100
İzlenme
0,99 ₺
250
İzlenme
%23 İNDİRİMLİ
2,48 ₺
1,90 ₺
500
İzlenme
%41 İNDİRİMLİ
4,95 ₺
2,90 ₺
1000
İzlenme
%50 İNDİRİMLİ
9,90 ₺
4,90 ₺
2500
İzlenme
%61 İNDİRİMLİ
24,75 ₺
9,50 ₺
5000
İzlenme
%70 İNDİRİMLİ
49,50 ₺
14,50 ₺
10000
İzlenme
%75 İNDİRİMLİ
99,00 ₺
24,00 ₺
25000
İzlenme
%80 İNDİRİMLİ
247,50 ₺
47,50 ₺
50000
İzlenme
%82 İNDİRİMLİ
495,00 ₺
85,00 ₺
100000
İzlenme
%84 İNDİRİMLİ
990,00 ₺
150,00 ₺
250000
İzlenme
%86 İNDİRİMLİ
2.475,00 ₺
325,00 ₺
500000
İzlenme
%88 İNDİRİMLİ
4.950,00 ₺
550,00 ₺
1000000
İzlenme
%90 İNDİRİMLİ
9.900,00 ₺
900,00 ₺
Fiyat: 0,000,00
Fiyat: 0,000,00
adet /
% Ucuz
Fotoğraf
5 / 5
51Toplam:60 Değerlendirme
Yorum Yap
https://www.instatakipci.com/igtv-goruntulenme-satin-al
Instagram IGTV Görüntüleme Satın Al2021-01-14T15:27:02+03:002021-01-14T15:27:02+03:00
https://www.instatakipci.com/igtv-goruntulenme-satin-alInstatakipci
Instatakipci
https://www.instatakipci.com/img/logo/instatakipci/logo-it.png
https://www.instatakipci.com/img/uploads/IGTV-Goruntuleme-Satin-Al.png
https://www.instatakipci.com/img/uploads/IGTV-Goruntuleme-Satin-Al.png
https://www.instatakipci.com/img/uploads/IGTV-Goruntuleme-Nasil-Satin-Alinir.png
https://www.instatakipci.com/img/uploads/igtv-video-linki-giriniz.png
https://www.instatakipci.com/img/uploads/videolar-icin-goruntulenme-sayisi-belirleyiniz.png
https://www.instatakipci.com/img/uploads/hemen-al-hizli-bir-sekilde-sepete-gidiniz.png
https://www.instatakipci.com/img/uploads/odeme-yap-butonu-ve-odemenizi-tamamlayiniz.png
https://www.instatakipci.com/img/uploads/iste-hepsi-bu-kadar-siparisiniz-güvenli-bir-sekilde-tamamlandi.png
IGTV Görüntüleme Satın Al

IGTV Görüntüleme Satın Al - IGTV İzlenme Satın Al

Instagram Uygulamasının IGTV ile Farklılığı

Son zamanlarda çıkan IGTV yeniliği ile Instagram uygulamasının kullanıcılarına sunduğu hizmetler devam etmektedir. Bu hizmetler sayesinde Instagram kullanıcı sayısını her geçen gün arttırmaktadır. Sosyal medya içerisinde çok büyük bir kullanıcı kişi sayısına sahip olan Instagram ciddi derecede tercih edilen uygulamalardan birisidir.

IGTV yeniliğinin gelmesiyle birlikte Instagram kullanıcılarının istekleri de beraberinde gelmiştir. IGTV görüntüleme satın al ya da IGTV izlenme satın al yöntemlerine başvurmak isteyen Instagram kullanıcılarına hizmet sunabilmek adına sizin için bu yöntemleri bulabileceğiniz instatakipci.com linkine ait sitemizi oluşturduk.

IGTV Görüntüleme Sayısının Önemi Nedir?

IGTV görüntüleme satın al yöntemine Instagram kullanıcıları neden başvurur? Instagram kullanıcıları için yaptıkları paylaşımlarının görüntüleme ya da izlenme sayıları oldukça değerlidir. Instagram kullanıcıları bu izlenme ve görüntüleme sayılarına çok önem vermektedirler. Bu yüzden bu sayıların yüksek tutulması onlar için önemli bir konudur.

