1000
Takipçi
%71 İNDİRİMLİ
280,00 ₺
80,00 ₺
2500
Takipçi
%73 İNDİRİMLİ
700,00 ₺
187,50 ₺
5000
Takipçi
%75 İNDİRİMLİ
1.400,00 ₺
350,00 ₺
10
Takipçi
2,80 ₺
25
Takipçi
%17 İNDİRİMLİ
7,00 ₺
5,75 ₺
50
Takipçi
%35 İNDİRİMLİ
14,00 ₺
9,00 ₺
100
Takipçi
%53 İNDİRİMLİ
28,00 ₺
13,00 ₺
250
Takipçi
%62 İNDİRİMLİ
70,00 ₺
26,25 ₺
500
Takipçi
%67 İNDİRİMLİ
140,00 ₺
45,00 ₺
Fiyat: 0,00 0,00
Fiyat: 0,00 0,00
adet /
% Ucuz
Instagram Türk Bot Takipçi Satın Al
5 / 5
5 1 Toplam: 131 Değerlendirme
Yorum Yap
Instagram Türk Bot Takipçi Satın Al

Düşmeyen Türk Takipçi Hizmeti Nedir?

Sosyal medya fenomenlerinin de bu takipçi sayısına ilk başta sıfırdan başladığını hepimiz biliriz. Sıfırdan çekilen bir takipçi ile bu kadar çok rakama ulaşmanın nasıl mümkün olduğunu siz de merak ediyorsanız sitemiz tam da size iyi gelecek bir kaynaktır. Takipçilerinizi günden güne arttırarak daha başarılı bir isim olmaya yaklaşabilirsiniz.

Takipçi bulmak çok da kolay bir işlem değildir. Kullanıcıların beğeni ile takip ettiği hesapların paylaşımları sürekli olarak güncel tutulmalı ve milletin beğenisine sunulmalıdır. Bu da her zaman mümkün olmadığı için devamlı olarak takipçi kaybetmek söz konusu olabilmektedir.

Siz de Instagram Türk bot takipçi satın alma işleminden yararlanarak takipçi kaybetmeden fenomen olmanın kolaylığına erişmek istemez misiniz?

Türk Bot Takipçilerin Avantajları Nelerdir?

 1. Kısa yoldan ve hızlı bir şekilde Instagram fenomeni olmak için en azından ilk başlarda bot takipçi alabilir ve halk arasında işlevsel bir hesap olduğunuzu gösterebilirsiniz.
 2. Bu yöntem ile takipçi kaybetme ihtimaliniz de olmayacaktır.
 3. Bu şekilde rahatlıkla yeni takipçilerinizi beklemeniz mümkün olacaktır.
 4. Gerçek kullanıcılar olmasa da görünüşte sahici hesaplar gibi algılanan bu sanal hesaplar instagram Türk gerçek takipçi satın alma paketleri ile size sunulmaktadır.
 5. İstediğiniz rakamda takipçi alabileceksiniz.
 6. Bot takipçi oldukları için takibi bırakma gibi ihtimalleri de yoktur. 
 7. Kısa bir zamanda binlerce takipçiye kavuşabilirsiniz. Bot takipçi bile olsalar sizi keşfet sayfasına düşürecek olan ilk madde takipçi sayınızın fazla olmasıdır.

Instagram Türk Bot Takipçi Satın Al Hizmeti

Instagram kullanıcı sayısını arttıran uygulamalar arasında yer almaktadır. Bu durum hesaplar arası rekabeti de beraberinde getirmektedir. Bu rekabet sonucu, her kullanıcı bir diğerinden iyi olmayı amaçlıyor. İyi olduğunu kanıtlayan kriter ise sayılar! Daha çok takipçi, daha çok etkileşim… Takipçi sayısını arttırmak ise öyle kolay değil. Çok uzun zaman sonra, yeterli kaliteyi yakaladığınızda belli bir seviyeye gelebilirsiniz. Bu sonucun garantisi verilmediği için, hiç yükselmeden yok olma durumuyla da karşı karşıya kalırsınız. Bunun için destek almak, akıllıca bir çözüm olacaktır. Instagram Türk bot takipçi satın al hizmetimiz, yardımınıza koşarak size kısa yoldan hedefe ulaşma imkânı tanıyor.

