Öne Çıkan Hikaye İzlenme

Instagram Öne Çıkan Hikaye İzlenme Satın Al

Fiyat: 0,000,00
Fiyat: 0,000,00
adet /
% Ucuz
5 / 5
Toplam: 42 Değerlendirme
Yorum Yap
Instagram Öne Çıkan Hikaye İzlenme Satın Al2019-12-11T16:27:25+03:00

Instagram yaptığı sürekli yeniliklerle kullanıcılarını kendine bağlayan ve kullanıcı kitlesini arttırarak sürekli büyüyen bir sosyal medya platformu haline gelmiştir. Son zamanlarda popüler hale gelen Instagram öne çıkan hikâye özelliği de Instagram kullanıcılarının aktif olarak kullandığı bir özellik haline gelmiştir. Instagram etkileşiminizi etkileyen birden fazla özellik mevcutken story izlenme sayıları da Instagram üzerinde, profilinizi üst sıralara taşıyarak, gönderilerinizin ve hikayelerinizin keşfet bölümünde çıkmasını sağlamaktadır. Bu nedenle hikayelerinizi kaç kişinin izlediği ve öne çıkanlara aldığınız hikayeleri kaç kişinin ziyaret ettiği ve Instagram izlenme arttırma konuları hesabınızın etkileşiminin artmasında rol oynayan faktörler arasındadır. Instagram hikayelerinin görüntülenme sayısı, etkileşiminizi nasıl etkiler?

  • İlk olarak hesabınızda paylaştığınız ve 24 saat sonra silinen hikayelerinizi öne çıkanlar kısmına ekleyerek sabitleyebilir ve böylece, bu hikayelerin kalıcı olarak profilinizde görünmesini sağlayabilirsiniz,
  • Profilinizi ziyaret eden kullanıcılar öne çıkanlara sabitlediğiniz hikayeler dikkatini çektiği takdirde bunları izleyerek hesabınızın etkileşim oranını yükselteceklerdir,
  • Bu da hem keşfet kısmında görünmenizi arttıracak hem de hesabınızı üst sıralara taşıyacaktır.
  • Etkileşimlerinizi görmek için istatistik kısmına göz atabilir, hikayelerinizin etkileşim sayılarını kalem kalem inceleyebilirsiniz.

Instagram Öne Çıkan Hikaye Görüntülenme Satın Al

Instagram Öne Çıkan Hikayelerin Görüntülenme Hizmetinin Hesabıma Olan Katkısı Nedir?

Instagram’da sabitlediğiniz hikayelerinizin görüntülenme sayısı paylaştığınız günden itibaren 24 saat içerisinde belirlenirken bu sürenin sonunda bu hikayeler ne kadar görüntülenirlerse görüntülensinler bu sayı değişmemektedir. Ancak bu hikayelerin istatistik kısmında da görebileceğiniz üzere etkileşim sayıları zamanla artmaktadır. Hikâye görüntülenme kısmında görünmese bile istatistik kısmında kaç kişinin profilinizi ziyaret ederek, sabitlediğiniz bu hikâyeyi açtığı görülebiliyor. Peki siz veya bir başka kullanıcı, profilinizdeki öne çıkanlar bölümünde bu hikayelerin görüntülenme sayısını görmüyorsa hesabınızda gerçekleştirilen bu işlem ne işe yarıyor?

Instagram Öne Çıkan Hikaye İzlenme Nasıl Satın Alınır

Bu durum en basit hali ile şöyle açıklanabilir: 24 saat sonunda, Instagram öne çıkanlara bakanlar, izlenme sayıları ve görüntülemeler her ne kadar görünmese de gönderileriniz ve hikayelerinizin istatistik kısımlarında bu verileri gözlemleyebilirsiniz. Bu veriler sayesinde Instagram, hesabınızı üst sıralara taşıyor ve keşfet kısmında gönderilerinizin ve hikayelerinizin görünmesini sağlıyor. Üst sıralara çıkmak için ve önde olmak için satın alacağınız bu hizmet hikayeleriniz üzerinde ve hesabınız üzerinde etkileşimi arttırarak, sizi sosyal medyanın kralı/kraliçesi yapmaya hazırlıyor.

100
Instagram Öne Çıkan Hikaye İzlenme

Öne Çıkan Hikaye İzlenme Sayısını Yüksek Kaliteli Hesaplar İle Arttırın

Ucuz ve Hızlı Teslimat

Güvenilir Ödeme Yöntemleri

7/24 Canlı Destek

4,70 ₺
250
Instagram Öne Çıkan Hikaye İzlenme

Öne Çıkan Hikaye İzlenme Sayısını Yüksek Kaliteli Hesaplar İle Arttırın

Ucuz ve Hızlı Teslimat

Güvenilir Ödeme Yöntemleri

7/24 Canlı Destek

10,50 ₺
500
Instagram Öne Çıkan Hikaye İzlenme

Öne Çıkan Hikaye İzlenme Sayısını Yüksek Kaliteli Hesaplar İle Arttırın

Ucuz ve Hızlı Teslimat

Güvenilir Ödeme Yöntemleri

7/24 Canlı Destek

19,00 ₺
Daha Fazla
Instagram Öne Çıkan Hikaye İzlenme

Öne Çıkan Hikaye İzlenme Sayısını Yüksek Kaliteli Hesaplar İle Arttırın

Ucuz ve Hızlı Teslimat

Güvenilir Ödeme Yöntemleri

7/24 Canlı Destek

Instagram Öne Çıkan Hikayelere İzlenme Nasıl Yüklenir?

