https://www.instatakipci.com/instagram-araclari
Instagram Araçları - Ücretsiz, Şifresiz ve Güvenilir 2022-12-15T13:07:51+03:00 2022-12-15T13:07:51+03:00
https://www.instatakipci.com/instagram-araclari Instatakipci
Instatakipci
https://www.instatakipci.com/img/logo/structure/instatakipci.svg 324 112
https://www.instatakipci.com/img/uploads/Ucretsiz-Instagram-Araclari.png
https://www.instatakipci.com/img/uploads/instagram-araclari-guvenilir-mi.png
system/img/step-left.png
system/img/step-right.png
system/img/step-left.png
system/img/step-right.png
system/img/step-left.png
system/img/step-right.png
system/img/step-left.png
system/img/step-right.png
system/img/step-left.png
system/img/step-right.png
system/img/step-left.png
system/img/step-right.png
https://www.instatakipci.com/img/uploads/Bedava-Instagram-Araclari.png
https://www.instatakipci.com/img/uploads/Sifresiz-Instagram-Araclari.png
https://www.instatakipci.com/img/uploads/instagram-araclari-listesi.png
https://www.instatakipci.com/img/uploads/instagram-gorsel-duzenleme-araclari.png
https://www.instatakipci.com/img/uploads/instagram-icin-kullanilabilecek-40-arac.png
https://www.instatakipci.com/img/uploads/instagram-icin-kullanilebilecek-araclar.png
https://www.instatakipci.com/img/uploads/instagram-profilinizi-buyutmek-icin-araclar.png
https://www.instatakipci.com/img/uploads/ucretsiz-kullanilabilecek-instagram-araclari.png
Ücretsiz Instagram Araçları

Instagram Araçları Ne İşe Yarar?

Instagram hesaplarınızı geliştirmek için sizde araçlarımızı kullanmak ister misiniz? Instatakipci.com sitesi olarak sizlere sağladığımız ücretsiz Instagram araçları ile Instagram’da engel tanımadan istediğiniz tüm işlemleri kolayca gerçekleştirebileceksiniz. Tek yapmanız gereken şey, aşağıda araçlar hakkında verilen bilgileri, hesap güvenliğinizi koruduğumuzu bilerek incelemek olacaktır.

Araçların kullanım aşamaları oldukça basit olup, eklentisiz olarak kullanılabilir. Yani bir aracı kullanırken hiçbir eklentiye ihtiyaç duymadan ve hiç uğraşmadan kolayca işleminizi gerçekleştirebileceksiniz. Hesaplarınızın güvenliğini öncelikleri arasında tutan sitemiz üzerinden ücretsiz araçlarımızın tümünü inceleyebilir ve güvenle kullanabilirsiniz. Sosyal medya hesap yönetim sorumluluğu bulunan kişiler de sağladığımız araçlardan güvenle faydalanmaktadırlar.

Uzun yıllar boyunca sizlerle sosyal medya ile ilgili tüm süreçlerde bulunan ve hizmet sağlayan sitemiz, ücretsiz sunduğu araçlar ile birçok Instagram kullanıcısını mutlu etti. Çünkü, artık güvenilir ve aynı zamanda bedava hizmet sağlayan siteleri ayırt etmek çok zor oldu. Site olarak, yıllardır sosyal medya konusu ile ilgili sizlere güvenilir hizmet sağlamanın ve ücretsiz araçlarımız ile sizlere fayda sağlamanın haklı gururunu yaşıyoruz.

Güvenilir Instagram araçları

Instagram Araçları Güvenilir mi?

Instagram uygulaması, bazı hukuki anlaşmalar gerekçesi ile birçok özelliği bünyesinde barındıramamaktadır. Dolayısıyla, birçok özelliğe ihtiyaç duyan Instagram kullanıcısı, bu hizmetleri sağlayan sitelerde veya uygulamalarda çare aramaktadır. Ancak, belirtilen siteler veya uygulamalar her zaman güvenilir olmayabilir. Özellikle bir site veya uygulama, talep ettiğiniz işlemi gerçekleştirmek için, önce Instagram hesabınıza kendi kanalları üzerinden giriş yapmanızı isterse veya Instagram şifreniz ile işlem yapmak isterse, bu sitenin güvenilir olmadığını kolayca anlayabilirsiniz. Bu kanallardan işlem yapmanız halinde Instagram hesabınızda birçok sorunla karşı karşıya kalacaksınız. Dolayısıyla, talep ettiğiniz hizmetlerin sağlanmasında dikkat edeceğiniz en önemli nokta, şifresiz işlem yapmanız gerektiğidir. Sitemiz üzerinde yer alan ve ücretsiz olarak sunulan araçlarımızın kullanımında hiçbir şekilde sizden sosyal medya hesaplarınızın şifresi istenmez ve yapacağınız işlemlerden sonra sosyal medya hesaplarınız asla zarar görmez.

