Instagram Çekiliş Sitesi - Ücretsiz Çekiliş Yap | Instatakipci2021-06-25T13:49:49+03:00
Instagram Çekiliş Yapma Aracı

Instagram Çekiliş Sitesi Nedir?

Sizlerin de bildiği gibi gün geçtikçe daha çok popülerleşen Instagram, kullanıcılarına birçok yeni özellik sunmaktadır. Bu özellikler kimi zaman kullanıcıların uygulamayı çok daha rahat kullanmasını sağlasa da, bazı var olmayan özellikler kullanıcıların işini bir hayli zora sokabilmektedir.  Örneğin Instagram üzerinden çekiliş yapmak için oluşturulan çekiliş gönderisinin altına tek tek yorum atmak gerekir ve bu da Instagram üzerinden çekilişi oluşturan kişinin çekilişi kontrol etmesini çok zorlaştırır.

Instagram çekiliş aracı; Instagram profilinizde düzenlediğiniz çekilişe ait tüm yorumları tespit ederek sizlere çekilişler oluşturma konusunda kolaylık sağlayan ücretsiz bir araçtır. Instatakipci olarak sizlere sunduğumuz tamamen ücretsiz olan Instagram Çekiliş programı sayesinde artık tek tek her bir yorumu kontrol edip zaman kaybetmeyeceksiniz. Tek yapmanız gereken aracı kullanarak çekilişe katılan kişilerin isimlerini girmek ve kazanan kişiyi belirlemek olacaktır.

Instagram Çekiliş Programı

Instagram Çekiliş Aracı & Sitesi Ne İşe Yarar?

Instagram üzerinden çekilişi yönetmek, her bir yorumu tek tek incelemek ve kazanan kişileri belirlemek oldukça fazla zaman almaktadır.  Çekiliş Aracı sizlere oluşturduğunuz çekilişi kolayca yönetebilmenize imkân tanır. Oluşturduğunuz çekilişe katılan kişileri tespit ettikten sonra Instagram Çekiliş Yapma Aracı’na kullanıcıların isimlerini girin ve tek tuşla kazanan kişiyi ya da kişileri belirleyin. Bir başka ücretsiz aracımız olan Instagram Viewer ile hesap oluşturmadan Instagram profillerini görüntüleyebilirsiniz bununla birlikte sizleri engelleyen kullanıcıların profillerine de erişim sağlayabilirsiniz.

Instagram Çekiliş Programı'nın Avantajları Nelerdir?
 

Instagram üzerinden herhangi bir ayar ve yapılandırma ile çekiliş kazananlarını tek bir tuşla belirlemeniz mümkün değildir. Fakat Çekiliş Aracı’nı kullanarak kolayca oluşturduğunuz çekilişin kazananlarını belirleyebilirsiniz. Çekilişin sonuçlarını kısa bir sürede görüntülediğiniz için çekiliş sonuçlarını takipçilerinize kısa sürede açıklayabileceksiniz. Instagram Çekiliş programının başlıca avantajları şunlardır;

 • Instagram Çekiliş programı tamamen ücretsizdir.
 • Çekilişte kazanan kişi sayısını dilediğiniz gibi arttırmanıza imkan tanır.
 • Çekilişe katılacak yedek kişi sayısını belirleyebilirsiniz.
 • Tek bir hesap üzerinden atılan farklı ve birden fazla yorumları “Çoklu Katılım Hakkı” butonu ile belirleyebilirsiniz.

Çoklu katılım hakkı seçeneği sayesinde gönderinizin altına birden fazla yorum atan ve böylelikle çekilişi kazanma şansını arttıran kişileri tespit edebilirsiniz.  Instagram üzerinden oluşturduğunuz çekilişte birden fazla yorum atmanın çekilişi kazanma ihtimalini daha fazla arttıracağını kullanıcılara belirtmek yaptığınız çekilişin etkileşim sayısını arttıracaktır.

Ücretsiz Instagram Çekiliş Aracı

Ücretsiz Instagram Çekiliş Aracı & Sitesi Nasıl Kullanılır?

Instagram çekiliş programı ile oluşturduğunuz çekilişin kazananlarını kolayca belirleyebilirsiniz. Instagram Çekiliş Aracı’nın kullanımı birkaç adımdan oluşmaktadır ve oldukça basittir, yapmanız gerekenler;

 • Çekilişe katılacak olan kişilerin kullanıcı adlarını belirleyin.
 • Katılımcıları belirledikten sonra aracı açarak çekilişe katılan kullanıcıların isimlerini girin.
 • Çekilişi kaç kişinin kazanacağını belirlemek için “Kazanan Sayısı” bölümüne kaç kişinin çekilişi kazanmasını istiyorsanız o sayıda çekilişi kazanan sayısı ekleyin.
 • “Yedek Sayısı” kısmına çekilişe alternatif kaç kişinin katılmasını istediğinizi belirtin.
 • Daha sonra karşınıza “Robot Doğrulaması” kısmı gelecektir, robot olmadığınızı doğrulayın.
 • En son olarak “Çekiliş Yap” butonuna tıklayın ve çekilişi tamamlayın.

