20
Beğeni
2,90 ₺
50
Beğeni
%32 İNDİRİMLİ
7,25 ₺
4,90 ₺
100
Beğeni
%45 İNDİRİMLİ
14,50 ₺
7,90 ₺
250
Beğeni
%58 İNDİRİMLİ
36,25 ₺
14,90 ₺
500
Beğeni
%65 İNDİRİMLİ
72,50 ₺
24,90 ₺
1000
Beğeni
%66 İNDİRİMLİ
145,00 ₺
48,90 ₺
2500
Beğeni
%67 İNDİRİMLİ
362,50 ₺
119,00 ₺
5000
Beğeni
%68 İNDİRİMLİ
725,00 ₺
229,00 ₺
10000
Beğeni
%69 İNDİRİMLİ
1.450,00 ₺
449,00 ₺
25000
Beğeni
%72 İNDİRİMLİ
3.625,00 ₺
997,50 ₺
50000
Beğeni
%72 İNDİRİMLİ
7.250,00 ₺
1.990,00 ₺
100000
Beğeni
%72 İNDİRİMLİ
14.500,00 ₺
3.970,00 ₺
Fiyat: 0,000,00
Fiyat: 0,000,00
adet /
% Ucuz
Fotoğraf
5 / 5
51Toplam:76 Değerlendirme
Yorum Yap
https://www.instatakipci.com/igtv-begeni-satin-al
Instagram IGTV Beğeni Satın Al2021-01-14T15:26:58+03:002021-01-14T15:26:58+03:00
https://www.instatakipci.com/igtv-begeni-satin-alInstatakipci
Instatakipci
https://www.instatakipci.com/img/logo/instatakipci/logo-it.png
https://www.instatakipci.com/img/uploads/IGTV-Begeni-Satin-Al.png
https://www.instatakipci.com/img/uploads/Instagram-IGTV-Begeni-Al.png
https://www.instatakipci.com/img/uploads/IGTV-Begeni-Nasil-Satin-Alinir-3.png
https://www.instatakipci.com/img/uploads/Gercek-Yabanci-IGTV-Begeni-Satin-Al.png
https://www.instatakipci.com/img/uploads/Gercek-Turk-IGTV-Begeni-Satin-Al.png

Instagram’ın Yeni Video Servisi IGTV

Sosyal medya uygulamaları günümüzde birçok kullanıcı tarafından tercih edilmekte, internet üzerinden uygulamalara erişim sağlanmaktadır. Popüler sosyal medya platformları instagram ile birlikte twitter ve facebook şeklinde sıralanmaktadır. Dünya genelinde çok sayıda kişinin kullandığı instagram uygulamasında hem hikayeler hem de instagram IGTV özelliklerine yer verilmiştir. Tarafımızca hazırlanmış olan Instatakipci.com adlı internet sitemizde de gerek IGTV gerekse instagram beğeni, instagram yorum kategorilerinde müşterilerimize hizmet verilmektedir. Sitemizi ziyaret ederek IGTV beğeni satın al bölümünü inceleyebilirsiniz.

Sosyal medya uygulamalarının her biri kendi bünyesinde çeşitli özellikleri barındırmaktadır. Bunlardan biri olan instagram’ı incelediğimizde kullanıcılara sunulan özellikler arasında hikayeler bölümünü görüyoruz. Burada instagram hesabı olan bireyler hem fotoğraf hem de video paylaşmakta, gif ekleyebilmekte, anket yapmaktadır. Instagram’da hikayeler bölümünün yanı sıra Instagram IGTV özelliği kullanıcılarla buluşturulmuştur. Instatakipci.com adresinde yer verilen başlıklar arasında IGTV bulunmakta ve IGTV beğeni satın al işlemi yapılabilmektedir.

