İsmimizi fenomist.com olarak değiştiriyoruz. 10 yıllık marka adımız instatakipci.com'un yerini yakın bir tarihte fenomist.com alacaktır.
Daha Fazla
20
Takipçi
8,90 ₺
50
Takipçi
%15 İNDİRİMLİ
22,25 ₺
18,75 ₺
100
Takipçi
%21 İNDİRİMLİ
44,50 ₺
34,90 ₺
250
Takipçi
%28 İNDİRİMLİ
111,25 ₺
79,90 ₺
500
Takipçi
%30 İNDİRİMLİ
222,50 ₺
154,90 ₺
1000
Takipçi
%32 İNDİRİMLİ
445,00 ₺
299,00 ₺
2500
Takipçi
%33 İNDİRİMLİ
1.112,50 ₺
737,50 ₺
5000
Takipçi
%34 İNDİRİMLİ
2.225,00 ₺
1.460,00 ₺
10000
Takipçi
%34 İNDİRİMLİ
4.450,00 ₺
2.900,00 ₺
25000
Takipçi
%37 İNDİRİMLİ
11.125,00 ₺
6.900,00 ₺
50000
Takipçi
%38 İNDİRİMLİ
22.250,00 ₺
13.700,00 ₺
100000
Takipçi
%39 İNDİRİMLİ
44.500,00 ₺
27.000,00 ₺
Fiyat: 0,00 0,00
Fiyat: 0,00 0,00
adet /
% Ucuz
Instagram Takipçi Satın Al
5 / 5
5 1 Toplam: 207 Değerlendirme
Yorum Yap

Instagram Takipçi Satın Al Özellikleri

Yabancı bot takipçi

Bot ve Gerçek Takipçilerin Gücü Nedir?

Takipçi kasmak, fenomen olmak, tanınmak, paylaşımlarının yüzbinlerce belki de milyonlarca takip edilmesini istemek sosyal medya sayesinde ve satın alınan takipçi paketlerinin desteğiyle artık hiç de uzak bir amaç değil. Günümüzde en çok sorulan soruların başında Instagram yabancı gerçek takipçi nasıl alınır gibi takipçi satışı ile ilgili sorular gelmektedir. Ayrıca, Instagram takipçileri satın almak, öğrenmek üzere olduğunuz gibi ucuz ve kolaydır.

Bu işlem sadece ülkemiz sınırlarında değil, dünya çağında yapılan bir eylemdir. Bunun için sonuçlarından pişman olmanıza gerek bile kalmaz. Kısa yoldan takipçi rakamını en üst seviyelere çıkarabilirsiniz. Hem de herkesin bütçesinin düşünüldüğü bir platformda bunlara yaklaşmak çok zor olmayacaktır.

Takipçi alma durumunda sadece kullanıcı adınızı vermeniz yeterli olacaktır. Şifreniz istenmemektedir. Güvenilir bir yöntem olması sayesinde bot takipçi de gerçek takipçi de rahatlıkla alabilirsiniz. Peki, instagram yabancı bot takipçi nasıl alınır?

Instagram yabancı bot takipçi satın al

Instagram Bot Takipçi Nasıl Alınır?

 1. İlk olarak hesabınızın incelenmesi adına kullanıcı adınızı bize vermelisiniz. Size en uygun olan takipçi rakamını belirleyebiliriz.
 2. Bot kullanıcı oldukları için satın aldığınız hiçbir takipçinin takibi bırakma gibi bir durumu olmayacağından emin olabilirsiniz. Bunun için bütçenize de en uygun paketi almaya gayret etmelisiniz. Zaten bot kullanıcı oldukları için paketler de oldukça uygundur.
 3. Kullanıcı adınızı verdikten sonra istediğiniz sayıda bot takipçiyi bize söyleyebilirsiniz.
 4. Ödeme işlemi gerçekleştikten sonra tüm istediğiniz sanal kullanıcılar hesabınıza aktarılmaya başlanacaktır. Ödeme seçenekleri veri tabanının güvenilir sistemi ile koruma altındadır ve paranız güvence ile bize ulaştırılacaktır.

Instagram Yabancı Bot Takipçi Satın Al Hizmeti Nedir?

