İsmimizi fenomist.com olarak değiştiriyoruz. 10 yıllık marka adımız instatakipci.com'un yerini yakın bir tarihte fenomist.com alacaktır.
Daha Fazla
10
Paylaşım
0,90 ₺
25
Paylaşım
%37 İNDİRİMLİ
2,25 ₺
1,40 ₺
50
Paylaşım
%46 İNDİRİMLİ
4,50 ₺
2,40 ₺
100
Paylaşım
%51 İNDİRİMLİ
9,00 ₺
4,40 ₺
250
Paylaşım
%55 İNDİRİMLİ
22,50 ₺
9,90 ₺
500
Paylaşım
%66 İNDİRİMLİ
45,00 ₺
14,90 ₺
1000
Paylaşım
%72 İNDİRİMLİ
90,00 ₺
24,90 ₺
2500
Paylaşım
%80 İNDİRİMLİ
225,00 ₺
44,00 ₺
5000
Paylaşım
%82 İNDİRİMLİ
450,00 ₺
79,00 ₺
Fiyat: 0,00 0,00
Fiyat: 0,00 0,00
adet /
% Ucuz
Instagram Paylaşım Satın Al
5 / 5
5 1 Toplam: 12 Değerlendirme
Yorum Yap

Instagram Paylaşım Satın Al Özellikleri

instagram reels paylaşım nedir?

Instagram Reels Paylaşım Nedir? 

Öncelikle, Instagram Reels paylaşımlarının ne olduğunu anlamamız gerekiyor. Bir Instagram reels videosunu paylaşmak, birinin reelsınızı Instagram hikayelerine iletmesi, Direkt Mesajlar aracılığıyla özel olarak göndermesi veya paylaşılan bir gönderi olarak akışında yayınlaması anlamına gelir. Reels videonuzun kaç kez paylaşıldığını "İçerik Etkileşimleri" altındaki iç görülerde görebilirsiniz. 

Başka bir deyişle, Instagram Reels paylaşımları, takipçilerinizin veya takipçi olmayanların da videonuzu gönderme veya paylaşma yoluyla videonuzla yaptıkları etkileşimlerdir. Bu, etkileşim sayısının aslında hesabınız için erişilebilirliğinizi artırabileceği anlamına gelir. Ancak, paylaşım sayısını artırmak her zaman kolay değildir. Bu nedenle, anında ve yüksek kaliteli hizmetimizi sunuyoruz: Instagram Reels Paylaşım Satın Al!

Video Thumbnail

instagram reels paylaşım satın al hizmeti nedir

Instagram Reels Paylaşım Hizmeti Nedir? 

Peki Instagram gönderi paylaşım hizmeti nedir? Instagram Reels paylaşım hizmeti, siz müşterilerimize Reels videolarınız için paylaşım sayısı satın almanızı sağlar. Bu hizmet sayesinde, videolarınızın paylaşılma oranını artırabilir ve daha çok insana erişebilirsiniz. 

Instagram Reels paylaşım hizmetimiz gerçek hesaplardan oluştuğu için sizlere gerçek bir etkileşim deneyimi sunar. Böylece, sadece videonuzun paylaşım sayısını değil, aslında takipçi sayınızı, erişilebilirliğinizi ve güvenilirliğinizi artırır. InstaTakipci olarak sunduğumuz bu hizmeti kullanarak, videolarınızın daha yeni takipçilere ulaşmasını sağlayabilir, Keşfet sayfasındaki görünürlüğünüzü artırabilirsiniz. "Instagram Reels izlenme sayısı neye göre oluşuyor?" diye merak ediyorsanız, paylaşım sayısı da bu artışa oldukça destek oluyor. Paylaşım sayınız hızlı hızlı artmaya başlayacağından, Instagram algoritması videonuzun trend olmaya başladığını düşünecek ve daha çok insanın karşısına çıkarmaya başlayacaktır. 

