İsmimizi fenomist.com olarak değiştiriyoruz. 10 yıllık marka adımız instatakipci.com'un yerini yakın bir tarihte fenomist.com alacaktır.
Daha Fazla
25
Yorum
588,75 ₺
50
Yorum
%11 İNDİRİMLİ
1.212,50 ₺
1.082,20 ₺
100
Yorum
%12 İNDİRİMLİ
2.425,00 ₺
2.140,00 ₺
150
Yorum
%12 İNDİRİMLİ
3.637,50 ₺
3.205,00 ₺
200
Yorum
%12 İNDİRİMLİ
4.850,00 ₺
4.270,00 ₺
250
Yorum
%12 İNDİRİMLİ
6.062,50 ₺
5.322,50 ₺
500
Yorum
%12 İNDİRİMLİ
12.125,00 ₺
10.635,00 ₺
Fiyat: 0,00 0,00
Fiyat: 0,00 0,00
adet /
% Ucuz
Instagram Oto Yorum Satın Al
5 / 5
5 1 Toplam: 14 Değerlendirme
Yorum Yap

Instagram Oto Yorum Satın Al Özellikleri

Instagram Oto Yorum Satın Al

Instagram İçin Özel Otomatik Yorum Paketleri

Güvenilir web sitesinden gerçek yorum satın almak kolay bir iş değildir, ancak ekibimiz Instagram‘da reklam ve tanıtım faaliyetlerinde geniş deneyime sahiptir. Gerçek ve aktif Instagram takipçileri, profilinizi ziyaret eden canlı ve gerçek kullanıcılardır. İnsanlar birden çok fotoğrafınızı ve videonuzu beğendiklerinde, sizi memnuniyetle takip ederler ve beğenileri fotoğraflara koyarlar.

Beğeniler ve takipçiler artmışken bir de yanında Instagram oto yorum satın al desteği almak hiç de fena olmaz. Profilinizin gerçek olduğunu kanıtlamanın bir yolu da beğeni ve takipçilerin yanı sıra yorumları kullanmaktır. Yorumlar hesabınızın aktif olduğunu kanıtlar. Bu sayede keşfet sayfasına çıkmanız da kolay olacaktır.

Instagram Türk Hesaplardan Türkçe Yorum Hizmeti Nedir?

Instagram Türk bot oto yorum satın al hizmeti ile Türk ve gerçek gibi görünen hesaplardan Türkçe yorum satın alabilirsiniz. Eğer Türkiye’de ve Türkçe bir hesabınız varsa Türk yorumların epey faydasını göreceksiniz. Türk kullanıcıların dikkatini çekmek ve profilinize yorum yazmaları için onları teşvik etmek istiyorsanız tam olarak doğru yerdesiniz. Bu hizmet ile yorum almayan fotoğraflarınız daha fazla yorum alacak ve gerçek Türk kişiler sizinle etkileşime geçmek için daha istekli olacaklardır.

Instagram fotoğraflarımdaki yorumları nasıl artırabilirim diye düşünüyorsanız bu hizmet tüm isteklerinizi ve ihtiyaçlarınızı karşılayacaktır. Türk otomatik yorum hizmetimiz otomatik olarak çalışır ve belirlediğiniz adetlerde fotoğraflarınıza ve videolarınıza otomatik olarak gelir. Yorumlar Türk kişilerden ve Türkçedir. Otomatik olarak yüklenir ancak yorumlar bizim tarafımızdan manuel olarak sizin videonuza veya fotoğrafınıza bakarak özenle yazılır. Fotoğrafınızda olan şeylere cevap ve iltifat olarak olumlu yorumlar yapılır ve diğer kullanıcılarda yorum yapmaya teşvik edilir.

Otomatik Yorum İhtiyacınızı Siz Belirleyin

Herhangi bir gerçek Instagram kullanıcısı, çok sayıda gerçek ve iyi takipçisi olan popüler ve ilginç kişileri takip etmek ister. Hiç kimse çok az takipçisi olan bir profili takip etmez. Takipçiler ve beğeniler ile desteklenmiş olan profilinizin yorumlar olmadan bir yanı eksik kalacaktır. Bu nedenle, daha fazla ve aktif Instagram takipçileri elde etmenin en iyi ve en güvenli yolu, yalnızca güvenilir sitelerden alışveriş yapmaktır.

 

Yorumlarınızı alırken de aynı şekilde güvenilir bir ödeme yöntemine ihtiyacınız olacaktır. Instagram türk bot oto yorum satın al yönteminde kullanıcı adınızı vermeniz bile yeterlidir. Ödemenizi yaptıktan sonra ek olarak bir şey istenmez. Sadece dakikalar içinde linkini vermiş olduğunuz fotoğrafınıza satın almış olduğunuz kadar yorum gelecektir. En az 10 tane yorum alınmalıdır.