IGTV görüntüleme satın al ya da IGTV izlenme satın al yöntemi sayesinde Instagram kullanıcıları IGTV içerisindeki yaptıkları ya da yapacakları paylaşımlarında, videolarında bu içeriklerinin görüntüleme sayılarını ya da izlenme sayılarını arttırabileceklerdir. Arttırdıkları bu sayıların önemi nedir? IGTV paylaşımlarındaki görüntüleme ve izlenme sayılarının yüksek olmasıyla diğer kullanıcılar bu içeriklerdeki yüksek izlenme sayılarını görerek bu paylaşımları merak etmektedirler.

IGTV izlenme satın al ya da IGTV görüntüleme satın al yöntemlerine ticari olarak kullanılmakta olan hesaplar da başvurmaktadırlar. Özellikle özel firmalar ya da herhangi bir ticari hesaba sahip bir kullanıcı tarafından yüklenen IGTV videolarında bu kullanıcılar ürünlerini diğer Instagram kullanıcılarına tanıtmak istemektedirler. Bu yüzden bu görüntüleme ve izlenme sayıları bu hesapların paylaştıkları videoların merak edilip bakılmasını teşvik etmeleri açısından oldukça önemli bir detaydır.

Instagram IGTV yorum satın al hizmeti ile hesabınıza bir hareket katabilirsiniz. Sitemiz içerisinde IGTV beğeni satın al, IGTV yorum satın al, IGTV yabancı bot beğeni satın al, IGTV görüntüleme satın al, IGTV izlenme satın al gibi hizmetlerimizden memnun kalacağınızı garanti eder ve daha birçok hizmetten faydalanma şansını size sunarız.

Sitemiz tamamen sizin ihtiyaçlarınızı karşılayabilmek, sizin sorunlarınıza çözüm olabilmek adına kurulmuştur.

Sitemizi ziyaret ettiğiniz taktirde IGTV görüntüleme satın al ya da IGTV beğeni satın al çözümünüze kavuşabilmeniz için IGTV Görüntüleme bölümüne geçiş yapmanız gerekmektedir. Geçiş yaptığınız IGTV Görüntüleme bölümünden almak istediğiniz miktarı en az 100 ve en fazla 10.000.000 olacak şekilde girip satın alarak gerçekleştirebilirsiniz. Size sunduğumuz bu ürünlerimizde ya da sitemiz içerisinde merak ettiğiniz her sorunuz için her daim canlı desteğimiz sizin için hazır durumda bulunmaktadır. Sitemizden yapacağınız IGTV görüntüleme satın al veya IGTV izlenme satın al yöntemiyle IGTV paylaşımlarınızın görüntüleme, izlenme sayılarında artış olacak ve bu da sizi ulaşmak istediğiniz başarıya götürecektir.

IGTV Görüntülenme Satın Al

Neden IGTV Görüntüleme Satın Almalıyım?

IGTV nedir diye soranlar için kısaca bahsetmeliyiz ki IGTV, Instagram uygulamasında 1 dakikadan uzun video paylaşmak için oluşturulmuş bir özelliktir. Sizin de bildiğiniz üzere daha öncesinden Instagram üzerinde uzun video paylaşılamıyor, videolar hep yarım yarım atılmak zorunda kalıyor, bu da Instagram kullanıcıları için sorun teşkil ediyordu. Instagram, durumun farkına vararak IGTV uygulamasını çıkardı ve 1 dakikadan uzun video paylaşmak ve Instagram’da kendi kanalını oluşturmak isteyenler için iyi bir yenilik getirdi. Instagram’da karşılaştığımız herhangi bir videoda karşımıza çıkan ilk durum videonun görüntüleme sayısıdır. Bu video ne kadar görüntülenmişse o kadar ilgi gören bir video olur ve gerek takipçi kazanma anlamında gerekse videolarınızı geniş bir kitleye ulaştırma açısından video görüntüleme sayısı önemli bir konu haline gelmiştir.

Çünkü bir kişinin paylaştığınız videoda bakacağı ilk kısım görüntüleme sayısıdır. Bu sayı ne kadar fazla olursa, kullanıcının dikkatini çekecek ve sizi aktif olarak takip edecektir. Ayrıca videolarınıza olan ilgi arttıkça keşfet kısmında görünme olasılığınız da artacaktır.

IGTV İzlenmelerinin Hesabıma Olan Katkısı Nedir?

