İsmimizi fenomist.com olarak değiştiriyoruz. 10 yıllık marka adımız instatakipci.com'un yerini yakın bir tarihte fenomist.com alacaktır.
Daha Fazla
Star Icon
250
Paylaşım
%55 İNDİRİMLİ
22,50 ₺
9,90 ₺
500
Paylaşım
%66 İNDİRİMLİ
45,00 ₺
14,90 ₺
1000
Paylaşım
%72 İNDİRİMLİ
90,00 ₺
24,90 ₺
2500
Paylaşım
%80 İNDİRİMLİ
225,00 ₺
44,00 ₺
5000
Paylaşım
%82 İNDİRİMLİ
450,00 ₺
79,00 ₺
10
Paylaşım
0,90 ₺
25
Paylaşım
%37 İNDİRİMLİ
2,25 ₺
1,40 ₺
50
Paylaşım
%46 İNDİRİMLİ
4,50 ₺
2,40 ₺
100
Paylaşım
%51 İNDİRİMLİ
9,00 ₺
4,40 ₺
Fiyat: 0,00 0,00
Fiyat: 0,00 0,00
adet /
% Ucuz
Instagram Paylaşım Satın Al
5 / 5
5 1 Toplam: 12 Değerlendirme
Yorum Yap

Instagram Paylaşım Satın Al Özellikleri

 • Neden Instagram paylaşım satın almalıyım?

  Instagram paylaşım satın aldığınızda gönderileriniz daha fazla kişi ile paylaşılmış gözükerek hesabınızın popülerliğini artırır ve bu şekilde organik büyümeyi destekler.

 • Instagram Paylaşım Satın Al hizmeti nedir?

  Instagram Paylaşım Satın Al, reels ve diğer tüm gönderilerinizin paylaşım sayısını artırarak hesabınızı daha fazla etkileşime ulaştıran bir sosyal medya hizmetidir.

 • Hızlı Teslimat

  Siparişiniz anında işleme alınır ve size verilen tahmini teslim süresi içinde tamamlanır.

 • İade Garantisi

  Siparişinizi hizmet sayfasında belirtilen (üç günün altında olmayan) tahmini teslim süresinde teslim edemememiz halinde paranızı iade etme garantisi veriyoruz.

 • Azalma Riski Yok

  Bu hizmetimizde düşüş veya azalma riski yoktur. Aksi takdirde siparişinizden itibaren altı ay boyunca düşüşlerin tekrar sağlanacağını garanti ederiz.

 • 7/24 Canlı Destek

  7 gün 24 saat boyunca canlı destek alanı, Whatsapp ve e-posta üzerinden tüm müşterilerimize aralıksız canlı destek sağlıyoruz.

 • Güvenli Ödeme

  Kolay, hızlı ve SSL güvenlik sertifikasıyla güvenli bir şekilde kredi kartıyla veya banka hesaplarımıza havale ve EFT ile ödeme seçenekleri sunuyoruz.

 • Şifrenizi İstemiyoruz

  Hiçbir zaman hiçbir işlemde hesabınızın şifresini talep etmiyoruz. Güvenliğiniz için şifrenizi hiç kimseyle paylaşmamanızı öneririz.

 • Bilgilendirme

  Satın alımlarınız sonrasında sipariş etkileşimlerinizin doğru takip edilebilmesi için, aynı ürünleri eş zamanlı olarak farklı sitelerden almamanız gerekir.

 • Sıkça Sorulan Sorular

  Ürün ve araçlarımız hakkında aklınıza takılan sorularınıza hemen cevap bulun. Eğer sorunuzun cevabını 'Sıkça Sorulan Sorular' kısmında bulamazsınız, bize ücretsiz bir şekilde canlı destek sistemimiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

  Elbette güvenlidir. Ödeme alanında, hiçbir müşterimizi güvensiz hissettirmemek için güvenli bir ödeme sistemi kullanıyoruz. 

  Evet, siparişinizi teslim edebilmemiz için hesabınızın herkese açık olması gerekiyor. 

  Elbette, Instagram reels paylaşımları satın almanın birçok faydası vardır. Bunlar, takipçileriniz arasında görünürlüğünüzü, erişilebilirliğinizi ve güvenilirliğinizi artırabilir. Hatta daha fazla yeni takipçi bile kazanabilirsiniz. 