Instagram’da uygulanamayan ve birçok kullanıcı tarafından talep edilen hizmetler Instatakipci.com güvencesiyle sizlere sunulmaktadır. Talep ettiğiniz hizmeti, hızlı bir şekilde ve tek tıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Instagram Araçları Nasıl Kullanılır?

step left step right

Kullanmak istediğiniz Instagram aracımızı açınız.

step left step right

Aracımızın kullanım amacına göre sizlerden kullanıcı adı ya da link istenebilmektedir.

step left step right

Instagram Aracımızı kullanmak için sizden istenilen bilgileri giriniz.

step left step right

Aracımızı çalıştırmak için gerekli olan butona basınız.

step left step right

Araçlarımızın sorguyu tamamlaması birkaç dakika sürmektedir.

step left step right

Tebrikler! Ücretsiz araçlarımızı kullanmak için tek yapmanız gereken bu kadar.

Bedava Instagram Araçları

Ücretsiz Instagram Araçları Nelerdir?

Ücretsiz sağladığımız Instagram araçlarını aşağıda özetle sizlere aktardık. Bilgileri inceledikten sonra, kullanmak istediğiniz tüm araçlarımızdan faydalanabilirsiniz.

 1. Instagram Fotoğraf İndirme Aracı: Bildiğiniz üzere Instagram uygulamasında, diğer kullanıcıların paylaştığı fotoğrafları cihazımıza kaydedemiyoruz. Bu işlemi gerçekleştirmek için bazı kullanıcılar, ekran fotoğrafı almayı tercih ediyor ancak ekran fotoğrafı aldığınızda bu görüntünün çözünürlüğü ciddi anlamda düşüyor ve görselde bozulmalar medyana geliyor. Fotoğrafı orijinal hali ve boyutlarıyla cihazınıza kaydetmeniz için sizlere, Instagram fotoğraf indirme aracı hizmeti sağladık. Üstelik sınırsız kullanım imkanıyla!
 2. Instagram Video İndirme Aracı: Yine sınırsız olarak kullanabileceğiniz faydalı bir araç ve Instagram uygulamasında sağlanmayan bir özellik! Instagram’da karşılaştığınız ve hoşunuza giden videoları, çözünürlüklerini düşürmeden, programsız bir şekilde sitemiz üzerinden indirebilirsiniz.
 3. Instagram Story İndirme Aracı: Instagram’da story atma ve yayından kalkma süresi bildiğiniz üzere 24 saattir. Bir kullanıcının Instagram hikayeler paylaşımını, öne çıkan hikayeler dahi olsa, çözünürlüğü düşmeden indirmek istiyorsanız, acele edin, görüntü Instagram tarafından kaldırılmadan aracımızı ziyaret edin ve tek tıkla indirin.
 4. Instagram Profil Fotoğrafı Büyütme: Instagram’da hesabı gizli olan ve profil fotoğrafı net görünmeyen kişileri incelemek için tasarlanmış mükemmel bir araç. Bu araç sayesinde DM üzerinden mesaj gönderen ve kim olduğu belli olmayan kişilerin profil fotoğraflarını da inceleyebilirsiniz.

Şifresiz Instagram Araçları
 1. Instagram Takipçi Analizi: Instagram’da çok fazla takipçiye sahipsiniz ve takipçi profillerini merak mı ediyorsunuz. Bu araç ile tüm analizleri raporlayabilirsiniz.
 2. Instagram ID Bulma: Bu araç ile kolayca Instagram’da bir kullanıcıya ait bilgilere erişebilecek ve stalk yapabileceksiniz.
 3. Instagram Hashtag Bulma: Instagram’da paylaştığınız içeriklerle ilgili hashtagleri bulmak için kolaylıkla kullanabileceğiniz bir araçtır.