Instatakipci, kullanıcılara hizmet verirken farklı seçenekleri kullanmaktadır. Yani hizmetlerin epey fazla olduğunu söyleyebiliriz. Bunlarsan bir tanesi de Instagram oto yorum satın almaktır.

Instagram oto yorum alarak profillerinizi daha aktif bir hale getirebilirsiniz. Instatakipci hizmetlerine baktığımızda yorum açısından hem tek fotoğraf hem de oto yorum seçeneklerinin olduğunu görüyoruz. Eğer tek fotoğraf isterseniz, bu durum sizin profilinizin canlanması açısından pek önemli olmayacaktır. Çünkü profilin daha popüler olabilmesi için bir fotoğrafa yorum almak pek fazla bir şey ifade etmemektedir. Ancak birden fazla fotoğraf ya da videoya yorum almak, profilinizin kısa sürede çok fazla Instagram kullanıcısına ulaşmasını sağlayacaktır. Bu nedenle daha mantıklıdır.

Instatakipci Instagram yorum satın alma işlemleri için hem Türk hem de yabancı hesaplarla çalışmaktadır. Yabancı takipçiler sadece bir ülkeden değildir. Yani dünya genelinde pek çok profille yorum yapıldığını söyleyebiliriz. Bu elbette avantajdır çünkü farklı ülkelerden gelen yorumlar, profilinizdeki fotoğraf ya da videoların daha eğlenceli görünmesini sağlayacaktır.

Oto yorum satın alırken, takipçilerinizin cinsiyetini kendiniz de belirleyebilirsiniz. Yani erkek ya da kadın takipçiyi seçme şansınız bulunmaktadır. Eğer karışık takipçi istiyorsanız böyle bir seçenek de bulunmaktadır. Ayrıca karışık takipçi fiyatlarının, cinsiyet tercihi olan seçeneğe göre daha uygun fiyatlara sahip olduğunu da ekleyebiliriz.

Oto yorum aldıktan sonra hemen yorumlar yapılmaya başlar. Daha sonrasında da eklediğiniz her fotoğrafa yorum eklenecektir. Yorum ekleme işlemi 12 saat sonra hala başlamamış olursa, para iadesi alabilirsiniz. Yani bu konuda oldukça kesin olduğumuzu söyleyebiliriz.

instagram bot oto yorum satın al

Otomatik yorum alırken seçebileceğiniz pek çok farklı seçenek bulunmaktadır. Bunlardan bir tanesi de Instagram aylık oto yorum al seçeneğidir. Yani aylık olarak da yorum alabilirsiniz. Bunların tamamı sizin belirleyeceğiniz seçeneklerdir. Seçimlerinizi site üzerinden istediğiniz gibi yapabilir ve böylece fiyatın hesaplanmasını da sağlayabilirsiniz. Daha sonra da sitede bulunan ödeme seçeneklerini kullanarak güvenilir bir şekilde ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Instatakipci, piyasadaki en uygun fiyatları garanti etmektedir. Böylece çok uygun fiyatlarla takipçi ve yorum satın alarak profilinizin en kısa sürede çok daha popüler bir hale gelmesini sağlayabilirsiniz. Günümüzde çok fazla Instagram kullanıcısı bu şekilde hareket ederek, Instagram’da daha geniş bir kitleye ulaşabilmektedir. Siz de onlardan biri olabilirsiniz.

Instagram oto yorumlarının faydaları;

 • Instagram oto yorumları sayesinde hesabınıza olan güven artacaktır,
 • Kişisel profilinize ve sayfanıza olan ilgi yükselecek ve diğer etkileşim sayılarınız da hızla artacaktır,
 • Instagram'da satış yapan sayfanız var ise sayfanızda ki paylaşımlarınızın altında yapılan olumlu yorumlar satışlarınızı arttıracaktır,
 • Yorumları okumak bazı kullanıcılar için önemli bir kriterdir, değerlendirme olarak gördükleri yorumlar kullanıcı fikirlerini etkilemektedir,
 • Instagram yorumları ile sayfanızı ziyaret eden kullanıcılar ile interaktif bir iletişim kurabilirsiniz.

Son zamanlarda Instagram üzerinde markalar ve sayfalar arasında çok önemli bir rekabet bulunmaktadır. Instatakipci.com yorum hizmetlerini kullanarak rekabette hızla rakiplerinizi geride bırakın. Instagram Oto Takipçi hizmetimize de göz atmayı unutmayın!

instagram oto yorum al

Instagram yabancı gerçek yorum satın alma ne işe yarar?

