100
Instagram Türk Gerçek Beğeni
4,00 ₺

Instagram Gerçek Beğeni Hizmeti

Çok Ucuz Fiyat

7/24 Canlı Destek Sistemi

200
Instagram Türk Gerçek Beğeni
8,00 ₺

Instagram Gerçek Beğeni Hizmeti

Çok Ucuz Fiyat

7/24 Canlı Destek Sistemi

300
Instagram Türk Gerçek Beğeni
10,50 ₺

Instagram Gerçek Beğeni Hizmeti

Çok Ucuz Fiyat

7/24 Canlı Destek Sistemi

500
Instagram Türk Gerçek Beğeni
15,00 ₺

Instagram Gerçek Beğeni Hizmeti

Çok Ucuz Fiyat

7/24 Canlı Destek Sistemi

Snapchat ile başlayan Story popülaritesi, en çok Instagram’da kullanılmaya başlandı. Artık İnsanlar Instagram’dan sürekli Story atmaya başladı. Takipçi satışı sitemiz gelişmeye tam gaz devam ediyor.

Bununla birlikte akıllara Instagram Story Nasıl İndirilir? Sorusu geldi. Elbette daha önceden hazırladığımız Instagram Fotoğraf İndirme, Instagram Video indirme araçları olduğu gibi bu sefer de Instagram Story İndirme aracı hazırladık.

Bu araç sayesinde istediğiniz kullanıcıya ait, pcden instagram story indirme işlemini yapabilirsiniz. Yalnızca bilgisayar için geçerli değil. İsterseniz İos ya da Android tabanlı cihazlarınız içinde Instagram Story İndirebilirsiniz.

Instagram hikaye nasıl indirilir?

Story özelliği, ilk olarak Snapchat’te geldi. Kullanıcıların anlık ve geçici olarak attığı fotoğraf ya da videolardır. Fakat Instagram bunu kullanıcıları ile buluşturması ile farklı bir tat haline dönüştürmeyi çoktan başardı.

Boomerang, GIF desteği, Superzoom efekti, Farklı ve sürekli güncellenen yüz efekti sayesinde daha eğlenceli bir hal alan Instagram’da Story atmak birçok kullanıcı tarafından neredeyse bağımlılık haline geldi.

Birçok Instagram fenomenide Story özelliği ile takipçilerini eğlendirmeyi başardı. Sizde takip ettiğiniz fenomenlerin ya da başka kullanıcıların hikayelerini indirmek istiyorsanız instatakipci.com tarafından yapılmış Instagram story indirme aracımızı hemen kullanın.

Bu özellik sayesinde kullanıcıya ait tüm mevcut hikayeleri anında cep telefonunuza ya da bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Üstelik bu özellikleri tamamen programsız ve online olarak yapabilmeniz mümkün. İşin en eğlenceli kısmı ise indirme özelliğinin sınırsız ve çok hızlı bir biçimde olması.

Bildiğiniz üzere Instagram üzerinden kesinlikle video, fotoğraf ya da bir hikaye indiremiyorsunuz. Yalnızca fotoğraf ve video içermeyen storyler için ekran görüntüsü alıp görüntüyü kırpmak mümkün. Fakat Instatakipci.com aracı sayesinde yüksek kalitede ister hikaye, ister video, isterseniz de fotoğraf indirebilirsiniz.

Daha önceden video ya da fotoğraf indirmek için sitemizi kullanan kullanıcıların oldukça rahat bir biçimde kullanacağı bir araç geliştirdik. Araç oldukça basit ve online olmasının yanı sıra ücretsiz.

Bu araç üzerinden herhangi bir fotoğraf, video ya da hikaye indirebilmeniz için, medyanın sahibi olan kullanıcının hesabının herkese açık, yani gizli olmaması tek şarttır. Gizli hesaplar için maalesef ki Instagram story, fotoğraf ya da video indirmek hiçbir araçta mümkün olmayacağı gibi Instatakipci.com için de mümkün değildir.