Talepleriniz doğrultusunda sizlere sağladığımız ücretsiz araçlarımız, sınırsız ve güvenilir kullanım ile birçok kişinin kalbini kazanmayı başarmıştır. Siz de Instagram uygulaması üzerinden gerçekleştiremediğiniz işlemleri sitemiz üzerinden kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Üstelik hiçbir eklenti ve programa ihtiyaç duymadan. Hizmetlerimizden memnun kaldıysanız, en uygun fiyatlar ile sosyal medya satış işlemleri gerçekleştirdiğimiz sayfalarımızı da inceleyebilirsiniz.

instagram araçları listesi

Instatakipci Hariç Diğer Instagram Araçları

Iconosquare

Sosyal medya hesabını büyütmek için ücretsiz analiz araçları kullanabileceğinizi biliyor muydunuz? Instagram araçları arasında Iconosquare, strateji geliştirmek için birebir özelliklere sahip. Bu araçla birlikte:

 • Erişim ve gösterim analizleri,
 • Rakip analizleri,
 • Hedef kitle analizleri,
 • Hikaye analizleri yapabileceksiniz.
 • Üstelik konuşmaları takip etmeniz ve takipçilerine karşı daha güvenilir bir imaj yaratmanız da mümkün.

Panoramiq Insights

Instagram hesap büyütme ardından takipçilerinizi analiz edebileceğiniz ekstra araçlara ihtiyacınız olacak. Bu araç, tamamen ücretsiz bir şekilde takipçi etkinliği analizlerini karşınıza çıkarıyor. Ayrıca gönderi ve hikayelerinizin etkileşimlerini detaylı inceleme fırsatı da sunuyor. Hedef kitlenizin neler beklediği, takipçilerinizin hangi içeriklerden daha çok keyif aldığı hakkında onlarca veriye son derece kolay bir şekilde ulaşacaksınız.

Phlanx

Instagram araçları içerisinde en gelişmiş özellikleri sunan Phalanx ile birçok işlemi bir arada yapacaksınız. Etkileşimler, rakip analizleri, hesap yönetimi hakkında her şeyi görme şansınız var. Aynı zamanda ücretsiz olarak kullanabileceğiniz araç, farklı sosyal medya kanallarını da takip etmenize imkan tanıyor. İnfluencer olmak isteyen veya geniş kitlelere hitap etmeyi başaran herkes için harika bir çözüm sunuyor.

instagram görsel düzenleme araçları

Panoramiq Multiview

Etkileşimleri tek akış üzerinden takip etmek ister misiniz? Panoramiq Multiview, bir veya birden çok Instagram hesabının tek akışla takip edilmesine imkan tanıyor. Fotoğraf etiketleri, yorumlar, beğeniler gibi etkileşimlerin tamamı, bu araç sayesinde karşınıza çıkıyor. İsterseniz etkileşimlerinize karşılık vermek için kullanabilir, toplu halde yanıtlar vererek işinizi kolaylaştırabilirsiniz. Takipçilerinizle aranızı iyi tutmak için harika bir seçenek!

Mentionlytics

Instagram araçları sadece etkileşimleri görmek veya takipçilere hitap etmek için kullanılmıyor. Eğer hesabınızı büyütmek istiyorsanız, bunun için yapmanız gerekenleri gösteren çok güzel araçlar var. İşte bu araçların başında gelen Mentionlytics, hastagh kullanımı hakkında bilmeniz gerekenleri listeliyor. Hangi içeriklerde hangi etiketlerin önemli olduğu, aranma hacimleri gibi verileri analiz edebiliyorsunuz. Bu araçla birlikte videolarınız ve gönderileriniz keşfet sekmesinde daha görünür olacak!

Ads Manager

Ads Manager ile Instagram’da eşsiz reklamlar yayımlayacaksınız! Bu araç, reklam verme sürecine dair bilmeniz gerekenleri gözler önüne seriyor. Makul fiyatlarla Reels, gönderi ve hikaye üzerinden reklamlarınızı yayımlayabiliyorsunuz. İşletmeler, influencer’lar ve fenomen olma yolunda ilerleyenler için en iyi seçimlerden biri. Meta Ads Manager kullanımı ile birden çok sosyal medya hesabınızı yönetme fırsatı da bulacaksınız.

instagram için kullanılabilecek 40 araç

Instagram Branded Content Tools

İş ortaklarınız için markalı içeriklerinizi yayınlayabileceğiniz en iyi araçlardan biri. Bu araçla birlikte ister Reels videoları ister hikayelerinizde markalı reklamlar oluşturacaksınız. Instagram’ın kullanıma sunmuş olduğu araçla birlikte iş ortaklarını gönderilere etiketleme şansınız var. Aynı zamanda ürün ve web sitelerinin linklerini hikayelerinize entegre ederek takipçilerinize tavsiyeler sunmaya başlayacaksınız. Kanalınızı büyütmek ve yüksek gelirler elde etmek için harika işler yapmanızı sağlayacak!