  Evet! Takipçilerden beğenilere, web sitemizde birçok Instagram hizmeti var. Diğer hizmetlerimizi görmek için InstaTakipci platformumuzu ziyaret edebilir ve Instagram Beğeni Satın Al, Instagram Takipçi Satın Al gibi birçok hizmetimize erişebilirsiniz.

  Hayır. InstaTakipci’den istediğiniz sayıda Reels paylaşımı satın alabilirsiniz. 

  InstaTakipci olarak hizmetlerimizde gerçek ve aktif hesaplar kullanıyoruz. Yani, bot veya spam hesaplar kullandığınız için Instagram’dan banlanmazsınız. 

  Reels paylaşımları, takipçilerinizin videolarınızla yaptığı etkileşimler anlamına gelir. Bu takipçiler, videoyu DM'ler aracılığıyla paylaşabilir, hikayelerinde paylaşabilir ve hatta gönderilerinde de paylaşabilirler. 

  Marka imajınızı geliştirmeye çalışıyorsanız, yeni takipçiler edinmeye çalışıyorsanız veya etkileşim oranınızı artırmaya çalışıyorsanız, Instagram gönderi paylaşım hizmetini kesinlikle sizin için. 

  Evet, yasaldır. Instagram reels paylaşımları satın almaya karşı hiçbir sıkıntı yoktur. Zaten gerçek hesaplar sağlandığı için de algoritmaya karşı bir durum yaşanmaz.

  Genel olarak, siparişiniz saatler içinde teslim edilecektir. Bu süre internet hızınıza göre değişiklik gösterebilir.

  Evet, görebilirsiniz. Ancak, bunu yapabilmek için bir işletme hesabınızın olması gerekir. 

  Gerçek ve aktif hesaplar kullandığımız için herhangi bir yönerge sorunu ile uğraşmamak için InstaTakipci’yi tercih edebilirsiniz. Satın aldığınız paylaşımları anında ve hızlı bir şekilde teslim ediyoruz. Bu nedenle, uygun fiyatlarla yüksek kaliteli hizmet almak için InstaTakipci’yi tercih edebilirsiniz. 

  Hayır, bu servisimiz kalıcı bir servistir. Ancak herhandi bir düşüş yaşarsanız yerine ek paylaşım gönderilir.

  Hayır, InstaTakipci üzerinde yapacağınız satın alımlar için hesap şifrelerinizi vermenize gerek yoktur.

  Deneyiminiz hakkında yorum yapın

  Görüş ve önerilerinizi önemsiyoruz. Sizlere sitemiz tarafından sunduğumuz hizmet ve araçlarımızı aşağıda yer alan 'Deneyiminiz hakkında yorum yapın' kısmından değerlendirerek, bizlerin gelişimine destek olabilirsiniz.
  Yorum Yap
  Instagram Paylaşım Satın Al - Gerçek, Aktif ve Garantili
  Instatakipci
  Instagram paylaşım satın alın, gönderi ve reels videolarınızı daha da çekici hale getirin! Uygun fiyatlı hizmetle etkileşiminizi hızla artırın!
  5591
  5591
  Instagram Paylaşım Satın Al - Gerçek, Aktif ve Garantili
  0.90 2024-12-30 Stokta Var https://www.instatakipci.com/instagram-paylasim-satin-al
  5 / 5
  5 1 Toplam: 12 Değerlendirme
  En iyi fiyatlarla

  En iyi fiyatlarla en iyi hizmet. InstaTakipci, sosyal medya hizmetleri söz konusu olduğunda en iyisi. Twitter hizmetlerini uzun süredir kullanıyorum. Artık Instagram'dan da faydalanmanın zamanı gelmişti. 500 gerçek paylaşım satın aldım ve kimsenin hiçbir şey anlamadığını söyleyebilirim. Bu inanılmaz bir şey. Teşekkür ederim.

  5 5 1 2024-02-26 Merve A.
  Merve A.
  Etkilerini göreyim diye

  Etkilerini göreyim diye 100 paylaşım satın aldım. Peki, aldıktan sonra 50 yeni takipçim olduğunu söylesem bana inanır mıydınız? Ben bile inanamadım ama doğru.

