiz sayesinde siparişinizi ister gece 12’de isterseniz resmi tatil günlerinde verin, siparişiniz yine sadece 15 dakika içerisinde hesabınıza tanımlanacaktır.

Sipariş ödemelerinde kredi kartı, banka havalesi ve bankamatik ödemesi kabul edilmektedir. Kredi kartı ile yapılan ödemeler daha hızlı sonuçlandığı için siparişlerde daha hızlı yerine ulaşmaktadır. Banka havalesi ve bankamatik ödemelerinde ödemenin sisteme düşmesi zaman aldığı için sipariş teslimat süresi biraz daha uzun sürebilmektedir.

FACEBOOK PROFİLİNİZ İÇİN YABANCI BOT TAKİPÇİLER

Yabancı bot takipçiler diğer Facebook takipçilerinden farklı olarak daha uygun fiyatlara satın alınabilir. Bu nedenle eğer takipçi sayınızı uygun bir bütçe ile arttırmak istiyorsanız hemen buradaki menüden isteğinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Satın almadan önce daha detaylı bilgiye sahip olmayı istiyorsanız dikkatinizi bize vermenizi tavsiye ediyoruz. Facebook yabancı bot takipçileri size, profilinizde bulunan takipçi sayısının artmasında katkı sağlayabilir. Ancak bunun dışında dolaylı yararları da olabilir. Bu dolaylı yararlardan bazıları şu şekildedir;

  • Arama motorlarından sizi bulan kişiler üzerinde popüler bir intiba uyandırır,
  • Google, yandex sitelerde yapılan aramalarda daha kolay bulunabilirsiniz,
  • Büyük sayıda yabancı ve uygun fiyatlı takipçi alarak daha sonra bunların yanına az sayıda yabancı takipçi alabilir ve bunları kamufle edebilirsiniz,
  • Profilinizi takip etmekte tereddüt yaşayabilecek gerçek kişilere cesaret verebilirsiniz,
  • Hiçbir şekilde azalmayacak ve sizinle uzun bir sosyal medya macerasına dâhil olacak bot kullanıcılara sahip olabilirsiniz,

HEMEN SİPARİŞ ANINDA TESLİMAT

İşte bu dolaylı sebepler sizi, yabancı bot kullanıcılarının neden satın alınması gerektiği konusunda ikna etmiş olabilir. Ancak bunlar da yeterli gelmediyse satın aldığınız Facebook takipçilerinizi iade edebileceğinizi bilmek ikna olmanızı kolaylaştırabilir.

Kredi kartı, banka havalesi ve EFT gibi ödeme seçenekleri bulunan sistemimiz üzerinden siparişinizi vermek için bekleyip zaman kaybetmeyin hemen siparişinizi verin. Telefon numaralarımız ve diğer iletişim bilgilerimiz sayfamızın üst bölümünde iletişim bağlantısında bulunmaktadır.

FACEBOOK TAKİPÇİ HİZMETİ

Facebook sosyal medya dünyasının en büyük uygulamasıdır. Kendi tasarladığı özelliklerle sosyal medya akımına yön veren uygulama diğer bütün sosyal medya uygulamalarında olduğu gibi takipçi özelliğine sahiptir.

TAKİPÇİ OLMAK VE TAKİPÇİ SAHİBİ OLMAK ARASINDAKİ FARKLAR

Takipçi özelliği sosyal medya uygulamalarının demirbaşlarından biridir. Bu özelliğin amacı sizi sevdiğiniz kişi ve kurumlara yakın tutarak onlar hakkında yayınlanan son haberlere ulaşabilmenizi sağlamaktır. Takipçi olmak genellikle bu şekilde işleyen bir süreci gerektirir.

Takipçilere sahip olmak ise bambaşka özellikler gerektirmektedir. Bu özelliklerden ilki kaliteli ve merak edilen bir konuya sahip olmaktır. İkincisi ise kaliteli ve zekice hazırlanmış içerikler paylaşmaktır. Bu iki önemli bileşen bir araya geldiğinde herhangi bir sosyal medya mecrasında başarılı olmak an meselesidir.

KALABALIK PROFİLLER DAHA FAZLASINI ÇEKEBİLİYOR

Takipçiler de bu sürecin bir parçasıdır ve çok önemlidirler. Takipçilerin önemli ve dikkat edilmesi gereken bir özelliği bir profilin kalabalık olup olmadığını kontrol ederek etkileşime geçmeleridir. Yani eğer etkileşim yakalamak istiyorsanız önce yüksek bir takipçi kitlesine hitap ettiğinizi göstermelisiniz.

Takipçi hizmetimiz bot ve gerçek olarak ikiye daha sonra da Türk bot, yabancı bot ve yabancı gerçek olarak üçe ayrılmaktadır. Bu hizmetlerimizden herhangi birini ihtiyacınıza ve bütçenize göre seçebilirsiniz. Seçiminizi yaptıktan sonra da anında sipariş vererek sosyal medya serüveninize başlayabilirsiniz.