IGTV Ücretsiz Dene Instagram Takipçi Instagram Beğeni Instagram Yorum Video Görüntüleme Youtube

Facebook

Video Görüntüleme

Video Linki

Görüntüleme Adedi (En az , en fazla )

Ödenecek Ücret:  0,00 ₺
  • Sepete Ekle
  • Hemen Al

FACEBOOK YABANCI GERÇEK VİDEO GÖRÜNTÜLEME HİZMETİ

Facebook yabancı video görüntüleme hizmeti, yalnızca İngilizce değil dünya genelinde Facebook kullanan her milletten kullanıcılar kullanılarak sağlanmaktadır. Gerçek Facebook kullanıcılarının önüne çıkartılan videonuz bu kullanıcılar tarafından gerçekten görüntülenmektedir. Kullanıcılar eğer videonuzu beğenirse bunu Facebook üzerinden de beğenebilir ve ayrıca paylaşarak yorum yapabilir.

Yabancı gerçek kullanıcıların etkileşim potansiyeli oldukça yüksektir bu sayede sadece bir tek dil konuşan değil dünya üzerinde birçok farklı dil konuşan kişiye erişim sağlayabilirsiniz. Uluslararası bir özelliğe sahip olabileceğiniz bu hizmet sayesinde belki de dünya gündemine bile gelebileceksiniz.

FENOMEN OLMAK İÇİN REKLAMLARA İHTİYACINIZ YOK

Bu hizmetin gerçekleşmesi için sistemde “video linki” olarak bulunan boşluğa kendi video linkinizi yapıştırmalısınız. Ardından minimum 1000 maksimum da 50000 video görüntülemisini hemen satın alabilirsiniz. Satın aldığınız video görüntülemeleriniz 15 dakika içerisinde sisteme otomatik olarak düşer ve bize belirttiğiniz videonuza tanımlanır. Yani sadece 15 dakika içerisinde binlerce gerçek kullanıcıya videonuzu izlettirebilirsiniz. Aynı izlenme oranlarını geleneksel Facebook reklamlarıyla yakalamanız hem bir servete hem de uzun bir süreye mal olabilir.

HİÇBİR YERDE OLMAYAN İADE ANLAŞMASI

Satın aldığınız video görüntülemesi azalmama garantilidir. Yani video görüntüleme sayınız hiçbir zaman azalmaz. Ayrıca Instatakipçi sosyal medya hizmetlerinde iade işlemleri de yapılabilmektedir. Satın aldığınız video görüntülemesi vadedilen sürede size ulaştırılmaz ya da eksik ulaştırılır ise paranızı geri almak için iade işlemi başlatabilirsiniz ve kısa bir süre içinde paranızı geri alırsınız.

FACEBOOK VİDEO GÖRÜNTÜLEME HİZMETİ

Facebook video görüntüleme, sosyal medya uygulaması Facebook üzerinden paylaştığınız video içeriklerinin kaç kişi tarafından görüntülendiğini gösteren bir özelliktir. Bu özellik sayesinde videolarınızın kaç kişi tarafından görüntülendiğini görerek, diğer kullanıcılardan aldığınız tepkiyi ölçebilirsiniz.

Ayrıca video görüntüleme özelliği Facebook kullanıcıları tarafından beğeni özelliği gibi algılanıyor. Yani paylaştığınız videonun ne kadar iyi olduğundan, videoyu paylaşan kişinin konuya ne kadar hakim olduğuna kadar birçok düşünceye videonuzun izlenme oranına bakarak karar verebiliyorlar. Bu nedenle video görüntülemeleriniz önemlidir.

GERÇEK KİŞİLERİN VİDEO GÖRÜNTÜLEMESİ

Kullanıcıların daha fazla takibine mahzar olabilmeniz ve kendinizi yaptığınız işlerle öne çıkarabilmeniz için önemli olan video görüntülemeleri hem Türk gerçek kullanıcılar hem de yabancı gerçek kullanıcılar tarafından gerçekleştirilebiliyor. Kullanıcıların en başta ne kadar fazla video görüntülemeniz olduğunu görmeleri ilk olarak bu videonun ne kadar çok paylaşıldığına ikinci olaraksa bu videonun çok başarılı bir içerik olabileceğine yönelik düşünmelerini sağlayabilir.

Bu düşüncelerini desteklemekse tabi ki yine sizin profilinizin ya da sayfanızın kalitesiyle doğru orantılıdır.

Facebook video görüntülemelerini birer sayı olarak düşünürseniz bu sayıların da arttıkça başkalarının ilgisini çektiğini yok sayarsanız yanlış bir sosyal medya yönetimi yapmış olursunuz. Bu nedenle çok güvendiğiniz içeriklerin bile az görüntüleme aldığında başarısız sayılacağını unutmayın.

Gerçek kişiler tarafından görüntülenecek olan videolarınızı, belki de milyonlara ulaştırmanızı sağlayacak bu hizmetimizi hemen satın alabilir ve fenomen olmak için çalışmalara başlayabilirsiniz.