Sosyal medyanın popüler uygulamaları arasında yerini almış olan Instagram kullanıcıları hem hikayeler özelliğini hem de IGTV video servisini kullanabilmektedir. Instagram IGTV video servisi ile instagramda paylaşılan videoların süresi 1 saate kadar çıkmaktadır. Instagram’da videoların süresi 1 dakika ile sınırlıydı. Videoların süresi hikayeler bölümünde 15 saniye olarak belirlenmiştir. Burada belirtebileceğimiz hususlardan biri instagram hikayelerde kullanıcıların paylaştığı gönderiler 24 saat sonra kaybolmaktadır. İnternet sitemizde sunduğumuz hizmet kapsamında IGTV başlığı mevcuttur ve IGTV beğeni satın al işlemi gerçekleştirilebilmektedir. Instatakipci.com sitemizde müşterilerimize hizmet vermek için çalışmalarımız devam etmektedir. Telefon hattımız üzerinden bizimle iletişim kurabilirsiniz. Ayrıca whatsapp ve sitemizde bulunan canlı yardım aracılığıyla günün her saatinde tarafımıza ulaşabilir, sorularınızı iletebilir, talep ve önerileriniz konusunda görüşme yapabilirsiniz.

IGTV Beğeni Satın Al

Sosyal medya uygulamaları günümüzde birçok kişi tarafından kullanılmaktadır. Instagram, Facebook, Twitter sosyal medya platformları arasında yer almaktadır. Facebook uzun yıllardır kullanıcılar tarafından tercih edilmektedir. Benzer şekilde Twitter ve Instagramda dünya genelinde çok sayıda kullanıcıya ulaşmış uygulamalar içerisinde sayılmaktadır. Her birinin kendi içinde çeşitli özellikleri barındırdığını söylemek mümkündür ve instagram için yeni video servisi IGTV’yi örnek olarak gösterebiliriz.

Instatakipci.com adlı internet sitemizde müşterilerimize hem instagram yorum hem de IGTV beğeni satın al işlemleri noktasında hizmet vermeyi sürdürmekteyiz. Ayrıca sitemiz içerisinde yer alan kategorilere instagram takipçi, instagram beğeni, video görüntüleme dâhil edilmiştir. Yine popüler uygulamalar olan Facebook ve Twitter’da sitemizde incelenebilen kategorilerdendir. Instatakipci.com internet sitemize iletişim bilgilerimiz eklenmiştir. Telefon, skype, e-posta ve Whatsapp aracılığıyla bize ulaşabilir, sorularınızı iletebilir, talep ve önerileriniz hakkında tarafımızla görüşme yapabilirsiniz. IGTV beğeni satın al işlemi internet sitemiz bünyesinde gerçekleştirilmektedir.

Instagram'da paylaşılan gönderilerin yanı sıra kullanıcılar hikayeler bölümünde de fotoğraf/video paylaşımı yapmaktadır. Instagram yeni video servisini IGTV ile birlikte kullanıcılar süresi 1 saate kadar çıkan videolar izleyebilecek. Popüler bir uygulama olan Instagram bünyesinde artık IGTV ’de bulunmaktadır ve Instatakipci.com internet sitemizde müşterilerimize sunduğumuz hizmet kapsamında IGTV beğeni satın al işlemi yapılmaktadır. Instatakipci.com müşterilerinin tanıtım ihtiyaçlarına cevap verebilmek amacıyla çalışmakta, bünyesinde bulunan profesyonel sosyal medya danışmanları aracılığıyla müşterilerine yardımcı olmaktadır. İnternet sitemizdeki IGTV beğeni satın al, instagram beğeni, instagram yorum kategorilerinde çalışmalarımız devam etmektedir. Instatakipci.com sitemizin sağ alt kısmında bulunan canlı destek sistemi yoluyla da bize ulaşabilirsiniz. Instagram IGTV görüntüleme satın al kategorisinde müşterilerine hizmet sunan Instatakipci.com adresinde yer verilen iletişim bilgilerimiz üzerinden sipariş öncesi ve sorularınız için destek departmanımızla 7 gün 24 saat iletişime geçebilirsiniz.

IGTV Beğeni Satın Al

IGTV Beğeni Hizmeti Nedir?

