Instagram’ın Yeni Video Servisi IGTV

IGTV Beğeni Satın Al

Sosyal medya uygulamaları günümüzde birçok kullanıcı tarafından tercih edilmekte, internet üzerinden uygulamalara erişim sağlanmaktadır. Popüler sosyal medya platformları instagram ile birlikte twitter ve facebook şeklinde sıralanmaktadır. Dünya genelinde çok sayıda kişinin kullandığı instagram uygulamasında hem hikayeler hem de instagram IGTV özelliklerine yer verilmiştir. Tarafımızca hazırlanmış olan Instatakipci.com adlı internet sitemizde de gerek IGTV gerekse instagram beğeni, instagram yorum kategorilerinde müşterilerimize hizmet verilmektedir. Sitemizi ziyaret ederek IGTV beğeni satın al bölümünü inceleyebilirsiniz.

Sosyal medya uygulamalarının her biri kendi bünyesinde çeşitli özellikleri barındırmaktadır. Bunlardan biri olan instagram’ı incelediğimizde kullanıcılara sunulan özellikler arasında hikayeler bölümünü görüyoruz. Burada instagram hesabı olan bireyler hem fotoğraf hem de video paylaşmakta, gif ekleyebilmekte, anket yapmaktadır. Instagram’da hikayeler bölümünün yanı sıra Instagram IGTV özelliği kullanıcılarla buluşturulmuştur. Instatakipci.com adresinde yer verilen başlıklar arasında IGTV bulunmakta ve IGTV beğeni satın al işlemi yapılabilmektedir.

Sosyal medyanın popüler uygulamaları arasında yerini almış olan Instagram kullanıcıları hem hikayeler özelliğini hem de IGTV video servisini kullanabilmektedir. Instagram IGTV video servisi ile instagramda paylaşılan videoların süresi 1 saate kadar çıkmaktadır. Instagram’da videoların süresi 1 dakika ile sınırlıydı. Videoların süresi hikayeler bölümünde 15 saniye olarak belirlenmiştir. Burada belirtebileceğimiz hususlardan biri instagram hikayelerde kullanıcıların paylaştığı gönderiler 24 saat sonra kaybolmaktadır. İnternet sitemizde sunduğumuz hizmet kapsamında IGTV başlığı mevcuttur ve IGTV beğeni satın al işlemi gerçekleştirilebilmektedir. Instatakipci.com sitemizde müşterilerimize hizmet vermek için çalışmalarımız devam etmektedir. Telefon hattımız üzerinden bizimle iletişim kurabilirsiniz. Ayrıca whatsapp ve sitemizde bulunan canlı yardım aracılığıyla günün her saatinde tarafımıza ulaşabilir, sorularınızı iletebilir, talep ve önerileriniz konusunda görüşme yapabilirsiniz.

 

IGTV Beğeni Satın Al

Sosyal medya uygulamaları günümüzde birçok kişi tarafından kullanılmaktadır. Instagram, Facebook, Twitter sosyal medya platformları arasında yer almaktadır. Facebook uzun yıllardır kullanıcılar tarafından tercih edilmektedir. Benzer şekilde Twitter ve Instagramda dünya genelinde çok sayıda kullanıcıya ulaşmış uygulamalar içerisinde sayılmaktadır. Her birinin kendi içinde çeşitli özellikleri barındırdığını söylemek mümkündür ve instagram için yeni video servisi IGTV’yi örnek olarak gösterebiliriz.

Instatakipci.com adlı internet sitemizde müşterilerimize hem instagram yorum hem de IGTV beğeni satın al işlemleri noktasında hizmet vermeyi sürdürmekteyiz. Ayrıca sitemiz içerisinde yer alan kategorilere instagram takipçi, instagram beğeni, video görüntüleme dâhil edilmiştir. Yine popüler uygulamalar olan Facebook ve Twitter’da sitemizde incelenebilen kategorilerdendir. Instatakipci.com internet sitemize iletişim bilgilerimiz eklenmiştir. Telefon, skype, e-posta ve Whatsapp aracılığıyla bize ulaşabilir, sorularınızı iletebilir, talep ve önerileriniz hakkında tarafımızla görüşme yapabilirsiniz. IGTV beğeni satın al işlemi internet sitemiz bünyesinde gerçekleştirilmektedir.

Instagram'da paylaşılan gönderilerin yanı sıra kullanıcılar hikayeler bölümünde de fotoğraf/ video paylaşımı yapmaktadır. Instagram yeni video servisini IGTV ile birlikte kullanıcılar süresi 1 saate kadar çıkan videolar izleyebilecek. Popüler bir uygulama olan Instagram bünyesinde artık IGTV ’de bulunmaktadır ve Instatakipci.com internet sitemizde müşterilerimize sunduğumuz hizmet kapsamında IGTV beğeni satın al işlemi yapılmaktadır. Instatakipci.com müşterilerinin tanıtım ihtiyaçlarına cevap verebilmek amacıyla çalışmakta, bünyesinde bulunan profesyonel sosyal medya danışmanları aracılığıyla müşterilerine yardımcı olmaktadır. İnternet sitemizdeki IGTV beğeni satın al, instagram beğeni, instagram yorum kategorilerinde çalışmalarımız devam etmektedir. Instatakipci.com sitemizin sağ alt kısmında bulunan canlı destek sistemi yoluyla da bize ulaşabilirsiniz. Instagram IGTV görüntüleme satın al kategorisinde müşterilerine hizmet sunan Instatakipci.com adresinde yer verilen iletişim bilgilerimiz üzerinden sipariş öncesi ve sorularınız için destek departmanımızla 7 gün 24 saat iletişime geçebilirsiniz.

