İsmimizi fenomist.com olarak değiştiriyoruz. 10 yıllık marka adımız instatakipci.com'un yerini yakın bir tarihte fenomist.com alacaktır.
Daha Fazla
10
İzlenme
0,50 ₺
25
İzlenme
%20 İNDİRİMLİ
1,25 ₺
1,00 ₺
50
İzlenme
%29 İNDİRİMLİ
2,50 ₺
1,75 ₺
100
İzlenme
%35 İNDİRİMLİ
5,00 ₺
3,25 ₺
250
İzlenme
%40 İNDİRİMLİ
12,50 ₺
7,50 ₺
500
İzlenme
%42 İNDİRİMLİ
25,00 ₺
14,50 ₺
1000
İzlenme
%43 İNDİRİMLİ
50,00 ₺
28,50 ₺
2500
İzlenme
%44 İNDİRİMLİ
125,00 ₺
69,75 ₺
4000
İzlenme
%45 İNDİRİMLİ
200,00 ₺
110,00 ₺
Fiyat: 0,00 0,00
Fiyat: 0,00 0,00
adet /
% Ucuz
Instagram Hikaye İzlenme Satın Al
5 / 5
5 1 Toplam: 46 Değerlendirme
Yorum Yap

Instagram Hikaye İzlenme Satın Al Özellikleri

Instagram Hikaye İzlenme Satın Al

Instagram Hikaye İzlenme Hizmeti Nedir?

Instagram’da birçok kanal üzerinden etkileşim sağlayabilirsiniz. Bu etkileşimlerin bazıları gözle görülebiliyor iken bazıları da sadece sizin görebileceğiniz, diğer kullanıcılar tarafından görünmeyen ama etkileşiminizi yüksek oranda arttıran durumlardır.

Instagram üzerinde çok fazla hikâye paylaşıyorsanız, sizler için geliştirdiğimiz yepyeni Instagram hikâye izlenme satın al hizmeti ile etkileşiminizi arttırabilir, hikayelerinizin keşfet kısmında görünmesini sağlayarak öne çıkabilirsiniz.

Bildiğiniz üzere Instagram’da diğer kullanıcılara erişmenizi sağlayan birçok yöntem bulunmakla birlikte bu yöntemlerden en önemlisi İstatistiksel verilerdir. Bu verileri profilinizde, paylaştığınız gönderi ve hikayelerde gözlemleyebilirsiniz. İstatistiksel veriler sizin tarafınızdan görüntülenebiliyorken diğer Instagram kullanıcıları bu verileri göremez. Peki bu veriler ne işe yarar?

 • Instagram profilinizi kaç kişinin ziyaret ettiğinden tutun hikayeleriniz arasında kaç kişinin gezindiğine kadar tüm verileri görebileceğiniz bu kısımlar, Instagram’da, profilinizin keşfet kısmında görünmesini sağlıyor,
 • Aramalar kısmında hesabınızın öne çıkmasını sağlayabiliyor,
 • Ayrıca kişi önerilerinde, profilinizin diğer kullanıcıların karşısına çıkmasını da sağlayabiliyor,
 • Bu da profilinizin etkileşiminin artmasını ve hesabınızın popülaritesinin yükselmesini sağlıyor. Bu açıdan bakıldığında diğer kullanıcılar tarafından görünmeyen bu veriler hesabınızı sürekli göz önünde tutarak, sürekli etkileşim almasını sağlıyor.   

Instagram hikaye izlenme önce sonra

Neden Instatakipci.com'u Tercih Etmelisiniz? 
Etkili
 • Devamlı Etkileşim
 • Yüksek Fayda
 • 7/24 Destek
Güvenilir
 • Engel Riski Yok
 • Güvenli Ödeme
 • Yasal ve Faturalı
En İyi
 • Yüksek kalite
 • Bol Çeşit İmkanı
 • Uygun Fiyatlar
Instagram Story izlenme satın al

Instagram Hikâye İzlenme Neden Satın Alınır?

Her gün Instagram’da hikâye paylaşıyorsanız Instagram hikâye görüntülenme sayısı profilinizin yükselmesi açısından önemli bir nitelik taşımaktadır. Bu istatistiksel verileri sadece siz gözlemliyor olsanız dahi, hesabınızın yükselmesi ve öne çıkması açısından büyük önem taşımaktadır. Peki bu veriler hesabımı nasıl yükseltir?

Bu veriler, sizin dışınızdaki Instagram kullanıcılarının hesabınızda ne kadar zaman harcadığını, paylaşımlarınızı ne kadar izlediğini vs. anlatan verilerdir. Bu verilere dayanarak Instagram, hesabınızı öne çıkarmaktadır. Gerek kişi önerilerinde gerekse keşfet kısmında hikayelerinizin ve gönderilerinizin görünme olasılığını arttırmakta veya arama sonuçlarında üst sıralarda olmanızı sağlamaktadır. Ne kadar çok ilgi alırsa profiliniz, Instagram sizi o kadar öne çıkaracaktır.