Hootsuite Social Advertising

Bu araçla birlikte son derece profesyonel bir Instagram reklam yöneticisi olacaksınız. Yeniden pazarlama ve dijital pazarlamaya dair her şeyi içeriyor. Kitleler arasında filtreleme yapabilir, istediğiniz takipçiye istediğiniz reklamı gösterebilirsiniz. Üstelik reklamlarınızın etkileşimleri hakkında kapsamlı raporlar alma şansı da sunuyor. Sadece Instagram değil, tüm Meta uygulamalarında kullanabileceğiniz araç, organik müşteri kazandırma noktasında en iyisi.

AdEspresso

Kullanımı en kolay Instagram araçları arasında yer alan AdEspresso ile reklamlarınızı adım adım oluşturun ve takip edin. Kampanya düzenleme, reklam setleri, öğeler gibi seçimlerle birlikte tamamen kişiselleştirilmiş reklamlar yayımlamanız mümkün. Hedefinizi seçin, kitle belirleyin, müşterilerinizi teşvik edecek içerikler üretin ve yayımlayın. Üstelik yayımladıktan sonra analizlerle birlikte reklam yönetimini geliştirme şansınız da var.

Adview

Adview ile Instagram reklamlarınız için yapılan yorumları kolayca takip edin ve yanıt verin. Bu araç, etkileşimleri bir arada görmenizi sağlayacak ve detaylı inceleme yapmanızı kolaylaştıracak. Reklama gelen etkileşimlere yanıt vermek istediğinizde, ekstra zaman ayırmanıza da gerek yok. Birden çok hesabı birlikte yönetebilir, dilerseniz Facebook adresinizi de entegre edebilirsiniz. Hem İnfluencer hem işletmeler için ücretsiz seçenekleri de mevcut.

Panoramiq Watch

Instagram araçları sayesinde aranma hacimleri, popüler hastagh kullanımları, rakip analizlerini bir arada bulacaksınız. Panoramiq Watch, bu seçeneklerin tamamını içinde barındırıyor. Satın aldıktan sonra kullanıcıların yaptığı aramaları inceleyin. Doğru hastagh seçeneklerini bulun ve gönderilerinizde kullanın. Etkileşimleri takip ederek tam anlamıyla Instagram algoritmasına uygun içerikler üretebileceksiniz. Özel akışları ve posta yönetimini de barındıran araç, beklentilerin çok üzerinde özelliklere sahip.

Display Purposes

Hastagh bulma aracı olan Display Purposes, etkileşim alabileceğiniz en iyi sonuçları veriyor. Bu aracı kullanırken gönderinizin konusunu yazmanız yeterli. Sizin için en popüler hastagh seçeneklerini sunacak. Ayrıca blog, Reels, hikaye seçimlerine göre gelişmiş aramalar da yapabileceksiniz. Doğru hastagh kullanımı ise keşfet sekmelerinde görünür olmanızı, hesabınızı giderek daha çok büyütmenizi sağlayacak.

Keyhole

Keyhole ile canlı pano üzerinden Instagram etkileşimlerinizi takip edin. Bu araç, kampanyalar oluşturmanızla birlikte akıştaki etkinizi gözler önüne seriyor. En detaylı raporlar ve analizlerle birlikte doğru stratejileri ve hastagh kullanımına dair bilgileri de veriyor. Gelişmiş seçenekleriyle en iyi reklamları ve kampanyaları oluşturmaya imkan tanırken Instagram hesabınızı büyütmeniz için birçok özelliği bünyesinde barındırıyor.

ShortStack

ShortStack aracıyla birlikte Instagram hesabınızda kampanyalar düzenleyin, yarışmalar başlatın ve kısa sürede popülerlik kazanın. Bu araç, hesabınızı açtığınız andan itibaren işinize yarayacak özellikleri bir arada veriyor. Hastagh analizleri, kampanya ve çekilişler düzenleme, yarışmalar düzenleme gibi seçeneklerin tamamından yararlanabilirsiniz. Etiket takibiyle birlikte yorumların tamamını silme veya spam kelimeleri kaldırma özelliği ile hesabınızı daha etkili yönetmeniz de mümkün.

