Fiyat: 0,00 ₺ (Ücretsiz Deneme)
Fiyat: 0,00 (Ücretsiz Deneme)
Fotoğraf
https://www.instatakipci.com/instagram-goruntuleme-bedava
Instagram Görüntüleme - Şifresiz & Story İzlenme2021-01-12T10:23:08+03:002021-01-12T10:23:08+03:00
https://www.instatakipci.com/instagram-goruntuleme-bedavaInstatakipci
Instatakipci
https://www.instatakipci.com/img/logo/instatakipci/logo-it.png
https://www.instatakipci.com/img/uploads/Instagram-Goruntuleme-Hilesi.png
https://www.instatakipci.com/img/uploads/Instagram-Izlenme-Arttirma.png
https://www.instatakipci.com/img/uploads/Instagram-Ucretsiz-Goruntuleme.png

Instagram’ın renkli dünyasını sizler için geliştirdiğimiz ücretsiz araçlarımızla daha fazla renklendiriyoruz! Instagram’da ücretsiz görüntülenme aracımızı denediğinizde siz de göreceksiniz ki Instagram profil etkileşimleriniz artacak, takipçileriniz artacak ve videolarınıza gösterilen ilgi sayısı çoğalacaktır.

Instagram’ da görüntülenme aldığınızda ne olur, ücretsiz görüntülenme almak ne işe yarar güvenli midir? Sorularının cevabını vererek, sizler için geliştirdiğimiz aracımızı detaylarıyla anlatalım.

Bildiğiniz üzere Instagram, fotoğraf ve videoların diğer kullanıcılarla paylaşıldığı, en aktif kullanılan sosyal medya platformudur. Bu açıdan bakıldığında video paylaşıldığında bu paylaşımı gören tüm kullanıcıların dikkat edeceği tek nokta izlenme sayısı olacaktır. Çünkü görünürde olan kısmı izlenme yani görüntülenme sayısıdır. Instagram’da aktif olarak video paylaşıyorsanız belli izlenme sayısına ulaştırmanız gerekmektedir videolarınızı. Çünkü videolarınızın izlenme oranı ne kadar yüksekse, hesabınız o kadar çok etkileşim alır ve bir o kadar da takipçi sayınız artar. Özellikle takipçi sayınızı arttırma konusunda oldukça işe yarayan bir araçtır. Bu açıdan bakıldığında videolarınıza ve paylaşımlarınıza olan ilginin de arttığını fark edeceksiniz.

Neden Görüntülenme Alınır?

Öncelikle bu aracımızı sizler için tamamen ücretsiz olacak şekilde tasarladık. Ücretsiz görüntülenme aracı story görüntülemek için değil Instagram’da gönderi olarak paylaştığınız videolarınız ve IGTV videolarınız için geçerlidir.

Sitemizde sizler için geliştirdiğimiz tüm araçlarımızı şifresiz olarak kullanabilirsiniz. Sitemizde gerçekleştireceğiniz hiçbir işlemde sizden şifre talep edilmez ve hesabınızın güvenliği konusunda gönlünüz rahat edecek şekilde işlem yapabilirsiniz.

Instatakipci.com olarak sizlere sunduğumuz ücretsiz görüntüleme, hilesiz bir şekilde çalışmakta olan %100 güvenli bir alt yapıdır. Bu Araç sayesinde etkileşiminiz artacak videolarınıza olan ilgi çoğalacaktır. Bu da sizi ve video içeriklerinizi Instagram’da üst sıralara taşımanıza yardımcı olacaktır.

Instagram Görüntüleme Aracı Ücretsiz mi?