IGTV izlenme satın al hizmetimizden faydalanmak, hesabınıza ve gönderilerinize olan ilgiyi arttıracak ve mevcut takipçilerinizin de dikkatini çekerek sizleri aktif olarak takip etmelerini sağlayacaktır. Bir işletme hesabınız var ve hizmet veya ürünlerinizin videosunu paylaşarak işletmenize olan ilgiyi arttırmak istiyorsunuz. Videonuz belli bir izlenme sayısında olmadan kullanıcıların videonuza karşı olan ilgileri az olacaktır. Bu ilginin ve etkileşimin artması için, kullanıcıların videolarınızda direkt olarak karşılaştıkları ve dikkat ettikleri izlenme sayısının belli bir sayının üzerinde olması gerekmektedir.

Videolarınızın görüntüleme sayısı belli bir sayının üzerinde olduğunda hem videolarınızın etkileşimi artacak hem de takipçileriniz artacaktır. Bu açıdan bakıldığında IGTV görüntüleme satın al hizmeti videolarınızı üst sıralara taşıyacak ve etkileşiminizi arttıracak bir hizmettir.

IGTV görüntüleme hizmeti hesabınıza neler katar; 

  1. Görüntüleme sayısı yüksek videolar diğer kullanıcıların ilgisini çeker,
  2. Görüntüleme sayısı yüksek videolar profilinize takipçi ve beğeni etkileşimi çekebilir,
  3. IGTV popüler videolarında videonuzun öne çıkmasını sağlayabilir,
  4. IGTV izlenmeleri yüksek olması videolarınıza olan güven duygusunu arttıracaktır.

IGTV izlenme hizmetimiz ile Instagram hesabınız gelişecek ve yükselecektir. Satın aldığınız hizmet sayesinde etkileşimleriniz artacak ve hesabınız seviye atlayacaktır.

IGTV Görüntülenme Nasıl Satın Alınır

Neden Instatakipci.com üzerinden alışveriş yapmalıyım?

Instatakipci.com olarak sizlere en kaliteli ve en güvenilir hizmeti sunmaktayız. İşlemleriniz esnasında şifrenizi vermeden ve Instagram hesaplarınıza giriş yapmadan direkt olarak işlemlerinizi gerçekleştirmektesiniz. Bu da hesabınızın güvende olduğunun en büyük göstergelerinden biridir. Çünkü çoğu takipçi siteleri, sizden işlem yaparken hesabınıza giriş yapmanızı istemektedir. Bu da ciddi güvenlik problemlerine ve hesabınızda engel sorunu ile karşı karşıya kalmanıza yol açabilmektedir. Bu nedenle hesabınızın şifresini isteyen veya hesabınıza giriş yapmanızı isteyen hiçbir siteye güvenmemenizi tavsiye ederiz.

Instatakipci.com olarak, sizlere yıllardır kaliteli ve güvenilir hizmet sunmakta ve sosyal medya ile ilgili tüm süreçlerinizde sizlere en uygun fiyatlar ve en güvenilir imkanlarla destek olmaktan gurur duyuyoruz. IGTV izle uygulamasında IGTV görüntüleme satın al hizmetimizden memnun kaldıysanız, en uygun fiyatlarla sahip olacağınız ve sosyal medya süreçlerinde sizleri ileriye taşıyacak ve popülerliğinizi arttıracak tüm hizmetlerimizden güvenle faydalanabilirsiniz.

Ayrıca sizler için ücretsiz olarak geliştirdiğimiz, sosyal medyada çok işinize yarayacak araçlarımızı da güvenle kullanabilirsiniz.

Satın Alma Adımları

IGTV video linki giriniz

videolar için görüntülenme adedini belirtiniz

hemen al butonuna tıklayınız ve hızlı bir şekilde siparişi tamamlayınız

odeme yap butonuna tıklayınız ve ödemenizi tamamlayınız

iste hepsi bukar siparişiniz tamamlandı

Sıkça Sorulan Sorular
Ürün ve araçlarımız hakkında aklınıza takılan sorularınıza hemen cevap bulun. Eğer sorunuzun cevabını 'Sıkça Sorulan Sorular' kısmında bulamazsınız, bize ücretsiz bir şekilde canlı destek sistemimiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Instatakipci.com sitesinden satın aldığınız tüm ürün ve hizmetler güvenilirdir. Satın aldığınız IGTV hizmetleri hesabınıza ya da sayfanıza asla zarar vermemektedir. Instagram IGTV hizmetleri satışımız Instagram kurallarına aykırı bir durum değildir.

