Instagram Takip Etmeyenler Bırakanları Bulma2020-09-07T18:22:52+03:00

Dünyanın en popüler sosyal medya uygulaması Instagram’da takip etmeyenleri tespit etme, Instagram’da takip etmeyenleri bulma işlemi birçoğumuz için oldukça önemli olabilir. Takipçi sayısını arttırmak için Takip- Geri takip yapanlar sonradan haberiniz bile olmadan takipten sizi çıkabiliyor.

Bu sayede kendi takipçi sayısını arttırırken sizin takipçi sayınız azalıyor. Instatakipci.com olarak sizler için harika bir araç hazırladık! Bu araç sayesinde Instagram’da unfollow yapanları bulabilirsiniz.

Aracın kullanımı için yalnızca kullanıcı adınızı  Instagram Takip Etmeyenler sayfasına girmek ve taratmak. Captcha doğrulamasını yaptığınızda eğer hesabınız 7000 kişiyi takip etmiyor ve 7000 kişiden fazla takip edilmiyorsa bu araçtan kolaylıkla faydalanabilirsiniz.

  1. Aracın kullanımı 7000 takipçi ve 7000 takip edilen ile sınırlıdır. Bunun dışında aracı istediğiniz kadar kullanabilir ücretsiz olarak faydalanabilirsiniz.
  2. Eğer hesabınız gizli ise Instagram Ayarlarından Hesap gizliliğini kapatıp taratma yaptıktan sonra tekrar açabilirsiniz. Aracın çalışabilmesi için Hesabın gizli olmaması gerekmektedir.

Şimdi gelelim bu aracın hızlı kullanımına İlk olarak Instatakipci.com’a girelim. Sayfadaki menüde yer alan Araçlar Bölümüne giriş sağlayalım. Bu araçlar bölümünde işinize yarayacak farklı Instagram Araçlarının da olduğunu unutmayın

Instatakipçi Araçlar Bölümünde Instagram Fotoğraf İndirme, Instagram Video İndir, Instagram Story İndirme gibi diğer özelliklere sahip araçlar da mevcut.

instagram beni takip etmeyenler

Oldukça sevilerek büyük bir kullanıcı kitlesine sahip olan sosyal paylaşım platformu Instagram ile görsel paylaşımlar yapmanız mümkün. Bu popüler uygulamada popülerlik ise kullanıcılar tarafından ulaşılmak istenen bir hedef. Bu sebeple takipçi kitlesini artırma adına birçok yönteme başvuruyor kullanıcılar. Tahmin edersiniz ki takipçi sayısını artırmak kadar elimizdeki takipçi kitleyi korumakta bu yolda önemli bir nokta.

Siz de birçok sebeple sizi Instagram’da takip etmeyenler kimler görmek istiyorsunuzdur? Şimdi sırasıyla Instagram nedir? Instagram’da takip etmeyenler görünür mü? Nasıl görünür? İnceleyelim.

  • Instagram Takip Etmeyenler butonuna tıkladıktan sonra önünüze çıkan ekranda hesabın kullanıcı adını girmelisiniz.
  • Bu bölüme Hesabın kullanıcı adını girdikten sonra Sorgula Butonuna basmalısınız.
  • Sonraki ekranda captcha doğrulamasını başarı ile yaptıktan sonra eğer 7000 takipçi ve 7000 takip edileni olan bir hesap değilse sorunsuz bir şekilde takip etmeyenleri gösterecektir.
  • Eğer 7000 Takipçi ya da 7000 takip edilenden fazla bir hesap ise aşağıdaki uyarıyı alacaksınız. Fakat eğer araç ile ilgili olarak tüm kriterlere uyuyorsanız yani hesabınız gizli ve 7000 limitini aşmamışsa problemsiz bir şekilde sizin takip ettiğiniz ama sizi takip etmeyen hesapları rahat bir şekilde görebilirsiniz.

Instagram Takibi Bırakanları Görme Yöntemleri Nelerdir?

Instagram kullanıcılarının en büyük sorunlarından birisi olan Instagram takibi bırakanları görme sorunu kullanıcıların kimlerin takibi bıraktıklarını görme merakını ortaya çıkartmaktadır. Instagram kullanan kişilerin çok fazla takipçileri olabiliyor. Bu sayı yükseldiği zaman kimin sizi takip edip etmediğini ya da sizi takipten çıkartıp çıkartmadıklarını kontrol etmeniz zor olmaktadır. Instagram hesabınızdan sizi takip etmeyen kişileri belirlemek için Instagram'da merak ettiğiniz bu kişinin profiline tıkladığınızda bu kişinin profil fotoğrafının alt kısmında sizi takip ettiği bilgisi yer almaktadır.