Evet! Sizler için geliştirdiğimiz video görüntüleme aracımız tamamen bedava olacak şekilde tasarlanmıştır. Sitemizde sizler için geliştirdiğimiz tüm ücretsiz araçlarımızdan faydalanabilir memnun kaldığınız takdirde ücretli araçlarımıza da en uygun imkanlar ile sahip olabilirsiniz. Ekibimiz, sizlerin sosyal medya ile ilgili tüm sorularınıza yanıt buluyor ve tüm isteklerinizi karşılamak üzere araçlar geliştiriyor. Bu nedenle sosyal medya kullanım sürecinde sizinle beraber sorularınıza ve sorunlarınızın çözümüne yanıt buluyor ve bundan büyük mutluluk duyuyoruz

Ücretsiz Görüntüleme Aracını Kullandığımda Hesabım Zarar Görür mü?

Sitemiz üzerindeki hiçbir araç Instagram hesabınıza zarar vermeyeceği gibi herhangi bir engel durumu ile de karşılaşmazsınız. Hesabınızın güvende olduğunu bilerek sitemizdeki tüm ücretli veya ücretsiz araçlarımızdan faydalanabilirsiniz. Araçlarımızı kullandığınızda veya ücretli işlem yapmak istediğinizde sizden hesabınızın şifresi istenmez. Bu nedenle işlemlerinizi güvenle yapabilirsiniz. Ancak bu gibi araçları sunan çoğu site sizlerden hesabınızın şifresini talep etmektedir veya bu sitelerde işlem yaptığınızda hesabınız engel durumu ile karşı karşıya kalabilir. Bu durumda beğeni engeli, yorum engeli takip isteği atma engelleri ile karşı karşıya kalmaktadırlar ve uzun süre hesaplarında bu engeller ile uğraşırlar. Bu gibi durumlara maruz kalmamak adına lütfen güvenilir olmayan sitelerden veya sizden şifrenizi isteyen tüm sitelerden uzak durun. Hesabınızın güvenliğinin tehlikede olmasını istemeyiz. Bu anlamda sizlere en kaliteli ve en güvenilir hizmeti sağlamaktan mutluluk duyuyoruz.

100
Instagram Oto İzlenme

Otomatik Video İzlenmeleri

Şifre İstemiyoruz

En Uygun Fiyat

6 Ay Garantili Hizmet

7/24 Canlı Destek

(Canlı Sohbet - Email - Telefon)

 2,90 ₺
250
Instagram Oto İzlenme

Otomatik Video İzlenmeleri

Şifre İstemiyoruz

En Uygun Fiyat

6 Ay Garantili Hizmet

7/24 Canlı Destek

(Canlı Sohbet - Email - Telefon)

12,38 ₺
6,13 ₺
500
Instagram Oto İzlenme

Otomatik Video İzlenmeleri

Şifre İstemiyoruz

En Uygun Fiyat

6 Ay Garantili Hizmet

7/24 Canlı Destek

(Canlı Sohbet - Email - Telefon)

24,75 ₺
9,50 ₺
Daha Fazla
Instagram Oto İzlenme

Otomatik Video İzlenmeleri

Şifre İstemiyoruz

En Uygun Fiyat

6 Ay Garantili Hizmet

7/24 Canlı Destek

(Canlı Sohbet - Email - Telefon)

Instagram ücretsiz izlenme ile sizde videolarınızın görüntülenme sayısını sayfamız üzerinden arttırabilirsiniz. Gelen izlenmeler Türk gerçek, Türk bot, yabancı gerçek ve yabancı bot olarak karışık gelmektedir. Gelen izlenme adeti minimum sayısı zaman zaman değişiklik gösterse de genellikle aşağıdaki gibidir.

Instagram bedava 100 izlenme

Instagram bedava 1000 izlenme

Instagram ücretsiz 500 görüntüleme

İlgili video linkini alana yapıştırdıktan sonra butona tıkladıktan yaklaşık 5 dakika sonra hesabınızdaki ilgili gönderiye izlenmelerin yüklenmeye başladığını görebilirsiniz. Hizmetimizi denedikten sonra dilerseniz instagram izlenme satın al sayfamız üzerinden dilediğiniz adette sipariş geçerek satın alma işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz. 7 gün 24 saat Instagram servis sitemizde ulaşabileceğiniz canlı destek servisimizden yararlanmaktan çekinmeyiniz.