Synapview

Synapview Instagram araçları ile rakiplerinizi takip edecek, içerik üretiminde daha yaratıcı özellikler bulacaksınız. Araç, bireysel ve kurumsal hesaplar için eşsiz özellikler sunuyor. Hastagh ve trend izleme aracı, rakipleriniz arasından nasıl sıyrılacağınızı gösteriyor. Akışları kaydederek düzenli olarak nasıl içerikler yüklendiğini göreceksiniz. Böylece hesabınız tamamen Instagram’ın trendlerine göre dizayn edilecek ve daha görünür hale gelecek.

instagram için kullanılabilecek araçlar

Adobe Lightroom

Adobe Lightroom ile Instagram için harika fotoğraflar yaratacaksınız. Hem mobil hem web sürümünde kaliteli editler yapmayı sağlayan araç, Instagram’a uygun kırpma ve düzenleme seçeneklerini içerisinde sunuyor. Kare formunda kırptıktan sonra istediğiniz ölçüleri verebilir, üstelik profiliniz için 3’lü gruplardan oluşan tasarımlar yapabilirsiniz. Vintage ve retro dokunuşlarla Instagram hesabınıza profesyonel bir görünüm kazandıracaksınız.

Boomerang

Uygulama içerisinde yer alan Instagram araçları ile harika kısa videolar oluşturabileceğinizi biliyor muydunuz? Boomerang, hikaye ekleme kısmında yer alıyor ve kısa süreli kombine videolar oluşturmanızı sağlıyor. Bu araç, kitlelerin hikayeleri sıkılmadan izlemesini sağlarken basit hilelerle profesyonel dokunuşlar yapılmasını kolaylaştırıyor. Video oluşturun, telefonunuza indirin ve istediğiniz gibi özgünleştirin. Daha sonra hikayenizi doğru hastagh ile yayımlayabilir, keşfet sekmesinde görünür olabilirsiniz.

Snapseed

Snapseed ile profesyonel fotoğraf ve video editleri yaparak takipçilerinizi hayran bırakacaksınız. Bu araç, aplikasyon seçeneği sunarak kullanımı daha da kolaylaştırıyor. Fotoğraflarınıza renkli dokunuşlar yapabilir ve hesabınızı soft tonlarla dizayn edebilirsiniz. Göz yormayan, ilgi çeken eşsiz renkleri bir arada kullanma şansınız da var. Nesne silme, ölçülendirme, kontrast ayarı gibi onlarca aracı içinde barındırıyor.

VSCO

VSCO, iOS ve Android cihazlar için geliştirilmiş bir mobil fotoğrafçılık uygulamasıdır. Joel Flory ve Greg Lutze tarafından geliştirilen bu uygulama, belirli filtreleri ve araçları kullanarak fotoğrafların düzenlenmesini sağlar.

Prequel

Estetik görseller, pırıl pırıl hikayeler, göz alıcı hesaplar için Prequel en iyi Instagram aracı. Hikayelerinize yapacağınız eşsiz dokunuşlar, adeta bir sosyal medya uzmanının elinden çıkmış gibi görünecek. Şablonları, filtreleri, müzik seçenekleri, arka plan değiştirme ayarları gibi gelişmiş onlarca seçeneği bir arada sunuyor. Fotoğraflarınızı düzenledikten sonra kalitesini değiştirmeyen bu araç, mobil uygulamasıyla kolay bir kullanıma da sahip.

Adobe Premiere Rush

Instagram takipçi kazanmak için önceliğiniz özgün ve dikkat çeken içerikler üretmek. Adobe Premiere Rush, aradığınız özellikler için adeta biçilmiş kaftan. Sadece görsel dizaynı değil; ses yükseltme, alçaltma veya özgün seslendirme seçenekleri sunuyor. Otomatik kadraj, fotoğraf içinde fotoğraf, ses efektleri, animasyonları ile profesyonel bir içerik üreticisi olacaksınız. İsterseniz mobil cihazlar üzerinden de işlemlerinizi kolaylıkla yapabilir, içeriğinizin kalitesinde düşüş olmadan Instagram’a yükleyebilirsiniz.

Brand Collabs Manager

Brand Collabs Manager, temel olarak reklam veren kişilerin ilgili sektörde öne çıkan isimlerle iletişime geçmesini sağlayan bir uygulamadır. Bu araç ile reklam verenler, kitlesine hitap eden kişilerin daha önceki çalışmalarını, başarı grafiklerini ya da niteliklerini öğrenebilirler. Influencer gibi içerik oluşturucularla ortaklık kurmak ve bunu yönetmek için etkili bir araç olarak karşımıza çıkar.