Instagram IGTV, son dönemde en çok sevilen özelliklerin başında gelir. Bilindiği üzere bu sosyal paylaşım sitesi, resim ve her türlü fotoğrafın paylaşılması noktasında tercih edilmektedir. Çıktığı ilk günde beri ilgi odağı haline gelen instagram, IGTV uygulaması ile çıtayı yükseltmiştir. Artık çok daha uzun süreli videoları paylaşabilir ve hem hikâye hem de normal bölüm üzerinden videoları yayınlayabilirsiniz. Bu noktada instagram IGTV beğeni konusu gündeme gelir. Çünkü beğeni almak, hesabın daha popüler olması noktasında çok önemlidir.

IGTV Beğeni Satın Almanın Faydaları Nelerdir?

Instagram IGTV beğeni al, kullanıcılara birçok farklı fayda sağlar. Bunların başında ise popülerlik gelir. Günümüzde mevcut platform üzerinden yapılan paylaşımlar ile para kazanan gelir elde eden kişi sayısı oldukça fazladır. Bu noktada ne kadar fazla beğeni olursa hesabın cazibesi de o kadar yükselir. Bu yüzden beğeni satın almak artık bir ihtiyaç haline gelmiştir. Hem instagramer olmak hem de para kazanmak bu şekilde kolaydır. Instatakipci.com üzerinden bunu yapmak çok büyük zaman almaz. Farklı birçok fiyat opsiyonu mevcuttur.

Instagram IGTV Beğeni Al

IGTV Beğeni Satın Alma Opsiyonları

Instagram IGTV beğeni satın alma ile alakalı olarak değişik opsiyonlardan faydalanmanız mümkündür. Bu şekilde hesapların çok daha popüler bir hale gelmesi mümkündür. Beğeni ile alakalı olarak iki farklı kullanıcı çeşidi mevcuttur. Bunlardan birisi Türk olarak belirlenmiştir. Türk beğeni hizmeti, Türkçe sayfalar içinde popüler olmayı ve üst sıralara çıkmayı mümkün kılar. Ayrıca yabancı sayfalar üzerinden popülerlik kazanmak isteyen kişiler ise yabancı beğeni satın alabilir. Sitemiz bu noktada hızlı bir şekilde beğeni yüklemesi yapmaktadır. Bot hesaplar sayesinde istenilen beğeni seviyesine ulaşılabilir.

Beğeni satın alma noktasında gerçek olan kişiler de söz konusudur. Buna göre hem kadın hem de erken kullanıcılar üzerinden beğeni satın alınabilir. İstediğiniz gibi takipçinizin cinsiyetini seçebilirsiniz. Ancak karışık bir şekilde beğeni alma alternatifi de vardır. Bunun ücreti ise yüzde 30 gibi bir oran ile çok daha ucuzdur.

IGTV Beğeni Özellikleri Nelerdir?

Instagram IGTV beğeni nedir noktasında satın alma işleminden sonra çok sayıda kişinin like attığı videolar ile popüler olunabilir. İnstatikpci.com ile sunulan bu üstün hizmetin en dikkat çekici özelliği ise beğenilerin hiçbir zaman düşmemesidir. Bunun garantisi verilir. Böylelikle satın alınan beğenilerin ortadan kalkması gibi bir durum söz konusu değildir. Verilen hizmetlerin hepsi bir garanti kapsamındadır. Bu garanti süresi ise 6 ay olarak belirlenmiştir.

IGTV Instagram Beğeni Satın Alma

Instagram beğeni nasıl alınır noktasında siteye üye olmak gerekiyor. Üyelik işlemlerinden sonra ise yapılması gereken şey size en uygun olan opsiyonu seçmek bu alternatif üzerinden satın alma işlemini gerçekleştirmektir. Sayfada bir video linki yer alır. Bu link aracılığı ile işlem yapılır. Bunun yanı sıra beğeni sayısı minimum olarak 20 şeklinde belirtilmiştir. En fazla ise 500.000 gibi bir rakama kadar çıkabilir. Bu noktada Instagram IGTV beğeni satın alınabilmektedir.

