İsmimizi fenomist.com olarak değiştiriyoruz. 10 yıllık marka adımız instatakipci.com'un yerini yakın bir tarihte fenomist.com alacaktır.
Daha Fazla
Star Icon
250
Canlı Yayın İzlenme
%22 İNDİRİMLİ
75,00 ₺
58,00 ₺
500
Canlı Yayın İzlenme
%34 İNDİRİMLİ
150,00 ₺
98,00 ₺
1000
Canlı Yayın İzlenme
%38 İNDİRİMLİ
300,00 ₺
185,00 ₺
100
Canlı Yayın İzlenme
30,00 ₺
Fiyat: 0,00 0,00
Fiyat: 0,00 0,00
adet /
% Ucuz
Instagram Canlı Yayın İzlenme Satın Al
4 / 5
5 1 Toplam: 45 Değerlendirme
Yorum Yap

Instagram Canlı Yayın İzlenme Satın Al Özellikleri

 • Instagram Canlı Yayın İzlenme Nedir?

  Instagram canlı yayın izlenme; Instagram yayınlarınızın izleyici sayılarını arttırmanıza olanak sağlayan kaliteli bir sosyal medya servisidir.

 • Instagram Canlı Yayın İzlenme Neden Alınmalıdır?

  Instagram canlı yayınlarınızın izleyici sayılarında sağlayacağınız artış ile tüm yayınlarınız ve profilinizin etkileşim oranı artacak, keşfet çıkma ihtimaliniz yükselecektir.

 • Azalma Riski yok

  Satın alınan canlı yayın izlenme süresi boyunca izleyici sayılarınızda azalma yaşanması söz konusu değildir.

 • Hızlı Teslimat

  Siparişiniz anında işleme alınır ve size verilen tahmini teslim süresi içinde tamamlanır.

 • 7/24 Canlı Destek

  7 gün 24 saat boyunca canlı destek alanı, Whatsapp ve e-posta üzerinden tüm müşterilerimize aralıksız canlı destek sağlıyoruz.

 • Güvenli Ödeme

  Kolay, hızlı ve SSL güvenlik sertifikasıyla güvenli bir şekilde kredi kartıyla veya banka hesaplarımıza havale ve EFT ile ödeme seçenekleri sunuyoruz.

 • Şifrenizi İstemiyoruz

  Hiçbir zaman hiçbir işlemde hesabınızın şifresini talep etmiyoruz. Güvenliğiniz için şifrenizi hiç kimseyle paylaşmamanızı öneririz.

 • Bilgilendirme

  Satın alımlarınız sonrasında sipariş etkileşimlerinizin doğru takip edilebilmesi için, aynı ürünleri eş zamanlı olarak farklı sitelerden almamanız gerekir.

 • Sıkça Sorulan Sorular

  Ürün ve araçlarımız hakkında aklınıza takılan sorularınıza hemen cevap bulun. Eğer sorunuzun cevabını 'Sıkça Sorulan Sorular' kısmında bulamazsınız, bize ücretsiz bir şekilde canlı destek sistemimiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

  Instagram canlı yayınlarınız için alacağınız izlenme sayısı arttırma hizmetimiz organik bir etkileşim kazandırır. Diğer kullanıcılar tarafından fark edilemez.

  Instagram yayınınız için aldığınız izleyici sayılarında belirlediğiniz süre zarfında azalma yaşanması söz konusu olmayacaktır.

  Instatakipci.com üzerinde sunulmakta olan tüm hizmetlerimiz sizlere güvenlik garantisi sunar. Canlı yayın katılımcısı satın almanız hesap engelleme riski doğurmaz.

  Instagram yayınlarınızın keşfet’e girmesi ve önerilen bir hale gelmesi adına izleyici sayısı çok önemlidir. İzleyicilerinizde yaşanacak olan artış sizlere keşfet imkanı sunar.

  Instatakipci.com üzerinde sağlanmakta olan tüm ödeme yöntemlerimiz %100 güvenilirdir. Siparişleriniz sırasında veya sonrasında problem yaşamazsınız.

  Instagram yayınlarınız için sitemiz üzerinden sunulan 4 farklı süre seçeneğimiz bulunmaktadır. 30-40-50-60 dakikalık sürelerden bir tanesini seçerek izleyici satın alabilirsiniz.

  Instagram canlı yayın izlenmeleri için kesinlikle sizden şifre talep edilmemektedir.

  Instagram canlı yayın izlenme arttırma hizmeti süreli olarak satılmaktadır. Hangi süre zarfı için satın aldıysanız bu süre zarfında sizin yayınınıza etki edecektir.

