Instagram Takipçi Analizi ve İstatistik Bakma - Instatakipci2020-03-30T17:25:29+03:00

Instagram kullanımının artması ile buna oranla popüler hesapların artması da son zamanlarda artış göstermiştir. Instagram’da kendi sayfanızın veya herhangi bir sayfanın istatistik verilerini merak ediyorsanız, sizler için geliştirdiğimiz araç sayesinde bir Instagram hesabının istatistik verilerine erişerek sayfa analizi gerçekleştirebilirsiniz.

Bildiğiniz üzere, Instatakipci.com sitesi, sizler sosyal medyayı daha sorunsuz kullanabilmeniz adına, kullandığınız sosyal medya mecralarında karşılığını bulamadığınız araçları sizlere ücretsiz ve en güvenilir imkanlar dahilinde sunmaktadır. Sitemiz, bahsedilen araçlara bir yenisini daha ekleyerek Instagram’da rakip analizleri yapmanızı, dilerseniz farklı kullanıcıların hesaplarının, dilerseniz kendi hesabınızın analizlerine bakma imkânı sağlamaktadır. Böylece profilinizi güçlendirecek kararları vererek, rakiplerinizin üzerinde olabilecek ve öne çıkabileceksiniz.

Instagram’da Takipçi Analizi Yapmak Hesabıma Fayda Sağlar mı?

Instagram kullanım amaçları değişmekle birlikte belirli popüler kullanıcılar veya işletmeler her zaman rakiplerinin üzerinde olmayı ve rakiplerinden daha görünür olmayı hedeflemektedir. Bu da hesabının etkileşimlerinin artması ile sağlanabilir. Peki kendi hesabınızın durumunu rakiplerinizin Instagram hesapları ile kıyaslayarak ve rakiplerinizin Instagram hesabının analizini gerçekleştirerek nasıl öne çıkarırsınız. Merak ettiğiniz tüm soruların yanıtlarını ve takipçi analizi aracının kullanımına ilişkin bilgileri sizlere detayları ile açıkladık.

Instagram takipçi analizi aracı ile sizlere sunulan hizmet, kendi hesabınızın veya farklı kullanıcıların hesaplarının Instagram istatistik verilerini gözlemleyerek hesabın durumunu kontrol etmektir. Bu sayede hem rakiplerinizin takipçi durumunu gözlemleyebilecek hem de kendi takipçi durumunuz ile kıyaslayıp etkileşim oranınızı görebileceksiniz. Daha sonra ise verdiğiniz bu kararlar ile hesabınıza yön verebilir ve belirli stratejiler uygulayabilirsiniz.

Aracımızı kullanarak, kendi hesabınıza rakip olarak gördüğünüz Instagram hesaplarının analizini yapabilir, kendi hesabınızla kıyaslayarak hesabınızın etkileşimini arttırmak için stratejiler belirleyebilirsiniz. Dolayısıyla, kendinize rakip olarak gördüğünüz bu hesapların önüne geçebilirsiniz. Üstelik, sitemizin tamamen güvenilir ve kaliteli olma özelliği ile işlemlerinizi gönül rahatlığı ile gerçekleştirebilirsiniz.

instagram takipçi analizi

Instagram Takipçi Analizi Aracı Nasıl Kullanılır?

Instagram takipçi analizine nasıl bakılır sorunuzu detaylarıyla, belirtilen aşamalarda görebilir ve cevaplandırabilirsiniz. Bu kısımda isteğinize bağlı olarak kendi hesabınızın takipçilerini analiz edebilir veya herhangi bir Instagram kullanıcısının hesabını da analiz edebilirsiniz. Böylece kendi hesabınızı geliştirebilmek adına birçok strateji geliştirebilirsiniz. Aşağıdaki aşamalar ile takipçi analizi aracını kolayca kullanabilirsiniz.