Instagram Paylaşım Satın Alma Rehberi 

İşte size Instagram paylaşım satın alabilmeniz için detaylı bir rehber. Aşağıdaki butona tıklayın ve nasıl Instagram gönderi paylaşım satın alabileceğinizi öğrenin! 

PDF indir

Instagram Paylaşım Satın Al PDF

neden instagram reels paylaşım satın almalısınız

Neden Instagram Reels Paylaşım Satın Almalısınız? 

Instagram paylaşımlarını organik olarak artırmak varken neden satın almanız gerektiğini merak ediyor olabilirsiniz. Organik olarak Instagram gönderi paylaşımı sayısını artırmak zaman alan ve yorucu bir faaliyettir. Ancak biz işinizi kolaylaştırmak istiyoruz. Instagram Reels paylaşımlarını satın almanız için nedenleri sizler için anlattık.

Her şeyden önce bu servis, zamandan ve paradan tasarruf etmenize yardımcı olur. İçerik tanıtımı yapmak zor bir iştir. Reklamlara ve diğer sosyal medya platformlarındaki tanıtımlara çok para harcamanız gerekir. Üstelik hızlı bir süreç de değildir. Başka bir platformda reklam vermek istediğinizde çok fazla zaman harcamanız gerekir. Bu nedenle, biz yükünüzü almak için buradayız. InstaTakipci’den ucuz Instagram gönderi paylaşımı satın aldığınızda, tanıtım için para harcamaz, zamanınızın çoğunu kaybetmezsiniz. 

Instagram Reels paylaşımları satın aldığınızda, Instagram Reels paylaşım oranınız hızla artacaktır. Bu nedenle, algoritma içeriğinizi viral veya popüler bir içerik olarak değerlendirecektir. Sonuç olarak, hedef kitlenizdeki diğer kişilere önerecektir. Böylece, çabanızı ve enerjinizi tanıtım için kullanmakla uğraşmanıza gerek kalmayacaktır.  Bunun yerine, bu değerli araçları markanız için yüksek kaliteli içerik oluşturmaya ayırabilirsiniz. Bu konuda destek almak isterseniz Instagram Reels hazırlama rehberi size yardımcı olabilir! Ayrıca Instagram Reels videolarınızı öne çıkarmak için Instagram Destek üzerinden de yardım alabilirsiniz.

Instagram paylaşım önce sonra

instagram reels paylaşım nasıl satın alınır

Instagram Reels Paylaşım Nasıl Satın Alınır? 

Instagram Reels paylaşım satın almak için hazırsanız, işte nasıl satın alabileceğinize dair izlemeniz gereken adımlar. Web sitemizin arayüzü basit ve takibi kolay olduğu için zaman kaybetmeden ihtiyacınız olan paylaşımları hızlıca alabilirsiniz! 

  1. Instagram gönderi paylaşımı satın almak istediğiniz videoyu seçin ve bağlantısını kopyalayın. 
  2. Bağlantıyı hizmet sayfamızdaki ilgili kutuya yapıştırın. 
  3. Satın almak istediğiniz gönderi paylaşım sayısını yazın. 
  4. Son olarak, satın alma işleminizi sonlandırmak için 'Sepete Ekle' veya 'Şimdi Satın Al' düğmesine tıklayın. 
  5. Ödemeyi tamamlayın ve işte bu kadar!

Aynı zamanda Instagram Reels Beğeni Satın Al ve Instagram Reels İzlenme Satın Al hizmetlerimizden de faydalanarak Instagram reels gönderilerinizi etkileşime doyurabilirsiniz!

neden instatakipciyi tercih etmelisiniz

Neden InstaTakipci'yi Tercih Etmelisiniz? 

Instagram Reels paylaşım alabileceğiniz yüzlerce web sitesi ve alternatif var. Peki, neden InstaTakipci? Bunu sorguluyor olabilirsiniz. Ancak, hizmetlerimizin diğerleri gibi olmadığını garanti edebiliriz. İşte InstaTakipci’yi seçmek için bazı nedenler. 