  • Öncelikle kullanıcı adınızı yukarıda bulunan kutucuğa yazarak, öne çıkan tüm hikayelerinizi görüntüleyebilirsiniz,
  • Daha sonra, hikayeniz üzerinde ne kadar görüntülenme oluşturmak istiyorsanız sağdaki kutucuk üzerinde bu sayıyı belirtiniz, burada dikkat etmeniz gereken nokta ne kadar fazla etkileşim almak istiyorsanız burada ona göre bir sayı belirtmeniz gerekmektedir.
  • Ödeme işlemi sırasında vermiş olduğunuz bilgiler güvenlik sertifikası dahilinde korunmaktadır. Bu nedenle güvenle işleminizi tamamlayabilirsiniz.
  • Instagram öne çıkan hikâye izlenme için en uygun fiyatlarımız dahilinde aldığınız görüntülenmeler hesabınıza yaklaşık 30-40 dakika içerisinde tanımlanır.
  • Önemli bir konuya dikkatinizi çekmek isteriz, sabitlenmiş hikâye serisi için yalnızca ilk hikâyeye izlenme tanımlanır, tek tek paylaştığınız gönderiler için normal görüntülenme tanımlanır.

Instagram Öne Çıkan Hikaye İzlenme Satın Al

Instagram story izlenme hilesi şeklindeki siteler hesabınızın şifresini isteyerek bu işlemi gerçekleştirmektedir. Ancak bu işlem hesabınızın ciddi güvenlik sorunları ile karşı karşıya kalacağı anlamına gelmektedir. Sitemiz üzerinden şifresiz olarak işlem yapacağınız için sitemize bu konuda güvenebilir, gönül rahatlığı ile işleminizi gerçekleştirerek hesabınızın etkileşiminin artmasını keyifle izleyebilirsiniz. Hileli olan izlenmeleri kesinlikle almayınız hesabınız çalınabilir. Türk gerçek öne çıkan izlenmeler ile aktif olarak büyüyün.

Web sitemiz üzerinden satın alacağınız hizmet veya ürünlerde hesabınızın şifresi istenmemektedir. Satın aldığınız ürün en kısa süre içerisinde hesabınıza güvenle yüklenmektedir.

Paylaşmış olduğunuz hikayelerin izlenme sayısı size yeterli gelmiyor ise sayfamızdan storylerinizin görüntülenme sayısını arttırabilirsiniz. Herhangi bir şifre vermeden yalnızca kullanıcı adınızı yazarak siparişinizi tamamlayabilirsiniz. 

instatakipci.com sitesi olarak Instagram'da öne çıkardığınız hikayelerin görüntülenme sayısını en uygun fiyata yükseltmenize yardımcı oluyoruz.

Instagram Öne Çıkan Hikaye İzlenme Satın Al
Instatakipci
Instagram öne çıkan hikaye izlenme satın al, öne çıkarmış olduğunuz storylerinizin görüntülenme sayısını anlık arttırmanızı sağlar.
2179
2179
Instagram Öne Çıkan Hikaye İzlenme Satın Al
4.72020-01-01Stokta Varhttps://www.instatakipci.com/instagram-one-cikan-hikaye-izlenme-satin-al
5 / 5
Toplam: 42 Değerlendirme
Deneyiminiz hakkında yorum yapın.
Yeliz M.

Öne çıkardığım hikayenin izlenme sayısını arttıramıyordum sayenizde arttırabiliyorum. Teşekkür ederim.

Yeliz M.

Çap İşareti

Çap İşareti

Çap işareti matematiksel ve geometrik hesaplamalarda sıklıkla kullanılan simgeler arasında yer alıyor. Özellikle bilgisayar üzerinden matematiksel işlemlerin bulunduğu dosyalar hazırlamak isteyen kullanıcılar sıklıkla çap işaretine ihtiyaç duyuyor. Ancak çap işareti klavye üzerinde direkt olarak mevcut olmayan simgeler arasında yer alıyor. Birçok kişi klavyede mevcut olmadığı için çap işaretini nasıl yapabileceğini bilmiyor. Hazırladığı yazılarda veya atmak […]

Instagram Canlı Yayın İzleme

Instagram Canlı Yayın İzleme

Instagram uygulamasının son dönemlerde en popüler fonksiyonlarından biri olan Instagram canlı yayın herkes tarafından sıklıkla kullanılıyor. Instagram canlı yayın kullanıcılar tarafından en çok sevilen ve en fazla kullanılan özellikler arasında yer alıyor. Kullanıcıların anlık olarak canlı yayın açmaları ve takipçilerinin bu canlı yayınlara katılmalarına olanak sağlayan özellik çok seviliyor. Mobil cihazlar üzerinden rahatlıkla kullanılabilen Instagram […]

Instagram Dil Değiştirme

Instagram Dil Değiştirme

Instagram uygulamasını kullanan bireyler kimi zaman dil ayarlarında değişim yapmak isteyebiliyor. Bazı durumlardaysa uygulamanın güncellenmesi sonrasında Instagram dil ayarları değişebiliyor. Birçok kullanıcıysa Instagram dil değiştirme işleminin nasıl gerçekleştirileceğini bilmiyor. Instagram dil ayarları değiştirme işlemi oldukça kolay. Sizler için detaylı olarak yazımızda Instagram dil değiştirme nasıl yapılır anlattık. Android mobil cihazlar ve iOS işletim sistemli cihazlar […]