Instagram uygulamasının işlevi her geçen gün değişmeye devam ediyor. Günümüzde daha çok ticaret ya da kişilerin bazı özelliklerini farklı kitlelere göstermesi üzerinedir. Böyle olunca rakiplerin önüne geçmek ve ilk sıralara yükselmek bir hayli önemli hale geldi. Instagram dünyasının zorlu rekabet ortamında yükselmek için yoğun çaba gerekiyor. Dikkat çekmek, içeriklerinizin kaliteli bulunması ve sürekliliği korumanız oldukça önemli.

Tüm noktalara dikkat etseniz bile, istediğiniz sonuca ulaşamama durumuyla karşı karşıya kalırsınız. Bu gibi durumlarda hesabınızın geleceğini korumak için, belli başlı desteklerden faydalanabilirsiniz. Amacınıza daha kolay yoldan ulaşabilmeniz için Instagram yabancı bot takipçi satın al hizmeti veriyoruz.

Instagram yabancı bot takipçi

Instagram yabancı bot takipçi satın almak işe yarar mı?

 • Instagram ortamında kendi çabalarınızla bir yere gelmek oldukça zor. Takipçi sayınızı belli bir seviyeye getirmek için çok büyük uğraş vermeniz gerekiyor. Tüm uğraşlarınıza rağmen sonuç hüsranla sonuçlanabilir. Bunun için takipçi satın almak oldukça akıllıca bir karardır.
 • Takipçi satın almanız durumunda, çaba göstermeden istediğiniz sayıya ulaşabilirsiniz. Instagram hesabınıza bakan insanlar, bu sayıyı gördüklerinde sizin bu alanda oldukça başarılı olduğunuzu düşünürler. Ve insanların gözünde olumlu bir algı oluşur. Böylece istediğiniz prestije daha kısa yollardan ulaşmış olursunuz.
 • İnsanların gözünde daha iyi bir yere geleceğiniz gibi aynı durum uygulama içinde geçerlidir. Instagram, hesapların kalitesini belirlerken bu hesap içerisindeki etkileşim oranına bakar. Bu oranın fazla olması sonucu onun değerli olduğuna karar verir.
 • Takipçi sayınızın fazla olması, etkileşim düzeyinin yüksek olacağını gösterdiği için bu durum uygulamanın gözünden kaçmaz. Sizin paylaşımlarınızı diğer insanlarında görmesi için keşfet bölümünde çıkmanıza yardımcı olur. Bu bölümde çıkmak oldukça zordur ve böyle bir şansın verilmesi popülerliğe giden büyük bir adımdır. Burada gösterilen paylaşımlar, binlerce ya da milyonlarca kişi tarafından görüntüleme şansı elde edeceğinizi gösterir.
 • Takipçi satın almanın sadece yeni açılan hesaplara uygun olduğu düşünülür. Yeni açılan hesaplar tanınmak için, takipçi satın alarak hesabını büyütmelidir. Bu açıklama doğru fakat yeterli değildir. Yüksek oranda takipçiniz olsa bile bu tür hizmetlerden faydalanmak sizin için de yararlı olacaktır.
 • Takipçi satın alarak daha sağlam temelli, etkileşim oranı yüksek bir hesap oluşturabilirsiniz. Böylece yerinde sayma ya da takipçi azalması gibi bir sorunla karşılaşmadan insanların gözünde hayranlık uyandırmaya devam edebilirsiniz.
 • Çok fazla Türk takipçiniz var. Karma bir görüntü oluşmasını mı istiyorsunuz? Daha doğal bir görüntü oluşturmak için yabancı takipçi satın alarak, bu oranı dengeleyebilirsiniz.

Instagram Türk Gerçek Takipçi Satın Al

Instagram Türk Aktif Takipçi Satın Al Hizmeti Nedir?

Instagram türk gerçek takipçi satıl al hizmeti, tamamen gerçek kullanıcılardan oluşmakta olan üst düzey bir hizmettir. Instagram profillerinizin en iyi etkileri alması için tasarlanmıştır. %100 gerçek kullanıcılar ile Instagram takipçi sayınızı arttırabilir ve Instagram fenomeni haline gelebilirsiniz. 

