Instagram Story İndirme - PC & Programsız, Online | Instatakipci2021-03-01T16:25:50+03:00
Instagram Story İndirme

Snapchat ile başlayan Story popülaritesi, en çok Instagram’da kullanılmaya başlandı. Artık İnsanlar Instagram’dan sürekli Story atmaya başladı. Takipçi satışı sitemiz gelişmeye tam gaz devam ediyor.

Bununla birlikte akıllara Instagram Story Nasıl İndirilir? Sorusu geldi. Elbette daha önceden hazırladığımız Instagram Fotoğraf İndirme, Instagram Video indirme araçları olduğu gibi bu sefer de Instagram Story İndirme aracı hazırladık.

Bu araç sayesinde istediğiniz kullanıcıya ait, Instagram story indirme işlemini yapabilirsiniz. Yalnızca bilgisayar için geçerli değil. İsterseniz iOS ya da Android tabanlı cihazlarınız içinde Instagram Story İndirebilirsiniz.

instagram reels video izlenme satın al

Instagram Hikaye Nasıl İndirilir?

Story özelliği, ilk olarak Snapchat ile geldi. Kullanıcıların anlık ve geçici olarak attığı fotoğraf ya da videolardır. Fakat Instagram bunu kullanıcıları ile buluşturması ile farklı bir tat haline dönüştürmeyi çoktan başardı.

Boomerang, GIF desteği, Superzoom efekti, Farklı ve sürekli güncellenen yüz efekti sayesinde daha eğlenceli bir hal alan Instagram’da Story atmak birçok kullanıcı tarafından neredeyse bağımlılık haline geldi.

Instagram Ücretsiz Story İndirme

Birçok Instagram fenomeni de Story özelliği ile takipçilerini eğlendirmeyi başardı. Sizde takip ettiğiniz fenomenlerin ya da başka kullanıcıların hikayelerini indirmek istiyorsanız instatakipci.com tarafından yapılmış Instagram story indirme aracımızı hemen kullanın.

Bu özellik sayesinde kullanıcıya ait tüm mevcut hikayeleri anında cep telefonunuza ya da bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Üstelik bu özellikleri tamamen programsız ve online olarak yapabilmeniz mümkün. İşin en eğlenceli kısmı ise indirme özelliğinin sınırsız ve çok hızlı bir biçimde olması.

Bildiğiniz üzere Instagram üzerinden kesinlikle video, fotoğraf ya da bir hikaye indiremiyorsunuz. Yalnızca fotoğraf ve video içermeyen storyler için ekran görüntüsü alıp görüntüyü kırpmak mümkün. Fakat instatakipci.com aracı sayesinde yüksek kalitede ister hikaye, ister video, isterseniz de fotoğraf indirebilirsiniz.

Instagram Story Nasıl İndirilir? 

step left step right

Hikayelerini indirmek istediğiniz hesabın kullanıcı adını giriniz.

step left step right

Ardından storyleri indirmek için “İndir” tuşuna basınız.

step left step right

Karşınıza çıkan robot sorgulamasını geçerek “Doğrula” demelisiniz.

step left step right

Aracımızın belirttiğiniz profildeki hikayeleri getirmesi birkaç dakika sürebilir.

step left step right

Karşınıza çıkan hikayelerden indirmek istediğinizin altında yer alan “İndir” tuşuna basınız.

step left step right

Yeni sekmede açılacak olan hikayenin en sağında bulunan “…” işaretine basınız ve “İndir” tuşuna tıklayınız.

Instagram Story İndirme

Daha önceden video ya da fotoğraf indirmek için sitemizi kullanan kullanıcıların oldukça rahat bir biçimde kullanacağı bir araç geliştirdik. Araç oldukça basit ve online olmasının yanı sıra ücretsiz.

