İsmimizi fenomist.com olarak değiştiriyoruz. 10 yıllık marka adımız instatakipci.com'un yerini yakın bir tarihte fenomist.com alacaktır.
Daha Fazla
100
Canlı Yayın İzlenme
30,00 ₺
250
Canlı Yayın İzlenme
%22 İNDİRİMLİ
75,00 ₺
58,00 ₺
500
Canlı Yayın İzlenme
%34 İNDİRİMLİ
150,00 ₺
98,00 ₺
1000
Canlı Yayın İzlenme
%38 İNDİRİMLİ
300,00 ₺
185,00 ₺
Fiyat: 0,00 0,00
Fiyat: 0,00 0,00
adet /
% Ucuz
Instagram Canlı Yayın İzlenme Satın Al
4 / 5
5 1 Toplam: 45 Değerlendirme
Yorum Yap

Instagram Canlı Yayın İzlenme Satın Al Özellikleri

Instagram canlı yayın izlenme satın al

Instagram Canlı Yayın İzlenme Nedir?

Instagram canlı yayın izlenme; Instagram canlı yayınlarınıza organik ve yüksek kaliteli izlenmeler kazandırmanızı sağlar. Birbirinden etkili 4 farklı seçeneğe sahip Instagram canlı yayın izlenme satın al hizmetimiz ile tüm canlı yayınlarınızı en iyi seviyelere ulaştırabilirsiniz.

Instagram canlı yayın izleyicilerinizi hızlı bir şekilde arttırmanıza olanak tanıyan hizmetimiz, özellikle popülerlik yolunda attığınız adımlara büyük fayda sağlar. Tüm canlı yayınlarınızın ön plana çıkmasını ve keşfet üzerinde yerinizi sağlamlaştırmanızı mümkün kılar. Canlı yayın izleme; Instagram’a hızlı bir giriş yapmanızı, giriş yaptıktan sonra ise hızlı bir şekilde etkileşim kazanmanızı sağlar.

Instagram canlı yayın izlenme önce sonra

Instagram canlı yayın izlenme neden satın alınmalıdır?

Neden Instagram Canlı Yayın İzlenme Satın Almalıyım?

Instagram canlı yayınları çok sayıda kullanıcıya anında hitap etme ve onlarla etkileşim kurma imkanı sağlayan bir özelliktir. Canlı yayınlarda göstereceğiniz başarılar, profillerinizin ve postlarınızın daha fazla dikkat çekmesini sağlayacaktır. Özellikle aktif canlı yorumlar sayesinde sizleri takip etmeyen kullanıcılar bile canlı yayınlarınızdan haberdar olacak ve dolayısıyla profilinizin farkına varacaktır.

Instagram canlı yayın izlenme sayılarınızda sağlayacağınız artış sayesinde tüm bu fırsatları kaçırmadan kullanabilecek ve popülerliğinizi pekiştirebileceksiniz. Gelin Instagram canlı yayın izlenmeleri satın almanın faydalarına birlikte bakalım;

 • Organik etkileşim oranınızı arttırarak yayınlarınız ve paylaşımlarınız ön plana çıkacaktır.
 • Instagram yayınlarınızın katılımcı sayılarında yaşanacak olan artış, sizleri takip etmeyen kullanıcıların da canlı yayınınızı fark etmesini sağlayacaktır.
 • Canlı yayınlarınıza organik olarak gelecek katılımcılar sayesinde, profillerinizin takipçi sayılarında da iyileşmeler gözlemlenecektir.
 • Ayrıca Reklam iş birlikleri adına önemli bir referans elde etmiş olacaksınız.
 • Yayınlarınızın beğeni ve yorum sayılarına da etki eden katılımcı kitlesi oluşturmuş olacaksınız.

Sizler de bu avantajlardan yararlanmak ve canlı yayınlarınıza aktif katılımcılar eklemek istiyorsanız hemen satın alma seçeneklerimize ve adımlarımıza göz atabiliriz!

Instagram Canlı Yayın İzlenme Satın Alma Seçenekleri Nelerdir?

Instagram canlı yayınlarınızın katılımcı sayılarını arttırmak için Instatakipci.com tarafından oluşturulmuş olan 4 farklı seçenek bulunmaktadır. Bu seçeneklerin hepsi aynı kaliteye sahip olsa da, katılımcıların yayınınızda geçireceği sürenin belirlenmesi açısından farklılıklar göstermektedir. Yayınınıza gelen kullanıcılar beğeni ve yorumlar da yapabilmektedirler.

Instagram canlı yayın izleyici sayısı arttırma yolları
 • 30 dakika izlenme

  30 Dakika Canlı Yayın İzleme

  Bu seçeneği seçmeniz durumunda Instagram yayınlarınız için 30 dakikalık süre boyunca izleyici hizmeti sağlanmaktadır. En popüler ve en yüksek etkileşime sahip olan seçenektir.