Instagram Video Görüntülemenin Avantajları Neler?

Instagram video görüntüleme yüklemesi yaparsanız sizde videolarınızın etkileşim sayısını çok rahat bir şekilde arttırabilirsiniz. Ücretsiz izlenme ve ücretsiz görüntülemeyi düzenli bir şekilde yaparsanız hesaplarınızın takipçi sayısında da pozitif bir artış yakalayacaksınız. Çünkü sizlerin videolarını gören kişiler takip etmeye başlayacak ve sizlere ilgi duyacaktır.

Instagram Görüntüleme Hilesi

Sitemiz bu hizmetlerle kalmayıp sizlere instagram ücretsiz beğeni ve instagram takipçi satın alma gibi servisleri de bir arada sunmaktadır. Bunların hepsinden hemen faydalanmak için ilgili sayfaları ziyaret etmeniz yeterlidir.

Instagram Bedava İzlenme Arttırma Hizmeti Nedir?

Küreselleşme ve rekabetin her geçen gün arttığı bu dönemde, insanlar sürekli bir diğerinden daha iyi olmaya çalışıyor. Sizlerden şifre isteyerek hizmet veren sitelere kesinlikle güvenmeyiniz. Bu ortamın en çok görüldüğü yer ise, sosyal medya uygulamaları. Tüm kullanıcılar en iyi, en gözde olmak için mücadele veriyor. Bu uygulamaların bir tanesi de Instagram. Kendi çabalarınızla bir yere kadar başarıya ulaşabilirsiniz. Bunun için dikkat edilmesi gereken birçok kriter yer alıyor. Kaliteli içerik, samimiyet, düzenli paylaşım yapma be belki de en önemlisi şans. Bu da gösteriyor ki ne yaparsanız yapın, amacınıza ulaşmama ve yok olma gibi bir durumunuz bulunmaktadır. Gördüğünüz gibi doğal yollardan bir yere gelmek oldukça zor. Kalitenizi belli hizmetlerle destekleyerek, amacınıza daha hızlı bir şekilde ulaşma imkanına sahipsiniz. Bu noktada biz size yardımcı olmak için yanınızda yer alıyoruz. Instagram bedava izlenme arttırma satın al hizmetimizde, farkınızı ortaya koyabilirsiniz.

Instagram Bedava İzlenme Arttırma Satın Almak Ne İşe Yarar?

Instagram hesabınızda paylaştığınız videoların görüntüleme sayılarının yüksek olması, gönderinizin etkileşiminin gerçek kullanıcılar tarafından arttırılması açısından son derece büyük bir öneme sahiptir. Bu nedenle, videolarınızın izlenme sayılarını yükselterek gönderilerinizin ve hesabınızın etkileşimini arttırabilirsiniz. Instagram üyeliği olan herkes sistemi kullanabilir. Önce kullanıcı adımızı ilgili alana yazarak işleme başlayalım. Daha sonra aşağıdaki aşamaları incelemeniz yeterli olacaktır. 

 1. Instagram üzerinde iyi bir izlenime sahip olmak istiyorsanız etkileşimin de o oranda yüksek olması gerekiyor. Yüksek görüntüleme sayısı, beğeniler ve yorumlar üst düzeyde olmalı. Bu tür alanlarda sayılar ne kadar çoksa insanların gözünde o kadar profesyonel olduğunuza dair bir algı oluşur. Hesabınız henüz gelişme aşamasındaysa ve desteğe ihtiyacınız varsa size tüm gücümüzle yardım ederiz.

 2. Instagram izlenme sayısının artması sonucu, insanlar hesabınıza geldiğinde olumlu bir algıya sahip olur. İyi olduğunuza karar verir. Bu durum size beğeni ve takipçi sayısının artması olarak geri dönebilir.

 3. Sadece hesabı gelişmekte olan kişiler mi bu hizmetlerden faydalanabilir? Tabi ki de hayır. Aksine popüler olan kişilerin bu tür noktalarda daha hassas davranması gerekir. Birçok kişi tarafından bilinen bir hesabınız varsa, diğer insanlara göre çok daha fazla göz önünde olursunuz. Bu da belli başlı sorumlulukları beraberinde getirir.

