İsmimizi fenomist.com olarak değiştiriyoruz. 10 yıllık marka adımız instatakipci.com'un yerini yakın bir tarihte fenomist.com alacaktır.
Daha Fazla
50
Beğeni
133,50 ₺
100
Beğeni
%7 İNDİRİMLİ
267,00 ₺
247,50 ₺
250
Beğeni
%30 İNDİRİMLİ
667,50 ₺
466,50 ₺
500
Beğeni
%14 İNDİRİMLİ
1.335,00 ₺
1.140,00 ₺
1000
Beğeni
%37 İNDİRİMLİ
2.670,00 ₺
1.680,00 ₺
2500
Beğeni
%47 İNDİRİMLİ
6.675,00 ₺
3.517,00 ₺
5000
Beğeni
%27 İNDİRİMLİ
13.350,00 ₺
9.720,00 ₺
10000
Beğeni
%30 İNDİRİMLİ
26.700,00 ₺
18.600,00 ₺
Fiyat: 0,00 0,00
Fiyat: 0,00 0,00
adet /
% Ucuz
Instagram Aylık Beğeni Satın Al
5 / 5
5 1 Toplam: 69 Değerlendirme
Yorum Yap

Instagram Aylık Beğeni Satın Al Özellikleri

Instagram Aylık Beğeni Satın Al Hizmeti

Instagram ilk zamanlar daha çok kişisel amaçlı açılsa da günümüzde birçok amaca hizmet etmektedir. Yeteneklerini geniş kitlelere duyurmak isteyen insanlar, ticari amaçlı satış yapmak isteyenler, tanınmış kişiler vs. Durum böyle olunca hesapların profesyonel bir görüntüye sahip olması şart oldu. Profesyonel görünmenin temel şartlarından bir tanesi yaptığınız paylaşımların beğeni sayısı. Beğeni sayısı az olan paylaşımlar, insanlar tarafından profesyonel olarak algılanmaz. Ve popülariteniz azalır. Ancak beğeni sayısı fazla olan bir hesap, hiç bilinmese bile insanlarda iyi olduğu algısı oluşturur.

Doğal yollardan, paylaşım beğeni sayısını arttırmak oldukça zordur. Uzun zaman gerekir ve bu süreçte insanların gerçekten sizi sevmesi önemlidir. Oldukça zor bir süreçtir. Buna rağmen tanınmışlığınızı arttırmak, beğeni sayınızın artmasını istiyorsanız destek almanız gerekmektedir. Biz bu noktada gerekli olan desteği sağlıyoruz. Instagram aylık beğeni satın al hizmeti ile istediğiniz beğeni sayısına hiç çaba harcamadan, kolay bir şekilde ulaşabileceksiniz.

Instagram aylık beğeni satın al hizmeti nedir?

Instagram aylık beğeni satın alma hizmeti, sizin işlerinizi kolaylaştırmak adına düşünüldü. Her paylaşım için ayrı ayrı beğeni paketi almak yerine, bu paketten faydalanmanız sizin adınıza işlevsel olacaktır. Bir ay boyunca yapacağınız tüm paylaşımlar otomatik olarak beğenilecektir. Ne kadar beğeni satın aldıysanız, ona göre yeterli olan beğeniler gönderilecektir. Gördüğünüz gibi hem oldukça işlevsel hem de her paylaşım için uğraşmayıp zaman tasarrufuna yardımcı oluyor. İsterseniz her paylaşım için ayrı ayrı, isterseniz de aylık beğeni paketinden faydalanmanız mümkün.

Instagram aylık beğeni satın al hizmeti ne işe yarar?

Tanınmak isteyen kişilerin en önemli amacı, Instagram hesabına bakıldığında profesyonel bir görüntü ortaya çıkmasıdır. Bunun için profil resmi, kaliteli paylaşımlar ve buna benzer birçok incelik gerekli. Ve oldukça uzun bir zaman… Benim bu kadar zamanım yok diyorsanız, beğeni paketlerimiz sayesinde size vaat edilen sürede beğenilerinize kavuşursunuz. Oldukça kısa bir zamanda! Ve bunun için hiçbir çaba harcamanıza gerek yok. Gerekli tüm işlemleri biz yapıyoruz. Bu işlem sonrasında, hesabınıza gelen insanlar beğeni sayınızı gördükten sonra, sizin bu alanda oldukça iyi olduğunuzu düşünerek takip etmek isteyecektir.

