İsmimizi fenomist.com olarak değiştiriyoruz. 10 yıllık marka adımız instatakipci.com'un yerini yakın bir tarihte fenomist.com alacaktır.
Daha Fazla
https://www.instatakipci.com/hakkimizda
Instatakipci Web Sitesi Hakkımızda Sayfası 2023-08-14T11:33:18+03:00 2023-08-14T11:33:18+03:00
https://www.instatakipci.com/hakkimizda Instatakipci
Instatakipci
https://www.instatakipci.com/img/logo/structure/instatakipci.svg 324 112
https://www.instatakipci.com/img/uploads/instatakipci-hikayemiz-sosyal-medya.jpg
https://www.instatakipci.com/img/uploads/instatakipci-hikayemiz.jpg
https://www.instatakipci.com/img/uploads/neden-instagram-takipci-almalisiniz.png
https://www.instatakipci.com/img/uploads/instagram-destek-videolari.png
https://www.instatakipci.com/img/uploads/dijital-pazarlama-destek-videolari.png
https://www.instatakipci.com/img/uploads/tiktok-destek-videolari.png
https://www.instatakipci.com/img/uploads/facebook-destek-videolari.png
https://www.instatakipci.com/blog/wp-content/uploads/cagatay-ozgun-260x260.png
https://www.instatakipci.com/blog/wp-content/uploads/cemali-batin-260x260.png
https://www.instatakipci.com/blog/wp-content/uploads/enes-bulut-260x260.png
https://www.instatakipci.com/blog/wp-content/uploads/ezgi-tunc-260x260.png
https://www.instatakipci.com/blog/wp-content/uploads/iclal-bozdemir-260x260.png
https://www.instatakipci.com/blog/wp-content/uploads/inci-kilic-260x260.png
https://www.instatakipci.com/blog/wp-content/uploads/melisa-ozcelik-260x260.png
https://www.instatakipci.com/blog/wp-content/uploads/poyraz-atli-260x260.png

2010 yılında Instatakipci.com adıyla, sosyal medya alanında müşterilerine destek sağlamaktadır. Dijital Pazarlamanın giderek önemini artırdığı küresel dünyada, sosyal medya hesaplarının etkileşimini artırarak milyonlarca ağa ulaşmayı hedefleyen müşterilerine, sosyal medyanın tüm alanlarında destek sağlayarak, kişisel veya işletme hesaplarınızın büyüyüp daha fazla etkileşim almasına öncülük ediyoruz.

Misyonumuz ve Vizyonumuz

Sosyal medya hizmetleri sağlayarak başladığımız bu yolculukta sayıları giderek artan uzman ekibimizle SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) hizmetleri de sağlayarak ürün portföyümüzü genişletiyor ve işletmenizin küresel ağdaki konumunu yükseltiyoruz. Müşterilerimizin ihtiyaçlarına cevap verecek tüm hizmetleri, sektör dinamiklerine uygun olacak en kaliteli şekilde sunuyoruz. SEO hizmetlerimizle müşterilerimizin web sitelerinin Google, Yandex ve Bing gibi arama motorlarında hak ettikleri doğru sıralarda yer alabilmeleri için arama motorlarının yönergelerine uygun şekilde teknik çalışmalarını yürüterek onların gerçekten uzman oldukları işe odaklanarak gelirlerinin artmasına ve kendi müşterilerine de daha kaliteli hizmet vermelerini hedefliyoruz.

Hizmetlerimiz, alanında uzman SEO analistleri, dijital pazarlama uzmanları ve içerik editörleri tarafından yürütülmekte ve kaliteli sosyal medya ürünleriyle müşterilerimize başından sonuna tüm yönleriyle kapsamlı bir çalışma sunuyoruz.

sosyal medya hizmetleri
Sosyal Medya Hizmetleri

Sosyal medya hizmetlerimiz ile dijital dünyada firmanızın kurumsal kimliğini yeniden inşa ediyoruz.

 • Instagram
 • Facebook
 • TikTok
 • Youtube
 • Twitter
 • Spotify
 • SoundCloud
 • Google Maps
seo hizmetleri
SEO Hizmetleri

SEO Hizmetlerimiz ile web sitenizin Google’da daha görünür hale gelmesini sağlıyoruz. Google’da üst sıralara bizimle çıkın!

