IGTV Video İndir - Online, HD ve Ücretsiz | Instatakipci2021-06-11T15:31:13+03:00
IGTV Video İndir
IGTV Video indirme

IGTV Video İndirme Aracı Nedir? 

IGTV Video indirme aracı, Instagram TV üzerinden yayınlanmış olan videoların indirilmesi adına kullanabileceğiniz bir araçtır. 

Instagram da IGTV özelliği ile uzun soluklu videolarınızı paylaşılmaktadır. Çoğu zaman Instagram da gezinirken hoşunuza giden bir IGTV videosu olduğunda indirmek istemenize rağmen indiremeden geçiyorsunuz. Çünkü Instagram'da IGTV video indirme özelliği yoktur. İşte tam bu noktada sizlere ücretsiz profesyonel araçlarımızdan birisi olan IGTV video indirme aracımızı sunuyoruz. IGTV video indirme aracımız sayesinde dilediğiniz IGTV videosunu hiçbir çözünürlük kaybı yaşamadan kolay işlemlerle indirebilirsiniz. Üstelik profesyonel aracımızı tamamen ücretsiz bir şekilde ve dilediğiniz kadar kullanabilirsiniz. Ücretsiz profesyonel araçlarımız sayesinde istediğiniz tarzda IGTV videosunu anında indirebilir, galerinize kaydedebilir ve kullanabilirsiniz.

IGTV videolarını ücretsiz kaydet

IGTV Video İndirme Aracının Avantajları Nelerdir?

IGTV özelliği Instagram uygulamasında en uzun videoların paylaşılabildiği özelliktir. Çoğunlukla vermek istediğiniz mesaj daha uzunsa, ürün tanıtımı yapıyorsanız, klip paylaşımı veya teaser gibi birçok türde videoyu bu özellik sayesinde paylaşabilirsiniz. IGTV de paylaşılan bu türde videoların çoğunu izliyorsunuz fakat ne yazık ki indiremiyorsunuz. İşte IGTV Video indir aracımız beğendiğiniz IGTV videolarını dilediğiniz gibi indirmenizi sağlar. Sosyal medya da profesyonel olma adımlarınızda ücretsiz araçlarımızı kullanarak hedeflerinize ulaşın!

IGTV video indirme aracımız ile istediğiniz IGTV videosunu kaçırmadan indirip profesyonel bir şekilde kullanabilirsiniz. Influencer, YouTuber veya Gamer olmak gibi veya daha farklı hedefleriniz varsa kullanacağınız video sayılarının sınırlarını genişletmelisiniz.  İşte IGTV video indirme aracımız sayesinde beğendiğiniz veya kullanabileceğiniz videoları indirip video envanterinizi genişletebilirsiniz.

  • Dilediğiniz IGTV videolarını kaçırmadan anında indirebilirsiniz
  • Aracımızı tamamen ücretsiz ve sınırsız bir şekilde kullanabilirsiniz
  • Profesyonel içerikler üretebilmeniz için video stoklayabilirsiniz.
  • İndirdiğiniz videoları amacınıza uygun kullanıp etkileşim yaratırsınız. IGTV videolarının dışında Instagram video indir aracımızı kullanarak dilediğiniz Instagram videosunu da diğer aracımızdan indirebilirsiniz.
IGTV Videoaları Nasıl İndirilir?

IGTV Videoları Nasıl İndirebilirsiniz?

Profesyonel aracımız sayesinde ister İOS ister Android kullanıcıları için IGTV videoları indirebilirsiniz. IGTV video indirme işlemlerinizi hem mobilden hem de bilgisayardan ücretsiz bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Video indirme işlemleriniz aracımız sayesinde çok basit birkaç adımdan oluşmaktadır;

  • İlk olarak yapmanız gereken mobil veya bilgisayardan Instagram uygulamasına girmek.
  • Instagram hesabınıza girişi yaptıktan sonra beğendiğiniz veya materyal olarak kullanacağınız IGTV videonuzu seçip bağlantısını kopyalayın.
  • Kopyaladığınız bağlantıyı indirme aracımızın ilgili alanına yapıştırın.
  • İndirmek istediğiniz IGTV videosunu ilgili kutucuğa yapıştırdıktan sonra bot hesap olmadığınızı doğrulamak adına reCaptcha ile doğrulama yapınız.
  • Doğrulama işleminizi gerçekleştirdikten sonra IGTV videonuzun ön izlemesini göreceksiniz. Bu ön izlemenin altında yer alan “İndirme” butonuna basarak videonuzu indirebilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden Instagram hikaye izleme aracını kullanarak takip ettiğiniz hesapların hikayelerini izleyebilirsiniz.

Kullanıcı Adı İle IGTV Videoları İndirme

IGTV videolarını indirmek istediğiniz profilin kullanıcı adını yazarak da video linkini ekleyerek indirme aracımızdan faydalanabilirsiniz. Bu işlemimiz de çok basit birkaç adımdan oluşmaktadır;

step left step right

İlk olarak aracımızın ilgili alanına indirmek istediğiniz IGTV videosunun kullanıcı adını yada video linkini ekleyin.

step left step right

Kullanıcı adını yada video linkini ilgili alana yapıştırdıktan sonra karşınıza bot hesap olmadığınızı sorgulamak amaçlı çıkan reCaptcha doğrulamasını yapın.

step left step right

Doğrulama işleminizi yaptıktan sonra kullanıcı adını yazdığınız profilin içeriklerini göreceksiniz. Bu içerikler arasından indirmek istediğiniz IGTV videosunu seçin ve indirin.