Instagram, kullanıcılar arasında kıyaslama yaparken etkileşim oranını göz önünde bulundurur. Ne kadar çok etkileşim olursa, sizin için o kadar iyi izlenim olacaktır. Yapılan olumlu yorumlar, uygulama tarafından analiz edilir. Ve paylaşımlarınızın değerli olduğuna karar verilir. Böylece keşfet bölümünde çıkma ihtimaliniz artar. Bu alanda çıkmak demek, belki de milyonlarca kişi tarafından görüntülenmek demektir. Bu da daha kısa yoldan kendinizi tanıtmanıza yardımcı olur.

Sadece Instagram uygulamasının değil, kullanıcıların gözünde de durum aynı. Kişiler hesabınızı ziyaret ettiğinde, sizin hakkınızda şüphe duyabilir. Bunun için ilk yapacağı şey insanların ne tür yorum yaptığını incelemek olacaktır. Yorumları inceledikten sonra iyi şeyler yazılması durumunda, insanların akıllarındaki soru işaretleri gider ve size güven duyarlar. Ancak kötü yorumlarda sizi bir o kadar gerilere götürür. Kötü yorumlarla donatılmış hesaplar, insanların daha çok kuşku duymasına ve uzaklaşmasına neden olur. Gördüğünüz gibi yorumların gücü, insan psikolojisi üzerinde oldukça fazla. Ve tanınmış biri olmak istiyorsanız bunu göz ardı etmemeniz gerekiyor.

Yabancı Otomatik Yorum İle Instagram'da Nasıl Ünlü Olunur

Instagram hesabınızın prestijini arttırmak için beğenilere ve takipçilere ek olarak yorumlar da satın almalısınız. Yorumları almaya başlamak için üstelik uzun bir süre beklemeye gerek yok. Endişelenmenize de gerek yoktur. Yorumları istediğiniz zaman ve istediğiniz sayı kadar almaya başlayabilirsiniz ve bunun için de hızlı adımlar atabilirsiniz.

Instagram'da yorumlar paketini güvenilir bir şekilde satın aldıktan sonra, ilk saatte yorumların linkini verdiğiniz fotoğrafa geldiğini görürsünüz. Tüm Instagram yorum paketleri hızlı bir şekilde teslim edilir. Instagram için gerçek yorumlar birkaç gün içinde kademeli olarak da teslim edilebilir. Instagram yabancı bot oto yorum satın al işleminde tüm gerçek ürünlerin güvenilir olduğunu rahatlıkla ifade edebiliriz ve güvenli bir ödeme yöntemleri sayesinde teslim edildiğini de ifade edebiliriz.

instagram yabancı bot oto yorum

Nasıl yorum satın alırım?

 1. Instagram oto yorum satın almak için sitemizde yer alan Instagram yorum satın al bölümüne gelmeniz gerekiyor.
 2. Burada ilk olarak hangi kitleden yorum istediğinizi belirteceksiniz. (Türk gerçek, Türk bot, yabancı gerçek ya da yabancı bot olmak üzere dört seçenek yer alıyor. Bu seçenekler arasında istediğiniz herhangi birini seçebilirsiniz.) Biz bu aşamada yabancı bot diyerek devam ediyoruz.
 3. Bu bilgileri girdikten sonra, yorum gönderebilmek adına sizden bazı bilgiler istenecek.
 4. Kullanıcı adı kısmına, Instagram üzerinde kullandığınız hesabı girin.
 5. Otomatik yorum satın alma hizmeti olduğu için kaç fotoğrafa yorum yapılmasını istiyorsanız bu sayıyı belirtmeniz gerekiyor. Yorum sayısı kısmına, bu fotoğraflara yapılmasını istediğiniz yorum sayısını girin.
 6. Bu bilgiler sonucunda ödemeniz gereken ücret görünecek. Ücreti kabul ediyorsanız ödeme işlemini tamamladıktan sonra, oto yorum hizmetinden faydalanmaya başlayabilirsiniz. Oldukça kısa bir süre içerisinde hesabınıza yorumlar gelmeye başlayacaktır.
instagram oto yorum nasıl alınır

Yabancı bot takipçilerden biraz söz edecek olursak, öncelikle bot oldukları için sizi her zaman takip edeceklerini söyleyebiliriz. Yani gerçek takipçilerin bir süre sonra takibi bırakma ihtimali bulunmaktadır. Fakat bot takipçilerde böyle bir durum yaşanmaz.