  Deneyiminiz hakkında yorum yapın

  Görüş ve önerilerinizi önemsiyoruz. Sizlere sitemiz tarafından sunduğumuz hizmet ve araçlarımızı aşağıda yer alan 'Deneyiminiz hakkında yorum yapın' kısmından değerlendirerek, bizlerin gelişimine destek olabilirsiniz.
  Yorum Yap
  Instagram Canlı Yayın İzlenme Satın Al - Gerçek ve Garantili
  Instatakipci
  Instagram canlı yayın izlenme satın al, yayınlarınızı büyük kitlelere aktif kullanıcılarla ulaştırır. Hemen sipariş vermek için tıkla.
  4296
  4296
  Instagram Canlı Yayın İzlenme Satın Al - Gerçek ve Garantili
  7.38 2024-12-30 Stokta Var https://www.instatakipci.com/instagram-canli-yayin-izlenme-satin-al
  4 / 5
  5 1 Toplam: 45 Değerlendirme
  Keşke daha önce

  Keşke daha önce fark edebilseydim dediğim hizmetlerden bir tanesi. Çok başarılı. Hızlı, ucuz ve etkili. “Instagram canlı yayın izleyicileri” tekrar alınacaklar listesine eklendi.

  5 5 1 2021-03-17 Dursun Işık
  Dursun Işık
  Canlı yayın sayılarımı

  Canlı yayın sayılarımı arttırmak için denediğim en iyi yöntem oldu. 500 izleyici bile bana inanılmaz fayda sağladı. Hem beğeni de yaptılar, yorumlarda da bulundular.

  5 5 1 2021-03-17 Sefa Balkan
  Sefa Balkan
  Instagram için olmazsa

  Instagram için olmazsa olmaz, tek tercihim burası! Yeni gelen Instagram yayın izleyici sayısı arttırma özelliğine de bayıldım. Ucuz canlı yayın izleyicilerinden hemen aldım. 60 dakikalık seçenek çok başarılı.

  5 5 1 2021-03-17 Yağmur Gözübüyük
  Yağmur Gözübüyük
  Instagram canlı yayınlarına

  Instagram canlı yayınlarına ne gerek var diye düşünüyordum ama sürekli yayın açan kişilerin çok hızlı büyüdüğünü gördüm. O yüzden ben de canlı yayın açıyorum ve canlı yayınlarıma izleyici alıyorum.

  5 5 1 2021-03-17 Utku Okur
  Utku Okur
  Instagram’da popüler olmak

  Instagram’da popüler olmak için üst düzey çaba sar ediyorum. Instatakipci.com’da bu yolda en büyük yardımcım. Sürekli canlı yayın açan birisi olarak bu fırsatı kaçıramazdım. Hemen izleyici aldım 250 tane.

  5 5 1 2021-03-17 Yaser Albayrak
  Yaser Albayrak
  Neden almalıyım diye

  Neden almalıyım diye soracak olursanız ; hem izleyici sayınız artıyor, hem beğeni sayınız artıyor, hem yorum sayınız artıyor hem de profil takipçileriniz bile artıyor! Daha ne olsun. Bence deneyin.

  5 5 1 2021-03-17 Cihan Bilgi
  Cihan Bilgi
  Canlı yayınların takipçiler

  Canlı yayınların takipçiler ile etkileşim kurmak konusunda büyük önemi olduğunu düşünüyorum. Buradan izlenme alarak yayınlarımı biraz daha ön plana çıkarmayı başardım ve kendi takipçilerimle olan etkileşimimi de arttırdım.

  5 5 1 2021-03-17 Aytaç Diri
  Aytaç Diri
  Instagram için tercih

  Instagram için tercih ettiğim tek alışveriş platformu sizlersiniz. Canlı yayınlarıma resmen can verdiniz. 30 dakikalık izleyiciler yorum bile yaptılar.

  5 5 1 2021-03-17 Nas Yucesoy
  Nas Yucesoy
  Instagram kullanmayı çok

  Instagram kullanmayı çok seviyorum. Dolayısıyla etkileşim almayı da dört gözle bekliyorum. Daha önceleri buradan hikayelerim için izlenme satın almıştım, şimdi de canlı yayın için izleyici satın aldım. Kalite şaşmıyor. Teşekkürler.

  5 5 1 2021-03-17 Şükrü Erkan
  Şükrü Erkan
  2021 yılında neredeyse

  2021 yılında neredeyse her hafta yayın açan birisi olarak söylüyorum, oldukça başarılı bir hizmet! Tüm katılımcılar eksiksiz olarak geldi çok beğendim!

  5 5 1 2021-03-17 Barlas Kızılırmak
  Barlas Kızılırmak
  Canlı yayın yapmayı

  Canlı yayın yapmayı çok seviyorum. Haftada 2-3 kere canlı yayınlar açıyorum. Canlı yayınlarım için buradan 100 kişilik bir katılımcı aldım. Sorun yaşamadım tavsiye ederim.

  5 5 1 2021-03-17 Birdal
  Birdal
  Instagram yayınım için

  Instagram yayınım için 60 dakikalık 250 izleyici satın aldım. Tüm izleyiciler bahsedilen süre boyunca yayında kaldı ve beğeni de yaptılar. Beğeniyi hiç beklemiyordum, çok şaşırdım.

  5 5 1 2021-03-17 Polat Özler
  Polat Özler
  Canlı Destek
  Canlı Destek
  Çevrimiçi
  Canlı Destek