Bu araç üzerinden herhangi bir fotoğraf, video ya da hikaye indirebilmeniz için, medyanın sahibi olan kullanıcının hesabının herkese açık, yani gizli olmaması tek şarttır. Gizli hesaplar için maalesef ki Instagram story, fotoğraf ya da video indirmek hiçbir araçta mümkün olmayacağı gibi Instatakipci.com için de mümkün değildir.

 • Yapmanız gereken tek şey https://www.instatakipci.com/instagram-story-indirme bağlantısını ziyaret etmeniz ve hikayesini indirmek istediğiniz hesabın kullanıcı adını mevcut alana girmenizdir.
 • Bu alana hesabın mevcut kullanıcı adını girdikten sonra, kullanıcının o anda bulunan tüm storylerini(hikayeleri) indirebilirsiniz. Bunun yanı sıra, biyografi alanında yer alan kalıcı storyleri de bu bölümden rahatça indirebilirsiniz.
 • Instagram’dan story indirmenin tek şartı hesabın gizli olmaması yani herkese açık olmasıdır. Eğer hikayesini indirmek istediğiniz hesabın gizliliği aktifse maalesef Instagram’dan fotoğraf, video ya da story indiremezsiniz.
 • Unutmayın! Instatakipci.com’un tüm indirme araçları ücretsiz ve online olmasının yanı sıra pc ve mobil için de geçerlidir. Bu sayede hem bilgisayardan hem de mobilden video indirebilirsiniz.
Instatakipci.com Hizmetleri Neden Farklı?
Instatakipci.com üzerinde yer alan tüm hizmetlerimiz üst düzey avantajlara sahiptir. 
Güvenilir
 • Güvenli Ödeme
 • Faturalı Hizmet
 • Risk Yok
Kaliteli
 • Yüksek kalite
 • Sınırsız Çeşit
 • Uygun Fiyat
Kalıcı
 • Yüksek Fayda
 • Artan Etkileşim 
 • Canlı Destek

Instagram Hikaye Nasıl İndirilir

Instagram Story İndirme Cihazıma Zarar Verir mi?

Instagram’da hesabı herkese açık olan herhangi bir kullanıcının paylaştığı story indirilebilir. Bildiğiniz üzere Instagram uygulaması üzerinde bir kullanıcının paylaştığı hikayeler indirilmiyor. Bu Instagram’ın hukuki sözleşmeleri ile alakalı bir durumdur. Ancak instatakipci.com sitesi olarak sizleri, story indirme isteğiniz konusunda yalnız bırakmıyor, yüksek çözünürlük kalitesi ve güvencesiyle beğendiğiniz hikayeleri güvenle cihazınıza indirmenize yardımcı oluyoruz. Sizler için geliştirdiğimiz araç sayesinde cihazınıza ve hesabınıza zarar veren hiçbir uygulamayı indirmek zorunda kalmadan, araç üzerinden dilediğiniz hikâyeyi, çözünürlüğünü düşürmeden indirebileceksiniz. 

Daha öncesinde paylaşılan bir hikâyeyi cihazınıza kaydetmek için ekran görüntüsü almak zorunda kalıyordunuz bu da fotoğrafın çözünürlük kalitesini düşürerek ve ekrandaki her şeyi alarak kaydediyordu cihazınıza. Dolayısıyla oldukça uğraştırıcı bir tablo ile karşı karşıya kalıyordunuz. Ayrıca bununla ilgili var olan uygulamalar çoğu zaman, hesabınıza giriş yapmanızı isteyerek, Instagram hesabınızın güvenliğini de tehlikeye atıyordu. instatakipci.com olarak sizlere geliştirdiğimiz araç sayesinde tüm bu sorunlarınızdan kurtularak indirmek istediğiniz tüm hikayeleri cihazınıza kolayca indirebileceksiniz. Ayrıca aracımızla sadece resim indirme değil video indirme işlemi de gerçekleştirebileceksiniz. Cihazınıza aracımız üzerinden indirebileceksiniz. 