Instagram Türk bot takipçi satın almak hesabıma fayda sağlar mı?

Takipçi sayınızı arttırma amacınız varsa belli bir hedefe odaklandınız demektir. Bu hedef, kitleler tarafından tanınan biri haline gelmek olabilir. Bu durumda takipçi sayınızı arttırmak için bazı kriterleri doğru uygulamanız gerekir. Düzenli paylaşım, kaliteli içerik, dikkat çekici bir görüntü gibi. Siz bu yönlerinizi geliştirirken, böyle durumlarda hizmetlerimizle sizlere destek sağlıyoruz. 

Türk takipçi satın alarak, hiç çaba harcamadan istediğiniz sonuca ulaşabilirsiniz. Böylece insanların gözünde, bu alanda iyi olduğunuza dair bir izlenim oluşturursunuz. Instagram takipçi satın al işlemi işte bu kadar basit.

 • İnsanların gözünde iyi bir konuma geldiğiniz gibi aynı durum Instagram içinde geçerlidir. Hesabınıza değer vermesi için, ne kadar çok takipçinizin olduğuna bakmaktadır. Takipçi sayısı ne kadar çoksa, bu hesabın o kadar kaliteli olduğuna karar verir.

Takipçi satın almanın faydaları sadece bu kadarla sınırlı değildir. Hiç takipçisi olmayan ya da yükselmeye başlayan hesapların takipçi alması gerektiği düşünülür. Böylece istediği konuma gelecektir. Bu düşünce doğru değildir. Yükselme aşamasında olan hesapların aksine, popüler hesaplar daha çok göz önünde bulunur. Bu da en ufak dalgalanmanın prestij açısından olumsuz sonuç doğurabileceğini gösterir. Bu tür sonuçlara sebep olmamak ve kaybedilen takipçilerin olumsuz izlenim bırakmaması için, yüksek takipçiye sahip hesaplarında bu hizmetten faydalanması önerilir.

 • Önceki zamanlarda daha çok yabancı kaynaklı takipçi aldınız diyelim. Ya da takipçi yoğunluğunuz yabancı kişilerden oluşuyor. Bu görüntünün yapaylığını yok etmek adına, Türk takipçiler işe yarayacaktır. Hem Türk hem de yabancı takipçilerin olduğu bir hesap, hiçbir açıdan şüphe uyandırmaz.
 • Takipçiler, Keşfet bölümünde çıkmanıza olanak tanır. Belli bir amaç uğruna çaba gösteren insanların en büyük isteği bu alanda çıkabilmektir. Paylaşımlarınızın bu alanda görünmesi, belki de milyonlarca kişinin sizden haberdar olması anlamına gelir. Böylece popüler dünyaya ilk adımınızı atmış olursunuz.
Instagram Türk Bot Takipçi Al

Takipçi satın almam durumunda hesabım zarar görür mü?

Sosyal medya platformu, güçlü rakiplerin olduğu zorlu bir alandır. Bu ortamda diğerlerinden sıyrılarak belli bir yere gelmek son derece zor. Aldığınız reklamlar, hesabınıza yaptığınız yatırımlar ya da geldiğiniz seviyenin zarar görmesi noktasında endişe duymanız doğal. Bu nedenle takipçi satın alma konusunda kararsızlık yaşıyor olabilirsiniz. Endişelenmeyin! Sizin üstün yararınızı gözeterek, gerekli çalışmaları yürütüyoruz.

Instagram güvenlik alt yapısını her geçen gün daha sağlam temellere dayandırıyor. Kullanıcıların memnun olması ve güvenliğini sağlamak adına yeni önlemler alıyor. Bu noktada bot adı altında kalitesiz yazılıma sahip takipçileri fark ediyor. Bu durum alacağınız hizmetin işlevinin yok olmasına neden olur. Bu tür sorunları yaşamayacağınıza garanti vererek, biz size kaliteyi vaat ediyoruz.