Tabii ki bu her kullanıcıyı kontrol etmek için çok zor ve zaman alacak bir yöntemdir. Aynı şekilde Instagram, hangi kullanıcıların sizi takibi bıraktıklarını gösterme bilgisini sizinle paylaşmaz. Instagram üzerinden takibi bırakanları görebilmeniz için çeşitli uygulamalar mevcuttur. Bu uygulamalar ücretli olabildiği gibi ücretsiz olanları da mevcuttur. Bu uygulamalar Instagram takibi bırakanlar listesini size gösterebilmektedir.

Instagram takibi bırakanlar nasıl görülür konusunda sizleri bilgilendirmeye çalıştığımız yazımızın sonuna geldik. Konu hakkındaki ve tüm sosyal medya platformlarında yaşadığınız sorunları kısmından bizlere iletebilirsiniz. Ekibimiz tarafından incelenen sorularınız en kısa sürede yanıtlanmaktadır. Instagram’ın yeni özelliklerinden haberdar olmak ve merak ettiklerinizi öğrenmek için sitemizi takipte kalın.

instagram takip etmeyenler

Instagram’da Takip Etmeyenler Nasıl Görünür?

Instagram’da diğer sosyal medya platformları gibi bizi takip etmeyenleri görmemizi sağlayacak bir hizmet sunmuyor bize. Tam olarak Instagram’da takip etmeyenler kimler görebilmek için hazırlanmış bir uygulama veya özellik bulunmuyor bu sebeple. İsmen bulduklarınız da işe yaramayacaktır. Bu sebeple bilgilendirmekte fayda var. Ama kullanıcı olarak sizin uygulayacağınız biraz zahmetli bir yöntemle görmeniz mümkündür. Nasıl inceleyelim.

Öncelikle yapmanız gereken hesabınızı analiz ederek takipçi sayınızın azaldığını belirten çeşitli uygulamalardan birini indirmek olacak. Bir diğer yandan mevcut takipçi sayınız ve listenizi belgeleyerek ve tarihleri ile saklayınız. Takipçi sayınız düştüğünde size gelecek analiz bilgilerinden hareketle hemen yeni takipçi listenizi çıkarıp eski tarihli liste ile karşılaştırarak Instagram’da takip etmeyenler hangi hesap ise tespit edebilirsiniz. En başta da belirttiğim gibi zahmetli bir yöntem lakin başka çok da bir seçenek bulunmadığı için aklınızda bulunmasında fayda var. Instagram takipçi satın al ve beğeni satın al sitemiz ile bunun gibi araçlara ücretsiz olarak ulaşmaya devam edeceksiniz.

Instagram Takip Etmeyenleri Bulma Aracı Ne İşe Yarar?

Takip etmeyenleri bulma aracı ile Instagram hesabınızda sizi takip edip daha sonra takipten çıkaranları görebileceksiniz. Takipçi kasmak isteyen çoğu kullanıcı, takip ettikleri bir kişiyi takipten çıkarır böylece takip ettikleri azalırken takipçisi de artar, bu durumun bir parçası olmak istemiyorsanız, hesabınızda, sizin takip ettiğiniz ancak sizi takipten çıkaran çoğu kullanıcıyı görebileceksiniz. Böylece sizi takip etmeyen kullanıcıları takipten çıkarabileceksiniz. 

Bu da takip ettikleriniz artarken takipçilerinizin azalmasının önünü engellemiş olacaktır. Bu yönüyle baktığımızda takipçilerini arttırarak takip ettiklerini azaltmak isteyen kullanıcılar için son derece önemli bir araçtır. 

  • Takip etmeyenleri bulmak içinse yapmanız gereken tek şey, aracımıza Instagram kullanıcı adınızı yazmaktır. Daha sonra aşağıda sizin takip ettiğiniz ancak sizi geri takip etmeyen kullanıcıların listesi karşınıza çıkacaktır. Buradan kullanıcıları tespit ederek Instagram adresinizden bu kişileri bularak, toplu sil imkânı ile takipten çıkarabilirsiniz. 
  • Aracımızı kullanabilmeniz için kısa bir süreliğine 7000 takipçi sınırlaması vardır. Yani takipçiniz 7000 ve üstü olduğunda bu kontrolü geçici bir süreliğine sağlayamıyoruz. Bu duruma karşı göstereceğiniz anlayıştan dolayı teşekkür ederiz. 
  • Ayrıca aracımızı kullanabilmeniz için, hesap gizliliğinizin olmaması gerekmektedir. Yani hesabınız herkese açık bir durumda olmalıdır. Aksi takdirde takipçilerinize erişilemeyecektir. 
  • PC üzerinden bu işlemleri daha kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. 

Instagram Takip Etmeyenleri Bulma Aracı Güvenli midir?