Tint

Tint ile daha fazla içerik elde edebilir, içerik düzenleme ve yönetme noktasında ne kadar geliştiğinizi kısa sürede fark edebilirsiniz. Bu araç, akışınızı en iyi şekilde yönetmeniz için çeşitli entegrasyonları da içerisinde de barındırıyor. Kitle belirleme aşamasından kitle genişletmeye kadar her detay hakkında bilgi sahibi olma şansınız var. Özellikleri sayesinde istediğiniz popülariteye bir adım daha yaklaşacaksınız.

instagram profilinizi büyütmek için araçlar

Fourstarzz

Instagram’da yapay zeka ile analitik tahminleri yapan bir araç olduğundan haberdar olmayabilirsiniz. Fourstarzz, siz henüz gönderinizi yüklemeden analitiğini yapıyor ve karşınıza çeşitli raporlar sunuyor. Hedef kitlenizi algılaması ve onlara daha iyi hitap edecek önerileri vermesi de son derece avantajlı. Aracı kullanarak içerik üretimi hakkında kapsamlı verilere ulaşacak, zamanla algoritmanın nasıl işlediğine en az sosyal medya uzmanları kadar hakim olacaksınız.

Trufan

Instagram beğeni ve yorumlarınıza göre takipçilerinizi filtreleyerek sadece onlara özel reklamlar yayımlayabileceksiniz. Trufan, hem kendi takipçileriniz hem de rakiplerinizin takipçileri arasında ayrıştırmalar yapmanızı sağlıyor. Daha sonra edindiğiniz listeler üzerinden onları değer ölçümlerine göre sıralayabiliyorsunuz. Filtre özelliği, tamamen takipçilerinizin zevklerine uygun gönderileri karşısına çıkarmanızı sağlıyor ve eşsiz bir kullanıcı deneyimi ile fark yaratıyor.

Grammarly in Hootsuite Composer

Grammarly in Hootsuite aracı, profesyonel bir editör olarak hesabınıza dokunuşlar yapacak. Gönderilerinizin altında özgün ve profesyonel yazılar olmasını istiyorsanız, bu araç tam size göre. İçeriğinizi yazdıktan sonra kopya testinden geçirerek tamamen özgün hale getirebilirsiniz. Ayrıca noktalama işaretleri, kelime hataları gibi detaylarla ilgili ipuçları da veriyor. Kitlenizi etkileyecek öneriler sunmayı da ihmal etmeyen araç, kitlesini büyütmek isteyenler için harika bir seçim.

ücretsiz instagram araçları

Sparkcentral

İşletmenizin müşterileri ile tek panel üzerinden iletişime geçebilecek ve konuşmaları bu araçla birlikte görüntüleyebileceksiniz. Sparkcentral, Whatsapp Business, canlı destek hattı ve SMS entegrasyonu araçlarını içeriyor. Hem küçük hem büyük işletmeler için müşteri ilişkilerini geliştirmeyi hedefliyor. Ekibinizin üretkenliğini artırırken bir yandan müşterilerinizin değerlendirmelerini görün ve daha iyi deneyimler sunmak adına stratejiler geliştirin. Bu araçla tamamını yapmanız mümkün.

Linktree

Linktree Instagram araçları içerisinde işletmeler için son derece faydalı özellikleri sunuyor. Bu aracı kullanarak hesabınıza çeşitliweb sitelerini veya mobil aplikasyonları ekleyebilirsiniz. Bağlantı adresine tıklayan takipçileriniz; web sitenize, uygulamanıza veya e-ticaret platformunuza doğrudan yönlendirilir. Dilerseniz blog sitenizi ekleyerek kitlenizi farklı mecralarda da buluşturabilir, daha kapsamlı bir İnfluencer olma yolunda ilerleyebilirsiniz.

Heyday

Dijital müşteri ağını yönetmenin en profesyonel yolunu Heyday aracında bulacaksınız. Bu araç, yapay zeka entegresi ile birlikte müşterilerinize otomatik mesajlar gönderiyor. Bilgilendirme, kampanya tanıtımları, soru-cevap entegrasyonları ile kitlenizi bekletmeden tüm mesajlarınıza geri dönüş sağlayacaksınız. Özellikleri sayesinde işletmenizi daha kurumsal ve profesyonel göstereceğiniz gibi müşteri memnuniyetini de kısa sürede artırmayı başaracaksınız.