 • Backlink
 • SEO Paketleri
 • SEO Danışmanlığı
 • SEO Raporu
 • Site İçi SEO Hizmeti
 • Site Hızlandırma

Hikayemiz

instatakipci hikayemiz sosyal medya

10 yılı aşkın tecrübesi ile InstaTakipçi ekibi olarak müşterilerimizin sosyal medyanın her alanında ihtiyaçlarını karşılamak adına çalışıyor ve bu yönde büyümeye devam ediyoruz. Çevrimiçi varlığın oldukça önemli olduğu dünyada, sosyal medya hesaplarını daha fazla etkileşime ulaştırmak isteyen herkes için hizmetler sunuyoruz. Markasının dijital varlığını inşa etmek isteyen ya da sadece sosyal medyada daha popüler olma hayali kuran müşterilerimize kadar herkesin ihtiyaçlarını dinliyor ve bu ihtiyaçları karşılamak adına tüm yenilikleri yakından takip ederek yeni çözümler üretmek için tutkuyla çalışıyoruz.

Dijital varlığını güçlendirmek isteyen herkes için SEO hizmetlerinden sosyal medya hizmetlerine kadar geniş çapta tüm hizmetlerimizi alanında uzman ekibimizle beraber üretiyoruz.

instatakipci hikayemiz

Misyonumuz ve vizyonumuz, dijital pazarlamanın giderek önem kazandığı ve sosyal medyanın hayatımızda oldukça değerli bi yere sahip olduğu küresel dünyada, herkesin geniş yelpazede dijital çözüme ulaşmasını erişilebilir kılmaktır. Bu misyon ve vizyon çerçevesinde alanında uzman bir ekip ile kaliteli hizmeti uygun fiyatlara sunarak müşterilerimizin arama motorlarındaki görünürlüğünden sosyal medya hesaplarının popülaritesine kadar her alanda dijital varlıklarını geliştirme yoluna keyifle ortak oluyoruz.

güvenilir hizmet
Güvenilir Hizmet

Müşterilerimizin güvenliği en büyük önceliğimiz, bu nedenle sitemizi SSL sertifikası ile güvence altına aldık. Ayrıca birçok güvenilir ödeme yöntemiyle müşterilerimize güvenle alışveriş yapma olanağı sağlıyoruz.

hizmet çeşitliliği
Deneyim ve Hizmet Çeşitliliği

10 yıldan beri hizmet verdiğimiz bu sektörde sosyal medya sitelerinin tamamında sizlere destek sağlamanın yanında SEO hizmetleri seçeneğimiz ile birçok alanda sizlere ürün ve hizmet desteği sağlıyoruz.

müşteri hizmetleri
Müşteri Hizmetleri

Instatakipci.com sitesi olarak sizlere 7/24 müşteri hizmetleri desteği sunuyoruz. WhatsApp, Site üzerinden canlı destek ve mail iletişim kanalları ile bizlere istediğiniz her an ulaşabilirsiniz.

sosyal medya danışmanlık

PDF indirhidden-iframe

Bilgi Kaynaklarımız

Instatakipci olarak sosyal medya konularında bilgi vermek, sizlere katkı sağlamak için var gücümüz ile çalışıyoruz. Bu amaç ile blog içerikleri üretmekte, Youtube üzerinden bilgi içerikli videolar paylaşmaktayız. Bu içeriklerimize ek olarak ise PDF kaynaklarımızı da sizlere ücretsiz olarak sunmaktayız. 

instagram etkilesim rehberi

Instagram Etkileşim Rehberi

Bu rehber içeriğimiz Instagram hesap büyütmenin yolları hakkında sizlere ipuçları sunmak adına oluşturulmuştur. Bu bilgilere sahip olmak için Instagram Hesap Büyütme Rehberi içeriğimize hemen göz atın.

Neden Instagram takipçi almalısınız?
Instagram Takipçi Avantajları

Instagram takipçi almak avantajlı mıdırı? Tabiki de! Peki bu avantajlar nelerdir merak ediyor musunuz? O zaman hemen Instagram Takipçi Almanın 5 Avantajı içeriğimize göz atın. 

