Canlı Destek
Canlı Destek
Sohbeti başlatmak için tıklayın
Çevrimiçi
Canlı Destek
100
Takipçi
19,00 ₺
250
Takipçi
39,00 ₺
500
Takipçi
59,00 ₺
1000
Takipçi
99,00 ₺
2500
Takipçi
222,00 ₺
5000
Takipçi
395,00 ₺
10000
Takipçi
699,00 ₺
Fiyat: 0,000,00
Fiyat: 0,000,00
adet /
% Ucuz
5 / 5
Toplam: 24 Değerlendirme
Yorum Yap
https://www.instatakipci.com/facebook/takipci/yabanci-bot
Facebook Yabancı Bot Takipçi Satın Al2020-04-03T13:00:53+03:002020-04-03T13:00:53+03:00
https://www.instatakipci.com/facebook/takipci/yabanci-botInstatakipci
Instatakipci
https://www.instatakipci.com/img/logo.png
https://www.instatakipci.com/img/uploads/facebook-bot-takipci.png
https://www.instatakipci.com/img/uploads/facebook-yabanci-bot-takipci-satin-al.jpg
https://www.instatakipci.com/img/uploads/facebook-yabanci-bot-takipci-satin-al.png

FACEBOOK PROFİLİNİZ İÇİN YABANCI BOT TAKİPÇİLER NE İŞE YARAR?

Yabancı bot takipçiler diğer Facebook takipçilerinden farklı olarak daha uygun fiyatlara satın alınabilir. Bu nedenle eğer takipçi sayınızı uygun bir bütçe ile arttırmak istiyorsanız hemen buradaki menüden isteğinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Satın almadan önce daha detaylı bilgiye sahip olmayı istiyorsanız dikkatinizi bize vermenizi tavsiye ediyoruz. Facebook yabancı bot takipçileri size, profilinizde bulunan takipçi sayısının arttırma konusunda katkı sağlayabilir. Ancak bunun dışında dolaylı yararları da olabilir. Bu dolaylı yararlardan bazıları şu şekildedir;

  • Arama motorlarından sizi bulan kişiler üzerinde popüler bir intiba uyandırır,
  • Google, Yandex sitelerde yapılan aramalarda daha kolay bulunabilirsiniz,
  • Büyük sayıda yabancı ve uygun fiyatlı takipçi alarak daha sonra bunların yanına az sayıda yabancı takipçi alabilir ve bunları kamufle edebilirsiniz,
  • Profilinizi takip etmekte tereddüt yaşayabilecek gerçek kişilere cesaret verebilirsiniz,
  • Hiçbir şekilde azalmayacak ve sizinle uzun bir sosyal medya macerasına dâhil olacak bot kullanıcılara sahip olabilirsiniz.

Son yıllarda, sosyal medyanın gücü her anlamda arttığı için, kazanç sağlama açısından da büyük bir önem taşımaktadır. Facebook hesabınızda, gerçek kullanıcıların karşılaştıkları sayılar, belirtilen kullanıcıların davranışlarını olumlu yönde etkileyerek, aktif olmalarını sağlayacaktır. Kısacası, Facebook hesabınıza ait takipçi sayıları diğer kullanıcıları büyük oranda etkileyerek, hesabınızı takip etmelerini sağlayabiliyor. Facebook hesabınız için en uygun ve en güvenilir imkanlarla bot takipçi satın alabilir ve gerçek kullanıcı etkileşiminizi ve Facebook takipçi sayınızı büyük ölçüde arttırabilirsiniz. Aşağıdaki başlıkları inceleyerek, sağladığımız Facebook Türk bot takipçi  hizmeti ve diğer hizmetlerimiz için geçerli olan firma kriterlerimizi ve önceliklerimizi inceleyebilirsiniz. 

HEMEN SİPARİŞ ANINDA TESLİMAT

İşte bu dolaylı sebepler sizi, yabancı bot kullanıcılarının neden satın alınması gerektiği konusunda ikna etmiş olabilir. Ancak bunlar da yeterli gelmediyse satın aldığınız Facebook takipçilerinizi iade edebileceğinizi bilmek ikna olmanızı kolaylaştırabilir.

100
Facebook Yabancı Bot Takipçi

Facebook Sayfanızın Takipçi Sayısını Arttırın

Ucuz ve Hızlı Teslimat

Kesinlikle Şifre İstemiyoruz

Güvenilir Ödeme Yöntemleri

7/24 Canlı Destek
( Canlı Sohbet - Email - Telefon )

19,00 ₺
250
Facebook Yabancı Bot Takipçi

Facebook Sayfanızın Takipçi Sayısını Arttırın

Ucuz ve Hızlı Teslimat

Kesinlikle Şifre İstemiyoruz

Güvenilir Ödeme Yöntemleri

7/24 Canlı Destek
( Canlı Sohbet - Email - Telefon )

39,00 ₺
500
Facebook Yabancı Bot Takipçi

Facebook Sayfanızın Takipçi Sayısını Arttırın

Ucuz ve Hızlı Teslimat

Kesinlikle Şifre İstemiyoruz

Güvenilir Ödeme Yöntemleri

7/24 Canlı Destek
( Canlı Sohbet - Email - Telefon )

59,00 ₺
Daha Fazla
Facebook Yabancı Bot Takipçi

Facebook Sayfanızın Takipçi Sayısını Arttırın

Ucuz ve Hızlı Teslimat

Kesinlikle Şifre İstemiyoruz

Güvenilir Ödeme Yöntemleri

7/24 Canlı Destek
( Canlı Sohbet - Email - Telefon )

Kredi kartı, Banka havalesi ve EFT gibi ödeme seçenekleri bulunan sistemimiz üzerinden siparişinizi vermek için bekleyip zaman kaybetmeyin hemen siparişinizi verin. Telefon numaralarımız ve diğer iletişim bilgilerimiz sayfamızın üst bölümünde iletişim bağlantısında bulunmaktadır.