 4. En önemlisi, paylaşımlarınız üzerindeki etkileşim sayısı insanların gözünden kaçmaz. En ufak bir düşüş, oldukça kötü bir izlenime neden olabilir. Bu gibi durumların ortaya çıkmaması için, izlenme satın alabilirsiniz. Böylece yüksek izlenme sayısını gören insanlar, sizin hala zirvede olduğunuza karar verir. Bu da size sağlam takipçiler kazandırır.

 5. Hem popüler olan hem de popüler olmak isteyen kişiler bu süreçte aktifken, Instagram da boş durmuyor. Uygulamanın gözünde iyi bir yer etmek istiyorsanız etkileşim oranınızın oldukça yüksek olması gerekir. Ne kadar yüksek olursa, yeriniz bir o kadar sağlamlaşır.

 6. Hesabınızdaki izlenme sayısının artması uygulamanın gözünden kaçmaz. Bu artış sonucu, yaptığınız paylaşımların kaliteli olduğuna karar vererek, diğer kullanıcıların görmesini sağlar. Böylece diğer hesaplardan sıyrılarak, daha üst bir konuma gelirsiniz. Yukarılarda olmak demek, binlerce belki de daha fazla kişinin paylaşımlarınızdan haberdar olması anlamına gelir. Bu da size sadece izlenme oranının artması değil, beğeni ve takipçi artışı olarak geri dönüşler sağlar.

Alacağım İzlenmeler Hesabıma Zarar Verir mi?

 • Verdiğimiz tüm hizmetlerde asıl amacımız, kaliteden ödün vermeyerek her iki tarafın doyum sağlamasına yardımcı olmak. Durum böyle olunca çalışmalarımızı, çok daha dikkatli bir şekilde yürütüyoruz. İzlenme yapacak hesapları belirlemeden önce, gönderdiğiniz linki detaylı bir şekilde analiz ediyoruz.
 • Bu analiz sonucu uygun olan aktif hesapları belirleyerek, izlenme sayısını arttırıyoruz. Bu süreç tamamen doğal bir şekilde görünmektedir. Dışarıdan gören kişiler ya da uygulama, izlenme sayınızı satın alarak arttırdığınızı fark etmez. Bu durumda alacağınız izlenmeler, hesabınıza hiçbir şekilde zarar vermez.
 • Nereden olduğunu bilmediğiniz, kalitesiz hizmetler hesabınıza yarar sağlamak yerine zarar verebilir. Biz bu durumun özel olduğunu, Instagram hesabını belli bir seviyeye getirmek için ne kadar emek harcandığını biliyoruz. Bu bilinçle birlikte, vereceğimiz hizmetlerin tamamını doğal görünümlü, yapaylıktan uzak bir şekilde sağlamaya çalışıyoruz.

Instagram İzlenme Nasıl Satın Alınır?

İzlenme sayısını arttırmak için iki yol vardır. İlk yol hiçbir hizmetten faydalanmadan kendi emeğiniz sonucu ortaya çıkar. Uzun zaman sonunda, kaliteli içeriklerinizi sunarak şansınız varsa iyi bir yere gelirsiniz. İyi bir yere gelmeniz garanti değildir. Diğer yöntem ise, bazı hizmetlerden faydalanarak hesabınızı daha kolay yollardan iyi bir konuma getirmek. İkincisi hem oldukça kolaydır, kesin çözüm verir ve zamandan tasarruf etmenize yardımcı olur.