  • Gerçek hesaplar: Hesap kullanımı söz konusu olduğunda, çoğu web sitesi bot veya spam hesaplar kullanıyor. Uzun vadede, bu hesaplar güvenilirliğinizi engelleyebilir ve hesabınızın kapanmasıyla sonuçlanabilir. Bunu önlemek için InstaTakipci olarak hizmetlerimizde gerçek ve aktif hesaplar kullanıyoruz. Profil verilerimiz farklı geçmişlerden, demografik özelliklerden ve coğrafyalardan geliyor. Bu nedenle, hesabınız için güvenilirliğinizi ve çeşitliliğinizi artırıyoruz. 
  • Uygun Fiyatlar: Daha önce de söylediğimiz gibi, tanıtım pahalı bir süreçtir. Gereksiz pahalı fiyatlardan kaçınmak için para politikamızı mümkün olduğunca minimumda tutuyoruz. Yani, müşterilerimizin bizden faydalanabilmesi için ucuz fiyatlar kullanmaya çalışıyoruz. 
  • Yüksek Kaliteli Hizmet: Fiyatlarımızın sizi aldatmasına izin vermeyin. InstaTakipci’de kalite her zaman yüksek fiyatlar anlamına gelmez. Uygun ücretlerle, bizden yüksek kalitede Instagram Reels paylaşımları satın alabilirsiniz. Gerçek hesaplar kullandığımız için, herhangi bir topluluk yönergesi sorunuyla uğraşmayacaksınız. 
  • Hızlı Teslimat: InstaTakipci olarak, satın aldığınız ürünün anında teslim edilmesini garanti ediyoruz. Bu, bizden Instagram Reels paylaşımları satın aldığınızda, saatler içinde teslim edeceğimiz anlamına gelir! 

Instagram'da görünürlüğünüzü artırmak için Instagram Beğeni Satın Al, Instagram Yorum Satın Al gibi ürünlerimizden de yararlanabilir, Instagram Analiz, Instagram Reels Video İndir gibi araçlarımızdan da destek alabilirsiniz.

Instagram Paylaşım Satın Al Satın Alma Adımları

step left step right

Paylaşım satın almak istediğiniz post veya reels linkini ilgili alana giriniz.

step left step right

İlgili post veya reels videonuza gelmesini istediğiniz paylaşım sayısını seçiniz.

step left step right

Paylaşımları hızlı bir şekilde satın almak için “Hemen al” tuşuna basınız.

step left step right

Sepetinizi açınız ve “Ödeme” tuşuna tıklayınız.

step left step right

Ödeme yöntemlerinden bir tanesini seçiniz ve ödemenizi tamamlayınız.

step left step right

Tebrikler! Instagram reels videonuz artık daha popüler!

Sıkça Sorulan Sorular

Ürün ve araçlarımız hakkında aklınıza takılan sorularınıza hemen cevap bulun. Eğer sorunuzun cevabını 'Sıkça Sorulan Sorular' kısmında bulamazsınız, bize ücretsiz bir şekilde canlı destek sistemimiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Elbette güvenlidir. Ödeme alanında, hiçbir müşterimizi güvensiz hissettirmemek için güvenli bir ödeme sistemi kullanıyoruz. 

Evet, siparişinizi teslim edebilmemiz için hesabınızın herkese açık olması gerekiyor. 

Elbette, Instagram reels paylaşımları satın almanın birçok faydası vardır. Bunlar, takipçileriniz arasında görünürlüğünüzü, erişilebilirliğinizi ve güvenilirliğinizi artırabilir. Hatta daha fazla yeni takipçi bile kazanabilirsiniz. 

Evet! Takipçilerden beğenilere, web sitemizde birçok Instagram hizmeti var. Diğer hizmetlerimizi görmek için InstaTakipci platformumuzu ziyaret edebilir ve Instagram Beğeni Satın Al, Instagram Takipçi Satın Al gibi birçok hizmetimize erişebilirsiniz.