Göndereceğimiz hesaplar bot olmasına rağmen, tamamen gerçek görünümlüdür. Ne uygulamanın ne de diğer insanların, bu hesapların bot olduğunu anlamasına imkân yoktur. Böylece gerçek kullanıcı görüntüsü ortaya çıktığı için, hesabınıza zarar vermez aksine fayda sağlar. Instagram uygulamasının gözünde, önceki konumunuza göre çok daha iyi bir yere gelirsiniz.

Satın aldığım takipçiler takibi bırakır mı?

Türk bot takipçiler, gerçek kişiler değildir. Kaliteli yazılımların desteğiyle gerçek görünüm verilmiş, Türk kullanıcı hesaplardan oluşmaktadır. Gerçek hesap olmaması nedeniyle, gelen takipçiler her zaman kalacaktır. Takibi bırakma gibi bir durum ortaya çıkmaz. Bu açıdan bot hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Ancak her zaman bot takipçi satın almak yerine, ileriki süreçte gerçek takipçilerden de faydalanmak daha doğru olacaktır.

Nasıl Türk bot takipçi satın alırım?

 1. Türk bot takipçi satın almak oldukça kolay. Bunun için sitemizde bulunan Instagram takipçi satın al alanına gelmeniz gerekiyor. Burada takipçi satın alabileceğiniz farklı kitleler yer alıyor. (Türk gerçek, Türk bot, yabancı gerçek ya da yabancı bot olmak üzere)
 2. Bu kitlelerden istediğinizi seçme özgürlüğüne sahipsiniz. Biz Türk bot seçeneği ile işleme devam ediyoruz. Bu seçeneği işaretledikten sonra, takipçi gönderebilmek adına sizden belli başlı bilgiler istenecek.
 3. Kullanıcı adı bölümüne, Instagram hesabınızda belirttiğiniz kullanıcı adını yazın.
 4. Takipçi sayısı alanına, toplam kaç takipçi istiyorsanız gerekli sayıyı belirtiniz.
 5. Bu bilgileri girdikten sonra, bu hizmet karşılığında ne kadar ücret ödemeniz gerektiği belirtilecek.
 6. Bu ücreti uygun bulmanız durumunda, siparişi tamamlayarak takipçilerin gelmesini bekleyebilirsiniz.

Gördüğünüz gibi ödeme konusunda size yardımcı oluyoruz. Hizmet sonrasında ortaya çıkan ücretlerle boğuşmak durumunda kalmıyorsunuz. Öncesinde ne kadar ödemeniz gerektiği, analiz edilerek size belirtiliyor.

Not: Cinsiyet konusunda karma şeklinde seçim yapmanız durumunda, fiyat üzerinden indirim yapılmaktadır. Alışverişinizi yaparken bu noktayı göz önünde bulundurmanızı öneriyoruz.

Instagram Türk Bot Takipçi Nasıl Satın Alınır

İşletme Hesabınıza Türk Bot Takipçi Almak Neden Önemlidir?

İşletme hesabınıza Türk bot takipçi satın aldığınızda bunlar düşmeyen takipçiler olduğu için hesabınızda sürekli olarak kalacaklardır. Hesabınızda sürekli olarak duran bu takipçiler doğal görünümde olacaklardır ve hesabınız için iyi referans oluşturacaklardır. Türk Bot Takipçi satın alma konusunun önemli noktası ise, gerçek kullanıcıların hesabınıza olan güveni arttıracağından dolayı bu kullanıcıların hesabınıza ait güven analizi sonucunda, sizi takip etmelerine yol açacaktır. Böylece gerçek ve aktif takipçileriniz de artacak, takibi bırakma gibi durumlarında bot takipçileriniz her zaman hesabınızda durarak belli bir takipçi sayısının altına düşmenizi engelleyeceklerdir. Bu hesabınızın görünürlüğündeki kaliteyi ve güveni arttırma konusunda önem arz eden bir durumdur. 

Çünkü işletmenize ait bir Instagram hesabı açtıysanız ve burada hizmet veya ürünlerinizi tanıtıyorsanız, mutlaka belli bir sayının üzerinde takipçilerinizin olması gerekmektedir. Bu hesabınızı ziyaret eden kullanıcılar açısından referans niteliği taşıyan bir durumdur. Ayrıca kullanıcılar için güven oluşturma konusunda son derece önemlidir. 