İşlemlerinizi tamamen ücretsiz ve şifresiz olarak gerçekleştirirsiniz. Yani işlemleriniz sırasında sizden asla hesaplarınızın şifresi istenmez. Ancak sizden hesabınıza giriş yapmanızı isteyen veya hesabınızın şifresini isteyen hiçbir sosyal medya programı veya bu hizmetleri sağlayan araçlar üzerinde işlem yapmamanızı şiddetle tavsiye ederiz. Aksi halde hesabınız zarar görebilir, hesabınızın güvenliği tehlike altına girebilir. Eğer böyle bir durum ile karşı karşıya kaldıysanız veya böyle bir durumdan şüphe ediyorsanız, hesabınızın şifresini hemen değiştirerek oluşabilecek güvenlik sorunlarını önleyebilirsiniz. 

Instagram Öne Çıkan Story Nasıl İndirilir?

Instagram story indirme aracımıza, hesabı herkese açık olan bir Instagram kullanıcısının kullanıcı adını yazdığınızda, tüm hikayeleri aşağıda belirecektir, öne çıkan hikayeleri de buna dahildir. Öne çıkan hikayelerini daima görebilirsiniz ancak günlük paylaştığı story’leri 24 saat sonra silineceğinden dolayı her daim göremeyebilirsiniz. Süresi dolduğu anda aracımızda da bu hikâye veya hikayeler görülemeyecektir. 

İsteğinize bağlı olarak, PC üzerinden aracımızı açıp kolay bir şekilde story indirme işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. iOS ve Android kullanıcıları da dilerse tarayıcılarından giriş yaparak story indirme işlemlerini gerçekleştirebilirler. Cihazınız ister iphone ister farklı bir marka olsun, aracımızı kullanarak indirdiğiniz story’ler cihazınıza asla zarar vermemektedir.

Sitemiz ve aracımız üzerinden yapacağınız işlemler siz değerli kullanıcılarımız için ücretsiz ve sınırsız kullanabileceğiniz bir şekilde geliştirilmiştir.  Ayrıca aracımızı kullanarak yapacağınız hiçbir işlem cihazınıza zarar vermez, gönül rahatlığıyla dilediğiniz kadar story indirme işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular
Ürün ve araçlarımız hakkında aklınıza takılan sorularınıza hemen cevap bulun. Eğer sorunuzun cevabını 'Sıkça Sorulan Sorular' kısmında bulamazsınız, bize ücretsiz bir şekilde canlı destek sistemimiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Instagram üzerinde paylaştığınız storylerin süresi en fazla 15 sn olmaktadır. 15sn üzerinde paylaştığınız videolar toplam süresinin 15 sn olarak bölünerek 2-3 parça haline otomatik olarak gelir ve paylaşılabilir.

Instagram üzerinden izlediğiniz hikayeleri (story) indirme hakkınız bulunmamaktadır. Instatakipci.com ücretsiz araçlarını kullanarak izlediğiniz hikayeleri ve videoları indirebilirsiniz.

Sitemiz üzerinden yapacağınız Instagram Story indirme işlemleriniz için sizden herhangi bir ücret talep etmiyoruz. Tamamen ücretsiz olarak bu hizmetimizden yararlanabilirsiniz. 

Instatakipci.com ürün ve hizmetlerinin tümü garantili ve güvenilirdir. Satın alacağınız ürünler test edilmiş ve güvenilir yazılımlar aracılığı ile sağlanmaktadır.
 

Kullanıcı adınız kesinlikle gözükmez. Araçlarımıza hesaplarınızla giriş yapmadığınız için böyle bir durumun yaşanması mümkün değildir.

Instatakipci.com sitesi üzerinden satın alacağınız ve kullanacağınız tüm araçlarda şifresiz olarak işlem yapabilirsiniz. Sizden kesinlikle şifre talep edilmemektedir.

Instagram story indirme aracımız hikayeleri yüksek çözünürlükle indirmektedir. Kalite kaybını önlemek için gerekli yazılımsal düzenlemeler devam etmektedir.