 • 40 dakika izlenme

  40 Dakika Canlı Yayın İzlenme

  Bu seçeneği satın almanız durumunda Instagram canlı yayınlarınız için 40 dakika izleyici desteği sunulmaktadır. Çok tercih edilmekte olan hizmetlerdendir. 

 • 50 dakika izlenme

  50 Dakika Canlı Yayın İzlenme

  Bu seçeneği tedarik etmeniz halinde yayınınızın 50 dakikalık süresi boyunca izlenme sayılarınızda istediğiniz miktarda artış sağlanır.

 • 60 dakika izlenme

  60 Dakika Canlı Yayın İzlenme

  Bu seçeneği satın almanız durumunda Instagram canlı yayınlarınıza 60 dakikalık (1 saat) süre boyunca izleyici sayılarınızda artış sağlanır.

Instagram Canlı Yayın İzleyicisi Nasıl Satın Alınır?

Instagram canlı yayınlarınıza katılımcı/izleyici satın almak istiyorsanız doğru yerdesiniz! Satın alma adımlarınız sizlere zaman kaybettirmemek adına kısa sürelerde halledebileceğiniz şekilde tasarlanmıştır. Instagram canlı yayınlarınıza izlenme satın almak için takip edebileceğiniz adımlar şu şekildedir; 

step left step right

Instagram üzerinde açmış olduğunuz canlı yayın linkinizi sitemizde yer alan ilgili bölüme ekleyiniz.

step left step right

Canlı yayınlarınıza gelmesini istediğiniz izleyici/katılımcı sayısını belirleyiniz.

step left step right

Belirlediğiniz sayıda izleyicinin yayınınızda kaç dakika kalmasını istediğinizi seçiniz.

step left step right

Seçimlerinizi yaptıktan sonra “Hemen Al” tuşuna basınız.

step left step right

Sepetinize gidiniz ve sepet detaylarınızı kontrol ediniz.

step left step right

Ödemelerinizi %100 güvenilir bir şekilde tamamlayınız ve işte bu kadar!

Canlı yayınlarınıza yaptığınız katkıdan ötürü sizleri kutlarız! Ayrıca Instagram hikayeleriniz için de aynı katkıyı oluşturmak isterseniz, sizler için hazırlamış olduğumuz Instagram hikaye izlenme satın al ürünümüzede göz atabilirsiniz.

Video Thumbnail

Sıkça Sorulan Sorular

Ürün ve araçlarımız hakkında aklınıza takılan sorularınıza hemen cevap bulun. Eğer sorunuzun cevabını 'Sıkça Sorulan Sorular' kısmında bulamazsınız, bize ücretsiz bir şekilde canlı destek sistemimiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Instagram canlı yayınlarınız için alacağınız izlenme sayısı arttırma hizmetimiz organik bir etkileşim kazandırır. Diğer kullanıcılar tarafından fark edilemez.

Instagram yayınınız için aldığınız izleyici sayılarında belirlediğiniz süre zarfında azalma yaşanması söz konusu olmayacaktır.

Instatakipci.com üzerinde sunulmakta olan tüm hizmetlerimiz sizlere güvenlik garantisi sunar. Canlı yayın katılımcısı satın almanız hesap engelleme riski doğurmaz.

Instagram yayınlarınızın keşfet’e girmesi ve önerilen bir hale gelmesi adına izleyici sayısı çok önemlidir. İzleyicilerinizde yaşanacak olan artış sizlere keşfet imkanı sunar.

Instatakipci.com üzerinde sağlanmakta olan tüm ödeme yöntemlerimiz %100 güvenilirdir. Siparişleriniz sırasında veya sonrasında problem yaşamazsınız.

Instagram yayınlarınız için sitemiz üzerinden sunulan 4 farklı süre seçeneğimiz bulunmaktadır. 30-40-50-60 dakikalık sürelerden bir tanesini seçerek izleyici satın alabilirsiniz.

Instagram canlı yayın izlenmeleri için kesinlikle sizden şifre talep edilmemektedir.

Instagram canlı yayın izlenme arttırma hizmeti süreli olarak satılmaktadır. Hangi süre zarfı için satın aldıysanız bu süre zarfında sizin yayınınıza etki edecektir.

