IGTVÜcretsiz DeneInstagram TakipçiInstagram BeğeniInstagram YorumVideo GörüntülemeYoutube

Instagram IGTV

Instagram IGTV

Teknoloji alanında yaşanan gelişmeler neticesinde firmalar tarafından üretilerek piyasaya sürülen akıllı telefon, bilgisayar ve tabletler bireylerin beğenisine sunulmaktadır. İnternet aracılığıyla kişiler sosyal medya uygulamalarına erişmektedir. Sosyal medya platformları arasında popüler olanlar instagram ile birlikte twitter ve facebook şeklinde sıralanmaktadır. Kullanıcıların tercih ettiği uygulamalardan biri olan Instagram kendi bünyesinde farklı özellikleri barındırmaktadır ve bunlardan bir tanesi Instagram IGTV adını taşımaktadır. İnternet sitemiz içerisinde Instagram IGTV başlığına yer verilmiştir. Instatakipci.com adlı internet sitemiz kullanıcılara uygun fiyatlarla takipçi ve beğeni hizmeti sunmakta, müşterilerine yardımcı olmaktadır.

Fotoğraf ve video paylaşılabilen Instagram’a gelen güncellemeler neticesinde yeni özellikler kullanıcılarla buluşturulmuş durumdadır. Instagram özelliklerinden biri olan hikayeler kısmında kullanıcılar takipçileriyle fotoğraf ya da video paylaşımı yapmaktadır. Hikayeler bölümünde emoji ekleme, yazı ekleme, anket yapma gibi çeşitli seçenekler mevcuttur. Instagram hikayelerde paylaşılan gönderiler 24 saat sonra kaybolmaktadır.

Instagram’a paylaşılan fotoğraf/ videolara beğeni ve yorum gelmektedir. Kullanıcılar takipçileri ile paylaştıkları fotoğraf veya videolara yazı eklemektedir. Ayrıca konum bilgisi eklemekte mümkün olmaktadır. Müşterilerimize verdiğimiz hizmet kapsamında takipçi ve beğeniyi en uygun fiyatlarla en yüksek verimli haliyle sağlamak adına çalışmalarımız devam etmektedir. Instagram’ın kullanıcılarıyla buluşturduğu Instagram IGTV kategorisinde de beğeni, görüntüleme ve yorum başlıklarına yönelik müşterilerimizin talepleri değerlendirilmekte ve hizmet sunulmaktadır.

Instatakipci.com internet sitemizde incelenebilecek başlıklar arasında Instagram IGTV ile birlikte instagram beğeni, instagram takipçi, video görüntüleme gibi bölümler yer almaktadır. İnternet sitemiz için yaptığımız hazırlıklar çerçevesinde müşterilerimize yardımcı olmak amacıyla profesyonel sosyal medya danışmanları aracılığıyla özel çalışmalar gerçekleştirilmektedir. Instagram yeni özellikleri kullanıcılarla buluştururken bizde müşterilerimize instagram için hem yorum hem de beğeni ve video görüntüleme noktasında hizmet vermeyi sürdürmekteyiz.

Instagram’da Yeni Video Servisi IGTV

Sosyal medya platformları arasında yer alan ve popüler olan Instagram uygulamasında kullanıcılar hem normal gönderi şeklinde paylaşım yapmakta hem de hikayeler bölümünde isterlerse fotoğraf/ video paylaşabilmektedir. Hikayeler kısmına eklenen bir gönderi üzerinde çeşitli düzenlemeler yapılmakta, gif eklenebilmektedir. Hazırlamış olduğumuz internet sitemizde müşterilerimize hizmet vermek üzere gerek instagram IGTV gerekse yorum, beğeni, video görüntüleme gibi kategorilerde çalışmalarımız sürmektedir. Instatakipci.com sitesi olarak müşterilerimizin tanıtım ihtiyaçlarına cevap vermek adına gerekli düzenlemeler tarafımızca yapılmaktadır.

Bilindiği gibi Instagram’da paylaşılan videoların süresi 1 dakika ile sınırlıydı. Bu süre hikayeler bölümünde 15 saniye şeklinde belirlenmişti. Yeni güncelleme ile birlikte kullanıcılara sunulan video servisi instagram IGTV ile kullanıcılar artık süresi 1 saate kadar çıkan videoları izleyebilecek. Instatakipci.com adlı internet sitemizi ziyaret ederek hizmet verdiğimiz kategorileri inceleyebilirsiniz. Çalışmalarımız kapsamına Instagram takipçi, instagram beğeni, instagram yorum ve video görüntüleme başlıkları dâhildir. İnternet sitemiz bünyesinde bulunan profesyonel sosyal medya danışmanları aracılığıyla müşterilerimizle birebir özel çalışmaların gerçekleştirilmesi amacıyla hazırlıklarımız devam etmektedir.

Instatakipci.com adlı internet sitemizde yer alan kategorilere ilişkin sorularınız varsa bizimle iletişime geçebilir, sorularınızın yanı sıra talep ve önerilerinizi paylaşabilirsiniz. Bunun için iletişim sayfasında yer alan telefon, skype ya da e-posta adresi üzerinden tarafımıza ulaşabilir, dilerseniz whatsapp aracılığıyla bizimle iletişim kurabilirsiniz. Sitemizde aynı zamanda canlı destek sistemi de bulunmaktadır.

Instagram’da normal bir gönderi olarak paylaşılan videoların süresi 1 dakikaydı ve Instagram IGTV ile videoların süresi bir saate kadar çıkmaktadır. Bizde hazırladığımız Instatakipci.com sitemizde müşterilerimize Instagram IGTV kategorisine ek olarak farklı başlıklarda hizmet sunmaktayız. Sosyal medya platformları arasında sayılan ve kullanıcılar tarafından tercih edilen uygulamalardan olan Facebook ve Twitter bölümleri de yine internet sitemizde yer verilen kategorilerdendir.Instagram IGTV beğeni satın almak için hemen tıklayın.