İşletme Hesabıma Bot Takipçi Aldığımda Anlaşılır mı?

Hesabınıza satın aldığınız bu bot takipçilerin gerçek kullanıcılardan tek farkı hesapların bizim tarafımızdan oluşturulmasıdır. Ayrıca isimleri ve profilleri yönü ile de gayet doğal görünen yapıları sayesinde anlaşılması zor bir durum olacaktır. 

Instagram bot takipçi satın aldığınızda takipçileriniz hesabınıza en kısa süre içerisinde gelmeye başlayacaktır. Eksik tanımlanması veya tanımlanmaması gibi bir durum yaşanmaz ancak sorun yaşadığınızı düşündüğünüz durumlarda müşteri hizmetlerimize anında ulaşabilirsiniz. Bu konuda anında ulaşılabilir olmak ve sorunlarınıza anında yanıt vermek bizler için en önemli konular arasındadır. 

Neden Sizi Tercih Etmeliyim?

Instagram hesabınızın hak ettiği değeri görmesini istiyorsanız, bizi tercih etmenizi öneriyoruz. Üstün kalitemiz ve titizliğimizle her zaman memnuniyeti amaçladığımızı bilmenizi istiyoruz. Bu hizmette, bizi seçmeniz için bazı noktalardan bahsedeceğiz. Bu noktalar arasında kıyaslama yaparak karar verebilirsiniz. Hizmetlerimizden faydalanmanız için gerekli sebepler:

 • %100 güvenilir hizmet

Canlı olarak yapılan alışverişler de bile sorunlar ortaya çıkarken, internetten alışveriş yapmak mı? Bu size çok uzak bir fikir olarak gelebilir. Bunun nedeni ise güvenlik açıklarının oluşması, özel bilgilerinizin başka kişilerin eline geçmesi gibi örnekler. Tüm bu sorunlar, kaliteli bir hizmetten yoksun kalmanıza neden olabilir. Burada biz devreye giriyoruz ve güvenlik açığını önlemek amacıyla gerekli tüm önlemleri aldığımızı belirtiyoruz. Sitemizde SSL alt yapısı yer alıyor. Böylece alışveriş yapsanız bile, hiçbir özel bilgi sitemizde kaydedilmiyor. Ya da başka kişiler tarafından görüntülenemiyor. Alışveriş süreci tamamen otomatik olarak tamamlanıyor. Böylece oluşabilecek riskleri tamamen ortadan kaldırmış oluyorsunuz.

Keyifli bir şekilde alışveriş yapabilmeniz adına farklı ödeme seçenekleri sunuyoruz. EFT, Havale ya da Kredi kartı seçeneklerinden istediğinizi tercih ederek alışverişi tamamlayabilirsiniz.

 • Gizlilik

Rekabet düzeyinin üst noktada olduğu bu platformda, takipçi satın aldığınızın öğrenilmesi büyük sorunlara yol açabilir. Bu bilgilerin açığa çıkmasından korktuğunuz için hizmetlerden faydalanmak isteseniz bile tereddüt yaşayabilirsiniz. Bizden aldığınız hizmet ya da bizimle paylaştığınız özel bilgiler hiçbir şekilde başkalarının eline geçmeyecektir. Sadece taraflar arasında sınırlı kalacaktır. Bu konuda size gerekli garantiyi veriyoruz.

 • 7/24 sınırsız destek

Alışveriş esnasında karşıda herhangi bir muhatap bulamamak, sorunların ortaya çıkmasına hatta git gide büyümesine neden olur. Bunun sonucunda fayda sağlamayı beklerken, hesabınız zarara uğrayabilir. Siz de mağdur olursunuz. Böyle sonuçların ortaya çıkabileceğini göz önünde bulundurarak, destek konusunda hassas davranıyoruz. Uzman kadromuzla birlikte, destek vermek için her an yanınızdayız. 7/24, aklınıza takılan herhangi bir soru ya da sorunda bize ulaşmanız yeterli. En kısa sürede gerekli çalışmalar yapılacaktır. Böylece sorunlar büyümeden kökünden çözüm bulunmuş olur.