Instagram takip etmeyenleri bul aracı, telefonunuza herhangi bir uygulama yüklemeden, Instagram adresinize giriş yapmadan şifresiz olarak kullanabileceğiniz, kolay kullanımlı bir araçtır. Üstelik ücretsiz ve sınırsız olarak kullanabileceğiniz bir araçtır. Telefonunuza yüklediğiniz, Instagram’da beni kimler takipten çıkarmış gibi seni takipten çıkaranları gösteren veya buna benzeyen sosyal medya programı uygulamaları, hesabınız ve güvenliğiniz açısından sorun oluşturmaktadır. Bu ve benzeri programlara güvenmemenizi ve cihazınıza indirmemenizi öneririz. 

Instagram takip etmeyenleri bulma aracı, Instatakipci.com tarafından sizler için, en güvenilir imkanlar dahilinde geliştirildi. Sitemiz üzerinden kullanacağınız ücretsiz araçlarımızın hiçbirinde hesabınızın şifresi sizden istenmez veya site üzerinden aracı kullanabilmeniz için Instagram adresinize giriş yapmanız istenmez.

Aracımızı dilediğiniz kadar kullanabilirsiniz, işlemlerinizin sonunda hesabınızla ilgili sorun oluşması mümkün değildir çünkü işlemler esnasında sizden şifre talep edilmez, dolayısıyla hesabınızda, işlemlerinizle ilgili herhangi bir engel durumu ile karşılaşmazsınız. Yani yapacağınız işlemler Instagram tarafından engellenmez.  Bu nedenle sitemiz üzerinden güvenle, sizler için geliştirdiğimiz araçlarımızı kullanabilirsiniz. 

Takip etmeyenler en iyi uygulama, sitemizin sizler için geliştirdiği ücretsiz ve sınırsız bir şekilde kullanabileceğiniz araçtır. Programsız ve hesabınıza zarar vermeden sizi takip etmeyenleri kolayca bulabilirsiniz.

instagram takibi bırakanları görme

Sıkça Sorulan Sorular

Instagram'da takip ettiğiniz kullanıcılar arasında yapılan tarama sonrasında sizin takip ettiğiniz fakat sizi geri takip etmeyen kişileri gösteren araçtır. Araç sayesinde sizi takip etmeyen kullanıcıları kolayca bulabilir ve takipten çıkarabilirsiniz.

Unfollow kelimesi anlamı takibi bırakma, takipten çıkma anlamına gelmektedir. Instagram'da sizi unfollow etmiş bir kişi sizi takipten çıkarmış demektir. Unfollow instagram ile özdeşleşmiş bir kelimedir ve adına bir çok takipten çıkanları bulma uygulaması yapılmıştır.

Sizleri takip etmeyen kullanıcıları öğrenmeniz durumunda, takip etmeyen kullanıcıları sizde takipten çıkarabilirsiniz. Bu sayede takipçi listeniz daha dengeli olacaktır. 

Instagram takip etmeyenleri bulma aracımız sadece takip etmediğiniz kullanıcıları bulmaktadır. 

5 / 5
Toplam: 157 Değerlendirme
Deneyiminiz hakkında yorum yapın.
Barış Yıldız
Barış Yıldız

Bir çok uygulama ücretli appstore'da siz ücretsiz olarak veriyorsunuz bu hizmeti takip etmeyenleri kolayca buluyoruz artık.

Barış Yıldız
Melisa
Melisa

Beni takip etmeyenleri sonunda buldum :) şimdi hepsini temizleme vakti.

Melisa
Emin L
Emin L

Takip etmeyenleri buldum sayenizde şimdi hepsini takipten çıkacağım. Bu araç sayesinde artık anlık olarak takip edebilirim.

Emin L
YUSUF
YUSUF

uyugulama muhteşem ötesi ama bi neden var onun için 4 veriyorum sadece bir içerik olmasaydı keşke profilime bakanları filanda görebilsek

YUSUF
Mertcan
Mertcan

İnstaunf ve instagramda takip etmeyenleri ücretsiz olarak bulmak için açılmış harika bir site gerçekten. Düzenli olarak kullanıyorum ve beni takibi bırakanları hemen bulup siliyorum..

Mertcan
Bilocan
Bilocan

Araç sayesinde beni takip etmeyen herkesi buldum, beni takip etmeyen herkesi takipten çıktım, çok teşekkür ederim.

Bilocan
Ezgi Tekin
Ezgi Tekin

Instagram hesabımı kimlerin takipten çıktığını artık rahatlıkla takip edebiliyorum. Ücretsiz sunmanız gayet hoş ve güzel olmuş. Birçok ücretli sunulan programlara göre oldukça hızlı ve üstelik reklamsız tyty.