IGTV Özellikleri Nelerdir?

Instagram IGTV, son derece farklı özellikleri ile ön plana çıkar. Buna göre video paylaşımı süresi artık çok uzundur. Çünkü 1 saatlik video paylaşımını, bu yeni yazılım sayesinde rahatlıkla yapabilirsiniz. Daha önceden sınırlı bir süre ile kısa videoların paylaşımına müsaade eden instagram, bu yeni özellik sayesinde kullanıcılarına avantaj sağlamıştır. Eskiden 24 saat sonra silinen videolar da artık söz konusu değildir. Çünkü videolar kalıcı bir hale getirilmiştir. Bu noktada özellikle Youtube ve Facebook gibi sitelere karşı çok önemli bir alternatifinin ortaya çıktığını söylemek mümkündür.

Yabancılardan aldığınız etkileşim ile hesabınızı daha global bir görünüme kavuşturabilirsiniz. Size Facebook yabancı sayfa beğeni satın al ve Twitter yabancı beğeni satın al hizmetlerimizi tavsiye ediyoruz.

IGTV Beğeni Nasıl Satın Alınır

Instagram IGTV

Teknoloji alanında yaşanan gelişmeler neticesinde firmalar tarafından üretilerek piyasaya sürülen akıllı telefon, bilgisayar ve tabletler bireylerin beğenisine sunulmaktadır. İnternet aracılığıyla kişiler sosyal medya uygulamalarına erişmektedir. Sosyal medya platformları arasında popüler olanlar instagram ile birlikte twitter ve facebook şeklinde sıralanmaktadır. Kullanıcıların tercih ettiği uygulamalardan biri olan Instagram kendi bünyesinde farklı özellikleri barındırmaktadır ve bunlardan bir tanesi Instagram IGTV adını taşımaktadır. İnternet sitemiz içerisinde Instagram IGTV başlığına yer verilmiştir. Instatakipci.com adlı internet sitemiz kullanıcılara uygun fiyatlarla takipçi ve beğeni hizmeti sunmakta, müşterilerine yardımcı olmaktadır.

Fotoğraf ve video paylaşılabilen Instagram’a gelen güncellemeler neticesinde yeni özellikler kullanıcılarla buluşturulmuş durumdadır. Instagram özelliklerinden biri olan hikayeler kısmında kullanıcılar takipçileriyle fotoğraf ya da video paylaşımı yapmaktadır. Hikayeler bölümünde emoji ekleme, yazı ekleme, anket yapma gibi çeşitli seçenekler mevcuttur. Instagram hikayelerde paylaşılan gönderiler 24 saat sonra kaybolmaktadır.

Instagram’a paylaşılan fotoğraf/ videolara beğeni ve yorum gelmektedir. Kullanıcılar takipçileri ile paylaştıkları fotoğraf veya videolara yazı eklemektedir. Ayrıca konum bilgisi eklemekte mümkün olmaktadır. Müşterilerimize verdiğimiz hizmet kapsamında takipçi ve beğeniyi en uygun fiyatlarla en yüksek verimli haliyle sağlamak adına çalışmalarımız devam etmektedir. Instagram’ın kullanıcılarıyla buluşturduğu Instagram IGTV kategorisinde de beğeni, görüntüleme ve yorum başlıklarına yönelik müşterilerimizin talepleri değerlendirilmekte ve hizmet sunulmaktadır.

Instatakipci.com internet sitemizde incelenebilecek başlıklar arasında Instagram IGTV ile birlikte instagram beğeni, instagram takipçi, video görüntüleme gibi bölümler yer almaktadır. İnternet sitemiz için yaptığımız hazırlıklar çerçevesinde müşterilerimize yardımcı olmak amacıyla profesyonel sosyal medya danışmanları aracılığıyla özel çalışmalar gerçekleştirilmektedir. Instagram yeni özellikleri kullanıcılarla buluştururken bizde müşterilerimize instagram için hem yorum hem de beğeni ve video görüntüleme noktasında hizmet vermeyi sürdürmekteyiz.

