Öne Çıkan Hikaye İzlenme

Instagram Öne Çıkan Hikaye İzlenme Satın Al

Fiyat: 0,00
Fiyat: 0,000,00
adet /
% Ucuz
Instagram Öne Çıkan Hikaye İzlenme Satın Al2019-11-04T17:13:07+03:00

Instagram yaptığı sürekli yeniliklerle kullanıcılarını kendine bağlayan ve kullanıcı kitlesini arttırarak sürekli büyüyen bir sosyal medya platformu haline gelmiştir. Son zamanlarda popüler hale gelen Instagram öne çıkan hikâye özelliği de Instagram kullanıcılarının aktif olarak kullandığı bir özellik haline gelmiştir. Instagram etkileşiminizi etkileyen birden fazla özellik mevcutken story izlenme sayıları da Instagram üzerinde, profilinizi üst sıralara taşıyarak, gönderilerinizin ve hikayelerinizin keşfet bölümünde çıkmasını sağlamaktadır. Bu nedenle hikayelerinizi kaç kişinin izlediği ve öne çıkanlara aldığınız hikayeleri kaç kişinin ziyaret ettiği ve Instagram izlenme arttırma konuları hesabınızın etkileşiminin artmasında rol oynayan faktörler arasındadır. Instagram hikayelerinin görüntülenme sayısı, etkileşiminizi nasıl etkiler?

  • İlk olarak hesabınızda paylaştığınız ve 24 saat sonra silinen hikayelerinizi öne çıkanlar kısmına ekleyerek sabitleyebilir ve böylece, bu hikayelerin kalıcı olarak profilinizde görünmesini sağlayabilirsiniz,
  • Profilinizi ziyaret eden kullanıcılar öne çıkanlara sabitlediğiniz hikayeler dikkatini çektiği takdirde bunları izleyerek hesabınızın etkileşim oranını yükselteceklerdir,
  • Bu da hem keşfet kısmında görünmenizi arttıracak hem de hesabınızı üst sıralara taşıyacaktır.
  • Etkileşimlerinizi görmek için istatistik kısmına göz atabilir, hikayelerinizin etkileşim sayılarını kalem kalem inceleyebilirsiniz.

Instagram Öne Çıkan Hikaye Görüntülenme Satın Al

Instagram Öne Çıkan Hikayelerin Görüntülenme Hizmetinin Hesabıma Olan Katkısı Nedir?

Instagram’da sabitlediğiniz hikayelerinizin görüntülenme sayısı paylaştığınız günden itibaren 24 saat içerisinde belirlenirken bu sürenin sonunda bu hikayeler ne kadar görüntülenirlerse görüntülensinler bu sayı değişmemektedir. Ancak bu hikayelerin istatistik kısmında da görebileceğiniz üzere etkileşim sayıları zamanla artmaktadır. Hikâye görüntülenme kısmında görünmese bile istatistik kısmında kaç kişinin profilinizi ziyaret ederek, sabitlediğiniz bu hikâyeyi açtığı görülebiliyor. Peki siz veya bir başka kullanıcı, profilinizdeki öne çıkanlar bölümünde bu hikayelerin görüntülenme sayısını görmüyorsa hesabınızda gerçekleştirilen bu işlem ne işe yarıyor?

Instagram Öne Çıkan Hikaye İzlenme Nasıl Satın Alınır

Bu durum en basit hali ile şöyle açıklanabilir: 24 saat sonunda, Instagram öne çıkanlara bakanlar, izlenme sayıları ve görüntülemeler her ne kadar görünmese de gönderileriniz ve hikayelerinizin istatistik kısımlarında bu verileri gözlemleyebilirsiniz. Bu veriler sayesinde Instagram, hesabınızı üst sıralara taşıyor ve keşfet kısmında gönderilerinizin ve hikayelerinizin görünmesini sağlıyor. Üst sıralara çıkmak için ve önde olmak için satın alacağınız bu hizmet hikayeleriniz üzerinde ve hesabınız üzerinde etkileşimi arttırarak, sizi sosyal medyanın kralı/kraliçesi yapmaya hazırlıyor.

100
Instagram Oto Video Görüntüleme

Videolarınızın Görüntülenme Sayısını Yüksek Kaliteli Hesaplar İle Arttırın

Ucuz ve Hızlı Teslimat

Güvenilir Ödeme Yöntemleri

7/24 Canlı Destek

1,20 ₺
250
Instagram Oto Video Görüntüleme

Videolarınızın Görüntülenme Sayısını Yüksek Kaliteli Hesaplar İle Arttırın

Ucuz ve Hızlı Teslimat

Güvenilir Ödeme Yöntemleri

7/24 Canlı Destek

2,75 ₺
500
Instagram Oto Video Görüntüleme

Videolarınızın Görüntülenme Sayısını Yüksek Kaliteli Hesaplar İle Arttırın

Ucuz ve Hızlı Teslimat

Güvenilir Ödeme Yöntemleri

7/24 Canlı Destek

5,00 ₺
1.000
Instagram Oto Video Görüntüleme

Videolarınızın Görüntülenme Sayısını Yüksek Kaliteli Hesaplar İle Arttırın

Ucuz ve Hızlı Teslimat

Güvenilir Ödeme Yöntemleri

7/24 Canlı Destek

9,00 ₺

Instagram Öne Çıkan Hikayelere İzlenme Nasıl Yüklenir?