Öne çıkma konusu için doğal süreçleri takip etmek, hesabınız için her zaman verimli olmayabilir. Hesabınızın sürekli bir etkileşim alarak doğrusal olarak yükselmesini istiyorsanız yapacağınız şey çok basit! Sizler için en uygun fiyatlarla sunduğumuz Instagram story izlenme satın al hizmetimizden yararlanmak.

Instagram Hikaye İzlenme Sayısı Arttırma Seçenekleri Nelerdir? 

Instatakipci.com olarak her zaman her koşulda sizlere en iyi hizmeti sunmayı ve sosyal medya hesaplarınızı ileri taşımayı bir görev benimsemiş bulunmaktayız. Bu misyon çerçevesinde sizlere sunduğumuz tüm hizmetlerimiz en yüksek avantajlara sahip seçeneklerle beraber gelmektedir. Instagram hikayelerinizin görüntülenme sayılarını arttıracak olan “Instagram Hikaye İzlenme Satın Al” hizmetimiz de birden fazla seçeneğe sahiptir. Bu seçenekler şu şekildedir;

 • Türk Aktif Hikaye İzlenme

Instagram hikayelerinizin Türk aktif kullanıcılar tarafından izlenmesini ve sizlere popülerlik kazandırmasını ister misiniz? O zaman en doğru yerdesiniz! Instatakipci.com avantajları ile Instagram hikayeleriniz için türk gerçek ve aktif kullanıcılar tarafından sağlanan “Instagram Türk aktif/gerçek hikaye izlenme” seçeneğimizi denemenizi sizlere öneriyoruz. Bu seçenek ile hem popülerliğinizi hem de organik etkileşiminizi hızlı bir şekilde arttırabileceksiniz.

 • Yabancı Hikaye İzlenme

Yabancı hikaye izlenme seçeneğimiz, Instagram hikayelerinizin yabancı kullanıcılar tarafından görüntülenmesi ve ön plana çıkarılması hizmetidir. Belirlemiş olduğunuz hikayenize yabancı kullanıcılar katılır ve sizlere etkileşim kazandırır. Bu sayede elde etmek istediğiniz popülerliğe uluslararası bir düzeyde de erişmiş olacaksınız. Yabancı hikaye izlenme hizmetinden yararlanarak keşfet üzerinde yer alma olasılığınız da her zamankinden daha fazla olacaktır.

Instagram Hikaye İzlenme Hizmeti ve Nasıl Satın Alınır?

Instagram uygulamasında öne çıkmak artık çok basit! Bunun için size aşağıda bir rehber oluşturduk. Hemen "Instagram Hikaye İzlenme" rehberimizi inceleyin ve takipçilerinizin tadını çıkarın!

PDF indir

Instagram Hikaye İzlenme PDF

Instagram Hikaye İzlenme Nasıl Satın Alınır?

Instagram Hikâye İzlenme Nasıl Satın Alınır?

Instagram hikaye izlenme satın alarak, hesabınızın istatistik kısmını güçlendirebilir, hikayelerinizin keşfet kısmında görünmesini sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda hikaye izlenme özelliği, hikayelerinizin daha fazla izlenmesini sağlayacak ve hayran kitlenizi genişletecektir. İstatistik kısmı, etkileşimin artmasında ve milyonlarca gerçek kullanıcıya erişmede büyük rol oynamaktadır. Bu nedenle tüm istatistiksel değerlerin yükseltilmesi hedeflenmelidir. Instagram story görüntüleme sayısını en uygun imkanlar dahilinde arttırma ve etkileşim oranınızı yükseltmek için aşağıdaki adımları izlemeniz gerekmektedir:

 • Öncelikle üstte yer alan kullanıcı adı bölümüne Instagram kullanıcı adını yazın. Yazdıktan sonra paylaşımda olan hikayelerinizin belirli bir bölümüne aldığınız izlenmeler iletilecektir.
 • Son 24 saatte aktif paylaşımda olan hikayeleriniz tespit edilecek ve sepete ekle kısmını seçerek Instagram hikâye izlenme satın al işlemini devam ettirebilirsiniz.
 • Satın alma işlemi esnasında vermiş olduğunuz bilgiler güvenlik sertifikası dahilinde korunmaktadır. Bu nedenle işlemlerinizi güvenle gerçekleştirebilirsiniz. Bilgileriniz çalışanlarımız da dahil üçüncü kişilerle paylaşılmaz.