 • Sitemiz üzerinden izlenme satın almak oldukça kolaydır. Bunun için sitemizde yer alan Instagram bedava izlenme arttırma bölümünü bulun.
 • Burada iki seçenek karşınıza çıkacak. İhtiyacınıza göre istediğinizi tercih edebilirsiniz. Biz Instagram ücretsiz izlenme diyerek devam ediyoruz.
 • Bu bilgileri girdikten sonra, izlenme sayınızı arttırabilmek için bazı bilgiler istenecek.
 • Video linki alanına, hangi videonun izlenme sayısını arttırmak istiyorsanız o videonun linkini yapıştırın.
 • Ücretsiz bir hizmet olduğu için görüntüleme sayısını biz belirliyoruz.
 • Ücretsiz görüntüleme satın al dediğinizde, en kısa sürede izlenme sayısının arttığını göreceksiniz.
 • Bu hizmetten memnun kalmanız durumunda, dilerseniz ücretli izlenme satın alarak daha sağlam bir yer edinebilirsiniz.

Neden Sizden İzlenme Almalıyım?

Bizi tercih etmeniz için birçok neden sıralayabiliriz. Bunlardan bazılarını göstererek, kaliteli hizmet almak istiyorsanız nelere dikkat etmeniz gerektiğini göstereceğiz. Bunlar:

Keşfet bölümünde çıkmak için

Instagram kullanıcılarının en büyük amacı, daha çok kişi tarafından takip edilmek, izlenmelerin artması. Bunun olması için uygulama size büyük bir avantaj sunuyor. Tabi ki de keşfet bölümü. Dikkat ederseniz bu bölümde çıkan videolar, fenomen olan kişilerin yayınladığı videolardır. İzlenme sayıları da bir o kadar yüksektir. İzlenme sayınızın yüksek olması, uygulamanın gözünden kaçmaz. Ne kadar çok etkileşim, o kadar kaliteli içerik anlayışıyla hesabınızın oldukça değerli olduğunu düşünür. Ve keşfet bölümünde çıkmanıza olanak sağlar. Burada çıkan videolar, belki de milyonlarca kişi tarafından izlenmektedir. Geri dönütler de beğeni ya da takipçi kazanma şeklinde olmaktadır.

Instagram İzlenme Arttırma

Yasal güvenilir alışveriş

İnsanların internet alışverişlerinden korkmalarının başında, güvenilirlik açısından sorunlar olabileceği algısı gelir. Bilgilerim çalınır mı ya da alışveriş esnasında sorun olur mu düşüncesi, alışverişten uzaklaştırabilir. Bu tür sorunlar yaşamamanız adına, sitemizde gerekli güvenlik önlemlerini aldık. SSL sertifikası sayesinde, alışveriş esnasında özel bilgileriniz hiç kimse tarafından görüntülenmez. Ya da başka kişiler tarafından kaydedilemez. Böylece sıfır risk yöntemiyle satın alma sürecini tamamlayabilirsiniz.

Verdiğimiz hizmetler arasında hiçbir illegal durum bulunmamaktadır. Tüm alışverişler yasal bir süreç dahilinde yapılmaktadır ve faturalandırma sistemi uygulanmaktadır. Ek olarak farklı ödeme yöntemleri kullanılmaktadır. Kredi kartı, EFT ya da banka kartı seçeneklerinden istediğinizi belirleyerek, ödeme işlemini tamamlayabilirsiniz.

Gizlilik

Beğeni arttırma, izlenme sayısının artması gibi hizmetler hassas bir noktadadır. Birçok rakibin olduğu, sosyal medya platformunda bilinmemesi hesap açısından daha sağlıklı olacaktır. Bu korkudan dolayı, bu tür desteklerden uzak kalabilirsiniz. Bizden izlenme satın aldığınız ya da bize verdiğiniz bilgilerin hiçbiri, üçüncü taraf kişilerle paylaşılmaz. Bu konuda bir kuşkunuz varsa içiniz ferah tutarak, hizmetlere göz atmaya kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

Ücretsiz deneme imkânı

Birçok yerde olmayan bir imkân. Ne kadar iyi hizmet verdiğimizi bilmiyor olabilirsiniz. Bu konuda farkındalık kazanmanız için, ücretsiz olarak deneme imkânı sunuyoruz. Satın almadan önce ücretsiz bir şekilde deneyerek, memnun kalırsanız ücretli desteğimizden faydalanabilirsiniz.