Instagram Takipçi Sayısı Neden Önemlidir? 

Instagram gerçek takipçi hizmetimiz, günden güne kullanıcı sayısını arttırmaya devam Instagram üzerinde popülerlik elde etmenizi sağlar. Bildiğiniz gibi Instagram; son getirilen yenilikleriyle, bu uygulama üzerinde kullanım amaçları değişmeye başlamış durumdadır. İlk zamanlarda sadece takip, beğeni amacı taşırken, günümüzde işlevi daha da genişlemiştir. Ticaret yapan insanlar markalarını tanıtmak, daha geniş kitleler tarafından bilinmek için Instagram uygulamalarını tercih etmektedir. Yeteneklerini ya da ürününü sergilemek isteyen birçok insan da bu amaçla Instagram hesabı kullanmaktadır. Bu hesapların her biri farklı amaçlar için açılsa da hedef tek; Farklı kişiler tarafından tanınmak ve popüler olmak.

İnsanlar tarafından bilinmek için, hesapta çok aktif olmanız gerekiyor. İçeriklerinizin kaliteli olması, düzenli paylaşım, hedefe yönelik paylaşım yapma, dikkat çekme… Bunlar gibi birçok noktaya dikkat etmek gerekir. Tüm detaylara dikkat edip, titiz bir çalışma gerçekleştirmenize rağmen istediğiniz sonuca ulaşamayabilirsiniz. Bu da Instagram platformunda hiç tanınmadan yok olmanıza neden olacaktır. Emeklerinizin heba olmaması adına, size gereken desteği sunuyoruz. Instagram Türk aktif gerçek takipçi satın al hizmetinden yararlanarak hedefinize çok daha hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

İşletme Hesabınız İçin Nasıl Türk Gerçek Takipçiler Satın Alırsınız?

Instagram'da ki çoğu işletme, en ilgi çekici sosyal medya platformunun Instagram olduğunu söyler. İşte tam da bu noktada aradığınız Fenomenlik serüvenine siz de katılabilirsiniz. Fenomen olmak için en uygun yöntemlerin başında takipçi satın almak gelir. Instagram Türk aktif takipçi satın alma işlemi işe yarar bir yöntemdir.

 • Profilinize pazarlama malzemeleri koyun ya da işlevsel içerikleri kendiniz üretin.
 • Instagram’da etkili kişileri gönderilerinize etiketleyin.
 • Yorum yapın. Evet en çok dikkat çeken noktalardan biri farklı kullanıcıların hesaplarındaki gönderilere yorum yapmaktır.
 • Bir arkadaşınızı etiketleyin. Sık sık gönderilere bir yardımda bulunur gibi eklemeler yapın.
 • Böylelikle etiket koyduğunuz arkadaşınızın arkadaşları da sizi görebilir.
 • İnsanlara takip etmeleri için bir neden verin. Bunun için de paylaşımlarınızı dikkat çekici ve elinizden geldiğince özgün bir hale getirerek yapın.

Instagram Stratejinizi Belirleyin

Bu stratejilerin her biri işlevsel yöntemlerdendir. Paylaşımlarınızı, yaptığınız işlerin bir fotoğrafını Instagram'a yükleyip, işletmenizin etiketlenmesini sağlayarak, kendinizi tanıtmaya devam edebilirsiniz. Instagram Türk bot takipçi satın alma işlemlerinde fiyat herkesin bütçesine uygun yöntemler hesaba katılarak ücretlendirilmektedir. Ödeme işlemleriniz biter bitmez satın aldığınız kadar takipçi hem de gerçek kullanıcılardan oluşan bir paket halinde hesabınıza gelmeye başlayacaktır. Yukarıdaki stratejileri de kullanarak takipçilerinizi hesabınızda tutabilirsiniz. Türk takipçilerde düşme az da olsa olmaktadır. Bu tarz düşüşlerin önüne geçmek için her zaman fazladan türk takipçi yüklemesi yaptığımızı bilmenizi isteriz.

Instagram İçin Takipçi Satın Almak Neden Önemli?