IGTV Beğeni

Instagram IGTV, son dönemde en çok sevilen özelliklerin başında gelir. Bilindiği üzere bu sosyal paylaşım sitesi, resim ve her türlü fotoğrafın paylaşılması noktasında tercih edilmektedir. Çıktığı ilk günde beri ilgi odağı haline gelen instagram, IGTV uygulaması ile çıtayı yükseltmiştir. Artık çok daha uzun süreli videoları paylaşabilir ve hem hikâye hem de normal bölüm üzerinden videoları yayınlayabilirsiniz. Bu noktada instagram IGTV beğeni konusu gündeme gelir. Çünkü beğeni almak, hesabın daha popüler olması noktasında çok önemlidir.

IGTV Beğeni Satın Almanın Faydaları Nelerdir?

Instagram IGTV beğeni al, kullanıcılara birçok farklı fayda sağlar. Bunların başında ise popülerlik gelir. Günümüzde mevcut platform üzerinden yapılan paylaşımlar ile para kazanan gelir elde eden kişi sayısı oldukça fazladır. Bu noktada ne kadar fazla beğeni olursa hesabın cazibesi de o kadar yükselir. Bu yüzden beğeni satın almak artık bir ihtiyaç haline gelmiştir. Hem instagramer olmak hem de para kazanmak bu şekilde kolaydır. Instatakipci.com üzerinden bunu yapmak çok büyük zaman almaz. Farklı birçok fiyat opsiyonu mevcuttur.

IGTV Beğeni Satın Alma Opsiyonları

Instagram IGTV beğeni satın alma ile alakalı olarak değişik opsiyonlardan faydalanmanız mümkündür. Bu şekilde hesapların çok daha popüler bir hale gelmesi mümkündür. Beğeni ile alakalı olarak iki farklı kullanıcı çeşidi mevcuttur. Bunlardan birisi Türk olarak belirlenmiştir. Türk beğeni hizmeti, Türkçe sayfalar içinde popüler olmayı ve üst sıralara çıkmayı mümkün kılar. Ayrıca yabancı sayfalar üzerinden popülerlik kazanmak isteyen kişiler ise yabancı beğeni satın alabilir. Sitemiz bu noktada hızlı bir şekilde beğeni yüklemesi yapmaktadır. Bot hesaplar sayesinde istenilen beğeni seviyesine ulaşılabilir.

Beğeni satın alma noktasında gerçek olan kişiler de söz konusudur. Buna göre hem kadın hem de erken kullanıcılar üzerinden beğeni satın alınabilir. İstediğiniz gibi takipçinizin cinsiyetini seçebilirsiniz. Ancak karışık bir şekilde beğeni alma alternatifi de vardır. Bunun ücreti ise yüzde 30 gibi bir oran ile çok daha ucuzdur.

IGTV Beğeni Özellikleri Nelerdir?

Instagram IGTV beğeni nedir noktasında satın alma işleminden sonra çok sayıda kişinin like attığı videolar ile popüler olunabilir. İnstatikpci.com ile sunulan bu üstün hizmetin en dikkat çekici özelliği ise beğenilerin hiçbir zaman düşmemesidir. Bunun garantisi verilir. Böylelikle satın alınan beğenilerin ortadan kalkması gibi bir durum söz konusu değildir. Verilen hizmetlerin hepsi bir garanti kapsamındadır. Bu garanti süresi ise 6 ay olarak belirlenmiştir.

IGTV Instagram Beğeni Satın Alma

Instagram beğeni nasıl alınır noktasında siteye üye olmak gerekiyor. Üyelik işlemlerinden sonra ise yapılması gereken şey size en uygun olan opsiyonu seçmek bu alternatif üzerinden satın alma işlemini gerçekleştirmektir. Sayfada bir video linki yer alır. Bu link aracılığı ile işlem yapılır. Bunun yanı sıra beni sayısı minimum olarak 20 şeklinde belirtilmiştir. En fazla ise 500.000 gibi bir rakama kadar çıkabilir. Bu noktada Instagram IGTV beğeni satın alınabilmektedir.

IGTV Özellikleri Nelerdir?

Instagram IGTV, son derece farklı özellikleri ile ön plana çıkar. Buna göre video paylaşımı süresi artık çok uzundur. Çünkü 1 saatlik video paylaşımını, bu yeni yazılım sayesinde rahatlıkla yapabilirsiniz. Daha önceden sınırlı bir süre ile kısa videoların paylaşımına müsaade eden instagram, bu yeni özellik sayesinde kullanıcılarına avantaj sağlamıştır. Eskiden 24 saat sonra silinen videolar da artık söz konusu değildir. Çünkü videolar kalıcı bir hale getirilmiştir. Bu noktada özellikle Youtube ve Facebook gibi sitelere karşı çok önemli bir alternatifinin ortaya çıktığını söylemek mümkündür.

Yabancılardan aldığınız etkileşim ile hesabınızı daha global bir görünüme kavuşturabilirsiniz. Size Facebook yabancı sayfa beğeni satın al ve Twitter yabancı beğeni satın al hizmetlerimizi tavsiye ediyoruz.

Instagram IGTV Beğeni Satın Al
InstaTakipci
Instagram IGTV beğeni satın alarak sizde paylaşmış olduğunuz videoların daha fazla kullanıcıya ulaşmasını sağlayabilirsiniz.
254
254
2.52019-01-01Stokta Varhttps://www.instatakipci.com/igtv/begeni
5 / 5
Toplam: 1 Değerlendirme
behiye öztürk

igtv beğeni hizmetiniz çok kaliteli ve ucuz, hızlı yükleme için ayrıca teşekkürler.

behiye öztürk