50
Beğeni
4,90 ₺
100
Beğeni
%19 İNDİRİMLİ
9,80 ₺
7,90 ₺
250
Beğeni
%39 İNDİRİMLİ
24,50 ₺
14,90 ₺
500
Beğeni
%49 İNDİRİMLİ
49,00 ₺
24,90 ₺
1000
Beğeni
%50 İNDİRİMLİ
98,00 ₺
48,90 ₺
2500
Beğeni
%51 İNDİRİMLİ
245,00 ₺
119,00 ₺
5000
Beğeni
%53 İNDİRİMLİ
490,00 ₺
229,00 ₺
10000
Beğeni
%54 İNDİRİMLİ
980,00 ₺
449,00 ₺
25000
Beğeni
%59 İNDİRİMLİ
2.450,00 ₺
997,50 ₺
50000
Beğeni
%59 İNDİRİMLİ
4.900,00 ₺
1.990,00 ₺
100000
Beğeni
%59 İNDİRİMLİ
9.800,00 ₺
3.970,00 ₺
Fiyat: 0,00 0,00
Fiyat: 0,00 0,00
adet /
% Ucuz
IGTV Beğeni Satın Al
5 / 5
51Toplam:76 Değerlendirme
Yorum Yap
IGTV Beğeni Satın Al

IGTV Beğeni Hizmeti Nedir?

IGTV Beğeni hizmeti, Instagram TV’de yaptığınız içerikler için beğeni sayısı arttırma özelliği sunan Instatakipci Instagram servisidir. Instagram’a uzun videolar atmak için kullanıcıların birçoğunun kullandığı IGTV özelliği çok popüler bir alan haline gelmiştir.

Uzun videoları kullanıcılara özenle sunmaya çalışan Instagram, IGTV özelliğiyle bunu sağlamış oldu. IGTV beğeni hizmetimiz ise burada hazırladığınız videoların beğeni sayısını yükselterek trend videolar listelerinde yer almanızı sağlamaktadır. Keşfette yer alan IGTV videolarının en önemli ortak özellikleri beğeni sayılarıdır. IGTV beğeni sayısını arttırarak kullanıcıların dikkatlerini videolarınız üzerine toplayabilirsiniz. Instatakipci sizlere sunduğu IGTV hizmetleri ile videolarınızı trend listelerde görmek artık çok kolay!

Instagram IGTV Beğeni Al

IGTV Beğeni Satın Almanın Faydaları Nelerdir?

IGTV beğeni satın al hizmeti kullanıcılara birçok farklı fayda sağlamaktadır. IGTV beğeni satın alarak elde edeceğiniz avantajları sizin için sıraladık;

 • Bunların başında ise popülerlik gelir. Günümüzde mevcut platform üzerinden yapılan paylaşımlar ile para kazanan ve gelir elde eden kişi sayısı oldukça fazladır.
 • Bu noktada ne kadar fazla beğeni olursa hesabın cazibesi de o kadar yükselir. Bu yüzden beğeni satın almak artık bir ihtiyaç haline gelmiştir.
 • Videolarda izlenme sayısı kadar beğeni sayısı da kullanıcıların en çok dikkatini çeken özelliklerin başında gelmektedir.
 • Videolarınız beğeni sayısını yükselmesi ile keşfette yer alma ihtimali de yükselmektedir.
 • Beğeni sayısı artan videoların diğer etkileşimleri (yorum, izlenme) organik olarak artış gösterecektir.
 • Videolarınızdaki bu beğeni artışı, takipçilerinizin de hesabınızda aktiflik göstermesini sağlayacaklardır.

IGTV Beğeni Satın Alma Adımları

step left step right

IGTV beğenileri satın almak istediğiniz video linkinizi giriniz.

step left step right

Videolarınıza gelmesini istediğiniz beğeni sayısını belirleyiniz.

step left step right

“Hemen Al” tuşuna basarak IGTV beğenilerini sepetinize atınız.

step left step right

Sepetinizi açınız ve ödeme tuşuna tıklayınız.

step left step right

Ödemelerinizi güvenilir bir şekilde tamamlayınız.

step left step right

Tebrikler! IGTV beğeni siparişiniz tamamlandı.

igtv gerçek beğeni

IGTV Beğeni Satın Alma Opsiyonları Nelerdir?

IGTV beğeni hizmetimiz ile ilgili sizlere 4 farklı opsiyon sunmaktayız. Bu şekilde hesapların çok daha popüler bir hale gelmesi mümkündür. Beğeni ile alakalı olarak iki farklı kullanıcı çeşidi mevcuttur.