Küreselleşmenin etkisiyle, sosyal medya uygulamaları hızlı yükseliş göstermeye başladı. İnsanların ilgisinin bu alanda yoğunlaşması doğaldır. Böyle bir ortamda, rekabet son derece güçlüdür. Hesabınız ve paylaşımlarınız ne kadar iyi ve dikkat çekici olsa da rakipleriniz de bir o kadar güçlü. Onlar da sizin yaptıklarınızı yapıyor. Böyle bir ortamda, sadece kendi çabanızla üst konumlara gelmeniz oldukça zor. 

Takipçi satın aldığınızda, insanların gözündeki konumunuz değişir. Sizin uzun zamandır ortaya çıkarmak istediğiniz pozitif algı, çok daha kısa sürede oluşur. Bu izlenim etkileşim oranının artmasına ve amacınıza çok daha kısa yoldan ulaşmanıza yardımcı olacaktır.

Olumlu algı oluşturma sürecinde, kullanıcılar yeterli değildir. En önemlisi uygulamanın kendisi! Takipçi sayınızın artması, uygulamanın dikkatinden kaçmaz. Hesabınızı incelemeye alır. İnsanların takip etmesi sonucu, hesabınızın takibe değer olduğunu düşünerek daha çok kişinin görmesi için yükseklere çıkarır. Böylece daha fazla kullanıcı tarafından görüntülenme imkanına sahip olursunuz. Sadece satın aldığınız takipçi sayısıyla kalmaz, fazladan takipçi ve etkileşim elde edersiniz.

Instagram hesabı olan kişiler, sadece takipçisi az olan hesapların takipçi satın alması gerektiğini düşünür. Oysa durum farklı. Ne kadar çok bilinen bir hesapsanız, insanların gözünde o kadar iyi bir yerdesiniz demektir. Bu nedenle hesabınızdaki ani dalgalanmalar, düşüşler ya da yerinde saymalar insanların gözünden kaçmayacaktır. Bu tür bir sonucun ortaya çıkmaması adına takipçi satın alarak, tahtınızın sağlamlaşmasına yardımcı olabilirsiniz.

 • Instagram'da takipçi satın almak hesabınızın geniş kitlelerce görüntülenmesine yardımcı olur.
 • Gerçek takipçiler kaliteli içerik üretiyor olmanız durumunda bunu ödüllendirerek sizinle daha çok etkileşim kurarlar.
 • Takipçilerinizin gerçek olmaması, bu durumun kimse tarafından fark edilmemesine direkt olarak katkıda bulunur.

Instagram İçin Gerçek Takipçi Satın Almak Hesabıma Zarar Verir mi?

Hesabınız belli bir noktaya getirdiniz ve takipçi satın almak istiyorsunuz. Bu noktada hesaba zarar verip vermeyeceğini düşünmeniz çok doğal. Kalitemiz, standartların üzerindedir. Bu nedenle tüm adımları bilinçli atıyoruz. Takipçi satın aldığınız zaman, hesabınız bu durumdan zarar görmez. Göndereceğimiz takipçiler, Türk kullanıcılardan oluşuyor ve gerçek kişilerdir. Satın alma işlemini tamamlanınca hesabınızı detaylı olarak inceliyoruz. 

Takip edecek hesapların aktif olup olmadıklarını kontrol ettikten sonra, ona göre eleme yapıyoruz. Göndereceğimiz takipçilerin uygun olmasına özen gösteriyoruz. Bu süreç tamamen doğal bir görüntüye sahip olduğu için, Instagram tarafından fark edilmiyor. Zarar vermenin aksine, beğeni sayınızı arttırdığınız için daha iyi bir konuma sahip oluyorsunuz.

 1. Instagram takipçisi satın almak hesabınıza hiçbir şekilde zarar vermez.
 2. Satın alınan takipçiler zararın aksine hesabınıza katkıda bulunurlar.
 3. Gerçek takipçiler isteklerine göre sizin içeriklerinizle etkileşim kurabilirler.
Instagram Takipçi Satın Al

Nasıl Instagram İçin Takipçi Satın Alırım?

Takipçi satın almak oldukça kolay ve kısa sürmektedir.

