Instagram IGTV

Teknoloji alanında yaşanan gelişmeler neticesinde firmalar tarafından üretilerek piyasaya sürülen akıllı telefon, bilgisayar ve tabletler bireylerin beğenisine sunulmaktadır. İnternet aracılığıyla kişiler sosyal medya uygulamalarına erişmektedir. Sosyal medya platformları arasında popüler olanlar instagram ile birlikte twitter ve facebook şeklinde sıralanmaktadır. Kullanıcıların tercih ettiği uygulamalardan biri olan Instagram kendi bünyesinde farklı özellikleri barındırmaktadır ve bunlardan bir tanesi Instagram IGTV adını taşımaktadır. İnternet sitemiz içerisinde Instagram IGTV başlığına yer verilmiştir. Instatakipci.com adlı internet sitemiz kullanıcılara uygun fiyatlarla takipçi ve beğeni hizmeti sunmakta, müşterilerine yardımcı olmaktadır.

Fotoğraf ve video paylaşılabilen Instagram’a gelen güncellemeler neticesinde yeni özellikler kullanıcılarla buluşturulmuş durumdadır. Instagram özelliklerinden biri olan hikayeler kısmında kullanıcılar takipçileriyle fotoğraf ya da video paylaşımı yapmaktadır. Hikayeler bölümünde emoji ekleme, yazı ekleme, anket yapma gibi çeşitli seçenekler mevcuttur. Instagram hikayelerde paylaşılan gönderiler 24 saat sonra kaybolmaktadır.

Instagram’a paylaşılan fotoğraf/ videolara beğeni ve yorum gelmektedir. Kullanıcılar takipçileri ile paylaştıkları fotoğraf veya videolara yazı eklemektedir. Ayrıca konum bilgisi eklemekte mümkün olmaktadır. Müşterilerimize verdiğimiz hizmet kapsamında takipçi ve beğeniyi en uygun fiyatlarla en yüksek verimli haliyle sağlamak adına çalışmalarımız devam etmektedir. Instagram’ın kullanıcılarıyla buluşturduğu Instagram IGTV kategorisinde de beğeni, görüntüleme ve yorum başlıklarına yönelik müşterilerimizin talepleri değerlendirilmekte ve hizmet sunulmaktadır.

Instatakipci.com internet sitemizde incelenebilecek başlıklar arasında Instagram IGTV ile birlikte instagram beğeni, instagram takipçi, video görüntüleme gibi bölümler yer almaktadır. İnternet sitemiz için yaptığımız hazırlıklar çerçevesinde müşterilerimize yardımcı olmak amacıyla profesyonel sosyal medya danışmanları aracılığıyla özel çalışmalar gerçekleştirilmektedir. Instagram yeni özellikleri kullanıcılarla buluştururken bizde müşterilerimize instagram için hem yorum hem de beğeni ve video görüntüleme noktasında hizmet vermeyi sürdürmekteyiz.

 

Instagram’da Yeni Video Servisi IGTV

Sosyal medya platformları arasında yer alan ve popüler olan Instagram uygulamasında kullanıcılar hem normal gönderi şeklinde paylaşım yapmakta hem de hikayeler bölümünde isterlerse fotoğraf/ video paylaşabilmektedir. Hikayeler kısmına eklenen bir gönderi üzerinde çeşitli düzenlemeler yapılmakta, gif eklenebilmektedir. Hazırlamış olduğumuz internet sitemizde müşterilerimize hizmet vermek üzere gerek instagram IGTV gerekse yorum, beğeni, video görüntüleme gibi kategorilerde çalışmalarımız sürmektedir. Instatakipci.com sitesi olarak müşterilerimizin tanıtım ihtiyaçlarına cevap vermek adına gerekli düzenlemeler tarafımızca yapılmaktadır.

Bilindiği gibi Instagram’da paylaşılan videoların süresi 1 dakika ile sınırlıydı. Bu süre hikayeler bölümünde 15 saniye şeklinde belirlenmişti. Yeni güncelleme ile birlikte kullanıcılara sunulan video servisi instagram IGTV ile kullanıcılar artık süresi 1 saate kadar çıkan videoları izleyebilecek. Instatakipci.com adlı internet sitemizi ziyaret ederek hizmet verdiğimiz kategorileri inceleyebilirsiniz. Çalışmalarımız kapsamına Instagram takipçi, instagram beğeni, instagram yorum ve video görüntüleme başlıkları dâhildir. İnternet sitemiz bünyesinde bulunan profesyonel sosyal medya danışmanları aracılığıyla müşterilerimizle birebir özel çalışmaların gerçekleştirilmesi amacıyla hazırlıklarımız devam etmektedir.

Instatakipci.com adlı internet sitemizde yer alan kategorilere ilişkin sorularınız varsa bizimle iletişime geçebilir, sorularınızın yanı sıra talep ve önerilerinizi paylaşabilirsiniz. Bunun için iletişim sayfasında yer alan telefon, Skype ya da e-posta adresi üzerinden tarafımıza ulaşabilir, dilerseniz Whatsapp aracılığıyla bizimle iletişim kurabilirsiniz. Sitemizde aynı zamanda canlı destek sistemi de bulunmaktadır.