Gördüğünüz gibi aracın kullanımı oldukça basit ve anlaşılır. Bu adımların hepsini eksiksiz olarak tamamladığınızda aracı kolayca kullanabileceksiniz.  Dünyanın en çok kullanılan sosyal medya ağlarından biri olan Instagram da siz kullanıcıların deneyimlerini daha kaliteli bir hale getirmek için sizlere ücretsiz Instagram araçları sunuyoruz. Bu araçlardan biri olan Instagram Takipçi Analizi ile hem kendi hem başka kullanıcıların hesaplarının analizlerine bakabilirsiniz.

instagram çekiliş sitesi

Instagram Çekilişi Nasıl Yapılır?

Instagram uygulaması içerisinde ürününüzü, sayfanızı veya hizmetinizi tanıtabilmek için çeşitli online tanıtım çalışmaları mevcuttur. Bu tanıtım çalışmaları içerisinde kullanıcılarla en çok etkileşim kurduğunuz çalışmalardan birisi çekiliş çalışmasıdır. Peki Instagram çekilişi nasıl yapılır? Instagram çekilişi yapmak için başlıca adımlar şunlardır;

 • Öncelikle çekilişi hangi amaç ve hedefler üzerine yapacağınızı belirleyin. Çünkü çekiliş öncesinde hedef belirlemek bu çekilişten elde edeceğiniz avantajı belirler.
 • Belirlediğiniz hedefler Takipçi sayınızı arttırmak, ürün tanıtımı ve firmanızın web sitesine trafik çekmek gibi hedefler olabilir.
 • Hedefinizi belirledikten sonra çekiliş şartlarını bu hedefe uyumlu hale getirmelisiniz.
 • Örneğin; Sayfanızın ilk sıralara yükselmesini istiyorsanız , beğeni ve paylaşım karşılığında çekiliş hakkı sağlayabilirsiniz. Bu şartın yanında “Arkadaşını etiketle” şartını da eklemelisiniz. Böylece şirketinizden haberdar olmayan kullanıcılara da erişim ihtimaliniz olur.
 • Sonra kullanıcılara ne hediye vereceğinizi belirleyin. Vereceğiniz hediye potansiyel müşterilerinizin ilgisini çekebilecek bir hediye olmalıdır.
 • Çekilişinizin tanıtımını yapmayı unutmayın. Hedef kitlenizi belirleyip belirli mecralardan tanıtımını yaparsanız çok daha fazla kullanıcıya ulaşırsınız.
 • Ve son olarak çekiliş programı kullanın.

Neden Instatakipci Çekiliş Sitesini Kullanmalıyım?

Instagram uygulaması üzerinden çekiliş kazananlarını otomatik olarak tek bir işlemde belirlemeniz mümkün değildir. Ancak Instatakipci çekiliş aracını kullanarak bu işlemi tek bir adımda gerçekleştirebilirsiniz.  Aracımız sayesinde çekiliş kazananını belirledikten sonra hızlı bir şekilde kullanıcılara çekilişin kazananını açıklayabilirsiniz. Aracımız tamamı ile güvenli yazılım programları ile yazılmıştır. Üstelik bedava ve hesap bilgilerine ihtiyaç duymadan kullanabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular
Ürün ve araçlarımız hakkında aklınıza takılan sorularınıza hemen cevap bulun. Eğer sorunuzun cevabını 'Sıkça Sorulan Sorular' kısmında bulamazsınız, bize ücretsiz bir şekilde canlı destek sistemimiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Instagram Çekiliş Aracı’nı Instatakipci.com sitesinden ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

Instagram Çekiliş Aracı, kullanıcıların çekilişlerini kolay bir şekilde yönetebilmesine ve kazanan kişileri belirlemesine imkan tanıyan bir araçtır.

Instatakipci.com üzerinde ki bütün araçları gönül rahatlığıyla güvenli bir şekilde kullanabilirsiniz. Herhangi bir şekilde sizlerden şifre istenmeyecektir.

Instagram Çekiliş Programında çekiliş sınırı bulunmaz, dilediğiniz kadar çekiliş oluşturabilirsiniz.

Instagram’da çekiliş oluşturmak yasaldır, herhangi bir kurumdan çekiliş için izin almanız gerekmez. Ancak nakit ya da hediye karşılığı olan büyük çekilişler için izin almak gerekir.

Evet, Instagram üyeliği olan her kullanıcı çekiliş oluşturabilir, sizden herhangi bir kriter istenmez.

