100
Türk Takipçi
6,50 ₺

Aktif Türk Takipçiler

7/24 Canlı Destek Sistemi

Faturalı Tek Instagram Takipçi Sitesi

Şifre Kesinlikle İstemiyoruz

250
Türk Takipçi
15,00 ₺

Aktif Türk Takipçiler

7/24 Canlı Destek Sistemi

Faturalı Tek Instagram Takipçi Sitesi

Şifre Kesinlikle İstemiyoruz

500
Türk Takipçi
28,00 ₺

Aktif Türk Takipçiler

7/24 Canlı Destek Sistemi

Faturalı Tek Instagram Takipçi Sitesi

Şifre Kesinlikle İstemiyoruz

1.000
Türk Takipçi
50,00 ₺

Aktif Türk Takipçiler

7/24 Canlı Destek Sistemi

Faturalı Tek Instagram Takipçi Sitesi

Şifre Kesinlikle İstemiyoruz

Dünyanın en popüler sosyal medya uygulaması Instagram’da takip etmeyenleri tespit etme, Instagram’da takip etmeyenleri bulma işlemi birçoğumuz için oldukça önemli olabilir. Takipçi sayısını arttırmak için Takip- Geri takip yapanlar sonradan haberiniz bile olmadan takipten sizi çıkabiliyor.

Bu sayede kendi takipçi sayısını arttırırken sizin takipçi sayınız azalıyor. Instatakipci.com olarak sizler için harika bir araç hazırladık! Bu araç sayesinde Instagram’da unfollow yapanları bulabilirsiniz.

Aracın kullanımı için yalnızca kullanıcı adınızı  Instagram Takip Etmeyenler sayfasına girmek ve taratmak. Captcha doğrulamasını yaptığınızda eğer hesabınız 7000 kişiyi takip etmiyor ve 7000 kişiden fazla takip edilmiyorsa bu araçtan kolaylıkla faydalanabilirsiniz.

Aracın kullanımı 7000 takipçi ve 7000 takip edilen ile sınırlıdır. Bunun dışında aracı istediğiniz kadar kullanabilir ücretsiz olarak faydalanabilirsiniz.

Eğer hesabınız gizli ise Instagram Ayarlarından Hesap gizliliğini kapatıp taratma yaptıktan sonra tekrar açabilirsiniz. Aracın çalışabilmesi için Hesabın gizli olmaması gerekmektedir.

Şimdi gelelim bu aracın hızlı kullanımına İlk olarak Instatakipci.com’a girelim. Instatakipci.com’da menüde yer alan Araçlar Bölümüne giriş sağlayalım. Bu araçlar bölümünde işinize yarayacak farklı Instagram Araçlarının da olduğunu unutmayın

Instatakipçi Araçlar Bölümünde Instagram Fotoğraf İndirme, Instagram Video İndirme, Instagram Story İndirme gibi diğer özelliklere sahip araçlar da mevcut.

Oldukça sevilerek büyük bir kullanıcı kitlesine sahip olan sosyal paylaşım platformu Instagram ile görsel paylaşımlar yapmanız mümkün. Bu popüler uygulamada popülerlik ise kullanıcılar tarafından ulaşılmak istenen bir hedef. Bu sebeple takipçi kitlesini artırma adına bir çok yönteme başvuruyor kullanıcılar. Tahmin edersiniz ki takipçi sayısını artırmak kadar elimizdeki takipçi kitleyi korumakta bu yolda önemli bir nokta. Siz de birçok sebeple sizi Instagram’da takip etmeyenler kimler görmek istiyorsunuzdur? Şimdi sırasıyla Instagram nedir? Instagram’da takip etmeyenler görünür mü? Nasıl görünür? İnceleyelim.

Instagram Takip Etmeyenler butonuna tıkladıktan sonra önünüze çıkan ekranda hesabın kullanıcı adını girmelisiniz.

Bu bölüme Hesabın kullanıcı adını girdikten sonra Sorgula Butonuna basmalısınız. Sonraki ekranda captcha doğrulamasını başarı ile yaptıktan sonra eğer 7000 takipçi ve 7000 takip edilenli bir hesap değilse sorunsuz bir şekilde takip etmeyenleri gösterecektir. Eğer 7000 Takipçi ya da 7000 takip edilenden fazla bir hesapsa aşağıdaki uyarıyı alacaksınız. Fakat eğer araç ile ilgili olarak tüm kriterlere uyuyorsanız yani hesabınız gizli ve 7000 limitini aşmamışsa problemsiz bir şekilde sizin takip ettiğiniz ama sizi takip etmeyen hesapları rahat bir şekilde görebilirsiniz.

Instagram Takibi Bırakanları Görme Yöntemleri

Instagram kullanıcılarının en büyük sorunlarından birisi olan Instagram takibi bırakanları görme sorunu kullanıcıların kimlerin takibi bıraktıklarını görme merakını ortaya çıkartmaktadır. Instagram kullanan kişilerin çok fazla takipçileri olabiliyor. Bu sayı yükseldiği zaman kimin sizi takip edip etmediğini ya da sizi takipten çıkartıp çıkartmadıklarını kontrol etmeniz zor olmaktadır. Instagram hesabınızdan sizi takip etmeyen kişileri belirlemek için Instagram'da merak ettiğiniz bu kişinin profiline tıkladığınızda bu kişinin profil fotoğrafının alt kısmında sizi takip ettiği bilgisi yer almaktadır. Tabi ki bu her kullanıcıyı kontrol etmek için çok zor ve zaman alacak bir yöntemdir. Aynı şekilde Instagram, hangi kullanıcıların sizi takibi bıraktıklarını gösterme bilgisini sizinle paylaşmaz. Instagram üzerinden takibi bırakanları görebilmeniz için çeşitli uygulamalar mevcuttur. Bu uygulamalar ücretli olabildiği gibi ücretsiz olanları da mevcuttur. Bu uygulamalar Instagram takibi bırakanlar listesini size gösterebilmektedir.