Hayır. InstaTakipci’den istediğiniz sayıda Reels paylaşımı satın alabilirsiniz. 

InstaTakipci olarak hizmetlerimizde gerçek ve aktif hesaplar kullanıyoruz. Yani, bot veya spam hesaplar kullandığınız için Instagram’dan banlanmazsınız. 

Reels paylaşımları, takipçilerinizin videolarınızla yaptığı etkileşimler anlamına gelir. Bu takipçiler, videoyu DM'ler aracılığıyla paylaşabilir, hikayelerinde paylaşabilir ve hatta gönderilerinde de paylaşabilirler. 

Marka imajınızı geliştirmeye çalışıyorsanız, yeni takipçiler edinmeye çalışıyorsanız veya etkileşim oranınızı artırmaya çalışıyorsanız, Instagram gönderi paylaşım hizmetini kesinlikle sizin için. 

Evet, yasaldır. Instagram reels paylaşımları satın almaya karşı hiçbir sıkıntı yoktur. Zaten gerçek hesaplar sağlandığı için de algoritmaya karşı bir durum yaşanmaz.

Genel olarak, siparişiniz saatler içinde teslim edilecektir. Bu süre internet hızınıza göre değişiklik gösterebilir.

Evet, görebilirsiniz. Ancak, bunu yapabilmek için bir işletme hesabınızın olması gerekir. 

Gerçek ve aktif hesaplar kullandığımız için herhangi bir yönerge sorunu ile uğraşmamak için InstaTakipci’yi tercih edebilirsiniz. Satın aldığınız paylaşımları anında ve hızlı bir şekilde teslim ediyoruz. Bu nedenle, uygun fiyatlarla yüksek kaliteli hizmet almak için InstaTakipci’yi tercih edebilirsiniz. 

Hayır, bu servisimiz kalıcı bir servistir. Ancak herhandi bir düşüş yaşarsanız yerine ek paylaşım gönderilir.

Hayır, InstaTakipci üzerinde yapacağınız satın alımlar için hesap şifrelerinizi vermenize gerek yoktur.

Deneyiminiz hakkında yorum yapın

Görüş ve önerilerinizi önemsiyoruz. Sizlere sitemiz tarafından sunduğumuz hizmet ve araçlarımızı aşağıda yer alan 'Deneyiminiz hakkında yorum yapın' kısmından değerlendirerek, bizlerin gelişimine destek olabilirsiniz.
Yorum Yap
Instagram Paylaşım Satın Al - Gerçek, Aktif ve Garantili
Instatakipci
Instagram paylaşım satın alın, gönderi ve reels videolarınızı daha da çekici hale getirin! Uygun fiyatlı hizmetle etkileşiminizi hızla artırın!
5591
5591
Instagram Paylaşım Satın Al - Gerçek, Aktif ve Garantili
0.90 2024-12-30 Stokta Var https://www.instatakipci.com/instagram-paylasim-satin-al
5 / 5
5 1 Toplam: 12 Değerlendirme
En iyi fiyatlarla

En iyi fiyatlarla en iyi hizmet. InstaTakipci, sosyal medya hizmetleri söz konusu olduğunda en iyisi. Twitter hizmetlerini uzun süredir kullanıyorum. Artık Instagram'dan da faydalanmanın zamanı gelmişti. 500 gerçek paylaşım satın aldım ve kimsenin hiçbir şey anlamadığını söyleyebilirim. Bu inanılmaz bir şey. Teşekkür ederim.

5 5 1 2024-02-26 Merve A.
Merve A.
Etkilerini göreyim diye

Etkilerini göreyim diye 100 paylaşım satın aldım. Peki, aldıktan sonra 50 yeni takipçim olduğunu söylesem bana inanır mıydınız? Ben bile inanamadım ama doğru.