Instagram Aylık Beğeni Satın Al

Beğeni satın almanın diğer bir avantajı ise keşfet bölümünde kolay bir şekilde çıkmanız. Artan beğeniler doğal olduğu için Instagram tarafından herhangi bir şüphe uyandırmaz. Ve doğal olduğu düşünülür. Beğeni sayısının fazla olması uygulamanın gözünden kaçmaz. Ve sizin paylaşımlarınızın değerli olduğuna karar vererek keşfet bölümünde çıkmanıza yardımcı olur. Böylece daha fazla insan sizin paylaşımlarınızdan haberdar olur. Bu da daha çok beğeni ve en önemlisi daha çok takipçi anlamına geliyor! Gördüğünüz gibi beğenilerin ne kadar önemli olduğu gözler önüne seriliyor.

Nasıl aylık beğeni satın alabilirim?

Bunun için Instatakipci ekibi olarak hizmetleri belli kategorilere ayırdık. Bu kapsamda ilk olarak Instagram aylık beğeni satın al bölümüne gelin. Bu alanda 4 kategori yer alıyor. Türk gerçek, Türk bot, yabancı gerçek ve yabancı bot alanlarında hizmet vermekteyiz. Hangisinden beğeni almak istiyorsanız onu seçin. Sizden çok fazla bilgi istenmeyecek. Sadece kullanıcı adınızı bilmemiz yeterli. Kullanıcı adı bölümüne Instagram kullanıcı adınızı yazın. Beğeni sayısı alanına toplam kaç beğeni istiyorsanız onu belirtin. (Bu kısımda belirtmiş olduğunuz sayı, her paylaşımınıza beğeni olarak eklenecek.) Bu adımları uyguladıktan sonra sıra geldi hızlı mı yoksa doğal olarak mı istediğinize. Size bu konuda seçme özgürlüğü tanıyoruz.

Hızlı bir şekilde beğeni satın almak istiyorsanız, hemen altta yer alan hızlı gönderim kısmıyla işleme devam edin. Ben doğal bir görünüm istiyorum, hızlı olmasın diyorsanız da yavaş gönderim (doğal artış) diyerek işleme devam edebilirsiniz. Bunu yaptıktan sonra, bu hizmet karşılığında ne kadar ödeme yapacağınız belirecek. Bu ücreti gördükten sonra kabul ediyorsanız, satın alma işlemini tamamlayarak hizmetten faydalanmaya başlayabilirsiniz. Gördüğünüz gibi tüm ücret ortada! Sonradan ortaya çıkan ek ücretlerle karşılaşma gibi bir durumunuz olmamaktadır.

Satın alacağım beğeniler kaliteli mi?

Hizmetlerimizin tamamı, üst düzey hassasiyet gösterilerek düzenlenmektedir. Bu kapsamda hem bot hem de gerçek kişilerden oluşan beğeniler bulunmaktadır. Her ikisi de kendi içerisinde üst düzey kalitelidir. Bot hizmetleri, tamamen gerçek görünüme sahip sanal hesaplardan oluşmaktadır. Görüntü gerçek olduğu için herhangi bir sorun ortaya çıkmamaktadır. Instagram tarafından sorun teşkil etmemektedir. Gerçek hesaplar, etkileşime açık gerçek kişiler tarafından oluşmaktadır. Bunlar arasında kıyaslama yaparak, kendinize en uygun hizmetten faydalanabilirsiniz.

Instagram Aylık Beğeni Al

Bu hizmet için neden biz?