igtv gerçek beğeni

Instagram’da Yeni Video Servisi IGTV

Sosyal medya platformları arasında yer alan ve popüler olan Instagram uygulamasında kullanıcılar hem normal gönderi şeklinde paylaşım yapmakta hem de hikayeler bölümünde isterlerse fotoğraf/ video paylaşabilmektedir. Hikayeler kısmına eklenen bir gönderi üzerinde çeşitli düzenlemeler yapılmakta, gif eklenebilmektedir. Hazırlamış olduğumuz internet sitemizde müşterilerimize hizmet vermek üzere gerek instagram IGTV gerekse yorum, beğeni, video görüntüleme gibi kategorilerde çalışmalarımız sürmektedir. Instatakipci.com sitesi olarak müşterilerimizin tanıtım ihtiyaçlarına cevap vermek adına gerekli düzenlemeler tarafımızca yapılmaktadır.

Bilindiği gibi Instagram’da paylaşılan videoların süresi 1 dakika ile sınırlıydı. Bu süre hikayeler bölümünde 15 saniye şeklinde belirlenmişti. Yeni güncelleme ile birlikte kullanıcılara sunulan video servisi instagram IGTV ile kullanıcılar artık süresi 1 saate kadar çıkan videoları izleyebilecek. Instatakipci.com adlı internet sitemizi ziyaret ederek hizmet verdiğimiz kategorileri inceleyebilirsiniz. Çalışmalarımız kapsamına Instagram takipçi, instagram beğeni, instagram yorum ve video görüntüleme başlıkları dâhildir. İnternet sitemiz bünyesinde bulunan profesyonel sosyal medya danışmanları aracılığıyla müşterilerimizle birebir özel çalışmaların gerçekleştirilmesi amacıyla hazırlıklarımız devam etmektedir.

Instatakipci.com adlı internet sitemizde yer alan kategorilere ilişkin sorularınız varsa bizimle iletişime geçebilir, sorularınızın yanı sıra talep ve önerilerinizi paylaşabilirsiniz. Bunun için iletişim sayfasında yer alan telefon, Skype ya da e-posta adresi üzerinden tarafımıza ulaşabilir, dilerseniz Whatsapp aracılığıyla bizimle iletişim kurabilirsiniz. Sitemizde aynı zamanda canlı destek sistemi de bulunmaktadır.

Instagram’da normal bir gönderi olarak paylaşılan videoların süresi 1 dakikaydı ve Instagram IGTV ile videoların süresi bir saate kadar çıkmaktadır. Bizde hazırladığımız Instatakipci.com sitemizde müşterilerimize Instagram IGTV kategorisine ek olarak farklı başlıklarda hizmet sunmaktayız. Sosyal medya platformları arasında sayılan ve kullanıcılar tarafından tercih edilen uygulamalardan olan Facebook ve Twitter bölümleri de yine internet sitemizde yer verilen kategorilerdendir. Instagram IGTV beğeni satın almak için hemen tıklayın.

IGTV Nedir?

Dünyanın en büyük sosyal paylaşım sitelerinden birisi olan instagram, milyonlarca kişi tarafından kullanılıyor. Mevcut platform, yapmış olduğu yenilikler ile ilgi çekmekte. Bu noktada instagram IGTV adı verilen uygulama geçtiğimiz günlerde yayına girdi. Birçok kişi ıgtv instagram nedir sorusunu gündeme getirmekte.

Bu yazılım, sosyal medya sitesi içine video yüklemenizi sağlıyor. Normalde instagram üzerinden video paylaşımı mümkündür. Bunu hem hikayeler kısmına eklenecek olan video hem de paylaşım ile yapabiliyordunuz. Ancak instagram IGTV nedir kapsamında paylaşılacak olan videoların süresi de uzatıldı. 1 dakika gibi bir zaman dilimi ile sınırlı olan videolar, bu yeni uygulama sayesinde artık 1 saate kadar çıkıyor. Yani 1 saatlik videoyu sistem üzerinden paylaşabiliyorsunuz.