Instagram hikaye indirme aracımız hem fotoğraf hem video story indirme işlemlerini birlikte yapabilmektedir.

Instagram üzerinde yer alan hikayeleri indirmek için kullanabileceğiniz Instagram hikaye indirme aracımızı kullanmak için herhangi bir sınır bulunmamaktadır. Sınırsız bir kullanım deneyimi yaşayabilirsiniz. 

Instagram hikaye indirme aracımız ile yapacağınız story indirmeleriniz neticesinde diğer hesaplara herhangi bir şekilde bildirim gitmeyecektir. 

Instagram hikaye indirme ve kaydetme aracımız ile profillerde yer alan öne çıkarılmış hikayeleri de indirmeniz mümkündür. 

Instagram profilleriniz için sunmakta olduğumuz araçlarımız ücretsiz olarak sizlere sunulmuştur. Tüm hizmetlerimizin kalitesini fark etmeniz ve sınırsız bir şekilde deneyimlemeniz için tüm araçlarımız sizlere ücretsiz sunulur. 

Deneyiminiz hakkında yorum yapın
Görüş ve önerilerinizi önemsiyoruz. Sizlere sitemiz tarafından sunduğumuz hizmet ve araçlarımızı aşağıda yer alan 'Deneyiminiz hakkında yorum yapın' kısmından değerlendirerek, bizlerin gelişimine destek olabilirsiniz.
Yorum Yap
5 / 5
Toplam:137 Değerlendirme
Erdem Seven
Erdem Seven

Hikayeleri indirme konusunda epey araştırmalar yaptım. En sonunda sizlerle tanıştım ve aracınız çok işime yaradı teşekkür ederi.

Erdem Seven
Nur Sönmez
Nur Sönmez

Bayıldım! Hikaye indirmek ve kaydetmek bu kadar kolay mıymış! 2021 yılı teknolojinize aşık oldum resmen!

Nur Sönmez
Ece Okyar
Ece Okyar

Şu an'a dek denediğim en iyi hikaye indirme aracı! Diğer araçlardan çok daha hızlı ve verimli çalışıyor!

Ece Okyar
Mürsel Turkan
Mürsel Turkan

Hikaye indirme aracınızı birden fazla kere deneme fırsatı buldum. Her seferinde de aynı memnuniyeti yakaladım. İstediğim storyi anında indirebiliyorum.

Mürsel Turkan
Arslan Turgut
Arslan Turgut

Story indirme aracınızı denedim gayet iyi çalışıyor. Hikayeler indirilirken kalitesi düşmedi ve hızlı bir şekilde indirme tamamlandı.

Arslan Turgut
Atakan Çınar
Atakan Çınar

Instagram hikayelerini mobil telefonuma indirirken çok vaktimi alıyor. Bu sorunu çözerseniz araç harika olacak.

Atakan Çınar
Berna Bulut
Berna Bulut

Hikayelerde ismim çıkmasın diye düzenli olarak sitenizi kullanıyorum. Instagram'da stalk yapmak için çok güzel araçlar var.

Berna Bulut
Alihan Barlı
Alihan Barlı

Stalk yaptığımız kızların hikayelerini sizin aracınız sayesinde indiriyorum.

Alihan Barlı
Zehra
Zehra

Sürekli güncelleme yapıyorsunz ve güncellemeler aşırı uzun sürüyor

Zehra
Samet Yılmaz
Samet Yılmaz

Instagram hikayelerini indirebiliyorum artık teşekkür ederim instatakipci...

Samet Yılmaz
Berrin As
Berrin As

Bu kadarıda fazla sanki instagram storyleri indirme, hiç aklıma gelmemişti sanırım kilitli hesaplarda çalışmayabilir.

Berrin As
Yavuz Erme
Yavuz Erme

Instagram storyleri indirmek mi çok iyi değil mi bu ya izlemeden indirebiliyoruz harika olmuş.