Güvenilirlik

Bulunduğumuz her yerde, üstün kaliteyi vaat ediyoruz. Tüm vaatlerimizi gerçekleştireceğimiz noktasında garanti veriyoruz. Yapılan alışverişlerde içinizin rahat etmesi için, güvenilir olması oldukça önemlidir. Bu kapsam da üst düzey güvenlik önlemleri aldık. Sitemizde yer alan SSL alt yapısı sayesinde, yapacağınız alışverişlerde özel bilgilerinizi göremeyiz. Size ait hiçbir bilgi tarafımızdan görüntülenmez. Bu güvenlik alt yapısı sayesinde, gönül rahatlığı ile alışveriş yapabilirsiniz. Kredi kartı, banka kartı ya da EFT seçenekleri ile ödeme yaparak hizmetten faydalanabilirsiniz.

Güvenilirliğimizin diğer bir simgesi gizlilik esası. Yapılan alışverişler tamamen iki taraf arasında kalmaktadır. Hiçbir şekilde üçüncü tarafların bu alışverişten ya da size ait özel bilgilerden haberdar olmayacaktır. Bu konuda daha çok hassasiyet gösterdiğimizi bilmeniz gerekiyor. Gizlilik ve güvenlik önlemleri sayesinde sorun yaşamadan alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

Müşteri memnuniyeti sınırsız destek

Sanal ortamda maalesef ki sorunlar ortaya çıkabilmektedir. Bunların belki de en başında gelen, karşıda muhatap bulamamanız. Ya da yeterince ilgilenilmemesi sonucu daha da büyüyen sorunlar. Bu gibi durumlardan kaynaklı olarak birçok insan internet alışverişlerinden uzak durmaktadır. Biz size sınırsız 7/24 destek verebileceğimizi garanti veriyoruz. Herhangi bir soruda ya da bir sorunla karşılaşmanız durumunda bizimle irtibata geçmeniz yeterli. Tüm sorularınıza cevap bulup, sorunların çözümü konusunda sizlere yardımcı oluyoruz. Ve desteğimiz sadece hizmet sırasında değil. Hizmeti almadan önce ya da hizmeti aldıktan sonra da her an sizlere yardımcı olmaya çalışmaktayız, desteklerimiz devam etmektedir. İşin kısası bizden hizmet aldığınızda, her şeyi bize bırakabilirsiniz. Çözüm üretmek için buradayız.

Uygun fiyat seçeneği

Piyasada aynı hizmet oldukça farklı fiyatlara verilebilmektedir. Bazıları ise oldukça ucuz fiyata hizmet verdiğini vaat edebilmektedir. Hizmet satın alırken yapmanız gereken sadece fiyat karşılaştırması yapmak değildir. Hizmetin kalitesine göre olabilecek en uygun fiyat bulunmalıdır. Olması gerekenden daha da ucuz olan hizmetin kalitesi konusunda bazı şüpheler ortaya çıkabilir. Biz en kaliteli hizmeti, uygun fiyatlara vereceğimizi belirtiyoruz.

İade garantisi

Hizmeti satın aldığınızda herhangi bir nedenden ötürü memnun kalmayabilirsiniz. Gönderilen sayı, satın alınan sayı ile uyuşmayabilir. Bu gibi durumlarda size aynı hizmeti tekrardan vererek, satın alınan sayıya ulaşmanızı amaçlıyoruz. Ya da ödediğiniz ücreti aynı şekilde size iade ediyoruz. Gördüğünüz gibi bu hizmetten faydalanırken hiçbir riskiniz yok. Başınız ağrımadan rahatça hizmetin keyfine varabilirsiniz.

Instagram üzerinde adınızı duyurmak için beğeniler oldukça önemlidir. Tanınma yolunda emin adımlarla ilerlemenize yardımcı olur. Yerinizi daha da sağlamlaştırmak için Instagram takipçi satın almak hizmetimize göz atabilirsiniz.

Instagram Aylık Beğeni Nasıl Satın Alınır

Instagram Aylık Beğeni Satın Al Hizmetinden Aylık Bazda Aldığımda Ne Olur?

Instagramda sürekli paylaşım yapıyorsanız gönderileriniz üzerindeki ilgiyi arttırmak için Instagram aylık beğeni satın al hizmetimizden faydalanmanız hesabınız için olumlu sonuçlara yol açacaktır. Bu da gönderilerinize olan ilgiyi arttırmakla kalmaz, hesabınızın etkileşimini de arttırır. Dolayısıyla aylık beğeni al hizmeti, sürekli gönderi paylaşan kişiler için, hesaplarına değer katan bir hizmettir.