Yapmanız gereken tek şey https://www.instatakipci.com/instagram-story-indirme bağlantısını ziyaret etmeniz ve hikayesini indirmek istediğiniz hesabın kullanıcı adını mevcut alana girmenizdir.

Bu alana hesabın mevcut kullanıcı adını girdikten sonra, kullanıcının o anda bulunan tüm storylerini(hikayeleri) indirebilirsiniz. Bunun yanı sıra, biyografi alanında yer alan kalıcı storyleri de bu bölümden rahatça indirebilirsiniz.

Instagram’dan story indirmenin tek şartı hesabın gizli olmaması yani herkese açık olmasıdır. Eğer hikayesini indirmek istediğiniz hesabın gizliliği aktifse maalesef Instagram’dan fotoğraf, video ya da story indiremezsiniz.

Unutmayın! Instatakipci.com’un tüm indirme araçları ücretsiz ve online olmasının yanı sıra pc ve mobil için de geçerlidir. Bu sayede hem bilgisayardan hem de mobilden video indirebilirsiniz.

instagram story indirme

Instagram Story İndirme PC Programsız Online
InstaTakipci
Instagram Story İndirme sayesinde sizde paylaşmış olduğunuz hikayeleri tek tıkla pcnize tamamıyla ücretsiz online olarak indirmek için hemen girin.
1390
1390
Instagram Story İndirme PC Programsız Online
5 / 5
Toplam: 2 Değerlendirme
halil

Instagram hikaye indirme için kullandım gerçekten çok başarılı bir şekilde işlemlerimi yürüttüm. Harika bir instagram aracı.

halil
Selin Barutçu

Story indirme olayını ilk kez görüyorum çok şaşırdım ama cidden çalışıyor çok güzel olmuş.

Selin Barutçu

Tiktok Bilgisayara Nasıl Yüklenir ve Nasıl İndirilir?

Tiktok Bilgisayara Nasıl Yüklenir ve Nasıl İndirilir?

Google tarafından dünyanın en eğlenceli uygulaması ödülünü alan tiktok bilgisayara nasil yüklenir makalemizde bu sorunun cevabını vereceğiz. Öncelikle Tiktok Nedir bundan bahsedelim. Tiktok dünyada son yıllarda popüler olmuş insanları eğlendiren bir eğlence uygulaması. Bu uygulamayı popüler yapan en önemli nokta ise yüzbinlerce müzik ve efektten oluşan oldukça zengin bir kütüphanesinin olması. Peki mobil dünyada bu […]

Swarm Check-in Yapamıyorum Başarısız Hatası Çözümü

Swarm Check-in Yapamıyorum Başarısız Hatası Çözümü

Son zamanların popüler uygulamalarından bir tanesi de Swarm olarak karşımıza çıkıyor. Birçok kişi tarafından yer bildirimi yapmak amacıyla kullanılmaktadır. Genel olarak iyi özelliklere sahip olsa da ara ara sorunlar ortaya çıkabilmektedir. Bu sorunların bazılarının temelinde uygulamanın kendi sorunları yatarken, bazılarının temelinde ise kişisel kaynaklı sorunlar yer almaktadır. Bu sorunlardan en sık rastlanan ise Swarm check-in […]

Messenger İstekler Kayboldu Görünmüyor Çözümü 2019

Messenger İstekler Kayboldu Görünmüyor Çözümü 2019

Facebook uygulamasının mesajlaşma organı Messenger. Dünya genelinde büyük bir üne sahip olan bu uygulama birçok kişi tarafından kullanılmaktadır. Bazı ayarlar ya da bölümler ara ara yer değiştirdiği için bulmakta zorlanabilirsiniz. Bunlardan bir tanesi de Messenger istek bölümü. Yer değiştirmesi nedeniyle Messenger istekler kayboldu görünmüyor sorunu ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Bu alana girmeden, buradaki mesajları görüntüleme […]