Instagram İgtv Özellikleri Nelerdir?

Yeni video uygulaması hem de dikey hem de yatay olarak video seyretmeyi mümkün hale getirmekte. Bunun yanı sıra videoya çeşitli eklemeler yapabiliyorsunuz. Yazı, gif ya da emoji gibi uygulamalar sayesinde videolarınızın beğeni sayısı arttırmak hiç de zor değil. Instagram IGTV ücretli mi konusu da gündeme gelmekte. Buna göre programın hiçbir şekilde ücretli olmadığını belirtmek lazım. Çünkü mevcut hizmet bizzat Instagram tarafından sunuluyor. Bundan faydalanmak ise çok basit. Uygulama içinde online olduktan sonra üst kısımda yer alan küçük butona tıklamanız dahi. Bunun sonrasında IGTV adı verilen yeni sistem otomatik bir biçimde açılmaktadır. Böylelikle uygulamayı istediğini gibi kullanabilirsiniz.

İgtv Instagram Hangi Platformlarda Çalışır?

Instagram IGTV ücretli mi sorusunun yanıtlanmasından sonra programın hangi uygulamalar içinde çalıştığından da bahsetmek gerekiyor. Buna göre sosyal paylaşım sitesi içinde kullanabileceğiniz bu video özelliği; farklı işletim sistemlerine uygun bir biçimde dizayn edilmiştir. Bu noktada iki değişik versiyonu var. Bunlardan birisi Ios olarak karşımıza çıkıyor. Apple ürünlerinin kullandığı bu işletim sistemine uygun IGTV programı mevcuttur. Bunun yanı sıra Android adındaki yapıya uygun bir program da mevcuttur. İndirme işlemleri tamamen ücretsizdir. Para ödemeden, online market üzerinden indirme işlemlerinizi yapabilirsiniz. Ayrıca programı indirmeye gerek kalmadan da instagram içinden bu sisteme erişim sağlamak çok zor olmayacaktır.

İgtv Avantajları Nelerdir?

Instagram IGTV size birçok avantaj sunar. Bunların başında ise daha uzun video paylaşımı gelmektir.1 dakika ile sınırlı paylaşım ve 15 saniye ile kısıtlanmış hikâye video paylaşımı artık geride kalmıştır. Yeni uygulama ve özellik sayesinde uzun videolar ile hayran kitlenizi arttırmanız da mümkündür. Bu noktada instatakipci.com adresi üzerinden beğeni ve takipçi satın alabilirsiniz. Günümüzde para kazanmanın en kolay yollarından birisi bu sosyal medya sitesi üzerinden paylaşım yapmak ve daha çok kişiye ulaşmaktır. Yüzde yüz gerçek hesapların sizi takip etmesi ve like atması, popülerliği yükseltir. Bu noktada sitemiz garantili bir şekilde istediğiniz hizmeti size vermektedir.

İzlenmelere ek olarak bu ürünlerde ilginizi çekebilir. Twitter trend topic satın al ve Youtube yorum satın al hizmetleri ile tüm sosyal medya hesaplarınıza can verebilirsiniz.

IGTV Beğeni Satın Almak Güvenli midir?

İster işletmenize ait bir hesap olsun, ister kişisel amaçlarla açtığınız bir hesap olsun, IGTV’de bulunan videolarınızın birden fazla kişiye ulaşarak bilinirliliğinin artmasını bekliyorsanız ve bu sürecin doğal yollarla gelişmesinin uzun zaman alacağının farkındaysanız, bir hizmetten faydalanmak hesabınız için ve videolarınıza olan ilgiyi kısa sürede arttırmak için en doğru yollardan biridir. Ancak her sosyal medya hizmeti sunan siteler maalesef ki güvenilir değildir. 