 1. Bunlardan birisi Türk olarak belirlenmiştir. Türk beğeni hizmeti, Türkçe sayfalar içinde popüler olmayı ve üst sıralara çıkmayı mümkün kılar. IGTV Türk beğeni hizmetimizde Bot ve gerçek olmak üzere 2 farklı opsiyonda sizlere sunulmaktadır.
 2. Ayrıca yabancı sayfalar üzerinden popülerlik kazanmak isteyen kullanıcılar ise yabancı beğeni satın alabilir. Burada da yine Yabancı gerçek ve bot olmak üzere 2 farklı opsiyonu sizlere sunmaktayız.
 3. Bot ve gerçek hizmetlerin birbirinden farkı ise bot beğeni hizmetinde gerçek görünümlü bot hesaplar kullanılmaktadır. Bot oldukları için sizinle iletişim kuramazlar.
 4. IGTV Gerçek beğeni hizmetinde ise aktif ve gerçek kullanıcılar videolarınızı beğenmektedir. Bu kullanıcılar gerçek olduğundan sizinle etkileşim kurabilmektedir. Ayrıca sitemizden IGTV izlenme ve Instagram Reels Beğeni satın alarak hesabınızı büyütebilirsiniz.
IGTV Beğeni Nasıl Satın Alınır

IGTV Beğeni Nasıl Satın Alınır?

IGTV beğeni satın al hizmeti ile videolarınızı birçok kişiye ulaştırarak bilinilirliğini arttırabileceksiniz. Sitemiz üzerinden IGTV videolarınız için beğeni satın aldığınızda, beğenileriniz gönderilmesine en kısa süre içerisinde başlanır.

IGTV videolarınız için beğeni nasıl alınır ve beğeni satın alma opsiyonları nelerdir öğrenmek ve hesabınızı yükseltmek istiyorsanız, aşağıdaki işlemleri uygulayarak kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

 • İlk olarak, Türk gerçekTürk bot, yabancı gerçek ve yabancı bot opsiyonları arasından tercihinizi yaparak başlayabilirsiniz.
 • Seçiminizi yaptıktan sonra, IGTV video linkini ilgili alana yapıştırın, daha sonra videonuza tanımlanmasını istediğiniz beğeni sayısını yanındaki kutucuğa yazarak işleminizi devam ettirin,
 • İşleme devam ederek ödeme kısmına geldiğinizde bu işlemi güvenle gerçekleştirebilirsiniz. Kart bilgileriniz SSL güvenlik sertifikası ile korunarak, çalışanlarımız dahil olmak üzere hiçbir üçüncü kişi ile paylaşılmamaktadır. 
 • İşleminizi tamamladığınızda beğenileriniz hızlı bir şekilde gönderilmeye başlanır.
 • Müşteri hizmetlerimize 7/24 ulaşabilir, yaşadığınız sorun veya merak ettiğiniz konularda anında destek alabilirsiniz.
Instatakipci.com Hizmet Avantajları
Güvenilir
 • Güvenli Ödeme
 • Faturalı Hizmet
 • Risksiz
Kaliteli
 • Uygun Fiyat
 • Yüksek kalite
 • Sınırsız Çeşit
Kalıcı
 • Daimi Etkileşim
 • Yüksek Fayda
 • 7/24 Destek
igtv türk gerçek beğeni

IGTV Beğeni Satın Almak Güvenli midir?

İster işletmenize ait bir hesap olsun, ister kişisel amaçlarla açtığınız bir hesap olsun, IGTV’de bulunan videolarınızın birden fazla kişiye ulaşarak bilinirliliğinin artmasını bekliyorsanız ve bu sürecin doğal yollarla gelişmesinin uzun zaman alacağının farkındaysanız, bir hizmetten faydalanmak hesabınız için ve videolarınıza olan ilgiyi kısa sürede arttırmak için en doğru yollardan biridir. Ancak her sosyal medya hizmeti sunan siteler maalesef ki güvenilir değildir. 

Instatakipci.com olarak, sizlere en ucuz, en kaliteli ve en güvenilir hizmeti sunmak için çalışıyor, hesaplarınızın güvenliğini önemsiyoruz. Yıllardır müşterilerimize sosyal medya hizmetleri sunmaktayız ve bugüne kadar hiçbir güvenlik sorunu yaşamadık. Hesaplarda engel oluşması veya hesap kapanmaları gibi durumlarla hiç karşılaşmadık. Çünkü, sitemizde gerçekleştirilen hiçbir işlem esnasında müşterilerimizden şifre istemiyoruz. Yani hangi işlemden faydalanmak isterseniz isteyin şifresiz olarak işlem yapıyorsunuz. Instagram adresinize giriş yapmanız da istenmiyor bu süreçte. Sizlere sunulan bu üstün hizmetin en dikkat çekici özelliği ise beğenilerin (bot) hiçbir zaman düşmemesidir.

Sıkça Sorulan Sorular

Ürün ve araçlarımız hakkında aklınıza takılan sorularınıza hemen cevap bulun. Eğer sorunuzun cevabını 'Sıkça Sorulan Sorular' kısmında bulamazsınız, bize ücretsiz bir şekilde canlı destek sistemimiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Instagram IGTV Beğeni ürününü satın alarak hesabınızı daha cazip ve ilgi çekici kılabilir, bu sayede daha çok takipçi kazanabilir ve fenomen hesaplardan biri haline gelebilirsiniz.

IGTV beğeni ürünlerimiz ve diğer tüm hizmetlerimiz güvenlik garantilidir. Sitemizden satın aldığınız hiçbir bir ürün sayfanıza ya da hesabınıza zarar vermemektedir.