  • Instatakipci.com sitesi en iyi ücretsiz araçlarına bir yenisini daha ekleyerek Instagram takipçi analizi aracını kullanımınıza sunmuştur. Kullanımı da çok kolay olan takipçi analizi aracı ile birçok rakip sayfanın veya hesabın takipçi değerlerini ve istatistiklerini görebilirsiniz.
  • Takipçi analizi görme işleminde gerçekleştireceğiniz ilk aşama, sizlere ücretsiz olarak sunulan ve sınırsız kullanabileceğiniz Instagram takipçi analiz aracını, Instatakipci.com sitesi üzerinden açma işlemini gerçekleştirmek olacaktır.
  • Daha sonra, Instagram kullanıcı adınızı ilgili alana yazmanız gerekmektedir.
  • Kullanıcı adı kısmının altında bulunan ‘sorgula’ butonuna tıklayarak hesabın takipçi istatistiğinin aşağıda açılmasını sağlayabilirsiniz.
20
Instagram Beğeni

Türk Gerçek Hesaplar ile Beğeni Sayınızı Arttırın

Yüksek Kaliteli ve Aktif Kullanıcılar

Ucuz ve Hızlı Teslimat

Kesinlikle Şifre İstemiyoruz

2,90 ₺
50
Instagram Beğeni

Türk Gerçek Hesaplar ile Beğeni Sayınızı Arttırın

Yüksek Kaliteli ve Aktif Kullanıcılar

Ucuz ve Hızlı Teslimat

Kesinlikle Şifre İstemiyoruz

4,90 ₺
100
Instagram Beğeni

Türk Gerçek Hesaplar ile Beğeni Sayınızı Arttırın

Yüksek Kaliteli ve Aktif Kullanıcılar

Ucuz ve Hızlı Teslimat

Kesinlikle Şifre İstemiyoruz

7,90 ₺
Daha Fazla
Instagram Beğeni

Türk Gerçek Hesaplar ile Beğeni Sayınızı Arttırın

Yüksek Kaliteli ve Aktif Kullanıcılar

Ucuz ve Hızlı Teslimat

Kesinlikle Şifre İstemiyoruz

Son aşamayı gerçekleştirdikten sonra aşağıda beliren bilgiler üzerinden merak ettiğiniz hesabın takipçi analizini görebilir ve kendi hesabınızla kıyaslayarak, hesabınızı öne çıkarmak için belirli stratejiler uygulamayı planlayabilirsiniz. Sitemiz hesabınızı öne çıkarmak için sizlere en kaliteli imkanlar dahilinde sağladığı hizmetler ile destek sağlamaktadır. Bu destekleri ve hizmetleri site üzerinden inceleyebilir ve güvenle faydalanabilirsiniz.

instagram istatistik

Instagram Takipçi Analizi Aracı Güvenilir mi?

Instagram’da herhangi bir hesabın veya kendi hesabınızın takipçi analizini gerçekleştirmek için çoğu site herhangi bir programı indirmenizi önermektedir. Ancak bu yöntem güvenilir olmadığı gibi hesaplarınıza ve cihazlarınıza da zarar verme ihtimalleri çok yüksektir. Ayrıca sizden bu işlemi yapabilmek için hesaplarınızın şifresini girmenizi isteyen veya site üzerinden Instagram adresinize giriş yapmanızı isteyen siteler de aynı oranda hesabınıza zarar verebilmektedirler. Bu nedenle bu gibi programları kullanmamanızı ve bu sitelere güvenerek işlem yapmamanızı öneririz. Instatakipci.com olarak bizler hesaplarınızın güvenliğini önemseyerek bu durumların hiç birisi ile sizleri karşı karşıya getirmiyor ve sadece kullanıcı adınızla işlem yapabilmenizi sağlıyoruz. Sadece Instagram takipçi analizi aracında değil sizlere sunduğumuz tüm hizmetlerde şifresiz işlem yapabilmenizi sağlıyoruz. Bu da hesaplarınızın varlığını önemsediğimizin en büyük göstergesidir. Analiz aracımızı, programsız ve şifresiz kullanarak sorunsuz bir hizmetin keyfini yakalayabilirsiniz.

Aracımızı beğendiyseniz yorumlarınızı ve önerilerinizi bizimle paylaşabilir ve sunduğumuz hizmetlerin tümüne site üzerinden erişim sağlayarak güvenle faydalanabilirsiniz.

instagram istatistik bakma

Sıkça Sorulan Sorular

Instatakipci.com tarafından özel yazılım ile sunulan bu ücretsiz hizmet sizden şifre ya da başka bir özel kişisel bir bilgi istememektedir. Sitemizde ki tüm araçlar güvenilir ve ücretsizdir.