Instatakipci.com olarak, sizlere en ucuz, en kaliteli ve en güvenilir hizmeti sunmak için çalışıyor, hesaplarınızın güvenliğini önemsiyoruz. Yıllardır müşterilerimize sosyal medya hizmetleri sunmaktayız ve bugüne kadar hiçbir güvenlik sorunu yaşamadık. Hesaplarda engel oluşması veya hesap kapanmaları gibi durumlarla hiç karşılaşmadık. Çünkü, sitemizde gerçekleştirilen hiçbir işlem esnasında müşterilerimizden şifre istemiyoruz. Yani hangi işlemden faydalanmak isterseniz isteyin şifresiz olarak işlem yapıyorsunuz. Instagram adresinize giriş yapmanız da istenmiyor bu süreçte. 

Ayrıca yaşadığınız herhangi bir sorunda bizlere 7/24 ulaşarak hızlı destek alabilirsiniz. Hizmetlerimizle ilgili eksik beğeni gönderme, hiç beğeni göndermeme gibi durumlar hiç yaşamadık, hatta bu gibi durumlarla yaşadığınız zaman müşteri hizmetlerimizi arayarak sorununuzu belirtebilirsiniz. Bu durumda işlemi tekrar etme veya isteğinize bağlı olarak paranızı iade etme garantisi sunmaktayız. 

igtv türk gerçek beğeni

IGTV Beğeni Nasıl Alınır?

IGTV beğeni satın al hizmeti ile videolarınızı birçok kişiye ulaştırarak bilinilirliğini arttırabileceksiniz. Sitemiz üzerinden IGTV videolarınız için beğeni satın aldığınızda, beğenileriniz gönderilmesine en kısa süre içerisinde başlanır. İstediğiniz sayıda ve istediğiniz opsiyonlarda beğeni alın, hesabınız ve videolarınızda hiçbir sorun yaşamazsınız. Beğeniler videolarınıza tanımlandığında hesabınızdaki hareketliliğin arttığını da gözlemleyebileceksiniz. Videolarınızdaki bu beğeni artışı, takipçilerinizin de hesabınızda aktiflik göstermesini sağlayacaklardır. Ayrıca IGTV videolarınızdaki beğenilerin artması, videolarınızın keşfet kısmında diğer kullanıcılara görünme olasılığını arttıracak ve daha fazla kişiye ulaşmanıza imkân tanıyacaktır. 

IGTV videolarınız için beğeni nasıl alınır ve beğeni satın alma opsiyonları nelerdir öğrenmek ve hesabınızı yükseltmek istiyorsanız, aşağıdaki işlemleri uygulayarak kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

  • İlk olarak, Türk gerçek, Türk bot, yabancı gerçek ve yabancı bot opsiyonları arasından tercihinizi yaparak IGTV beğeni profillerinizi bu dört seçenek arasından açabilirsiniz,
  • Seçiminizi yaptıktan sonra, IGTV video linkini ilgili alana yapıştırın, daha sonra videonuza tanımlanmasını istediğiniz beğeni sayısını yanındaki kutucuğa yazarak işleminizi devam ettirin,
  • Dilerseniz burada, videonuza tanımlanacak olan beğeniler için cinsiyet seçimi de yapabilirsiniz,
  • İşleme devam ederek ödeme kısmına geldiğinizde bu işlemi güvenle gerçekleştirebilirsiniz. Kart bilgileriniz güvenlik sertifikası ile korunarak, çalışanlarımız dahil olmak üzere hiçbir üçüncü kişi ile paylaşılmamaktadır. 
  • İşleminizi tamamladığınızda beğenileriniz hızlı bir şekilde gönderilmeye başlanır.
  • Müşteri hizmetlerimize 7/24 ulaşabilir, yaşadığınız sorun veya merak ettiğiniz konularda anında destek alabilirsiniz.
Sıkça Sorulan Sorular
Ürün ve araçlarımız hakkında aklınıza takılan sorularınıza hemen cevap bulun. Eğer sorunuzun cevabını 'Sıkça Sorulan Sorular' kısmında bulamazsınız, bize ücretsiz bir şekilde canlı destek sistemimiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Instagram IGTV Beğeni ürününü satın alarak hesabınızı daha cazip ve ilgi çekici kılabilir, bu sayede daha çok takipçi kazanabilir ve fenomen hesaplardan biri haline gelebilirsiniz.

