https://www.instatakipci.com/instagram-araclari
Instagram Araçları & Ücretsiz2020-11-11T13:56:32+03:002020-11-11T13:56:32+03:00
https://www.instatakipci.com/instagram-araclariInstatakipci
Instatakipci
https://www.instatakipci.com/img/logo/instatakipci/logo-it.png
https://www.instatakipci.com/img/uploads/Ucretsiz-Instagram-Araclari.png
https://www.instatakipci.com/img/uploads/Sifresiz-Instagram-Araclari.png
https://www.instatakipci.com/img/uploads/Bedava-Instagram-Araclari.png

Instatakipci.com sitesi olarak sizlere sağladığımız ücretsiz Instagram araçları ile Instagram’da engel tanımadan istediğiniz tüm işlemleri kolayca gerçekleştirebileceksiniz. Tek yapmanız gereken şey, aşağıda araçlar hakkında verilen bilgileri, hesap güvenliğinizi koruduğumuzu bilerek incelemek olacaktır.

Instagram uygulamasında bazı hukuki gerekçelerden dolayı yer almayan ve Instagram kullanıcılarının çok fazla ihtiyaç duyduğu araçları sitemizde bularak, güvenilir işlem aşamaları ile faydalanabilirsiniz. Araçların kullanım aşamaları oldukça basit olup, eklentisiz olarak kullanılabilir. Yani bir aracı kullanırken hiçbir eklentiye ihtiyaç duymadan ve hiç uğraşmadan kolayca işleminizi gerçekleştirebileceksiniz. Hesaplarınızın güvenliğini öncelikleri arasında tutan sitemiz üzerinden ücretsiz araçlarımızın tümünü inceleyebilir ve güvenle kullanabilirsiniz. Sosyal medya hesap yönetim sorumluluğu bulunan kişiler de sağladığımız araçlardan güvenle faydalanmaktadırlar.

Uzun yıllar boyunca sizlerle sosyal medya ile ilgili tüm süreçlerde bulunan ve hizmet sağlayan sitemiz, ücretsiz sunduğu araçlar ile birçok Instagram kullanıcısını mutlu etti. Çünkü, artık güvenilir ve aynı zamanda bedava hizmet sağlayan siteleri ayırt etmek çok zor oldu. Site olarak, yıllardır sosyal medya konusu ile ilgili sizlere güvenilir hizmet sağlamanın ve ücretsiz araçlarımız ile sizlere fayda sağlamanın haklı gururunu yaşıyoruz. 

Ücretsiz Instagram Araçları

Instagram Araçları Güvenilir mi?

Instagram uygulaması, bazı hukuki anlaşmalar gerekçesi ile birçok özelliği bünyesinde barındıramamaktadır. Dolayısıyla, birçok özelliğe ihtiyaç duyan Instagram kullanıcısı, bu hizmetleri sağlayan sitelerde veya uygulamalarda çare aramaktadır. Ancak, belirtilen siteler veya uygulamalar her zaman güvenilir olmayabilir. Özellikle bir site veya uygulama, talep ettiğiniz işlemi gerçekleştirmek için, önce Instagram hesabınıza kendi kanalları üzerinden giriş yapmanızı isterse veya Instagram şifreniz ile işlem yapmak isterse, bu sitenin güvenilir olmadığını kolayca anlayabilirsiniz. Bu kanallardan işlem yapmanız halinde Instagram hesabınızda birçok sorunla karşı karşıya kalacaksınız. Dolayısıyla, talep ettiğiniz hizmetlerin sağlanmasında dikkat edeceğiniz en önemli nokta, şifresiz işlem yapmanız gerektiğidir. Sitemiz üzerinde yer alan ve ücretsiz olarak sunulan araçlarımızın kullanımında hiçbir şekilde sizden sosyal medya hesaplarınızın şifresi istenmez ve yapacağınız işlemlerden sonra sosyal medya hesaplarınız asla zarar görmez. 

Instagram’da uygulanamayan ve birçok kullanıcı tarafından talep edilen hizmetler Instatakipci.com güvencesiyle sizlere sunulmaktadır. Talep ettiğiniz hizmeti, hızlı bir şekilde ve tek tıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Şifresiz Instagram Araçları

Instagram Araçları Nelerdir?

Ücretsiz sağladığımız Instagram araçlarını aşağıda özetle sizlere aktardık. Bilgileri inceledikten sonra, kullanmak istediğiniz tüm araçlarımızdan faydalanabilirsiniz.

