100
Beğeni
7,90 ₺
250
Beğeni
12,40 ₺
500
Beğeni
19,90 ₺
1000
Beğeni
39,90 ₺
2500
Beğeni
94,50 ₺
5000
Beğeni
179,00 ₺
10000
Beğeni
349,00 ₺
25000
Beğeni
747,50 ₺
50000
Beğeni
1.490,00 ₺
Fiyat: 0,000,00
Fiyat: 0,000,00
adet /
% Ucuz
Fotoğraf
5 / 5
51 Toplam: 15 Değerlendirme
Yorum Yap
https://www.instatakipci.com/igtv/begeni/yabanci-gercek
IGTV Yabancı Gerçek Beğeni Satın Al2020-04-02T16:44:32+03:002020-04-02T16:44:32+03:00
https://www.instatakipci.com/igtv/begeni/yabanci-gercekInstatakipci
Instatakipci
https://www.instatakipci.com/img/logo/instatakipci/logo-it.png
https://www.instatakipci.com/img/uploads/IGTV-Yabanci-Gercek-Begeni-Satin-Al.png
https://www.instatakipci.com/img/uploads/Gercek-Yabanci-IGTV-Begeni-Satin-Al.png
https://www.instatakipci.com/img/uploads/IGTV-Begeni-Nasil-Satin-Alinir-2.png

IGTV Yabancı Gerçek Beğeni Satın Al Nedir?

Instagram tarafından yeni getirilen IGTV kullanıcıların videolarını dikey olarak eklemesine olanak sağlamaktadır. Kullanıcılar IGTV yabancı Gerçek beğeni satın al işlemi sayesinde videolarının altındaki beğeni sayısını arttırabilmektedir. İstenilen kadar beğeni bu şekilde alınarak istenilen videoya eklenebilmektedir.

IGTV Uygulaması Hakkında Genel Bilgiler

Instagram, kullanıcılarına daha farklı seçenekler sunmak ve buna bağlı olarak kullanıcı sayısını arttırmak için zaman zaman yenilikler yapmaktadır. IGTV de bunlar arasında yer almakta ve kullanıcıların daha önceden çektikleri videoları buradan paylaşmalarına imkân sağlamaktadır.

IGTV ayrı bir uygulama olarak indirilip kullanabileceği gibi Instagram uygulamasının içinde de kullanılabilir. Kullanıcılar tamamen ayrı bir uygulama olarak kullanmak isterlerse Google Play Store ve App Store üzerinden bu uygulamayı indirebilir. Fakat Instagram içerisindeki bir bölüm olarak kullanmak isterlerse bu sefer uygulamalarını güncellemeleri gerekir. Güncelleme işlemi otomatik olarak gelmiyorsa markete giderek güncellemeyi denemek gerekir. Burada da güncelleme görünmüyorsa kullanıcıların Instagram uygulamasını tamamen silerek sıfırdan yeniden kurması gerekir. Böylece herhangi bir sorun çıkmadan IGTV uygulaması kullanılabilecektir.

50
IGTV Yabancı Gerçek Beğeni

Yabancı Gerçek Hesaplar ile IGTV Beğeni Sayınızı Arttırın

Yüksek Kaliteli ve Aktif Kullanıcılar

Ucuz ve Hızlı Teslimat

Kesinlikle Şifre İstemiyoruz

Güvenilir Ödeme Yöntemleri

7/24 Canlı Destek
( Canlı Sohbet - Email - Telefon )

100
IGTV Yabancı Gerçek Beğeni

Yabancı Gerçek Hesaplar ile IGTV Beğeni Sayınızı Arttırın

Yüksek Kaliteli ve Aktif Kullanıcılar

Ucuz ve Hızlı Teslimat

Kesinlikle Şifre İstemiyoruz

Güvenilir Ödeme Yöntemleri

7/24 Canlı Destek
( Canlı Sohbet - Email - Telefon )

250
IGTV Yabancı Gerçek Beğeni

Yabancı Gerçek Hesaplar ile IGTV Beğeni Sayınızı Arttırın

Yüksek Kaliteli ve Aktif Kullanıcılar

Ucuz ve Hızlı Teslimat

Kesinlikle Şifre İstemiyoruz

Güvenilir Ödeme Yöntemleri

7/24 Canlı Destek
( Canlı Sohbet - Email - Telefon )

Daha Fazla
IGTV Yabancı Gerçek Beğeni

Yabancı Gerçek Hesaplar ile IGTV Beğeni Sayınızı Arttırın

Yüksek Kaliteli ve Aktif Kullanıcılar

Ucuz ve Hızlı Teslimat

Kesinlikle Şifre İstemiyoruz

Güvenilir Ödeme Yöntemleri

7/24 Canlı Destek
( Canlı Sohbet - Email - Telefon )

IGTV Uygulamasında Kanal Ekleme Özelliği Nasıl Çalışır?