Dilediğiniz gibi yedek kullanıcı sayısını arttırabilirsiniz, Instagram Çekiliş Aracı herhangi bir sınır belirlemez.

Yukarıda da belirttiğimiz gibi çekiliş oluşturduktan sonra çekilişe katılan kişilerin kullanıcı adlarını araca girin ve çekiliş yap butonuna tıklayınız. Böylelikle çekilişi tamamlayabilirsiniz.

Instagram üzerinden çekilişlere katılabilmek için hesap oluşturmanız gerekir. Hesabınız olmadan çekilişlere katılamazsınız.

Instagram’da çekiliş oluşturmak takipçi sayınızı arttırır. Kullanıcılardan çekilişe katılma koşulu olarak sizi takip etmeleri gerektiğini belirterek takipçi sayınızı arttırabilirsiniz. 

Instagram çekiliş aktiviteleri ile belirlediğiniz hedefler üzerinden kullanıcıların interaktif bir şekilde dikkatini çekebilirsiniz. Bu sayede beğeni ve yorum sayınızı arttırabilirsiniz.

Çekilişinizi potansiyel hedef kitlenize daha görünür kılmak için tanıtım yapmanız sizin için çok faydalı olur. Bu sayede daha fazla kullanıcıya erişim sağlarsınız.

Deneyiminiz hakkında yorum yapın
Görüş ve önerilerinizi önemsiyoruz. Sizlere sitemiz tarafından sunduğumuz hizmet ve araçlarımızı aşağıda yer alan 'Deneyiminiz hakkında yorum yapın' kısmından değerlendirerek, bizlerin gelişimine destek olabilirsiniz.
Yorum Yap
5 / 5
Toplam:56 Değerlendirme
Yıldırım Ocaklı
Yıldırım Ocaklı

Çekiliş yapma aracında ki kazanan sayısını arttırmak gerçekten güzel bir özellik. Teşekkürler instatakipci ailesi !

Yıldırım Ocaklı
Yüsra Şenova
Yüsra Şenova

Instagram çekiliş siteleri arasında en çok bu aracı beğendim. Diğerleri beş para etmez.

Yüsra Şenova
Ünver Koyuncu
Ünver Koyuncu

Çekiliş programının ücretsiz olması gerçekten çok iyi, muhteşem olmuş. Bol bol çekiliş düzenleyen ve takipçi kasan biri olarak tam da Instatakipci'den beklediğim hareket oldu.

Ünver Koyuncu
Sultan Ünal Goncalı
Sultan Ünal Goncalı

Çekiliş oluşturmak çok zor geliyordu çünkü kafam karışıyordu kontrol edemiyordum ama artık kafam rahat 😀 Gelsin çekilişlerrrr

Sultan Ünal Goncalı
İmren Kurtar
İmren Kurtar

Sizde benim gibi oluşturduğunuz çekilişleri rahatça kontrol etmek istiyorsanız aracı bir deneyin derim. Pişman olmazsınız, çok vakit kazandıran hızlı bir sistemmiş doğrusu. 👏

İmren Kurtar
Turan Bulut
Turan Bulut

Uzun süredir böyle bir program bekliyordum sonunda aradığımı buldum Instagram çekiliş programı tam bana göre, kolay, ücretsiz ve hızlı. Yapan yazılımcılara düşünenlere çok teşekkürler. 👍

Turan Bulut
Kağan Özbek
Kağan Özbek

Çekiliş yapmak artık bu araç ile çok rahat, Instagram çekilişleri artık hiç gözümde büyümüyor.

Kağan Özbek
Tarkan Fırat
Tarkan Fırat

Instagramda çekiliş oluşturmak çok zor geliyordu artık kafam çok rahat. Hem kazananları hem de rezervleri ayarlayabiliyorum.

Tarkan Fırat
İhsan Celal Yüksel
İhsan Celal Yüksel

Ellerinize sağlık gerçekten çok faydalı bir çekiliş programı olmuş. Sınırsız kullanmak çok iyi. 😇 Hem ücretsiz hem de sınırsız, daha ne olsun.

İhsan Celal Yüksel
Selçuk Akkin
Selçuk Akkin

Çekiliş aracı gerçekten çok büyük kolaylık sağlıyor. Tek tek uğraşmaya gerek kalmıyor.

Selçuk Akkin
İlkay Yağmur
İlkay Yağmur

Uzun uzun çekilişi kazananı bulmaktan çok sıkılmıştım neyse ki artık bu araçla kolayca çekilişi yönetebiliyorum.🤑

İlkay Yağmur
Erkut Bolat
Erkut Bolat

Instagram çekiliş aracını çok beğendim. Çekilişlerimde bana inanılmaz fayda sağladı. 🥳