Desteğimizi almak için, takipçi satın almış olmanıza gerek yok. Satın alma öncesi, hizmet esnasında ya da sonrasında bile yanınızdayız. Her an bize danışma imkanına sahipsiniz.

 • Koşulsuz iade imkânı

Bot takipçi satın almanız durumunda, takipçiler hiçbir şekilde yok olmaz. Takipten çıkmaz. Ancak takipçi sayısında azalma yaşamanız durumunda, eksilen sayıyı geri iade ediyoruz. Böylece satın aldığınız oranı ilk gün olduğu gibi korumuş oluyorsunuz.

Instagram dünyasında popüler olmak istiyorsanız, takipçi satın almanın ne kadar önemli olduğunu anlamış olmalısınız. Ne kadar çok etkileşim olursa, insanların gözünde o kadar iyi bir yere sahip olursunuz. Bulunduğunuz bu noktayı daha da sağlamlaştırmak istiyorsanız, Instagram Türk Beğeni Satın Al hizmetimize de göz atmanız faydalı olacaktır.

İşletme Hesabıma Bot Satın Aldığımda Hesabımda Engel Durumu Oluşur mu?

İşletme hesabınıza Türk Bot Takipçi satın aldığınızda, bu sayıyı istediğiniz gibi belirleyebilirsiniz, hesabınızda engel durumu oluşmaz. Yani takipçi, yorum ve beğeni engelleri ile karşılaşmazsınız. Ayrıca işlemleriniz sırasında Instagram adresinize giriş yapmanızı istemediğimizden dolayı, sitemiz üzerinden gerçekleştireceğiniz tüm işlemlerinizi şifresiz olarak gerçekleştirebilir ve güvenle alışverişlerinizi tamamlayabilirsiniz. Bu konuda birçok site sizden şifrenizi istemektedir, bu gibi hesabınızın şifresini isteyen sitelere güvenerek, bu siteler üzerinden işlem yapmamanızı tavsiye ederiz. Sonucunda hesabınız engel durumu ile ve güvenlik sorunları ile karşılaşabilir. Biz instatakipci.com olarak güvenliğiniz açısından sorun yaratabilecek tüm uygulamalardan kaçınmakla birlikte güvenliğinizi önemsediğimizi belirtmek isteriz.

Kısacası satın aldığınız bot takipçilerin sayısı ne kadar olursa olsun hesabınız yapacağınız hiçbir işlemde engellenmez ve güvenlik problemi oluşmaz. Buna dayanarak tüm işlemlerinizi güvenle yürütebilir, hesabınızın yükselmesini keyifle izleyebilirsiniz.

Türk Bot Takipçi Hizmeti ile Takipçi Kasma

Türk bot takipçi ile hesabınıza takipçi kasma işlemi gerçekleştirdiğinizde bu son derece güvenilir ve doğal görünen bir uygulama olacaktır. Dilediğiniz sayı seçenekleri ile takipçi satın alabilir, hesabınızın kalitesini ve güvenilirliğini böylece arttırabilirsiniz. Sitemiz üzerinden takipçi arttırma nasıl yapılır konusunda yukarıdaki başlıklar üzerinden bilgi edinebilirsiniz.

Takipçi kasma ile ilgili bedava sitelere üye olduğunuzda, bu siteler güvenlik problemlerine neden olmakla kalmıyor aynı zamanda hesabınızda birçok engel durumu ile karşılaşmanıza da neden oluyor. Ayrıca bu siteler üzerinden, hesabınıza takipçi indir desteği sağladığınızda, hesabınız da otomatik olarak farklı kullanıcıları takip etmeye başlayacaktır, bu durumda takipçi sayınız arttıkça birçok kişiyi de takip etme durumunuz olacaktır. Otomatik olarak takip ettiğiniz kişiler sürekli artacak ve silme işlemi yapmanız da zorlaşacaktır. Bu nedenle bedava takipçi kasma sitelerine itibar göstermemenizi öneririz. Sitemiz güvenilmez satış sayfalarının aksine hilesiz olarak işlemlerinizi gerçekleştirebileceğiniz, güvenle bot takipçi satın aldığınızda bu sorunlardan hiçbirini yaşamayacağınız ve daha güvenilir bir görünümle sadece takipçileriniz arttıran bir sitedir.