  • Öncelikle kullanıcı adınızı yukarıda bulunan kutucuğa yazarak, öne çıkan tüm hikayelerinizi görüntüleyebilirsiniz,
  • Daha sonra, hikayeniz üzerinde ne kadar görüntülenme oluşturmak istiyorsanız sağdaki kutucuk üzerinde bu sayıyı belirtiniz, burada dikkat etmeniz gereken nokta ne kadar fazla etkileşim almak istiyorsanız burada ona göre bir sayı belirtmeniz gerekmektedir.
  • Ödeme işlemi sırasında vermiş olduğunuz bilgiler güvenlik sertifikası dahilinde korunmaktadır. Bu nedenle güvenle işleminizi tamamlayabilirsiniz.
  • Instagram öne çıkan hikâye izlenme için en uygun fiyatlarımız dahilinde aldığınız görüntülenmeler hesabınıza yaklaşık 30-40 dakika içerisinde tanımlanır.
  • Önemli bir konuya dikkatinizi çekmek isteriz, sabitlenmiş hikâye serisi için yalnızca ilk hikâyeye izlenme tanımlanır, tek tek paylaştığınız gönderiler için normal görüntülenme tanımlanır.

Instagram Öne Çıkan Hikaye İzlenme Satın Al

Instagram story izlenme hilesi şeklindeki siteler hesabınızın şifresini isteyerek bu işlemi gerçekleştirmektedir. Ancak bu işlem hesabınızın ciddi güvenlik sorunları ile karşı karşıya kalacağı anlamına gelmektedir. Sitemiz üzerinden şifresiz olarak işlem yapacağınız için sitemize bu konuda güvenebilir, gönül rahatlığı ile işleminizi gerçekleştirerek hesabınızın etkileşiminin artmasını keyifle izleyebilirsiniz. Hileli olan izlenmeleri kesinlikle almayınız hesabınız çalınabilir. Türk gerçek öne çıkan izlenmeler ile aktif olarak büyüyün.

Web sitemiz üzerinden satın alacağınız hizmet veya ürünlerde hesabınızın şifresi istenmemektedir. Satın aldığınız ürün en kısa süre içerisinde hesabınıza güvenle yüklenmektedir.

Paylaşmış olduğunuz hikayelerin izlenme sayısı size yeterli gelmiyor ise sayfamızdan storylerinizin görüntülenme sayısını arttırabilirsiniz. Herhangi bir şifre vermeden yalnızca kullanıcı adınızı yazarak siparişinizi tamamlayabilirsiniz. 

instatakipci.com sitesi olarak Instagram'da öne çıkardığınız hikayelerin görüntülenme sayısını en uygun fiyata yükseltmenize yardımcı oluyoruz.

Instagram Öne Çıkan Hikaye İzlenme Satın Al
Instatakipci
Instagram öne çıkan hikaye izlenme satın al, öne çıkarmış olduğunuz storylerinizin görüntülenme sayısını anlık arttırmanızı sağlar.
2179
2179
Instagram Öne Çıkan Hikaye İzlenme Satın Al
4.72019-01-01Stokta Varhttps://www.instatakipci.com/instagram-one-cikan-hikaye-izlenme
5 / 5
Toplam: 42 Değerlendirme
Deneyiminiz hakkında yorum yapın.
Yeliz M.

Öne çıkardığım hikayenin izlenme sayısını arttıramıyordum sayenizde arttırabiliyorum. Teşekkür ederim.

Yeliz M.

TikTok Uygulaması Nedir Nasıl Video Çekilir Nasıl Kullanılır?

TikTok Uygulaması Nedir Nasıl Video Çekilir Nasıl Kullanılır?

Sosyal sistemlerin yeni fenomeni TikTok uygulaması, çok hızlı büyümesi ve ilginç videolarıyla uzun süredir gündemde yer alıyor. Çok genç bir kitleye sahip olan video, mizah içerikli dans videolarıyla ön plana çıkıyor. Tabi sadece bu tür değil, daha ilginç videolarla da karşılaşabilirsiniz. Eğer TikTok uygulaması henüz keşfetmiş iseniz, video çekme, videoları kaydetmeyle ilgili yazımızı okumanızı öneriyoruz. […]

TikTok Düet Nedir Nasıl Yapılır?

TikTok Düet Nedir Nasıl Yapılır?

TikTok düet, kullanıcıların birlikte video çekebildiği yöntemlere verilen isimdir. TikTok videolarını arkadaşlarıyla birlikte çekmek isteyenler bu yöntemle, eğlenceli videolar çekebiliyorlar. TikTok düet video nasıl çekilir, TikTok düet videoları nasıl oluşturulur, merak ediyorsanız yazımızı okumaya devam edebilirsiniz. TikTok tüm dünya tarafından sevilen son dönemlerin en popüler uygulamalarından biridir. Dolayısıyla TikTok kullanıcıları video çekmek, fenomen olmak konuları […]

TikTok Hesabı Nasıl Açılır?

TikTok Hesabı Nasıl Açılır?

TikTok hesap açmak artık çok kolay! TikTok uygulamasında paylaşılan kısa süreli videolar, çok sayıda kullanıcının dikkatini çekiyor. Buna göre kullanıcılar kendi TikTok hesaplarını açmak istiyorlar. Bu yazımızda, sizle için TikTok hesap açmak nasıl yapılır, tik tok üye olma işlemleri hakkında bilgilendirme yapmaya çalışacağız. TikTok 15 saniyelik video paylaşımı yapılabilen ve bu videolara ses eklenen bir […]