Akıllı telefon uygulamalarına aşina olan kişiler kanal uygulamasını bilmektedir. Kanal açılarak buraya videolar eklenmekte ve bunlar diğer kullanıcı ya da takipçilere ulaştırılmaktadır. Bu durum IGTV için de aynen geçerlidir. Kullanıcılar video eklemek istediklerinde kanal açmak suretiyle videolarını ekleyebilir. Bu videolar kanalı ya da kullanıcıyı takip eden kişiler tarafından görülebilir.

IGTV üzerinde kanal açmak son derece basittir. Bunun için öncellikle uygulamaya giriş yapmak ve ardından küçük profil resmine tıklamak gerekir. Daha sonra ise ileri seçeneğine basılarak “Kanal Oluştur” seçeneği görülecektir. Bu seçeneğin butonuna basılarak kanal oluşturulabilir. Bu kanala video eklemek için ise uygulamadaki + butonuna basılması yeterlidir. Fakat burada kullanıcıların dikkat etmesi gereken önemli bir husus bulunmaktadır. Video sadece telefondan eklenebilir. Yani uygulamanın içerisinde video çekme özelliği bulunmuyor.

IGTV Yabancı Gerçek Beğeni Satın Al İşlemi Nasıl Çalışır?

Yukarıda IGTV hakkında genel bilgiler verilmiştir. Kullanıcılar bu uygulamadaki videolarının çok daha popüler olmasını istemekte ve bunun için daha fazla kişiye ulaşma ihtiyacı duymaktadır. IGTV yabancı Gerçek beğeni satın al kullanılarak videolardaki beğeni sayısı arttırılabilir. Böylece videoların popülaritesi yükselecek ve buna bağlı olarak daha fazla kişi tarafından izlenecektir.

Yukarıda bahsedilen işlem ile kullanıcılar videolarına yabancı gerçek kişilerden ya da botlardan beğeni alabilmektedir. Bu durum tamamen kişilerin tercihine bağlı olarak değişiyor.

IGTV Yabancı Gerçek Beğeni Satın Al

IGTV Yabancı Gerçek Beğeni Satın Al İşlemi Nasıl Yapılır?

  1. Bu işlemi yapabilmek için öncelikle sitemize giriş sağlamalısınız. Ardından Instagram IGTV yabancı gerçek beğeni satın al sekmesine giriş yapılmalıdır.
  2. Söz konusu siteye giriş yaptıktan sonra farklı seçenekler olduğu görülecektir. Buradan IGTV bölümüne geçiş yapılması gerekir. Geçiş yapılan bölümde ilgili menüler son derece açıklayıcıdır. Kullanıcılar bunları kullanmak suretiyle istedikleri kadar beğeni alabilirler.
  3. Beğeni satın alan kişiler beğenilerin yabancı gerçek ya da yabancı bot kişilerden alınmasını tercih edebilirler.
  4. Bu tercihten sonra beğenilerin satın alınacağı videonun linkinin ilgili bölüme yapıştırılması gerekir.
  5. Video linkinden sonra ise satın alınacak beğeni sayısı belirlenmeli ve böylece işlem tamamlanmalıdır. Alınan beğenilerin sayısı en az 20 olabilirken en fazla ise 500.000 olabilir.

Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

Kullanıcıların dikkat etmesi gereken hususların başında video linkinin doğru olarak ilgili bölüme girilmesi gelir. Kullanıcıların bu hususa azami özen göstermeleri aksi takdirde farklı bir video için beğeni alma durumları ortaya çıkabilir. Bunun dışında ödeme işlemi sırasında kullanıcıların kişisel bilgilerini kesinlikle farklı bir kişiye göstermemeleri ya da paylaşmamaları gerekir.

Gerçek Yabancı IGTV Beğeni Satın Al

IGTV Yabancı Gerçek Beğeni Nedir?

IGTV, Instagram tarafından sunulan etkileyici bir hizmettir. Geçtiğimiz yıllar içinde en çok kullanılan fotoğraf paylaşım siteleri arasına girmeyi başaran Instagram, sürekli kendisini yenileyen yapısı ile dikkat çeker. Buna göre son dönemde video paylaşımlarının daha iyi ve etkili bir hale gelmesini isteyen firma, süre sınırı konusunda büyük bir değişikliğe gitmiştir. Böylelikle videoların süresi tam 1 saati bulmaya başlamıştır. IGTV, bu sayede çok tercih edilen bir hale gelmiştir. Instagram IGTV yabancı hesaplar ve kullanıcılar arasında da kullanılabilir. Daha fazla kişiye ulaşabilmek için beğeni satın alınabilir.