Instagram Grid

Instagram Grid aracıyla profilinizde uyumlu görselleri birleştirin ve fotoğraflarınızı bir bütün olarak dizayn edin. Aracın içerisindeki “Grid” seçeneğiyle tek görseli farklı fotoğraf ebatlarına ayırabiliyor, tamamını Instagram hesabınıza kalitesi düşmeden yükleyebiliyorsunuz. Sadece gönderilerinizde değil; hikayeler, Reels içerikleri ve reklamlarınızda da onlarca düzenleme yapacağınız opsiyonları bulunuyor. Profesyonel bir hesap yönetimi yapabileceğiniz aracı mobil cihazlarda da kullanarak istediğiniz her yerden gönderi paylaşabilirsiniz.

One-Click Bio

Instagram biyografinizde tıklanabilir simgeler oluşturun ve sayfa bağlantılarını kolayca hesabınıza entegre edin. Instagram araçları içerisinde en yararlı özellikleri sunan One-Click Bio, Tiktok ve Twitter hesaplarında da kullanabileceğiniz özelliklere sahip. Takipçilerinizle diğer sosyal mecralarda buluşmak için herhangi bir bağlantı eklemek yerine son derece profesyonel ve ilgi çeken simgeler ekleyin. Tamamen kişiselleştirilebilir özellikler sunduğu gibi Google Ads üzerinden etkileşimleri takip etmenize de olanak tanıyor.

Hootsuite Insights

“Brandwatch Veri Kitaplığı” kullanan Insight aracıyla, sorgulamanızla eşleşen aranma hacmi yüksek kelimeleri bulun. Instagram algoritmasına göre anahtar kelime analizleri yapan uygulama, gönderileri keşfet sekmesine taşıyacak altın bilgileri sunuyor. Sadece Instagram değil; Tumblr, Facebook, blog siteleri ve haber siteleri için de anahtar kelime analizleri yapıyor. Bu araç sayesinde geniş kitlelere ulaşmak, dijital dünyanın algoritmalarına uygun özgün metinler yazmak çok kolay!

Milkshake

Milkshake, Instagram dizaynlarına eşsiz dokunuşlar yapmanız için harika bir araç! Tek araç içerisinden fotoğraf ve video editleme, biyografiye link ekleme, trafik analizleri gibi verilerin tamamına ulaşacaksınız. Veri akışını ve trafiğini karşınıza çıkarması, etkileşimlerinize göre hesabınızı büyütmeniz için son derece avantajlı. Hem farklı sosyal medya hesaplarınızı hem de birden çok Instagram hesabını aynı araç içerisinden takip edebileceksiniz.

Lately.ai

Instagram araçları içerisinde yapay zekayla fark yaratan Lately.io; özgün metinler, sesler ve videolar oluşturmanızı sağlayacak. Gönderi yayımlandığınızda ne yazacağınızı bilemiyorsanız, bu araç sizin için özgün metinler oluşturuyor. Veri analizleri ve geniş hacimli kitaplığı, Instagram algoritmasının kilit anahtar kelimelerini keşfediyor. Böylece tamamen keşfet sekmesinde görünür özellikte içerikler üretecek ve hesabınızı kısa sürede kolaylıkla büyütebileceksiniz.

Pictory

Pictory sosyal medya araçları arasında en can alıcı verileri karşınıza çıkaracak. “Instagram videosu kaç saniye olmalı?” “Nasıl dizayn edilmeli?” “Açıklamasında neler yer almalı?” Tüm soruların yanıtını bu araç içerisinde bulacaksınız. Üstelik yapay zeka entegrasyonu, sizin için özgün videolar da oluşturacak. Kitlenizi kaybetmemek için yapay zeka ile her gün eşsiz içerikler üretecek, etkileşimlerle organik takipçi kazanacak ve hesabınızı kısa sürede büyüteceksiniz.

Instatakipci Araçları Neden Tercih Edilmeli?
Kaliteli
 • Yüksek kalite
 • Bol Çeşit
 • Hesaplı
Kalıcı
 • Yüksek Fayda
 • Daimi Etkileşim
 • Canlı Destek
Güvenilir
 • Güvenli Ödeme
 • Yasal Hizmet
 • Risk Yok

Sıkça Sorulan Sorular

Ürün ve araçlarımız hakkında aklınıza takılan sorularınıza hemen cevap bulun. Eğer sorunuzun cevabını 'Sıkça Sorulan Sorular' kısmında bulamazsınız, bize ücretsiz bir şekilde canlı destek sistemimiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Özel olarak kodladığımız ve sorunsuz çalışmakta olan Instagram araçlarını instatakipci.com sitemizden ücretsiz ve şifresiz olarak kullanabilirsiniz.