Instatakipci.com ürün ve hizmetleri garantilidir. Satın aldığınız takipçi, beğeni ve izlenme gibi ürünlerde silinme, azalma ya da eksilme yaşanmamaktadır. Satın aldığınız tüm ürünlerde iade seçeneği mevcuttur. 

IGTV Beğeni hizmetimizin hesabınıza yüklenme süresini, satın alma ekranında ürün adetini girdikten sonra tahmini yüklenme süresi alanında görebilirsiniz.

IGTV Beğeni hizmeti için sizden kesinlikle şifre talep edilmemektedir. Sitemizde bulunan hiçbir ürün ve hizmet için sizden şifre talep edilmemektedir.

IGTV Beğeni satın almak hesabınızın etkileşimlerinin artmasına direkt olarak katkı sağlar. Hesabınızı hızla büyütmek için ilk adresiniz Instatakipci.com!

IGTV Beğeni satın almak için IGTV video linki alanına ilgili linki yapıştırın. Beğeni sayısı alanına, bu paylaşım için kaç beğeni istiyorsanız o sayıyı girin. Gönderim türü olarak hızlı ve yavaş modu mevcuttur. Son işlemide gerçekleştirdikten sonra satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Instagram'da hesap büyütmenizin en hızlı yolu beğeni satın almaktır. Satın aldığınız beğeniler videolarınızı daha popüler yapacak ve kitlenizi arttıracaktır.

Instagram algoritması keşfette IGTV videolarınada yer vermektedir. Keşfete düşen videolarınızın etkileşimi hızla artmaya devam ederek hesabınızı büyütecektir.

IGTV video süresi maksimum 60 dakika ile sınırlandırılmıştır. 

Instagram uygulaması video tabanlı bir geliştirme yaparak kaliteli video içeriklerin oluşması amacıyla IGTV özelliğini 2018 yılında aktif hale getirmiştir.

Deneyiminiz hakkında yorum yapın

Görüş ve önerilerinizi önemsiyoruz. Sizlere sitemiz tarafından sunduğumuz hizmet ve araçlarımızı aşağıda yer alan 'Deneyiminiz hakkında yorum yapın' kısmından değerlendirerek, bizlerin gelişimine destek olabilirsiniz.
Yorum Yap
IGTV Beğeni Satın Al - Gerçek, Aktif ve Faturalı Hizmet
Instatakipci
IGTV beğeni satın al hizmetimiz garantili ve güvenilirdir. Keşfete düşme şansınızı büyük oranda arttıracak kaliteli bir servistir.
254
254
IGTV Beğeni Satın Al - Gerçek, Aktif ve Faturalı Hizmet
0.802022-12-30Stokta Var https://www.instatakipci.com/igtv-begeni-satin-al
5 / 5
51Toplam:76 Değerlendirme
Seda Perdeli

IGTV videom için 10000 adet beğeni satın aldım, beğeniler artınca organik olarak izlenmelerimde arttı. Hepinize tavsiye ederim faydalı bir hizmet test ederek görmüş oldum.

Seda Perdeli
Batuhan Kurt

Instagram profilimi geliştirirken sizin desteğinizi birçok kez aldım. IGTV beğeni hizmetinizi de bugün test ettim hızla geldi beğeniler.

Batuhan Kurt
Selim Aktütün

IGTV beğeni satın aldım, beğeniler çok kısa sürede hesabıma ulaştı sözünüzde durup 1000 adet beğeniyi 40 dk yolladığınız için teşekkür ederim.

Selim Aktütün
Rabia Bade

IGTV like hizmetinizi kullandım daha önce de IGTV yorum hizmetinizi kullanmıştım hepsinden memnun kaldım.

Rabia Bade
Enes Gülender

1000 Adet IGTV beğeni satın aldım hesabıma 45 dakika içinde yüklendi. Bu hızlı teslimat için çok teşekkür ederim.

Enes Gülender
Pelinsu

Bu ürünleri tek tek test ettim hepsinde siparişler çok hızlıydı müşteri temsilcileri igtv beğenilerini çok iyi anlattı.

Pelinsu
Ferhat Er

Igtv türk gerçek beğeniyi denedim şimdi gerçekten de gerçek beğeniymiş çok şaşırdım tebrikler.

Ferhat Er
Arda K

Beğeniler hızla geldi sipariş teslimi çok hızlı oldu. Ürünün kalitesinide çok beğendim. İzlenmelerim organik olarak arttı.

Arda K
Beril Saçak

Igtv beğeniler çok iyi, fiyatlarıda uygun diğer sitelerdede yok sanırım bu ürün.

Beril Saçak
Hasan Kartal

Instagram igtv ürünleri diğer sitelerde yok, bir tek sizde var sanırım ürün yelpazeniz çok geniş.

Hasan Kartal
Turgut U

Igtv beğeniler hesabıma ulaştı verdiğiniz saatte gönderdiğiniz için teşekkür ederim, güven böyle kazanılır...

Turgut U
behiye öztürk

igtv beğeni hizmetiniz çok kaliteli ve ucuz, hızlı yükleme için ayrıca teşekkürler.

Canlı Destek
Canlı Destek
Çevrimiçi
Canlı Destek