Instagram hesap analizinizi yaparak rakiplerinizin önüne geçebilir ya da eksik veya artı noktalarınızı belirleyebilirsiniz. Bu araç Instatakipci.com tarafından sizler için ücretsiz olarak hizmete sunulmuştur.

Instagram takipçilerinizi analiz etmek ve istatistiklerinizi öğrenmeniz için sizlerden şifre istemeyiz. Şifre vermenize gerek olmadığı için herhangi bir güvenlik riskinizde olmayacaktır. 

Instatakipci.com olarak bizler hesaplarınızın güvenliğini önemseyerek bu durumların hiç birisi ile sizleri karşı karşıya getirmiyor ve sadece kullanıcı adınızla işlem yapabilmenizi sağlıyoruz.

5 / 5
Toplam: 96 Değerlendirme
Deneyiminiz hakkında yorum yapın.
Beliz
Beliz

Çalıştığımız sosyal medya firmasının analizleri bu kadar doğru çıkmadı instagram istatistik verileri çok güvenilir.

Beliz
Selin Sarı
Selin Sarı

Heasbım için analiz yaptırdım ve sitenin diğer ücretsiz araçlarını kullanrak takipçi kitlemi büyüttüm.

Selin Sarı
Edanur Güler
Edanur Güler

Instagram istatistik aracı ile hesabımı yükseltmem gerek yerleri en iyi şekilde analiz ettim.

Edanur Güler
Mehmet Ali Ergüçlü
Mehmet Ali Ergüçlü

Instatakipci araçlari ile bir çok hesabı geliştirdim analiz araçlarınız çok başarılı olmuş.

Mehmet Ali Ergüçlü
Enes Kara
Enes Kara

Takipçilerimi bu siteden analiz ettirdim ve sitenin bir çok aracını kullandım hala da kullanıyorum çok kaliteli analiz araçları mevcut.

Enes Kara
Blog Yazılarımız

Instagram Alışveriş Özelliği Nasıl Açılır?

Instagram Alışveriş Özelliği Nasıl Açılır?

Instagram alışveriş özelliği nasıl açılır; Instagram Shopping yapısı, son gelen güncelleme ile birlikte artık ülkemizde de aktif hale gelmiştir. Facebook Katalog yapısı ile eşgüdümlü ilerleyen bu yapı kullanıcıların doğrudan ürünlerin fiyatlarına ve satış ücretlerine erişmesine katkı sağlıyor. Instagram alışveriş özelliği E-Ticaret siteleri, ticaret ortaklıkları ve çeşitli hizmet alanları başta olmak üzere geniş bir skalada fayda […]

Churn Analizi Nedir?

Churn Analizi Nedir?

Churn analizi nedir; müşteri kayıp analizi olarak nitelendirilebilen bir dijital pazarlama terimidir. Şirketlerin dijital alanda yaşadıkları müşteri kayıplarını ve site içerisinde olan trafikte olan azalmayı nitelendirmek için kullanılan bir kavramdır. Firmanızın, web sitenizin, sosyal medya hesabınızın kullanıcılar tarafından olan rağbetinin azalmasına ve mevcut üyeleri kaybetmenize odaklanarak, bu kayıpları nasıl kazanıma çevireceğinize odaklanmak için kullanabilirsiniz. Churn […]

İşletme Büyütme Stratejileri: 8 Dijital Pazarlama Stratejisi

İşletme Büyütme Stratejileri: 8 Dijital Pazarlama Stratejisi

İşletmenizi büyütmek için 8 dijital farklı pazarlama stratejisi uygulayabilirsiniz. Böylece dijital alanda daha kurumsal bir görünüm kazanırken buna ek olarak da daha kapsamlı bir şekilde hizmetlerinizi ve ürünlerinizi kullanıcılara aktarabilirsiniz. Potansiyel müşterilerinize ulaşma, web sitenizin kurumsallığı, sosyal medya hesaplarınız, SEO çalışmalarınız ve reklam politikalarınız üzerinden oluşturacağımız tavsiyelerimiz ile birlikte siz de artık dijital ortamlarda varlığınızı […]