Instagram aylık beğeni satın aldığınızda 1 ay boyunca paylaşacağınız her fotoğraf için belirttiğiniz sayıda beğeni hizmeti sağlanmasıdır. Gönderilerinize tanımlanan bu beğeniler, hesabınızı ve gönderilerinizi daha ilgi çekici hale getirecek ve diğer kullanıcıların ilgisini arttıracaktır. 1 ay boyunca ne paylaşırsanız paylaşın istediğiniz sayıyı anında yakalayacaksınız böylece popülerliğiniz ve sayfanızın kalitesi her zaman üst seviyede olacaktır. 

Nedeni ise şöyle açıklanabilir: Yapılan araştırmalara göre Instagram kullanıcılarının bir hesapta, bu kişisel amaçla açılmış bir hesap veya ticari amaçlı açılmış bir hesap olabilir, dikkat ettiği ve ilgisini çeken belli noktalar vardır. Bu noktaların başında takipçi, yorum, beğeni ve görüntülenme sayıları yer almaktadır. Bu sayılar kullanıcının bir hesabı takip edip etmeyeceğini, gönderisini beğenip beğenmeyeceğini veya yorum yapıp yapmayacağını etkileyen bir unsur haline gelmiştir. Bu nedenledir ki beğeni sayılarınız diğer Instagram kullanıcılarını da etkileyerek gönderiniz üzerinde ilgi oluşturacaktır. Bu da hesabınızı öne çıkaran bir uygulama olacaktır.  

Instagram Aylık Beğeni Nasıl Alınır?

Instagram aylık beğeni hizmetini Instatakipci.com üzerinden almak için aşağıdaki adımları izlemeniz gerekmektedir. Bu adımların sonucunda hesabınızda paylaşacağınız gönderileriniz üzerindeki ilginin hızla artmasını seyredebilirsiniz. Instagram aylık beğeni hizmetini nasıl alacağınızı inceleyelim:

  • İlk olarak yapmanız gereken, Türk gerçek, Türk bot, yabancı gerçek ve yabancı bot opsiyonlarından birini tercih etmek,
  • İster bot ister gerçek takipçi tercih edin, hesabınızda ve gönderilerinizdeki organik görüntü değişmeyecektir. Yani hesabınız doğal görünecektir, beğeni hizmetinden faydalandığınız anlaşılmayacaktır.
  • Seçiminizi yaptıktan sonra aşağıda açılan kullanıcı adı kısmına Instagram kullanıcı adınızı yazarak, yandaki kutucuğa da paylaşacağınız her fotoğrafa tanımlanmasını istediğiniz beğeni sayısını yazmaktır. Hesabınıza tanımlanan bu beğeniler aktif olarak 1 ay boyunca paylaşacağınız tüm gönderilerinize tanımlanacaktır.
  • Burada dikkat edeceğiniz nokta hesabınızın 1 ay boyunca herkese açık durumda olmasıdır. Aksi takdirde beğeniler gönderilerinize tanımlanamaz.
  • Kullanıcı adı ve beğeni sayısını belirledikten sonra işleme devam edebilirsiniz,
  • Ödeme esnasında vermiş olduğunuz kart bilgileriniz üçüncü kişilerle asla paylaşılmaz. Güvenle işleminizi tamamlayabilirsiniz.

Hizmetimizle ilgili bir sorun yaşadığınızı düşünüyorsanız veya sitemizde cevabını bulamadığınız bir sorunuz varsa müşteri hizmetlerimizle anında iletişime geçerek sorunlarınızın çözümünü talep edebilir veya sorularınızı yanıtlarına kavuşturabilirsiniz. Sizler için hem ucuz hem kaliteli hem de güvenilir hizmetler sağlamaya devam ediyoruz, umarız hizmetimizden memnun kalmışsınızdır.