  5 5 1 2024-02-26 Zehra B.
  Zehra B.
  Bu kadar harika

  Bu kadar harika fiyatlarla böyle harika bir hizmet sunduğunuz için teşekkür ederiz. Herkes için ulaşılabilir.

  5 5 1 2024-02-26 Esra E.
  Esra E.
  Reels beğenileri ve

  Reels beğenileri ve yorumları için InstaTakipci kullanıyordum. Bu yüzden gerçek hesaplar kullandıklarını biliyordum. Bu hizmeti duyurduklarında paylaşım satın almakta tereddüt etmedim. InstaTakipci, kalite söz konusu olduğunda en gerçekten en iyisi.

  5 5 1 2024-02-26 Mehmet A.
  Mehmet A.
  Bu hizmet tam

  Bu hizmet tam da ihtiyacım olan şeydi. Reelslarım rakiplerime kıyasla geride kalıyordu ve bu beni üzüyordu. Neyse ki arkadaşımdan InstaTakipci’yi duydum ve hemen reelslarım için biraz paylaşım satın aldım. Sadece görüntülemelerim değil, yorum sayım da arttı. İnanılmaz bir hizmet.

  5 5 1 2024-02-26 Eddie S.
  Eddie S.
  Paylaşımlar o kadar

  Paylaşımlar o kadar hızlı geldi ki anlayamadım bile. Paylaşım oranlarım hemen arttı. Kesinlikle herkese tavsiye ediyorum.

  5 5 1 2024-02-26 Kemal D.
  Kemal D.
  Kullandıkları paylaşımlar kesinlikle

  Kullandıkları paylaşımlar kesinlikle gerçek hesaplar çünkü onları birkaç ay önce satın aldım ve hala herhangi bir sorun yaşamadım. Bu fiyatla inanılmaz bir hizmet.

  5 5 1 2024-02-26 Leyla Z.
  Leyla Z.
  Bu fiyatlar gerçek

  Bu fiyatlar gerçek mi? O kadar ucuz ki satın almadan önce gerçek mi diye bir düşündüm. Neyse ki InstaTakipci’nin güvenilirliğinden şüphem yok.

  5 5 1 2024-02-26 Mert Can B.
  Mert Can B.
  Eskiden Reelsların sadece

  Eskiden Reelsların sadece TikTok'un bir kopyası olduğunu ve büyük bir önemi olmayacağını düşünürdüm. Şimdi işler tersine döndü. Reel videolarında tanıtıma her zamankinden daha çok ihtiyacım var. Neyse ki InstaTakipci burada. Gerçekten ucuz bir fiyata birkaç Reels paylaşımı satın aldıktan sonra takipçi sayım hemen artmaya başladı. Artık Reelsların gücünü anlamaya başladım.

  5 5 1 2024-02-26 Elif E.
  Elif E.
  InstaTakipci, uygun fiyatlarla

  InstaTakipci, uygun fiyatlarla yüksek kaliteli hizmet alabileceğiniz en iyi web sitesi. Eskiden reklamlara çok para harcardım. Şimdi, paylaşımlarım için sadece cüzi bir miktar harcıyorum ve etkileşimimi iki katına çıkarabiliyorum. Bu inanılmaz bir şey.

  5 5 1 2024-02-26 Kenan Ç.
  Kenan Ç.
  Reelslarım yeterli sayıda

  Reelslarım yeterli sayıda izlenmiyordu. Bu hizmeti kullanmaya başladıktan sonra izlenme sayılarım inanılmaz derecede yükseldi. Paylaşımların bu kadar önemli olduğunu bilmiyordum. Teşekkürler, InstaTakipci.com.

  5 5 1 2024-02-26 Beyza H.
  Beyza H.
  InstaTakipci, hız söz

  InstaTakipci, hız söz konusu olduğunda en iyisidir. Siparişim birkaç saat içinde anında teslim edildi. İnanılmaz bir hizmet.

  5 5 1 2024-02-26 Ali B.
  Ali B.
  Canlı Destek
  Canlı Destek
  Çevrimiçi
  Canlı Destek