Deneyiminiz hakkında yorum yapın

Görüş ve önerilerinizi önemsiyoruz. Sizlere sitemiz tarafından sunduğumuz hizmet ve araçlarımızı aşağıda yer alan 'Deneyiminiz hakkında yorum yapın' kısmından değerlendirerek, bizlerin gelişimine destek olabilirsiniz.
Yorum Yap
Instagram Canlı Yayın İzlenme Satın Al - Gerçek ve Garantili
Instatakipci
Instagram canlı yayın izlenme satın al, yayınlarınızı büyük kitlelere aktif kullanıcılarla ulaştırır. Hemen sipariş vermek için tıkla.
4296
4296
Instagram Canlı Yayın İzlenme Satın Al - Gerçek ve Garantili
7.38 2024-12-30 Stokta Var https://www.instatakipci.com/instagram-canli-yayin-izlenme-satin-al
4 / 5
5 1 Toplam: 45 Değerlendirme
Keşke daha önce

Keşke daha önce fark edebilseydim dediğim hizmetlerden bir tanesi. Çok başarılı. Hızlı, ucuz ve etkili. “Instagram canlı yayın izleyicileri” tekrar alınacaklar listesine eklendi.

5 5 1 2021-03-17 Dursun Işık
Dursun Işık
Canlı yayın sayılarımı

Canlı yayın sayılarımı arttırmak için denediğim en iyi yöntem oldu. 500 izleyici bile bana inanılmaz fayda sağladı. Hem beğeni de yaptılar, yorumlarda da bulundular.

5 5 1 2021-03-17 Sefa Balkan
Sefa Balkan
Instagram için olmazsa

Instagram için olmazsa olmaz, tek tercihim burası! Yeni gelen Instagram yayın izleyici sayısı arttırma özelliğine de bayıldım. Ucuz canlı yayın izleyicilerinden hemen aldım. 60 dakikalık seçenek çok başarılı.

5 5 1 2021-03-17 Yağmur Gözübüyük
Yağmur Gözübüyük
Instagram canlı yayınlarına

Instagram canlı yayınlarına ne gerek var diye düşünüyordum ama sürekli yayın açan kişilerin çok hızlı büyüdüğünü gördüm. O yüzden ben de canlı yayın açıyorum ve canlı yayınlarıma izleyici alıyorum.

5 5 1 2021-03-17 Utku Okur
Utku Okur
Instagram’da popüler olmak

Instagram’da popüler olmak için üst düzey çaba sar ediyorum. Instatakipci.com’da bu yolda en büyük yardımcım. Sürekli canlı yayın açan birisi olarak bu fırsatı kaçıramazdım. Hemen izleyici aldım 250 tane.

5 5 1 2021-03-17 Yaser Albayrak
Yaser Albayrak
Neden almalıyım diye

Neden almalıyım diye soracak olursanız ; hem izleyici sayınız artıyor, hem beğeni sayınız artıyor, hem yorum sayınız artıyor hem de profil takipçileriniz bile artıyor! Daha ne olsun. Bence deneyin.

5 5 1 2021-03-17 Cihan Bilgi
Cihan Bilgi
Canlı yayınların takipçiler

Canlı yayınların takipçiler ile etkileşim kurmak konusunda büyük önemi olduğunu düşünüyorum. Buradan izlenme alarak yayınlarımı biraz daha ön plana çıkarmayı başardım ve kendi takipçilerimle olan etkileşimimi de arttırdım.

5 5 1 2021-03-17 Aytaç Diri
Aytaç Diri
Instagram için tercih

Instagram için tercih ettiğim tek alışveriş platformu sizlersiniz. Canlı yayınlarıma resmen can verdiniz. 30 dakikalık izleyiciler yorum bile yaptılar.

5 5 1 2021-03-17 Nas Yucesoy
Nas Yucesoy
Instagram kullanmayı çok

Instagram kullanmayı çok seviyorum. Dolayısıyla etkileşim almayı da dört gözle bekliyorum. Daha önceleri buradan hikayelerim için izlenme satın almıştım, şimdi de canlı yayın için izleyici satın aldım. Kalite şaşmıyor. Teşekkürler.

5 5 1 2021-03-17 Şükrü Erkan
Şükrü Erkan
2021 yılında neredeyse

2021 yılında neredeyse her hafta yayın açan birisi olarak söylüyorum, oldukça başarılı bir hizmet! Tüm katılımcılar eksiksiz olarak geldi çok beğendim!

5 5 1 2021-03-17 Barlas Kızılırmak
Barlas Kızılırmak
Canlı yayın yapmayı

Canlı yayın yapmayı çok seviyorum. Haftada 2-3 kere canlı yayınlar açıyorum. Canlı yayınlarım için buradan 100 kişilik bir katılımcı aldım. Sorun yaşamadım tavsiye ederim.

5 5 1 2021-03-17 Birdal
Birdal
Instagram yayınım için

Instagram yayınım için 60 dakikalık 250 izleyici satın aldım. Tüm izleyiciler bahsedilen süre boyunca yayında kaldı ve beğeni de yaptılar. Beğeniyi hiç beklemiyordum, çok şaşırdım.

5 5 1 2021-03-17 Polat Özler
Polat Özler
Canlı Destek
Canlı Destek
Çevrimiçi
Canlı Destek