Satın Alma Adımları

satın almak için kullanıcı adınızı girin

türk bot sayısını giriniz

hizli bir şekilde almak adına hemen al butonunu tıklayınız

sepet ve ödeme yapınız

ödemeyi tamamlayınız ve bitti

Sıkça Sorulan Sorular

Ürün ve araçlarımız hakkında aklınıza takılan sorularınıza hemen cevap bulun. Eğer sorunuzun cevabını 'Sıkça Sorulan Sorular' kısmında bulamazsınız, bize ücretsiz bir şekilde canlı destek sistemimiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Instagram üzerinde daha popüler bir hesap olmak için belirli kriterler vardır. Takipçi sayısı bu kriterlerin başında gelmektedir, instagram da popüler bir hesap olmak için takipçi sayınızın yüksek olması gerekir. Yüksek takipçili bir hesap olmak size popülerlik ve ekonomik kazanç olarak dönebilir.

Instatakipci.com sitesi üzerinden satın aldığınız bot takipçiler aktif olmayan hesaplardır, bu nedenle satın aldığınız takipçiler de azalma ya da eksilme durumu yaşanmamaktadır. Bot hesaplarımız kaliteli yazılım desteği ile gerçek görünümü kazandırılmıştır.

Instatakipci.com üzerinden satın aldığınız tüm ürün ve hizmetler garantilidir. Takipçi satın almak instagram kurallarına aykırı değildir ve hesabınıza hiçbir zarar vermemektedir.

Instagram bot takipçi, güvenilir yazılımlar tarafından oluşturulan Instagram hesabıdır. Bot takipçiler aktif değildirler.

Instatakipci.com üzerinden satın alacağınız takipçi miktarını girdikten sonra takipçilerin yükleneceği tahmini süre sizlere belirtilmektedir.

Instagram Türk Bot takipçiler aktif kullanıcılar değildir. Bu nedenle beğeni, yorum ve etkileşim yaratma ihtimali yoktur.

Deneyiminiz hakkında yorum yapın

Görüş ve önerilerinizi önemsiyoruz. Sizlere sitemiz tarafından sunduğumuz hizmet ve araçlarımızı aşağıda yer alan 'Deneyiminiz hakkında yorum yapın' kısmından değerlendirerek, bizlerin gelişimine destek olabilirsiniz.
Yorum Yap
Instagram Türk Bot Takipçi Satın Al
Instatakipci
Instagram türk bot takipçi satın alma işleminizi bu sayfa üzerinden sorunsuz bir şekilde gerçekleştirerek hesabınızın aktifliğini arttırabilirsiniz.
54
54
Instagram Türk Bot Takipçi Satın Al
2.80 2023-12-30 Stokta Var https://www.instatakipci.com/instagram-bot-takipci
5 / 5
5 1 Toplam: 131 Değerlendirme
Reyhan

Türk Bot takipçileri satın aldım ve çok memnunum hiçbir düşme ve eksilme yaşanmadı.

Reyhan
Emir G

Takiçiler çok hızlı geldi, müşteri destek ekibinize gece 4 te yazmama rağmen hemen döndüler, bu hız harika.

Emir G
Tarkan

Instagram bot takipçiler baya hızlı teslim edildi, sayfamda büyük bir katkı sağladılar..

Tarkan
semanur bilge

Bot takipçiler hızlaa yüklendi bugün tam 2 ay oldu ama hiç düşüş yaşanmadı teşekkür ederim.

semanur bilge
eda s

Instagram bot takipçi ama kaliteleri baya iyi, ilk geldiğinde gerçek sandım.

eda s
fatih

Harika bir instagram takipçi satın alma hizmeti. Hemen siz de deneyerek türk ve bot takipçi alabilirsiniz.

fatih
Mehmet Cem

Fiyatlarınız çok uygun, ve ürünler çok kaliteli

Canlı Destek
Canlı Destek
Çevrimiçi
Canlı Destek