Sunmuş olduğumuz Instagram araçları ile sosyal medya hesabınız ile ilgili bir çok işlemi ücretsiz yapabilirsiniz. Şifresiz olarak kullanıma açılan araçlarımız ile video, fotoğraf ve story indirme işlemi yapabilirsiniz. Aynı zamanda takip etmeyenleri tespit edebilir, profil fotoğrafı büyütebilir ve takipçi analinizi görebilirsiniz.

instatakipci.com olarak sunmuş olduğumuz araçları apk veya exe dosyası indirmeden sitemiz üzerinden kullanabilirsiniz. Kullanıcı adı veya gönderi bağlantısı (link) ile araçlarımızı ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

Instagram araçlarımız tamamen şifresiz olarak çalışmakta olan araçlardır. Herhangi bir şekilde sizlerden şifre ya da bilgileriniz istenmemektedir. 

Instatakipci.com sitemizde sizlere sunulmakta olan Instagram videolarını ücretsiz olarak indirme aracımız ile, istediğiniz Instagram videosunu hızlı bir şekilde indirebilirsiniz. 

Instagram story indirme aracı, Instagram üzerinde paylaşılmış olan ve gizli olmayan profillerin hikayelerini ücretsiz olarak indirmenize olanak tanıyan bir araçtır. 

Instatakipci.com olarak ilk önceliğimiz sizlerin güvenliğidir. Sitemizde yer alan tüm hizmetlerimiz ve ücretsiz araçlarımız %100 güvenlik standartlarına uygundur. Herhangi bir şekilde risk barındırmaz. 

Sitemizde sunmuş olduğumuz Instagram araçlarını kullanmak için hesabınıza giriş yapmanıza veya şifre paylaşmanıza gerek yoktur.

Deneyiminiz hakkında yorum yapın

Görüş ve önerilerinizi önemsiyoruz. Sizlere sitemiz tarafından sunduğumuz hizmet ve araçlarımızı aşağıda yer alan 'Deneyiminiz hakkında yorum yapın' kısmından değerlendirerek, bizlerin gelişimine destek olabilirsiniz.
Yorum Yap
5 / 5
Toplam: 254 Değerlendirme
Engin Gülpinar
Engin Gülpinar

Ücretsiz instagram aracı mı? Gerçekten tek kelime ile harika! Etkileşim arttırmak için birebir! Çok teşekkür ederim, sizin sayenizde artık keşfete paylaşım sokabiliyorum.

Engin Gülpinar
Tuna Yolbul
Tuna Yolbul

Instagram üzerinde etkileşim elde etmek isteyen kişiler için bu araçların kullanılması çok gerekli diye düşünüyorum. Hashtag oluşturma, video indirme gibi araçlar epey faydalı araçlar. 2021 yılında favori sitem oldu burası.

Tuna Yolbul
Ünay Sarper
Ünay Sarper

Instagram araçları arasından instagram video indirme aracını çok sık kullanıyorum. Videolar gayet kaliteli ve hızlı iniyor. Ayrıca herhangi bir şifre/ücret isteme durumu ile de karşılaşmadım. ?

Ünay Sarper
Taylan Cerçi
Taylan Cerçi

Instagram araçlarınızı neredeyse hergün kullanıyorum. Hiçbir sıkıntı çekmedim. Ücretsiz instagram aracı bulacağımı hiç tahmin etmezdim. Gerçekten süper oldu.

Taylan Cerçi
Evren Özçelik
Evren Özçelik

Söylenecek söz bırakmamışsınız, tek kelime ile süper.

Evren Özçelik
Ulvi Günay
Ulvi Günay

Ellerinize sağlık teşekkürler. Faydasını görmek hem de bedavaya görmek çok iyi

Ulvi Günay
Tufan Aytop
Tufan Aytop

Zaten bu siteden daha önceleri de çok kez alışveriş yapmıştım. Bu nedenle şaşırtıcı olmadı benim için. Eğer daha önce hiç buradan hizmet almamış birisi bu bedava servisleri denerse eminim ki çok şaşıracaktır

Tufan Aytop
Kamber Örnek
Kamber Örnek

Bedava hem de oldukça kaliteli. Gerçekten inanılmazsınızz sosyal medya kahramanısınız benim için

Kamber Örnek
Rahman Kunt
Rahman Kunt

Instagram için verdiğiniz hizmetlerin kalitesini burada ki ücretsiz servislerinizden anlayabiliyorum. Gerçekten çok başarılısınız

Canlı Destek
Canlı Destek
Çevrimiçi
Canlı Destek