IGTV beğeni ürünlerimiz ve diğer tüm hizmetlerimiz güvenlik garantilidir. Sitemizden satın aldığınız hiçbir bir ürün sayfanıza ya da hesabınıza zarar vermemektedir.

Instatakipci.com ürün ve hizmetleri garantilidir. Satın aldığınız takipçi, beğeni ve izlenme gibi ürünlerde silinme, azalma ya da eksilme yaşanmamaktadır. Satın aldığınız tüm ürünlerde iade seçeneği mevcuttur. 

IGTV Beğeni hizmetimizin hesabınıza yüklenme süresini, satın alma ekranında ürün adetini girdikten sonra tahmini yüklenme süresi alanında görebilirsiniz.

IGTV Beğeni hizmeti için sizden kesinlikle şifre talep edilmemektedir. Sitemizde bulunan hiçbir ürün ve hizmet için sizden şifre talep edilmemektedir.

IGTV Beğeni satın almak hesabınızın etkileşimlerinin artmasına direkt olarak katkı sağlar. Hesabınızı hızla büyütmek için ilk adresiniz Instatakipci.com!

En Çok Satan Ürünler

Instagram Takipçi (Yabancı Bot)
500 Adet

Instagram Takipçi (Türk Gerçek)
100 Adet

Youtube İzlenme (Türk Gerçek)
100 Adet

Instagram Takipçi (Yabancı Gerçek)
100 Adet

Instagram Beğeni (Türk Gerçek)
100 Adet

Instagram Reels Beğeni (Türk Gerçek)
100 Adet

Instagram Reels Video Görüntüleme
1.000 Adet

Instagram Takipçi (Türk Bot)
100 Adet

Instagram Video Görüntüleme
1.000 Adet

Deneyiminiz hakkında yorum yapın
Görüş ve önerilerinizi önemsiyoruz. Sizlere sitemiz tarafından sunduğumuz hizmet ve araçlarımızı aşağıda yer alan 'Deneyiminiz hakkında yorum yapın' kısmından değerlendirerek, bizlerin gelişimine destek olabilirsiniz.
Yorum Yap
Instagram IGTV Beğeni Satın Al
Instatakipci
Instagram IGTV beğeni satın alarak sizde paylaşmış olduğunuz videoların daha fazla kullanıcıya ulaşmasını sağlayabilirsiniz.
254
254
Instagram IGTV Beğeni Satın Al
1.202021-12-30Stokta Var https://www.instatakipci.com/igtv-begeni-satin-al
5 / 5
51Toplam:76 Değerlendirme
Pelinsu

Bu ürünleri tek tek test ettim hepsinde siparişler çok hızlıydı müşteri temsilcileri igtv beğenilerini çok iyi anlattı.

Pelinsu
Ferhat Er

Igtv türk gerçek beğeniyi denedim şimdi gerçekten de gerçek beğeniymiş çok şaşırdım tebrikler.

Ferhat Er
Arda K

Beğeniler hızla geldi sipariş teslimi çok hızlı oldu. Ürünün kalitesinide çok beğendim. İzlenmelerim organik olarak arttı.

Arda K
Beril Saçak

Igtv beğeniler çok iyi, fiyatlarıda uygun diğer sitelerdede yok sanırım bu ürün.

Beril Saçak
Hasan Kartal

Instagram igtv ürünleri diğer sitelerde yok, bir tek sizde var sanırım ürün yelpazeniz çok geniş.

Hasan Kartal
Turgut U

Igtv beğeniler hesabıma ulaştı verdiğiniz saatte gönderdiğiniz için teşekkür ederim, güven böyle kazanılır...

Turgut U
behiye öztürk

igtv beğeni hizmetiniz çok kaliteli ve ucuz, hızlı yükleme için ayrıca teşekkürler.

Canlı Destek
Canlı Destek
Sohbeti başlatmak için tıklayın
Çevrimiçi
Canlı Destek