IGTV Görüntüleme hizmetimizden faydalanmak, hesabınıza ve gönderilerinize olan ilgiyi arttıracak ve mevcut takipçilerinizin de dikkatini çekerek sizleri aktif olarak takip etmelerini sağlayacaktır. Ayrıca içeriklerinize artan ilgi nedeniyle hesabınızın takipçi sayısı da artacaktır.

 IGTV paylaşımlarındaki görüntüleme ve izlenme sayılarının yüksek olmasıyla diğer kullanıcılar bu içeriklerdeki yüksek izlenme sayılarını görerek bu paylaşımları merak etmektedirler. 

IGTV Görüntüleme hizmeti yüklenme süresi hizmetin adetine göre değişiklik göstermektedir. Satın alma işleminde adeti girdikten sonra tahmini yüklenme süresi ekranından hizmetin ne kadar sürede yükleneceğini takip edebilirsiniz.

IGTV Görüntüleme hizmetini satın almak için sizden kesinlikle şifre talep edilmemektedir. Sitemizdeki hiçbir ürün ve hizmette sizden şifre talep edilmemektedir.

IGTV paylaşımlarınız Instagram için bir kitle oluşturmanızı sağlayabilir. Videolarınız ne kadar çok izlenirse o kadar çok dikkat çeker. Bu yüzden IGTV görüntüleme hizmeti hesabınızı büyütmek için kullanabileceğiniz hizmetlerimizden bir tanesidir.

En Çok Satan Ürünler

Instagram Video Görüntüleme
1.000 Adet

Instagram Reels Beğeni (Türk Gerçek)
100 Adet

Instagram Takipçi (Yabancı Bot)
500 Adet

Instagram Reels Video Görüntüleme
1.000 Adet

Instagram Beğeni (Türk Gerçek)
100 Adet

Instagram Takipçi (Yabancı Gerçek)
100 Adet

Instagram Takipçi (Türk Gerçek)
100 Adet

Instagram Takipçi (Türk Bot)
100 Adet

Youtube İzlenme (Türk Gerçek)
100 Adet

Deneyiminiz hakkında yorum yapın
Görüş ve önerilerinizi önemsiyoruz. Sizlere sitemiz tarafından sunduğumuz hizmet ve araçlarımızı aşağıda yer alan 'Deneyiminiz hakkında yorum yapın' kısmından değerlendirerek, bizlerin gelişimine destek olabilirsiniz.
Yorum Yap
Instagram IGTV Görüntüleme Satın Al
Instatakipci
Instagram IGTV görüntüleme satın al işlemi yaparak paylaşmış olduğunuz akış videolarının hepsinin izlenme sayısını arttırıp daha fazla kişiye ulaş.
255
255
Instagram IGTV Görüntüleme Satın Al
0.992021-12-30Stokta Var https://www.instatakipci.com/igtv-goruntulenme-satin-al
5 / 5
51Toplam:60 Değerlendirme
buse ersin

instagram ürünlerinizin hepsini kullanıyorum igtv görüntüleme en beğendiğim ürün.

buse ersin
Vedat

igtv görüntüleme ürününü denedim test ettim baya başarılı olmuş, müşteri hizmetleriniz çok başarılı.

Vedat
ilkay birgül

igtv ürünlerini sektörde satan firma yok sizin bu işi yapmanız çok büyük tercih sebebi, igtv görüntüleme ürününü denedim çok iyi.

ilkay birgül
Betül Harto

Igtv ürünleri bir harika, sipariş teslimi tam istediğim vakitte oldu hizmet ve hız için teşekkürler

Betül Harto
enes günay

igtv ürünlerini çok beğeniyorum hem çok ucuz hemde kaliteli.

enes günay
Yuşa

IGTV görüntüleme ürününü başka hiçbir sitede bulamadım sizin sayenizde işimi çözdüm harikasınız!

Yuşa
Rüyanur Dolu

Görüntüleme hizmetinizi kullandım hiç bir sorun yaşamadım teşekkürler.

Canlı Destek
Canlı Destek
Sohbeti başlatmak için tıklayın
Çevrimiçi
Canlı Destek