Instatakipci Blog Yazılarımız

 • Instagram Destek Merkezi,

Instagram destek blog yazılarımız sayesinde güncel gelişmeleri anında öğrenebileceksiniz. Instagram hakkında detayları, ipuçlarını ve karışılaştığınız problemler ile alakalı çözüm yollarını Instagram destek blog yazılarımızda bulabilirsiniz.

Instagram destek merkezi yazılarımıza göz at.

 • SEO Destek Merkezi,

SEO destek merkezi, arama motoru optimizasyonu çalışmaları hakkında bilgiler veren, uzman görüşlerini ve güncel trendleri içerisinde barındıran blog yazılarından oluşmaktadır. SEO konusunda güncel kalmak için hemen yazılarımıza yakından göz atabilirsiniz.

SEO destek merkezi yazılarımıza göz at.

 • TikTok Destek Merkezi,

TikTok Dünya genelinde popülerliğini artıran ve yepyeni güncellemeler ile kullanıcılarına üst düzey deneyim sunan bir platformdur. Bu güncellemeleri ve TikTok hakkında ipuçlarını takip etmeniz için oluşturduğumuz TikTok blog yazılarımıza göz atmanızı tavsiye ederiz.

TikTok destek merkezi yazılarımıza göz at.

 • Youtube Destek Merkezi,

YouTube destek merkezimizde video çekimleriniz ile ilgili ipuçları, abone elde etmenin hızlı yolları, YouTube gelirlerinizi artırmaya yönelik uzman görüşlerini bulabileceksiniz. Sizler de YouTube ile ilgili güncel bilgileri edinmek için hemen blog yazılarımızı ziyaret edin.

Youtube destek merkezi yazılarımıza göz at. 

Video Thumbnail

YouTube Eğitim Serilerimiz

instagram destek videolari

Instagram Destek

Instagram etkileşim artırma, takip ve beğeni sayılarınızı yükselterek fenomen olma adımları Youtube kanalımızda!

dijital pazarlama destek videoları

Dijital Pazarlama Destek

Dijital pazarlama ve SEO hakkında merak ettikleriniz, güncel konular ve ipuçları Youtube kanalımızda sizlerle.

tiktok destek videoları

TikTok Destek

TikTok’a dair tüm güncel detaylar, sorunların çözümleri ve harika ipuçları Youtube oynatma listemizde sizleri bekliyor.

facebook destek videoları

Facebook Destek

Facebook takipçi, beğeni, yorum artırma ipuçları, güncel metodlar ve Facebook’a dair her şey Instatakipci Youtube kanaılnda!

Instatakipci Sosyal Medya Uzmanı Ekibimiz

çağatay
Çağatay Özgün

Ben Çağatay Özgün, 2015 yılında Bahçeşehir Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümünü tamamladıktan sonra Editörlük alanına yöneldim. Bu alanda yaklaşık 2 buçuk yıldır Instatakipci.com bünyesinde çalışıyorum. 

Yazar Profili

Cemali
Cemali Batın

Herkese merhaba, Ben Cemali! Sosyal medya konusunda yaklaşık 10 yıllık deneyime sahibim. İlk olarak Instatakipci blog ile Facebook üzerinde başlayan serüvenim git gide bir maceraya ve daha sonra tutkuya dönüştü.

Yazar Profili

Enes
Enes Bulut

Ben Enes Bulut, 2014 yılında Yeditepe Üniversitesi Reklamcılık bölümünü tamamladıktan sonra İçerik Yazarlığı ve Editörlük alanına yöneldim. Bu alanda yaklaşık 6 yıldır Instatakipci.com bünyesinde çalışıyorum. 

Yazar Profili

ezgi
Ezgi Tunç

1995 yılında İstanbul'da doğdum. Uzun zamandır sosyal medya uzmanıyım. İçerik yazmaya olan ilgim dolayısıyla özellikle dijital pazarlama ve sosyal medya alanındaki bilgilerimi ve tecrübelerimi paylaşmayı seviyorum.