Hikâye izlenme satın aldığınızda, yabancı bot görüntülenmeler hikayelerinize tanımlanır.  Ayrıca hikayeleriniz keşfet kısmında diğer kullanıcılara görünecektir. Bu da daha fazla etkileşim almanızı ve takipçilerinizin hızla artmasında olumlu yönde etki yapacaktır. Ayrıca Instagram hikâye izlenmesine tamamıyla hilesiz ve şifresiz olarak ulaşacağınızı tekrar hatırlatmak isteriz.

İstediğiniz Instagram storysi için istediğiniz sayıda görüntülenmeyi hızlı bir şekilde temin edebilirsiniz. Sizlere sunulan Türk aktif hikaye izlenme, yabancı hikaye izlenme seçeneklerinden bir tanesini tercih etmeniz ve “Hemen Al” tuşuna basmanız popülerliğiniz için yeterli olacaktır. Seçtiğiniz hikayenize istediğiniz sayıda izlenme hızlı bir şekilde temin edilecektir. Özellikle siparişiniz sırasında sizlere belirtilen tahmini teslimat süresi içerisinde tüm siparişiniz tamamlanacaktır. 

Instagram hikâye izlenmesine tamamıyla hilesiz olarak ulaşabileceksiniz. Türk hikaye izlenme seçeneğimiz için lütfen canlı destekten iletişime geçiniz. Sizler için her zaman aktif ve gerçek izlenmeler ile popülerliğinizi arttırıyoruz. Instagram profilinizi büyütmek için ayrıca sitemizden Instagram takipçi satın alabilir ve etkileşimlerinizi hızla arttırabilirsiniz.

Satın Alma Adımları

step left step right

Hikaye satın almak istediğiniz kullanıcı adınızı giriniz.

step left step right

Satın almak istediğiniz izlenme sayısını belirleyiniz.

step left step right

Hızlı bir şekilde siparişinizi tamamlamak için “Hemen Al” butonuna basınız.

step left step right

Sepetinizi açınız ve sepetinizde yer alan “Ödeme” butonuna basınız.

step left step right

Güvenli ödeme yöntemlerimizden birisini seçerek ödemenizi tamamlayınız.

step left step right

Tebrikler! Hikayeleriniz artık daha popüler.

Sıkça Sorulan Sorular

Ürün ve araçlarımız hakkında aklınıza takılan sorularınıza hemen cevap bulun. Eğer sorunuzun cevabını 'Sıkça Sorulan Sorular' kısmında bulamazsınız, bize ücretsiz bir şekilde canlı destek sistemimiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Instagram hikaye indirme aracımızı kullanarak, hikaye indirme işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Hikaye indirme aracımız 7/24 sizlerin hizmetindedir.

Instagram hikayelerinizi profiliniz herkese açık ise tüm instagram kullanıcıları görebilir fakat hesabınız kitli ise sadece takipçileriniz görüntülemektedir.

Instagram hikaye boyutu için en ideal oran 1080px yüksekliğin ise 1920px olması gerekmektedir. Videolar için Instagram kullanıcılarının video çekerken boyutunu HD 16:9 (1280×720) olarak ayarlaması önerilir. 

Satın aldığınız ürünlerin yüklenme süresi hizmet seçeneği ve sayısına göre değişmektedir. Satın alma sayfasında ürün miktarını girince yüklenme süresini otomatik olarak görebilirsiniz.
 

Instatakipci.com ürün ve hizmetlerinin tümü garantili ve güvenilirdir. Satın alacağınız ürünler test edilmiş ve güvenilir yazılımlar aracılığı ile sağlanmaktadır.
 

Instatakipci.com üzerinden  satın aldığınız ürün ve hizmetler garantilidir. Satın aldığınız ürün 6 ay içinde düşüş yaşadığı takdirde sizler için düşüş telafisi sunmaktayız.
 

Instagram etkileşimlerinizi ölçmek için bir algoritma yapısına sahiptir. Bu algoritma hesabınıza gelen tüm etkileşimleri ölçer ve bir kriter olarak kabul eder. Instagram hikaye izlenmelerde etkileşim kriterlerinden bir tanesidir.

Sitemiz üzerinden satın aldığınız tüm hizmetlerde sizlerden şifre talep edilmemektedir. Sizden şifreniz ve hesap bilgilerinizi isteyen sitelerden uzak durmanızı tavsiye ederiz.

Instagram hikaye ayarlarınız üzerinden hikayenizi izlemesini istemediğiniz kullanıcıları seçerek hikayenizi gizleyebilirsiniz.

Instagram üzerinden paylaşacağınız hikayelerin süresi maksimum 15 saniye olmalıdır. 15 Saniyeden uzun olan hikayeleriniz Instagram tarafından bölünerek paylaşılmaktadır.

Instagram hikaye izlenmelerinizde sıralamalar profilinizde en çok etkileşime geçen kullanıcılara göre listelenmektedir.