Tatil yok destek var

%100 destek garantisi sunuyoruz. Yüz yüze bile destek almanın zor olduğu bir dönemde, internet üzerinden destek bulmak istemek oldukça korkutucu gelebilir. Bunun sonucunda hayallerinizi ertelemek zorunda kalabilirsiniz. Siz hayallerinizi ertelemeyin diye, biz durmadan çalışıyoruz. Her an 7 24 destek sunarak, sorularınıza ve sorunlarınıza en kısa sürede çözüm bulmayı amaçlıyoruz.

Hizmet öncesi, anı ya da sonrasında bile bizimle irtibata geçmeniz yeterli. Uzman ekibimizle birlikte size her alanda yardımcı olmak için buradayız.

Sağlam temelli bir hesabınızın olmasını istiyorsanız izlenme satın alma hizmeti son derece önemlidir. Etkileşim oranı arttıkça, hesabınızın değeri aynı seviyede artmaktadır. Konumunuzu daha da iyi bir noktaya taşımak için Instagram türk gerçek yorum satın al hizmetine de göz atabilirsiniz.

Instagram Ücretsiz Görüntüleme

Sıkça Sorulan Sorular
Ürün ve araçlarımız hakkında aklınıza takılan sorularınıza hemen cevap bulun. Eğer sorunuzun cevabını 'Sıkça Sorulan Sorular' kısmında bulamazsınız, bize ücretsiz bir şekilde canlı destek sistemimiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Instagram görüntüleme hilesi sayesinde videolarınızı çok büyük kitlelere ulaşabilir ve bu sayede beğeni ve takipçi kazanabilirsiniz. Instatakipci.com ücretsiz hizmetleri ile hesaplarınızı geliştirebilir ve büyütebilirsiniz.

Insatakipci.com ürün ve hizmetleri garantili ve zararsızdır. Sitemizde bulunan ücretsiz hizmetlerimizi kullanarak hesabınızı geliştirebilir ve büyütebilirsiniz.

Instatakipci.com Instagram araç ve hizmetleri tamamen ücretsizdir. Sitemizde bulunan araçları ve hizmetleri kullanarak sosyal medya hesaplarınızı geliştirebilirsiniz.

Instagram üzerinden paylaştığınız videolar için görüntüleme sayılarını arttırmaya ve gönderilerinizin etkileşimini yükseltmeyi sağlamaktadır.

En Çok Satan Ürünler

Instagram Takipçi (Yabancı Gerçek)
100 Adet

Instagram Reels Video Görüntüleme
1.000 Adet

Instagram Beğeni (Türk Gerçek)
100 Adet

Instagram Takipçi (Yabancı Bot)
500 Adet

Instagram Video Görüntüleme
1.000 Adet

Instagram Takipçi (Türk Gerçek)
100 Adet

Instagram Reels Beğeni (Türk Gerçek)
100 Adet

Youtube İzlenme (Türk Gerçek)
100 Adet

Instagram Takipçi (Türk Bot)
100 Adet

Deneyiminiz hakkında yorum yapın
Görüş ve önerilerinizi önemsiyoruz. Sizlere sitemiz tarafından sunduğumuz hizmet ve araçlarımızı aşağıda yer alan 'Deneyiminiz hakkında yorum yapın' kısmından değerlendirerek, bizlerin gelişimine destek olabilirsiniz.
Yorum Yap
5 / 5
Toplam:82 Değerlendirme
Tarkan Barkın
Tarkan Barkın

Videolarıma görüntüleme hilesini ücretsiz olarak yaptım, şimdi ücretli olarak alacağım çok başarılı olmuş.

Tarkan Barkın
Rezan Ak
Rezan Ak

Instagram videolarıma görüntüleme hilesini kullandım gerçekten çalıştı teşekkürler :)

Rezan Ak
Serdar Kendirli
Serdar Kendirli

Verdiğiniz hizmeti önce ücretsiz test ettirip satış yapmanız çok başarılı bir hareket.