Yazar Profili

iclal
İclal Bozdemir

Merhaba, ben İclal! 1997 yılında Ankara’da doğdum.  İstanbul’da reklamcılık lisans eğitimimi tamamladıktan sonra küçük işler yaparak başladığım içerik editörlüğü alanına InstaTakipci ile tam zamanlı olarak yöneldim. 

Yazar Profili

İnci
İnci Kılıç

Ben İnci Kılıç. İnstaTakipçi'de 2 senedir içerik editörü olarak çalışmaktayım. 25 yaşındayım ve Reklamcılık bölümü mezunuyum. Kariyerimi İnstaTakipçi'de devam ettirmek ve editöryal becerilerimi ilerletmek istiyorum.

Yazar Profili

melisa
Melisa Özçelik

Merhaba ben Melisa! Gazetecilik bölümünden mezuniyetim sonrasında 5 yıllık İçerik Editörlüğü deneyimine sahip oldum. Sosyal medya içeriklerimi blog üzerinden sizlerle paylaşıyorum.

Yazar Profili

poyraz
Poyraz Atlı

Merhaba, Ben Poyraz Atlı 28 yaşındayım. Gazetecilik mezunuyum. Dijital pazarlama ve medyacılık üzerine olan ilgim dolayısı ise sizler için yararlı gördüğüm bilgileri Insta Takipçi aracılığı ile paylaşmaktayım.

Yazar Profili

Sıkça Sorulan Sorular

Ürün ve araçlarımız hakkında aklınıza takılan sorularınıza hemen cevap bulun. Eğer sorunuzun cevabını 'Sıkça Sorulan Sorular' kısmında bulamazsınız, bize ücretsiz bir şekilde canlı destek sistemimiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Instatakipci.com internet üzerinden dijital ürünler satan ve 10 yıldır güvenilir hizmet kalitesiyle sektörün en büyük firması olmuştur. Sizler için güvenilir ödeme yöntemleri sunarak güvenle alışveriş yapmanızı sağlar.

10 yıldır sektörün en büyük ve güvenilir tek adresi Instatakipci.com!

Sitemizde sizlerin güvenliği için SSL güvenlik sertifikası kullanılmaktadır. PayTr ve Shoppier gibi ödeme yöntemleri ile sizlerin güvenle alışveriş yapması sağlanmaktadır.

Instatakipci.com sitemiz üzerinden Instagram, Facebook, Twitter, TİkTok, LinkedIn, Pinterest ve daha birçok popüler sosyal medya uygulaması için %100 güvenilir hizmetler alabilirsiniz. 

Instatakipci.com olarak ilk önceliğimiz müşterilerimizin güvenliği ve memnuniyetidir. Sizlere daha kaliteli hizmetler sunabilmek adına 7/24 kesintisiz olarak müşteri destek hizmeti sunuyoruz. 

Instatakipci.com üzerinden verdiğiniz tüm siparişleri eğer iade koşullarını karşılıyorsa iade etmeniz mümkündür.

Instatakipci firması olarak yeni hizmetlerimizle büyümeye devam ediyoruz. SEO hizmeti kapsamında web sitenizi Google'da üst sıralara taşıyoruz.

Instatakipci bünyesinde bulunan tüm hizmetler ve ürünler garantilidir. Hizmetlerimiz sizlere sunulmadan önce yazılımsal testlere tabii tutulmaktadır.

En Çok Satan Ürünler

Instagram Erişim ve Gösterim
1.000 Adet

Instagram Paylaşım (Reels)
50 Adet

Instagram Takipçi (Türk Gerçek)
250 Adet

Instagram Video Görüntüleme
5.000 Adet

Instagram Beğeni (Türk Gerçek Kadın)
50 Adet

Instagram Beğeni (Türk Gerçek)
250 Adet

Instagram Reels Video Görüntüleme
10.000 Adet

Twitter Tweet Görüntülenme
100 Adet

Tiktok İzlenme (Türkiye Keşfet Etkili)
25.000 Adet

Instagram Reels Beğeni (Türk Gerçek)
250 Adet

Bizimle İletişime Geçin

Deneyiminiz hakkında yorum yapın

Görüş ve önerilerinizi önemsiyoruz. Sizlere sitemiz tarafından sunduğumuz hizmet ve araçlarımızı aşağıda yer alan 'Deneyiminiz hakkında yorum yapın' kısmından değerlendirerek, bizlerin gelişimine destek olabilirsiniz.
Yorum Yap
5 / 5
Toplam: 57 Değerlendirme
Instagram ve Youtube

Instagram ve Youtube hizmetlerinin yanında ilk kez SEO hizmetlerini kullandık. Site hızlandırma işimiz vardı 1 gün içinde çözdüler teşekkür ederiz.