Video Thumbnail

Sıkça Sorulan Sorular

Ürün ve araçlarımız hakkında aklınıza takılan sorularınıza hemen cevap bulun. Eğer sorunuzun cevabını 'Sıkça Sorulan Sorular' kısmında bulamazsınız, bize ücretsiz bir şekilde canlı destek sistemimiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Instagram Aylık Beğeni; her paylaşım için ayrı ayrı beğeni paketi almak yerine, bu paketten faydalanmanız sizin adınıza işlevsel olacaktır. Bir ay boyunca yapacağınız tüm paylaşımlarınıza otomatik olarak beğeni gelecektir. 

Instatakipci.com sitesinden satın aldığınız tüm ürün ve hizmetler güvenilirdir. Satın aldığınız aylık beğeniler hesabınıza ya da sayfanıza asla zarar vermemektedir. Instagram beğeni satışı Instagram kurallarına aykırı bir durum değildir.

Instagram Aylık Beğeni hizmetini satın alarak beğenileri tek tek alma işleminden kurtulmuş ve toplu satın alım yaptığınızdan ötürü indirimli olarak almış bulunursunuz.

Instagram aylık beğeni hizmetimizi kullanarak, paylaşımlarınızın popülerliğini arttırabilir ve etkileşiminizi hızla yükseltebilirsiniz.

Instagram aylık beğeni satın almak hesabınızın etkileşimlerinin artmasına direkt olarak katkı sağlar. Hesabınızı hızla büyütmek ve geliştirmek için ilk adresiniz Instatakipci.com!

Instagram aylık beğeni hizmeti için sizden kesinlikle şifre talep edilmemektedir. Sitemizde bulunan hiçbir ürün ve hizmet için sizden şifre talep edilmemektedir.

Deneyiminiz hakkında yorum yapın

Görüş ve önerilerinizi önemsiyoruz. Sizlere sitemiz tarafından sunduğumuz hizmet ve araçlarımızı aşağıda yer alan 'Deneyiminiz hakkında yorum yapın' kısmından değerlendirerek, bizlerin gelişimine destek olabilirsiniz.
Yorum Yap
Instagram Aylık Beğeni
Instatakipci
Instagram aylık beğeni satın alarak bir ay boyunca sınırsız sayıda fotoğrafınızı popüler yapın. Her paylaşımınız oto beğeniyle keşfete düşsün.
19
19
Instagram Aylık Beğeni Satın Al
45.00 2024-12-30 Stokta Var https://www.instatakipci.com/instagram-aylik-begeni
5 / 5
5 1 Toplam: 69 Değerlendirme
Aylık beğeni hizmetini

Aylık beğeni hizmetini hiç kullanmadım ama okduğum kadarıyla tek tek beğeni almaktan daha mantıklı.

5 5 1 2019-09-09 Zehra Candar
Zehra Candar
Çok kullandığım bir

Çok kullandığım bir ürün herkese tavsiye ederim, fotoğrafı beğenen hesaplar çok kaliteli.

5 5 1 2019-09-09 Cenk Taka
Cenk Taka
Instagram beğenileri çok

Instagram beğenileri çok önemli içeriklerin daha çok ilgi çekmesi açısından düzenli olarak kullanıyoruz.

5 5 1 2019-09-09 Batu
Batu
aylık beğeni tek

aylık beğeni tek tek beğeni almak yerine çok ideal bir paket her ay alıyorum çokta başarılı bir ürün.

5 5 1 2019-09-09 Emre Gürpınar
Emre Gürpınar
Aylık beğeni çok

Aylık beğeni çok avantajlı tavsiye ederim.

5 5 1 2019-06-15 Melda Hür
Melda Hür
Aylık beğeni hizmeti

Aylık beğeni hizmeti çok iyi.

4 5 1 2019-04-29 Nesibe Kantarcı
Nesibe Kantarcı
satın aldığım ürünler

satın aldığım ürünler ile ilgili hiçbir sıkıntı yaşamadığım nadir sitelerden...

5 5 1 2019-04-09 emre yavuz
emre yavuz
Canlı Destek
Canlı Destek
Çevrimiçi
Canlı Destek