 • Bunun için sitemizde buluna Instagram Türk takipçi satın al bölümüne gelin.
 • Burada farklı kitle seçenekleri bulunmaktadır. Türk gerçek, Türk bot, yabancı gerçek ya da yabancı bot seçenekleri yer almaktadır. Bunlar arasından istediğinizi seçebilirsiniz.
 • Biz Türk gerçek seçeneğini işaretleyerek devam ediyoruz. Bu bilgileri belirttikten sonra, sizden takipçi gönderebilmek adına bazı bilgiler istenecek.
 • Kullanıcı adı kısmına, Instagram hesabı üzerinde kullandığınız kullanıcı adı bilgilerini girin.
 • Takipçi sayısı alanına, kaç takipçi gönderilmesini istiyorsanız o sayıyı girin. Bu bilgilerin sonucunda, hizmet karşılığında ne kadar ücret ödemeniz gerektiğini görebileceksiniz.
 • Bu ücreti kabul etmeniz durumunda, ödeme işlemini tamamlayın ve takipçilerinizin gelmesini bekleyin.

Fazladan ücret çıkarmıyoruz! Ödeme ekranında ne belirtiliyorsa, ödemeniz o kadar. Sonrasında ortaya çıkan ekstralarla canınızı sıkmıyoruz.

Instagram Keşfet Bölümüne Nasıl Çıkarım?

Keşfet bölümünde çıkma birçok kişi için hayal olabilir. Burada çıkan hesaplar, takipçi oranı yüksek ve tanınan kişilerden oluşmaktadır. Ve buralara ulaşmak bir hayli zordur. Buranın avantajı ne derseniz, paylaşımlarınız çok fazla kişi tarafından görüntülenme imkânı bulur. Sadece takipçi satın almakla kalmaz, ekstra birçok takipçi ve beğeni kazanmış olursunuz.

Bizden aldığınız hizmetler sayesinde, keşfet bölümünde çıkma ihtimalinizin arttığını söyleyebiliriz. Böylece çok fazla çaba harcamadan, istediğiniz yerde kendinizi görebileceksiniz. Ayrıca yeni Instagram Paylaşım satın al servisimize göz atmayı unutmayın!

 • Hep destek tam destek

Destek bulamayacağınız bir yerden hizmet almak, kötü sonuçların ortaya çıkmasına neden olabilir. Bunun sonucunda ortaya çıkan sorunlar git gide büyümeye devam eder. Bu durum sadece alıcıyı mağdur eder. Karşıda muhatap bulamama gibi sorunların çözümü için, destek noktasında oldukça dikkatli davranıyoruz. 7/24 istediğiniz zaman bizimle irtibata geçebilir ve aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Destek süremiz hizmet süresiyle doğru orantılı değildir. Daha genel çalışma yapıyoruz. Öncesinde, sonrasında ya da hizmet anında her an yanınızda olduğumuzun garantisini verebiliriz. Böylece sorular anında cevaplanır ve herhangi bir sorun varsa daha fazla büyümeden çözüme ulaştırılır.

 • Daha fazla takipçi gönderiyoruz

Takipçiler gerçek kişilerden oluşmaktadır. Bu da her an etkileşim olabileceğini gösterir. Ancak gerçek hesap olmaları nedeniyle bazı durumlar ortaya çıkabilir. Takipçilerimiz gerçek kişilerden oluştuğu için, her an takipten çıkabilir. Ve bu şekilde satın aldığınız takipçi sayısında belli bir oranda azalma olabilir. Bu tür sorunlarda, takipçiler takibi bıraksa bile belli bir oranın altına düşmemeniz için ekstra gönderim yapıyoruz. Satın aldığınız kişilerden %25 daha fazla kişi gönderiyoruz. Hesabınıza ilgi duymaları ve takibi bırakmamaları durumunda daha karlı çıkıyorsunuz. Fazladan takipçi kazanmış oluyorsunuz.