Sıkça Sorulan Sorular
Ürün ve araçlarımız hakkında aklınıza takılan sorularınıza hemen cevap bulun. Eğer sorunuzun cevabını 'Sıkça Sorulan Sorular' kısmında bulamazsınız, bize ücretsiz bir şekilde canlı destek sistemimiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Instagram uygulamasında henüz böyle bir özellik mevcut değildir. Instagram IGTV videolarını ücretsiz bir şekilde indirebilmek için profesyonel araçlarımızı kullanabilirsiniz.

Instatakipci.com ürün ve hizmetlerimizi kullanırken hiçbir şekilde hesap bilgisi veya kişisel bilgilerinizi vermemektesiniz. Ücretsiz araçlarımızda aynı şekilde hesap veya şifre olmadan kullanılabilir ve tamamen güvenli yazılım yolları ile oluşturulmuştur.

Instagram IGTV video indirme aracımız sınırsız olarak kullanılabilmektedir.

IGTV video indirme aracımız ücretsiz bir şekilde kullanımdadır. Ve dilediğiniz zamanda dilediğiniz kadar kullanabilirsiniz.

Instatakipci IGTV video indirme aracı ile videoları HD olarak indirebilirsiniz.

Instagram IGTV video indirme aracımız için şifre kullanmanız gerekmez. Tüm ücretsiz araçlarımız şifre gerekmeden kullanılabilir.

Sizlere sunduğumuz IGTV video indirme aracını dilediğiniz hesap için kullanabilirsiniz. Fakat gizli hesaplarda erişim sağlanamadığı için aracımız çalışmayacaktır.

IGTV Video indirme aracımızı tamamen ücretsiz bir şekilde kullanabilirsiniz. Bu aracı sınırsız ve ücretsiz olarak kullanarak beğendiğiniz videoları indirerek internet tasarrufu yapabilirsiniz.

IGTV Video indirme aracı Instagramdan IGTV videolarını hiçbir çözünürlük kaybı yaşamadan indirebildiğiniz video indirme aracımızdır.

Tüm hizmetlerimizin kalitesini fark etmeniz ve istediğiniz şekilde deneyimlemeniz için tüm araçlarımız sizlere ücretsiz sunulur. 

Deneyiminiz hakkında yorum yapın
Görüş ve önerilerinizi önemsiyoruz. Sizlere sitemiz tarafından sunduğumuz hizmet ve araçlarımızı aşağıda yer alan 'Deneyiminiz hakkında yorum yapın' kısmından değerlendirerek, bizlerin gelişimine destek olabilirsiniz.
Yorum Yap
5 / 5
Toplam:29 Değerlendirme
Selin Yılmaz
Selin Yılmaz

Bu tarz araçlarınız gerçekten çok faydalı oluyor. IGTV videoları içinde bir araç yapmışsınız. Ve diğer araçlar gibi bu aracınızda mükemmel..

Selin Yılmaz
Demet uluca
Demet uluca

Instagram araçları içinde en isabetli araçlardan birisi olmuş. Teşekkürler Instatakipci ekibi. IGTV videolarını hiçbir problem yaşamadan indirebiliyoruz.

Demet uluca
Serhat yıldırım
Serhat yıldırım

Instatakipci ekibinin emeğine sağlık. Gerçekten çok kullanışlı bir araç. IGTV videolarını hem ücretsiz hem de HD bir şekilde indirebiliyorsunuz.

Serhat yıldırım
Semih saygın
Semih saygın

IGTV videolarını rahatlıkla indirebilirsiniz. Ben hiçbir problem yaşamadan indirebildim. Aracı yapanların ellerine sağlık..

Semih saygın
Sevcan tezer
Sevcan tezer

Arkadaşlar araç çok iyi çalışıyor. Diğer araçlarla karşılaştırmam bile. Denediğim tüm IGTV videolarını sorunsuz bir şekilde HD indirebildim.

Sevcan tezer
seda demirci
seda demirci

IGTV videolarını sorunsuz bir şekilde indirmek istiyorsanız kesinlikle bu aracı deneyin. Adamlar harbiden çok sağlam araç yapmış. Birçok video indirdim ve hiçbirinde sorun yaşamadaım.

seda demirci
Erhan varışlı
Erhan varışlı

IGTV videolarını çok uzun olduğu için normalde indiremiyordum. Ama aracınız sayesinde kolay bir şekilde indirebildim. Hemde çözünürlük kaybı yaşamadan. Çok teşekkürler...

Erhan varışlı
Sevim yılmaz
Sevim yılmaz

Ne zamandır böyle kullanışlı bir araç görmemiştim. IGTV videolarını indirmenin en doğru adresi burası bence. Ellerinize sağlık.. Mükemmel araç

Sevim yılmaz
Yıldız çakır
Yıldız çakır

IGTV videolarını sorunsuz bir şekilde indirebildim. Aşırı kullanışlı bir araç olmuş. Üstelik kullanımı da çok kolay.

Yıldız çakır
emin dündar
emin dündar

IGTV Videolarının indirilebildiğini bilmiyordum. Diğer siteler gibi sorunlu bir araç değil arkadaşlar. Gerçekten bu işin hakkını vermişler. 1080p HD indirebildim.

emin dündar
Yaren kızıl
Yaren kızıl

IGTV videoları uzun olmasına rağmen çok hızlı ve sorunsuz bir şekilde indirebildim. Aracı yapan arkadaşların eline emeğine sağlık..

Yaren kızıl
İhsan çalışkan
İhsan çalışkan

IGTV videolarını normalde indiremiyordum. Ama aracınız sayesinde 1080 p indirebildim. Ve gerçekten sorunsuz çalışıyor. Emeğinize sağlık