  1. Instagram Fotoğraf İndirme Aracı: Bildiğiniz üzere Instagram uygulamasında, diğer kullanıcıların paylaştığı fotoğrafları cihazımıza kaydedemiyoruz. Bu işlemi gerçekleştirmek için bazı kullanıcılar, ekran fotoğrafı almayı tercih ediyor ancak ekran fotoğrafı aldığınızda bu görüntünün çözünürlüğü ciddi anlamda düşüyor ve görselde bozulmalar medyana geliyor. Fotoğrafı orijinal hali ve boyutlarıyla cihazınıza kaydetmeniz için sizlere, Instagram fotoğraf indirme aracı hizmeti sağladık. Üstelik sınırsız kullanım imkanıyla!
  2. Instagram Video İndirme Aracı: Yine sınırsız olarak kullanabileceğiniz faydalı bir araç ve Instagram uygulamasında sağlanmayan bir özellik! Instagram’da karşılaştığınız ve hoşunuza giden videoları, çözünürlüklerini düşürmeden, programsız bir şekilde sitemiz üzerinden indirebilirsiniz.
  3. Instagram Story İndirme Aracı: Instagram’da story atma ve yayından kalkma süresi bildiğiniz üzere 24 saattir. Bir kullanıcının Instagram hikayeler paylaşımını, öne çıkan hikayeler dahi olsa, çözünürlüğü düşmeden indirmek istiyorsanız, acele edin, görüntü Instagram tarafından kaldırılmadan aracımızı ziyaret edin ve tek tıkla indirin.
  4. Instagram Profil Fotoğrafı Büyütme: Instagram’da hesabı gizli olan ve profil fotoğrafı net görünmeyen kişileri incelemek için tasarlanmış mükemmel bir araç. Bu araç sayesinde DM üzerinden mesaj gönderen ve kim olduğu belli olmayan kişilerin profil fotoğraflarını da inceleyebilirsiniz.
  5. Instagram Takipçi Analizi: Instagram’da çok fazla takipçiye sahipsiniz ve takipçi profillerini merak mı ediyorsunuz. Bu araç ile tüm analizleri raporlayabilirsiniz.
  6. Instagram ID Bulma: Bu araç ile kolayca Instagram’da bir kullanıcıya ait bilgilere erişebilecek ve stalk yapabileceksiniz.

Bedava Instagram Araçları

Talepleriniz doğrultusunda sizlere sağladığımız ücretsiz araçlarımız, sınırsız ve güvenilir kullanım ile birçok kişinin kalbini kazanmayı başarmıştır. Siz de Instagram uygulaması üzerinden gerçekleştiremediğiniz işlemleri sitemiz üzerinden kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Üstelik hiçbir eklenti ve programa ihtiyaç duymadan. Hizmetlerimizden memnun kaldıysanız, en uygun fiyatlar ile sosyal medya satış işlemleri gerçekleştirdiğimiz sayfalarımızı da inceleyebilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular
Ürün ve araçlarımız hakkında aklınıza takılan sorularınıza hemen cevap bulun. Eğer sorunuzun cevabını 'Sıkça Sorulan Sorular' kısmında bulamazsınız, bize ücretsiz bir şekilde canlı destek sistemimiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Özel olarak kodladığımız ve sorunsuz çalışmakta olan Instagram araçlarını instatakipci.com sitemizden ücretsiz ve şifresiz olarak kullanabilirsiniz.

Sunmuş olduğumuz Instagram araçları ile sosyal medya hesabınız ile ilgili bir çok işlemi ücretsiz yapabilirsiniz. Şifresiz olarak kullanıma açılan araçlarımız ile video, fotoğraf ve story indirme işlemi yapabilirsiniz. Aynı zamanda takip etmeyenleri tespit edebilir, profil fotoğrafı büyütebilir ve takipçi analinizi görebilirsiniz.

instatakipci.com olarak sunmuş olduğumuz araçları apk veya exe dosyası indirmeden sitemiz üzerinden kullanabilirsiniz. Kullanıcı adı veya gönderi bağlantısı (link) ile araçlarımızı ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

Sitemizde sunmuş olduğumuz Instagram araçlarını kullanmak için hesabınıza giriş yapmanıza veya şifre paylaşmanıza gerek yoktur.

En Çok Satan Ürünler

Youtube İzlenme (Türk Gerçek)
100 Adet

Instagram Reels Beğeni (Türk Gerçek)
100 Adet

Instagram Reels Video Görüntüleme
1.000 Adet

Instagram Takipçi (Türk Bot)
100 Adet

Instagram Video Görüntüleme
1.000 Adet

Instagram Takipçi (Türk Gerçek)
100 Adet

Instagram Beğeni (Türk Gerçek)
100 Adet

Instagram Takipçi (Yabancı Bot)
500 Adet

Instagram Takipçi (Yabancı Gerçek)
100 Adet

Deneyiminiz hakkında yorum yapın
Görüş ve önerilerinizi önemsiyoruz. Sizlere sitemiz tarafından sunduğumuz hizmet ve araçlarımızı aşağıda yer alan 'Deneyiminiz hakkında yorum yapın' kısmından değerlendirerek, bizlerin gelişimine destek olabilirsiniz.
Yorum Yap
5 / 5
Toplam:254 Değerlendirme
Evren Özçelik
Evren Özçelik

Söylenecek söz bırakmamışsınız, tek kelime ile süper.

Evren Özçelik
Ulvi Günay
Ulvi Günay

Ellerinize sağlık teşekkürler. Faydasını görmek hem de bedavaya görmek çok iyi

Ulvi Günay
Tufan Aytop
Tufan Aytop

Zaten bu siteden daha önceleri de çok kez alışveriş yapmıştım. Bu nedenle şaşırtıcı olmadı benim için. Eğer daha önce hiç buradan hizmet almamış birisi bu bedava servisleri denerse eminim ki çok şaşıracaktır

Tufan Aytop
Kamber Örnek
Kamber Örnek

Bedava hem de oldukça kaliteli. Gerçekten inanılmazsınızz sosyal medya kahramanısınız benim için

Kamber Örnek
Rahman Kunt
Rahman Kunt

Instagram için verdiğiniz hizmetlerin kalitesini burada ki ücretsiz servislerinizden anlayabiliyorum. Gerçekten çok başarılısınız

Canlı Destek
Canlı Destek
Sohbeti başlatmak için tıklayın
Çevrimiçi
Canlı Destek