Yabancı bot takipçilerin takibi bırakmamasının yanı sıra her ülkeden bot takipçi olabileceğini de söyleyebiliriz. Yani mesela yabancı bot hesaplar sadece İngiliz ya da sadece Amerikan değildir. Pek çok farklı ülkeden, pek çok farklı bot hesap bulunmaktadır. Bu konuda kendi tercihlerinizi kendiniz de yapabilirsiniz fakat farklı ülkelerden bot takipçilerinizin olması, farklı ülkelerde de profilinizin görüntülemesini sağlamaktadır. Yani bu şekilde çok daha fazla Instagram kullanıcısına ulaşarak takipçi sayınızı daha fazla arttırabilirsiniz.

Yabancı bot takipçilerin yapacağı yorumları kendiniz belirleyebileceğiniz gibi otomatik olarak sistemde hazır bulunan yorumların yapılmasını da sağlayabilirsiniz. Tabii bu durumda farklı alternatiflere karşı fiyatlar da farklılık gösterebilmektedir. Ancak genel olarak fiyatların uygun olması sebebiyle, istediğiniz hizmetleri seçebilirsiniz.

Eğer Instagram profillerinizin daha fazla yorum alarak daha fazla kullanıcıya ulaşmasını istiyorsanız mutlaka instatakipci.com sitesini tercih etmelisiniz. Böylece dünyanın farklı ülkelerinden olan yabancı botların, dilediğiniz fotoğraflara dilediğiniz yorumları atmasını ve böylelikle Instagram profilinizin daha renkli bir hale gelmesini sağlayabilirsiniz.

 Instagram video görüntüleme satın alarak videolarınızı milyonlara ulaştırabilirsiniz.

Oto-yorum Satın Alma Adımları

Oto yorum almak için kullanıcı adı giriniz

oto yorum için foto sayısı seçiniz

fotoğraflara gelmesini istediğiniz yorum sayısını seçiniz

hemen al ve ödeme tuşuna basınız

ödemeyi tamamlayınız ve yorunların keyfini çıkarınız

Sıkça Sorulan Sorular

Ürün ve araçlarımız hakkında aklınıza takılan sorularınıza hemen cevap bulun. Eğer sorunuzun cevabını 'Sıkça Sorulan Sorular' kısmında bulamazsınız, bize ücretsiz bir şekilde canlı destek sistemimiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Instagram Oto Yorum hizmeti profilinizin gerçek olduğunu kanıtlamanın bir yolu da beğeni ve takipçilerin yanı sıra yorumları kullanmaktır. Yorumlar hesabınızın aktif olduğunu kanıtlar. Bu sayede keşfet sayfasına çıkmanız da kolay olacaktır.

Instagram Oto Yorum hizmetini satın almak için öncelikle kullanıcı adınızı daha sonra ise fotoğraflarınıza gelecek yorum sayısını yazdıktan sonra son olarak kaç fotoğraf için yorum istediğinizi girdikten sonra satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Instagram Oto Yorum hizmeti paylaştığınız fotoğrafların ya da videoların altına paylaştığınız anda otomatik olarak gönderilen yorumlara verilen isimdir. Instagram oto yorum hizmet ile kullanıcılar üzerinde ki güvenilirliliğinizi arttırmak çok kolay!

Instagram oto yorumlar sizlere gönderilmeden önce test edilip, denenmektedir. Güvenilir yazılımlar aracılığı ile hesabınıza organik olarak iletilmekte ve hiçbir zarar vermemektedir.

Instagram Oto Yorum hizmeti için sizden kesinlikle şifre talep edilmemektedir. Sitemizde bulunan hiçbir ürün ve hizmet için sizden şifre talep edilmemektedir.

Instagram oto  yorum satın almak hesabınızın etkileşimlerinin artmasına direkt olarak katkı sağlar. Hesabınızı hızla büyütmek için ilk adresiniz Instatakipci.com!

Deneyiminiz hakkında yorum yapın

Görüş ve önerilerinizi önemsiyoruz. Sizlere sitemiz tarafından sunduğumuz hizmet ve araçlarımızı aşağıda yer alan 'Deneyiminiz hakkında yorum yapın' kısmından değerlendirerek, bizlerin gelişimine destek olabilirsiniz.
Yorum Yap
Instagram Oto Yorum Satın Al
Instatakipci
Instagram otomatik yorum satın al, sayfaya tıklayarak sizde paylaşımlarınıza hiçbir işlem yapmadan oto gelecek yorumlar ile popüler yapın.
47
47
Instagram Oto Yorum Satın Al
5 / 5
5 1 Toplam: 14 Değerlendirme
Yorumları yapan hesaplar

Yorumları yapan hesaplar gerçek gibi teşekkürler.

5 5 1 2019-05-22 Melisa
Melisa
Oto yorum paketleri

Oto yorum paketleri baya iyi, ürün yelpazesi baya geniş.

5 5 1 2019-04-09 Elif Çicekçi
Elif Çicekçi
Canlı Destek
Canlı Destek
Çevrimiçi
Canlı Destek