Instagram hikaye izlenme hizmetini satın almak için kullanıcı adı alanını doldurarak daha sonra satın almak istediğiniz adeti girerek hizmetimizi satın alabilirsiniz.

Deneyiminiz hakkında yorum yapın

Görüş ve önerilerinizi önemsiyoruz. Sizlere sitemiz tarafından sunduğumuz hizmet ve araçlarımızı aşağıda yer alan 'Deneyiminiz hakkında yorum yapın' kısmından değerlendirerek, bizlerin gelişimine destek olabilirsiniz.
Yorum Yap
Instagram Hikaye, Story İzlenme & Görüntülenme Satın Al
Instatakipci
Instagram hikaye izlenme satın al, paylaşmış olduğunuz storylere anlık görüntülemeler gelmesini istiyorsanız hemen sipariş verin.
2180
2180
Instagram Hikaye, Story İzlenme & Görüntülenme Satın Al
0.50 2024-12-30 Stokta Var https://www.instatakipci.com/instagram-hikaye-izlenme-satin-al
5 / 5
5 1 Toplam: 46 Değerlendirme
Instagram hesap büyütme

Instagram hesap büyütme adımlarının en önemlisi etkileşim arkadaşlar. Instagram story izlenme ile bunu sağlayabilirsiniz. Ben az önce 1000 adet aldım hemen geldi hesabıma görüntülemeler.

5 5 1 2021-02-05 Enes Aktur
Enes Aktur
Instagram'da popüler bir

Instagram'da popüler bir hesap olmak için sadece beğeni ve takipçi yetmiyor arkadaşlar. Instagram story izlenmede önemli kriterlerden bir tanesidir.

5 5 1 2021-02-05 Tülay Markaryan
Tülay Markaryan
Instagram hikayelerim için

Instagram hikayelerim için izlenme satın alıyorum bu siteden. 1000 adet aldım daha sonra düzenli olarak almaya başladım tüm sorunlarınıza çözüm bulacak bir hizmet.

5 5 1 2021-02-05 Elif Gülender
Elif Gülender
Instagram hikaye izlenme

Instagram hikaye izlenme sayısı artık çıkmıyor fakat alacağınız reklamlar ve işbirlikleri için izlenme sayınızın yüksek olması gerek. Ben tüm hikayelerime 1000 adet hikaye izlenme satın alıyorum.

5 5 1 2021-02-05 Seçil Vanlıoğlu
Seçil Vanlıoğlu
Instagram algoritması yayınladığınız

Instagram algoritması yayınladığınız hikayeyi bazen tüm takipçilerinize göstermeyebilir. Bu hizmeti kullanarak en ön sırada hikayelerinize yer bulabilirsiniz.

5 5 1 2021-02-05 Batuhan Seçer
Batuhan Seçer
100 adet Instagram

100 adet Instagram hikaye görüntüleme satın aldım. Daha önce Instagram beğenide almıştım güvenilir bir site.

5 5 1 2021-02-05 Beril Karaduman
Beril Karaduman
Instagram story görüntüleme

Instagram story görüntüleme hizmetini ilk kez bu sitede gördüm. Storylerim için satın aldım çok işe yarıyor sizde deneyebilirsiniz.

5 5 1 2021-02-05 Melih Bulut
Melih Bulut
Instagram paylaşımlarımı çok

Instagram paylaşımlarımı çok özenli olarak takip ediyorum ve büyük önem veriyorum. Şimdi de hikayelerim için aynı şeyi yapacağım ve instatakipci sayesinde instagram hikaye izlenme sayılarım çok iyi yerlere gelecek.

5 5 1 2020-08-05 Basri Güngör
Basri Güngör
Daha önce de

Daha önce de bu siteden alışveriş yapmıştım. Şimdi de tam aradığım bir hizmet gelmiş, instagram hikayelerime çok faydası olacak

5 5 1 2020-08-05 Gürgen Baydar
Gürgen Baydar
Hikaye izlenmeler gayet

Hikaye izlenmeler gayet hızlı geldi, hiçbir sorun yaşamadım. Kaliteyi sonuna dek hissettim teşekkürler instatakipci

5 5 1 2020-08-05 Mustafa Irmak
Mustafa Irmak
Hikaye izlenme satın

Hikaye izlenme satın alarak profilime çok büyük bir etkileşim kazandırdım. Yakında kendimi keşfette bulacağımdan eminim

5 5 1 2020-08-05 Emrah Dursun
Emrah Dursun
Çok iyi olmuş

Çok iyi olmuş bu hikayeler kaç kişi gördü herkese açık olsa keşke.

5 5 1 2019-12-12 Ekrem A
Ekrem A
Canlı Destek
Canlı Destek
Çevrimiçi
Canlı Destek