Instagram IGTV Yabancı Beğeni Satın Alma

Instagram IGTV yabancı beğeni satın al noktasında online bir şekilde site üzerinden işlem yapmak mümkündür. Buna göre farklı alternatifler söz konusudur. Sayfada yer alan sekme üzerinden işlem yapılabilir. Instatakipci.com sitesine girdikten sonra beğeni bölümüne tıklamalı ve daha sonra yabancı gerçek beğeni üzerine gelmelisiniz. Instagram IGTV yabancı beğeni ile alakalı olarak minimum beğeni sayısı 20 olarak belirlenmiştir. Buna ek olarak en yüksek düzeyde beğeni satın almak isteyen kişiler, 500.000 gibi bir beğeniyi satın alabilirler.

Instagram IGTV yabancı beğeni satın alma ile alakalı olarak video linki yazan bölüme, kendi hesabınızdan paylaşacağınız videonun linkini yapıştırmalısınız. Bunun sonrasında ise mutlaka beğeni sayısı seçimi yapılmalıdır. Sepete ekle yazan yeri işaretledikten sonra hemen satın al yazan buton üzerine tıklayarak, satın alma işlemini kolay bir biçimde elde edebilirsiniz.

Ödeme İşlemi Özellikleri

Instagram IGTV yabancı beğeni nasıl alınır ile alakalı olarak ödeme işlemlerinin özelliklerini bilmek gerekiyor. Buna göre ödemelerde SSL güvenlik sertifikası vardır. Bu sayede güvenli bir biçimde alışveriş mümkündür. Birkaç farklı ödeme yöntemi aktiftir. Bunlardan birisi banka havalesidir. Buna ek olarak kredi kartınızı da bu tip bir hizmeti satın alabilmek için kullanabilirsiniz. Bir diğer yöntem ise EFT olarak müşterilere sunulur. Hizmetlerin hepsi garanti altına alınmıştır. Garanti süresi ise 6 ay olarak belirlenmiştir. Bu şekilde garantili olarak yabancı beğeniler ile hesabınızın popülerliğini yukarıya taşımanız mümkün olacaktır.

Instagram hesabınız haricinde Facebook ve Youtube hesabınız ile ilgilide çalışmalar yapabilirsiniz. Bu kategoride ürünlerimizi inceleyebilir ve size uygun olanını sepetinize ekleyebilirsiniz. İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz bazı diğer sosyal medya hizmetlerimizin başında Youtube abone satın al hizmeti ve Facebook 5 yıldız değerlendirme satın al hizmeti gelmektedir.

IGTV Beğeni Nasıl Satın Alınır

Sıkça Sorulan Sorular

Instatakipci.com IGTV Beğeni ürünleri garantili ve güvenilirdir. IGTV beğeni ürünlerinde silinme ya da eksilme durumu yaşanmamaktadır. Ürünlerimizde eksilme ya da silinme yaşanması durumunda telafi özelliği mevcuttur

IGTV Yabancı Gerçek Beğeni hizmeti Instagram ilke ve kurallarına tamamen uygundur. Sitemizden satın alacağınız ürün ve hizmetlerde sizlerden şifre ya da özel bir bilgi kesinlikle talep edilmemektedir.

IGTV Yabancı Gerçek Beğeni hizmeti ile yayınlarınız eskisinden daha popüler olacak! IGTV Beğenileri ile videolarınız artık daha çok izlenecek ve popüler hesaplar arasında yerinizi alacaksınız.

IGTV Yabancı Gerçek Beğeni hizmetinin hesabınıza yüklenme süresini satın alma ekranında beğeni sayısını girdikten sonra, tahmini yüklenme süresi alanında görebilirsiniz.

IGTV Yabancı gerçek beğeni hizmeti için sizden kesinlikle şifre talep edilmemektedir. Sitemizde bulunan hiçbir ürün ve hizmet için sizden şifre talep edilmemektedir.

Instagram'da hesap büyütmenizin en hızlı yolu beğeni satın almaktır. Satın aldığınız beğeniler videolarınızı daha popüler yapacak ve kitlenizi arttıracaktır.

IGTV Yabancı Gerçek Beğeni Satın Al
Instatakipci
Instagram TV'de paylaşmış olduğunuz videolara yabancı gerçek beğeni satın alarak videolarınızın daha fazla izlenmesini hemen sağlayın.
259
259
IGTV Yabancı Gerçek Beğeni Satın Al
7.92020-12-30Stokta Var https://www.instatakipci.com/igtv/begeni/yabanci-gercek
5 / 5
51 Toplam: 15 Değerlendirme
Deneyiminiz hakkında yorum yapın.
Tülay Gürün

Igtv yabancı gerçek hizmetinizi kullandım ve test ettim çok güzel olmuş elinize sağlık.

Canlı Destek
Canlı Destek
Sohbeti başlatmak için tıklayın
Çevrimiçi
Canlı Destek