5 5 1 2021-03-02 Bartu Koçak
Bartu Koçak
Instatakipci sitesinde Instagram

Instatakipci sitesinde Instagram takipçi ve Instagram beğeni satın alıyorum düzenli olarak. 3 Yıl boyunca herhangi bir sorun yaşamadım.

5 5 1 2021-03-02 Adil Dünger
Adil Dünger
Instatakipci ile 4

Instatakipci ile 4 yıldır çalışıyoruz. Tüm sosyal medya ihtiyaçlarımızı bir şekilde çözüyorlar kurumsal bir firma.

5 5 1 2021-03-02 Belma Aksoy
Belma Aksoy
Kesinlikle ilk ve

Kesinlikle ilk ve tek tercihim! Özellikle tiktok videolarıma sağladıkları izlenme sayıları ve beğenilerin kalitesi ile her zaman bir numara olduğunuzu kanıtladınız.

5 5 1 2020-12-08 Canan Katran
Canan Katran
E-ticaret sitem için

E-ticaret sitem için yürütülen SEO çalışmalarına hız kazandıran ve beni daha müşteriye ulaştıran Instatakipci.com'dur! Herkese hem sosyal medya hem de SEO alanında gözüm kapalı olarak bu siteyi tavsiye edebilirim.

5 5 1 2020-12-08 Yasemin Gözüpek
Yasemin Gözüpek
Profillerim adına sağladığınız

Profillerim adına sağladığınız katkıdan ötürü sizlere teşekkür ediyorum. Gerçekten sosyal medya hesaplarıma can suyu oldunuz. Etkileşim oranlarımın bu kadar yüksek olmasını size borçluyum.

5 5 1 2020-12-08 Utku Kanyurt
Utku Kanyurt
Instagram takipçi alışverişlerimi

Instagram takipçi alışverişlerimi sadece bu site üzerinden sağlıyorum. Şu ana dek herhangi bir pürüz ile karşılaşmadım. İstediğim zaman müşteri temsilcilier ile konuşabiliyorum, süper bir olay gerçekten.

5 5 1 2020-12-08 Yaren Çiftçi
Yaren Çiftçi
İnstatakipci ile tanıştıktan

İnstatakipci ile tanıştıktan bu yana birçok kez alışveriş yapma fırsatım oldu. Yakaladığım güven ortamının ve memnuniyetimin çok üst düzey olduğunu söylemek isterim. Sosyal medya hizmetleri konusunda tam anlamı profesyonel olarak çözüm sağlıyorlar.

5 5 1 2020-12-08 Nihat Karacan
Nihat Karacan
Instatakipci.com üzerinden birçok

Instatakipci.com üzerinden birçok kez alışveriş yaptım Instagram takipçi ve beğeni gibi bir sürü ürün aldım şu zamana kadar bi sıkıntı görmedik.

5 5 1 2020-12-07 Ali Kaplan
Ali Kaplan
Sosyal medya hesaplarım

Sosyal medya hesaplarım için sıklıkla kullanıyorum verdikleri hizmet kalitesi tartışılmaz.

5 5 1 2020-12-07 Cengiz Saatçi
Cengiz Saatçi
SEO çalışmaları için

SEO çalışmaları için backlink paketlerini aldım çok sağlam backlinklerdi kaliteli bir firma, yaptığı işin arkasında durur.

5 5 1 2020-12-07 Melisa Adan
Melisa Adan
Sosyal medya hizmetlerinin

Sosyal medya hizmetlerinin tamamını kullanıyorum 5 yıldır harika bir teknik destek ekibi var çok iyi çalışıyorlar.

5 5 1 2020-12-07 Berat Alagöz
Berat Alagöz
Canlı Destek
Canlı Destek
Çevrimiçi
Canlı Destek