5 5 1 2024-02-26 Zehra B.
Zehra B.
Bu kadar harika

Bu kadar harika fiyatlarla böyle harika bir hizmet sunduğunuz için teşekkür ederiz. Herkes için ulaşılabilir.

5 5 1 2024-02-26 Esra E.
Esra E.
Reels beğenileri ve

Reels beğenileri ve yorumları için InstaTakipci kullanıyordum. Bu yüzden gerçek hesaplar kullandıklarını biliyordum. Bu hizmeti duyurduklarında paylaşım satın almakta tereddüt etmedim. InstaTakipci, kalite söz konusu olduğunda en gerçekten en iyisi.

5 5 1 2024-02-26 Mehmet A.
Mehmet A.
Bu hizmet tam

Bu hizmet tam da ihtiyacım olan şeydi. Reelslarım rakiplerime kıyasla geride kalıyordu ve bu beni üzüyordu. Neyse ki arkadaşımdan InstaTakipci’yi duydum ve hemen reelslarım için biraz paylaşım satın aldım. Sadece görüntülemelerim değil, yorum sayım da arttı. İnanılmaz bir hizmet.

5 5 1 2024-02-26 Eddie S.
Eddie S.
Paylaşımlar o kadar

Paylaşımlar o kadar hızlı geldi ki anlayamadım bile. Paylaşım oranlarım hemen arttı. Kesinlikle herkese tavsiye ediyorum.

5 5 1 2024-02-26 Kemal D.
Kemal D.
Kullandıkları paylaşımlar kesinlikle

Kullandıkları paylaşımlar kesinlikle gerçek hesaplar çünkü onları birkaç ay önce satın aldım ve hala herhangi bir sorun yaşamadım. Bu fiyatla inanılmaz bir hizmet.

5 5 1 2024-02-26 Leyla Z.
Leyla Z.
Bu fiyatlar gerçek

Bu fiyatlar gerçek mi? O kadar ucuz ki satın almadan önce gerçek mi diye bir düşündüm. Neyse ki InstaTakipci’nin güvenilirliğinden şüphem yok.

5 5 1 2024-02-26 Mert Can B.
Mert Can B.
Eskiden Reelsların sadece

Eskiden Reelsların sadece TikTok'un bir kopyası olduğunu ve büyük bir önemi olmayacağını düşünürdüm. Şimdi işler tersine döndü. Reel videolarında tanıtıma her zamankinden daha çok ihtiyacım var. Neyse ki InstaTakipci burada. Gerçekten ucuz bir fiyata birkaç Reels paylaşımı satın aldıktan sonra takipçi sayım hemen artmaya başladı. Artık Reelsların gücünü anlamaya başladım.

5 5 1 2024-02-26 Elif E.
Elif E.
InstaTakipci, uygun fiyatlarla

InstaTakipci, uygun fiyatlarla yüksek kaliteli hizmet alabileceğiniz en iyi web sitesi. Eskiden reklamlara çok para harcardım. Şimdi, paylaşımlarım için sadece cüzi bir miktar harcıyorum ve etkileşimimi iki katına çıkarabiliyorum. Bu inanılmaz bir şey.

5 5 1 2024-02-26 Kenan Ç.
Kenan Ç.
Reelslarım yeterli sayıda

Reelslarım yeterli sayıda izlenmiyordu. Bu hizmeti kullanmaya başladıktan sonra izlenme sayılarım inanılmaz derecede yükseldi. Paylaşımların bu kadar önemli olduğunu bilmiyordum. Teşekkürler, InstaTakipci.com.

5 5 1 2024-02-26 Beyza H.
Beyza H.
InstaTakipci, hız söz

InstaTakipci, hız söz konusu olduğunda en iyisidir. Siparişim birkaç saat içinde anında teslim edildi. İnanılmaz bir hizmet.

5 5 1 2024-02-26 Ali B.
Ali B.
Canlı Destek
Canlı Destek
Çevrimiçi
Canlı Destek