Facebook yabancı bot takipçi satın al imkanından faydalanmak için firmamız ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Bu konuda gerekli olan destek firmamızın takipçileri tarafından gerekli şekilde verilecektir. Firmamızın bu konuda verdiği hizmetleri aynı şekilde Youtube ve Twitter ya da Instagram üzerinden de alma imkânınız bulunmaktadır.

facebook bot takipçi

Facebook Takipçileri Nasıl Satın Alınır?

  1. Facebook yabancı bot sayfa takipçi satın al imkanından faydalanarak oldukça kısa bir zaman dilimi içerisinde popülerliğinizi hızlı ve güvenli bir biçimde ön plana çıkarabilirsiniz.
  2. Facebook yabancı bot takipçi satın al mobil ödeme imkanları ile kısa sürede ödeme işlemleri de tamamlanabilmektedir. Ödeme tamamlandıktan sonra satın aldığınız hizmet direkt olarak profilinize yansıtılacaktır.
  3. Yabancı bot takipçi satın al Facebook hizmetinin yanı sıra aynı zamanda Türk takipçi de satın alma imkânınız bulunmaktadır. Bu tercihinize göre ödemeniz gereken tutarda değişimler meydana gelecektir. Ödemeniz gereken tutarın belirlenmesi sonrasında banka havalesi ya da EFT ile ödeme işlemlerinizi kısa sürede tamamlayabilirsiniz.
  4. Facebook yabancı bot grup takipçi satın al ve beğeni satın al imkanlarından faydalanarak hızlı ve güvenli bir biçimde daha dikkat çeken bir profile sahip olma imkanını yakalayabilirsiniz.
  5. Takipçilerin hesabınıza tanımlanması için sizden şifreniz kesinlikle talep edilmeyecektir. Bu nedenle güvenliğiniz ile alakalı bir sorun da yaşanmayacaktır.

Facebook Yabancı Bot Takipçi Satın Al

Facebook bot yabancı takipçi satın al olanağının yanı sıra diğer sosyal medya hesaplarınız üzerinden de profillerinizi düzenleyebilirsiniz. Profillerinizi düzenlerken tam donanımlı bir sistem sahibi olma imkanını elde edebilirsiniz. Bütün sosyal medya hesaplarınız hem beğeni hem de takipçi bakımından donanımlı olduğu için her birine gelecek olan ekstra kullanıcı sayısının da olabildiğince yüksek olacağının farkında olmalısınız.

Facebook bot takipçi satın al hizmetini aldıktan sonra bundan memnun olmamanız durumunda ücret iadesi de söz konusudur. Hizmetin kalitesine ne denli inanıldığı ile alakalı olarak da fikir bu şekilde verilmektedir. Takipçi satın alırken aynı zamanda firmamızın kalitesi ile de tanışma imkanını elde edebilirsiniz. Bu konuda olumlu ya da olumsuz yorumlarınızı paylaşarak konu hakkında diğer kullanıcı adaylarını da bilgilendirebilirsiniz.

Hesabınız için yabancı bot ürünlere mi ihtiyacınız var? Hemen diğer yabancı bot içeren uygun fiyatlı kaliteli ürünlerimize göz atın. Sizin için özel olarak üretilen Twitter yabancı bot takipçi satın alarak ilk adımı atabilirsiniz. Instagram hesabınız için ise bugün tüm dünyanın kullandığı Instagram yabancı aylık otomatik beğeni satın al paketlerini inceleyebilirsiniz.

Facebook Yabancı Bot Takipçi Al

Sıkça Sorulan Sorular

Facebook Yabancı Bot Takipçi hizmetimizi satın almak için Facebook kullanıcı adınızı ve satın almak istediğiniz takipçi sayısını yazarak satın alma işlemini güvenle gerçekleştirebilirsiniz.

Instatakipci.com Facebook Bot Takipçi hizmetlerinin tümü garantili ve zararsızdır. Güvenlik politikalarımız gereği satın aldığınız hizmetlerde tarafınızdan özel bir bilgi ya da şifre kesinlikle talep edilmemektedir.

Facebook'da organik olarak takipçi sayınızı yükseltmek oldukça zor  ve üzün bir süreçtir. Facebook Bot Takipçi hizmetimizi kullanarak takipçilerinizi hızla yüksetlebilir ve hesabınıza prestijli bir imaj yaratabilirsiniz.

Instatakipci.com üzerinden  satın aldığınız ürün ve hizmetler garantilidir. Satın aldığınız ürün 6 ay içinde düşüş yaşadığı takdirde sizler için düşüş telafisi sunmaktayız.
 

Instatakipci.com ürün ve hizmetlerinin tümü garantili ve güvenilirdir. Satın alacağınız ürünler test edilmiş ve güvenilir yazılımlar aracılığı ile sağlanmaktadır.
 

Facebook Yabancı Bot Takipçi Satın Al
Instatakipci
Facebook yabancı bot takipçi satın alarak profilinizin popüler olmasını sağlamak için sitemize hemen giriş yaparak sipariş oluşturun.
114
114
Facebook Yabancı Bot Takipçi Satın Al
192020-12-30Stokta Var https://www.instatakipci.com/facebook/takipci/yabanci-bot
5 / 5
Toplam: 24 Değerlendirme
Deneyiminiz hakkında yorum yapın.
Semiha

Çok uygun fiyatlar ve bir çok ürün var bu kadar şey olduğunu bu sitede öğrendim...