Instagram’da normal bir gönderi olarak paylaşılan videoların süresi 1 dakikaydı ve Instagram IGTV ile videoların süresi bir saate kadar çıkmaktadır. Bizde hazırladığımız Instatakipci.com sitemizde müşterilerimize Instagram IGTV kategorisine ek olarak farklı başlıklarda hizmet sunmaktayız. Sosyal medya platformları arasında sayılan ve kullanıcılar tarafından tercih edilen uygulamalardan olan Facebook ve Twitter bölümleri de yine internet sitemizde yer verilen kategorilerdendir. Instagram IGTV beğeni satın almak için hemen tıklayın.

IGTV Nedir?

Dünyanın en büyük sosyal paylaşım sitelerinden birisi olan instagram, milyonlarca kişi tarafından kullanılıyor. Mevcut platform, yapmış olduğu yenilikler ile ilgi çekmekte. Bu noktada instagram IGTV adı verilen uygulama geçtiğimiz günlerde yayına girdi. Birçok kişi ıgtv instagram nedir sorusunu gündeme getirmekte.

Bu yazılım, sosyal medya sitesi içine video yüklemenizi sağlıyor. Normalde instagram üzerinden video paylaşımı mümkündür. Bunu hem hikayeler kısmına eklenecek olan video hem de paylaşım ile yapabiliyordunuz. Ancak instagram IGTV nedir kapsamında paylaşılacak olan videoların süresi de uzatıldı. 1 dakika gibi bir zaman dilimi ile sınırlı olan videolar, bu yeni uygulama sayesinde artık 1 saate kadar çıkıyor. Yani 1 saatlik videoyu sistem üzerinden paylaşabiliyorsunuz.

Instagram İgtv Özellikleri Nelerdir?

Yeni video uygulaması hem de dikey hem de yatay olarak video seyretmeyi mümkün hale getirmekte. Bunun yanı sıra videoya çeşitli eklemeler yapabiliyorsunuz. Yazı, gif ya da emoji gibi uygulamalar sayesinde videolarınızın beğeni sayısı arttırmak hiç de zor değil. Instagram IGTV ücretli mi konusu da gündeme gelmekte. Buna göre programın hiçbir şekilde ücretli olmadığını belirtmek lazım. Çünkü mevcut hizmet bizzat Instagram tarafından sunuluyor. Bundan faydalanmak ise çok basit. Uygulama içinde online olduktan sonra üst kısımda yer alan küçük butona tıklamanız dahi. Bunun sonrasında IGTV adı verilen yeni sistem otomatik bir biçimde açılmaktadır. Böylelikle uygulamayı istediğini gibi kullanabilirsiniz.

İgtv Instagram Hangi Platformlarda Çalışır?

Instagram IGTV ücretli mi sorusunun yanıtlanmasından sonra programın hangi uygulamalar içinde çalıştığından da bahsetmek gerekiyor. Buna göre sosyal paylaşım sitesi içinde kullanabileceğiniz bu video özelliği; farklı işletim sistemlerine uygun bir biçimde dizayn edilmiştir. Bu noktada iki değişik versiyonu var. Bunlardan birisi ios olarak karşımıza çıkıyor. Apple ürünlerinin kullandığı bu işletim sistemine uygun IGTV programı mevcuttur. Bunun yanı sıra android adındaki yapıya uygun bir program da mevcuttur. İndirme işlemleri tamamen ücretsizdir. Para ödemeden, online market üzerinden indirme işlemlerinizi yapabilirsiniz. Ayrıca programı indirmeye gerek kalmadan da instagram içinden bu sisteme erişim sağlamak çok zor olmayacaktır.

İgtv Avantajları Nelerdir?

Instagram IGTV size birçok avantaj sunar. Bunların başında ise daha uzun video paylaşımı gelmektir.1 dakika ile sınırlı paylaşım ve 15 saniye ile kısıtlanmış hikâye video paylaşımı artık geride kalmıştır. Yeni uygulama ve özellik sayesinde uzun videolar ile hayran kitlenizi arttırmanız da mümkündür. Bu noktada instatakipci.com adresi üzerinden beğeni ve takipçi satın alabilirsiniz. Günümüzde para kazanmanın en kolay yollarından birisi bu sosyal medya sitesi üzerinden paylaşım yapmak ve daha çok kişiye ulaşmaktır. Yüzde yüz gerçek hesapların sizi takip etmesi ve like atması, popülerliği yükseltir. Bu noktada sitemiz garantili bir şekilde istediğiniz hizmeti size vermektedir.

İzlenmelere ek olarak bu ürünlerde ilginizi çekebilir. Twitter trend topic satın al ve Youtube yorum satın al hizmetleri ile tüm sosyal medya hesaplarınıza can verebilirsiniz.

Instagram IGTV
InstaTakipci
Instagrama yeni eklenen IGTV özelliğinin beğeni, yorum ve görüntüleme hizmetlerini satın alabileceğiniz ürün sayfasıdır.
253
253
Instagram IGTV
1.92019-01-01Stokta Varhttps://www.instatakipci.com/igtv
5 / 5
Toplam: 1 Değerlendirme
semih can

igtv ürünleri harika çoğu sitede bu ürünler yok teşekkür ederim

semih can