Instagram takibi bırakanlar nasıl görülür konusunda sizleri bilgilendirmeye çalıştığımız yazımızın sonuna geldik. Konu hakkındaki ve tüm sosyal medya platformlarında yaşadığınız sorunları kısmından bizlere iletebilirsiniz. Ekibimiz tarafından incelenen sorularınız en kısa sürede yanıtlanmaktadır. Instagram’ın yeni özelliklerinden haberdar olmak ve merak ettiklerinizi öğrenmek için sitemizi takipte kalın.

Instagramda’da Takip Etmeyenler Görünür mü?

Instagram’da diğer sosyal medya platformları gibi bizi takip etmeyenleri görmemizi sağlayacak bir hizmet sunmuyor bize. Tam olarak Instagram’da takip etmeyenler kimler görebilmek için hazırlanmış bir uygulama veya özellik bulunmuyor bu sebeple. İsmen bulduklarınız da işe yaramayacaktır. Bu sebeple bilgilendirmekte fayda var. Ama kullanıcı olarak sizin uygulayacağınız biraz zahmetli bir yöntemle görmeniz mümkündür. Nasıl inceleyelim.

Instagram’da Takip Etmeyenler Nasıl Görünür?

Öncelikle yapmanız gereken hesabınızı analiz ederek takipçi sayınızın azaldığını belirten çeşitli uygulamalardan birini indirmek olacak. Bir diğer yandan mevcut takipçi sayınız ve listenizi belgeleyerek ve tarihlendirerek saklayınız. Takipçi sayınız düştüğünde size gelecek analiz bilgilerinden hareketle hemen yeni takipçi listenizi çıkarıp eski tarihli liste ile karşılaştırarak Instagram’da takip etmeyenler hangi hesapsa tespit edebilirsiniz. En başta da belirttiğim gibi zahmetli bir yöntem lakin başka çok da bir seçenek bulunmadığı için aklınızda bulunmasında fayda var. Instagram takipçi satın al ve beğeni satın al sitemiz ile bunun gibi araçlara ücretsiz olarak ulaşmaya devam edeceksiniz.

Instagram takip etmeyenler

Instagram Takip Etmeyenler Bırakanları Bulma
InstaTakipci
Takibi bırakanları ve çıkanları toplu olarak ücretsiz silebileceğiniz instagram takip etmeyenler aracımızı kullan. Instagram unfollow yapanları anında bul ve sil!
1396
1396
Instagram Takip Etmeyenler Bırakanları Bulma
5 / 5
Toplam: 4 Değerlendirme
halil ibrahim er

İnstaunf ve instagramda takip etmeyenleri ücretsiz olarak bulmak için açılmış harika bir site gerçekten. Düzenli olarak kullanıyorum ve beni takibi bırakanları hemen bulup siliyorum..

halil ibrahim er
enes kaynar

Araç sayesinde beni takip etmeyen herkesi buldum, beni takip etmeyen herkesi takipten çıktım, çok teşekkür ederim.

enes kaynar
Ezgi Tekin

Instagram hesabımı kimlerin takipten çıktığını artık rahatlıkla takip edebiliyorum. Ücretsiz sunmanız gayet hoş ve güzel olmuş. Birçok ücretli sunulan programlara göre oldukça hızlı ve üstelik reklamsız tyty.

Ezgi Tekin
Helin Karasu

Muhteşem

Helin Karasu

Instagram Takipçi Kasma & Beğeni 2019 Detaylı Anlatım

Instagram Takipçi Kasma & Beğeni 2019 Detaylı Anlatım

Instagram takipçi kasma ve beğeni olayı için sizlere bu yazımızda pratik bazı yollardan bahsedeceğiz. Öncelikle bu yollar uğraş gerektiren ve elde edeceğiniz takipçi, beğeni miktarının satın alma yollarından çok daha az olacağını bilmenizi istiyoruz. Eğer bu tarz uğraşlara girmek istemiyorsanız instagram takipçi satın alma sitemizden doğrudan faturalı olarak işlem yapabilirsiniz. Instagram Takipçi Kasma Taktikleri Bu yol […]

Instagram Gif Gönderemiyorum Gitmiyor Sorunu Çözümü 2019

Instagram Gif Gönderemiyorum Gitmiyor Sorunu Çözümü 2019

Son zamanların popüler uygulamalarından olan Instagram, adını her geçen gün daha çok duyurmaya devam ediyor. Sürekli yeni özelliklerle karşımıza çıkıyor. Bu özelliklerin temel amacı ise, takipçilere daha çok doyum yaşatmak ve uygulamadan keyif almalarını sağlamak. Bu özelliklerden bir tanesi de DM kısmında gönderilen gif özelliği. Bunu kullanarak mesajları çok daha eğlenceli hale getirebilirsiniz. Ancak eğlenceli […]

Tiktok Bilgisayara Nasıl Yüklenir ve Nasıl İndirilir?

Tiktok Bilgisayara Nasıl Yüklenir ve Nasıl İndirilir?

Google tarafından dünyanın en eğlenceli uygulaması ödülünü alan tiktok bilgisayara nasil yüklenir makalemizde bu sorunun cevabını vereceğiz. Öncelikle Tiktok Nedir bundan bahsedelim. Tiktok dünyada son yıllarda popüler olmuş insanları eğlendiren bir eğlence uygulaması. Bu uygulamayı popüler yapan en önemli nokta ise yüzbinlerce müzik ve efektten oluşan oldukça zengin bir kütüphanesinin olması. Peki mobil dünyada bu […]