100
Instagram Türk Gerçek Beğeni
3,00 ₺

Instagram Gerçek Beğeni Hizmeti

Çok Ucuz Fiyat

7/24 Canlı Destek Sistemi

200
Instagram Türk Gerçek Beğeni
6,00 ₺

Instagram Gerçek Beğeni Hizmeti

Çok Ucuz Fiyat

7/24 Canlı Destek Sistemi

300
Instagram Türk Gerçek Beğeni
8,70 ₺

Instagram Gerçek Beğeni Hizmeti

Çok Ucuz Fiyat

7/24 Canlı Destek Sistemi

500
Instagram Türk Gerçek Beğeni
13,50 ₺

Instagram Gerçek Beğeni Hizmeti

Çok Ucuz Fiyat

7/24 Canlı Destek Sistemi

Snapchat ile başlayan Story popülaritesi, en çok Instagram’da kullanılmaya başlandı. Artık İnsanlar Instagram’dan sürekli Story atmaya başladı. Takipçi satışı sitemiz gelişmeye tam gaz devam ediyor.

Bununla birlikte akıllara Instagram Story Nasıl İndirilir? Sorusu geldi. Elbette daha önceden hazırladığımız Instagram Fotoğraf İndirme, Instagram Video indirme araçları olduğu gibi bu sefer de Instagram Story İndirme aracı hazırladık.

Bu araç sayesinde istediğiniz kullanıcıya ait, pcden instagram story indirme işlemini yapabilirsiniz. Yalnızca bilgisayar için geçerli değil. İsterseniz İos ya da Android tabanlı cihazlarınız içinde Instagram Story İndirebilirsiniz.

Instagram hikaye nasıl indirilir?

Story özelliği, ilk olarak Snapchat’te geldi. Kullanıcıların anlık ve geçici olarak attığı fotoğraf ya da videolardır. Fakat Instagram bunu kullanıcıları ile buluşturması ile farklı bir tat haline dönüştürmeyi çoktan başardı.

Boomerang, GIF desteği, Superzoom efekti, Farklı ve sürekli güncellenen yüz efekti sayesinde daha eğlenceli bir hal alan Instagram’da Story atmak birçok kullanıcı tarafından neredeyse bağımlılık haline geldi.

Birçok Instagram fenomenide Story özelliği ile takipçilerini eğlendirmeyi başardı. Sizde takip ettiğiniz fenomenlerin ya da başka kullanıcıların hikayelerini indirmek istiyorsanız instatakipci.com tarafından yapılmış Instagram story indirme aracımızı hemen kullanın.

Bu özellik sayesinde kullanıcıya ait tüm mevcut hikayeleri anında cep telefonunuza ya da bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Üstelik bu özellikleri tamamen programsız ve online olarak yapabilmeniz mümkün. İşin en eğlenceli kısmı ise indirme özelliğinin sınırsız ve çok hızlı bir biçimde olması.

Bildiğiniz üzere Instagram üzerinden kesinlikle video, fotoğraf ya da bir hikaye indiremiyorsunuz. Yalnızca fotoğraf ve video içermeyen storyler için ekran görüntüsü alıp görüntüyü kırpmak mümkün. Fakat Instatakipci.com aracı sayesinde yüksek kalitede ister hikaye, ister video, isterseniz de fotoğraf indirebilirsiniz.

Daha önceden video ya da fotoğraf indirmek için sitemizi kullanan kullanıcıların oldukça rahat bir biçimde kullanacağı bir araç geliştirdik. Araç oldukça basit ve online olmasının yanı sıra ücretsiz.

Bu araç üzerinden herhangi bir fotoğraf, video ya da hikaye indirebilmeniz için, medyanın sahibi olan kullanıcının hesabının herkese açık, yani gizli olmaması tek şarttır. Gizli hesaplar için maalesef ki Instagram story, fotoğraf ya da video indirmek hiçbir araçta mümkün olmayacağı gibi Instatakipci.com için de mümkün değildir.

Yapmanız gereken tek şey https://www.instatakipci.com/instagram-story-indirme bağlantısını ziyaret etmeniz ve hikayesini indirmek istediğiniz hesabın kullanıcı adını mevcut alana girmenizdir.

Bu alana hesabın mevcut kullanıcı adını girdikten sonra, kullanıcının o anda bulunan tüm storylerini(hikayeleri) indirebilirsiniz. Bunun yanı sıra, biyografi alanında yer alan kalıcı storyleri de bu bölümden rahatça indirebilirsiniz.

Instagram’dan story indirmenin tek şartı hesabın gizli olmaması yani herkese açık olmasıdır. Eğer hikayesini indirmek istediğiniz hesabın gizliliği aktifse maalesef Instagram’dan fotoğraf, video ya da story indiremezsiniz.

Unutmayın! Instatakipci.com’un tüm indirme araçları ücretsiz ve online olmasının yanı sıra pc ve mobil için de geçerlidir. Bu sayede hem bilgisayardan hem de mobilden video indirebilirsiniz.

instagram story indirme