 • Yüzde yüz güvenilirlik

Sanal ortamdan alışveriş yapıyorsanız, güvenilir olup olmadığını daha çok araştırırsınız. Ortaya çıkan örnek sorunlar düşünüldüğünde buna karar vermek bir hayli zor olabilir. Bilgilerim başkasının eline geçerse gibi sorunlardan dolayı, birçok kişi alışveriş yapmaktan vazgeçebilir. Alışveriş esnasında böyle bir sorunla karşılaşmamanız adına, güvenlik açıklarını en aza indirgedik. Sitemizde SSL alt yapısı yer almaktadır. Bu sayede alışveriş esnasında, hiçbir bilgi başka kişiler tarafından görüntülenmez. Özel bilgileriniz herhangi bir yere kaydedilmez. Güvenli bir şekilde alışverişinizi yapabilirsiniz.

Ayrıca ödeme noktasında alternatifler yer alıyor. EFT, Havale ya da Kredi kartı seçeneklerinden hangisini isterseniz, ödemeye o şekilde devam edebilirsiniz.

 • Gizlilik

Gizlilik açığının oluşması, Instagram hesabına ciddi oranda zarar verebilir. Bu da bu zamana kadar verilen emeklerin boşa gitmesi anlamına gelir. Bu tür sorunlarla karşı karşıya kalmamanız için, gizlilik noktasında oldukça hassas olduğumuzu bilmenizi istiyoruz. Size ait özel bilgiler üçüncü taraf kişilerle hiçbir şekilde paylaşılmaz. Bizimle irtibat halinde olduğunuz sadece iki taraf arasında kalır. Güvenlik noktasında endişeleriniz varsa içiniz rahat bir şekilde, takipçi satın alabilirsiniz.

Instagram hesabınızı belli bir seviyeye getirmek için takipçi satın almak son derece önemlidir. Bu temeli daha da sağlamlaştırmak adına Instagram Türk Gerçek Beğeni Satın Al hizmetine de göz atmanız yararlı olacaktır.

Instagram Takipçi Nasıl Satın Alınır

InstaTakipci Nedir?

InstaTakipçi, Instagram hesaplarınıza cüzi ödemelerle takipçi sağlar. Mevcut durumda sayfanızı takip eden kullanıcıların sayısı kısa sürede önemli oranda artış gösterir.

Instagram İçin Takipçi Satın Almak Neden Önemli?

Instagram Türk takipçi satın almak hesabınıza daha fazla etkileşim ve tanınırlık sağlar. Endüstrinizin en iyileri arasına girebilirsiniz.

 • Instagram Takipçi, Instagram’da hesabınıza yüksek oranlarda takipçi sağlayarak potansiyel takipçilerinize hesabınızın cazip görünmesine yardımcı olur.
 • Bu sayede hesabınızın gerçekten beğenilen paylaşımlar yaptığına emin olan potansiyel takipçileriniz artık hesabınızı takip etmeye başlar.
 • 7/24 Canlı Destek ünitemizden faydalanırsınız.
 • Şifrenizi sormadığımız için hesabınız her zaman güvende kalır.
 • En ucuz hizmetlerden uzak kalmazsınız.

Siz de Instagram hesabınıza Türk gerçek, Türk bot, yabancı gerçek ve yabancı bot paketlerimizden satın alarak takipçi sayınızı yükseltebilirsiniz.

InstaTakipci Nasıl Çalışır?

InstaTakipçi’yi kullanarak hesabınıza instagram takipçi satın almak için Türk Gerçek, Yabancı Gerçek ve Yabancı Bot seçeneklerinden birini seçmeniz ve ardından Instagram kullanıcı adınızı ve satın alacağınız takipçi adedini yazıp PayTR, kredi kartı veya banka havalesi ödeme seçeneklerinden biriyle ödeme yapmanız yeterlidir.

Instatakipci.com üzerinden Türk gerçek takipçi satın aldığınızda güvenle bu işlemi gerçekleştirebilir, hizmetlerimizin tümünden en uygun fiyatlarla faydalanabilirsiniz. Dilerseniz sizler için geliştirdiğimiz ücretsiz araçlarımıza da göz gezdirebilir, işlemleriniz karşılığında sizden şifre istenmediği için güvenle bu hizmetlerimizden de faydalanabilirsiniz. Takipçileriniz hesabınıza anında gönderilmeye başlanır. Gerçek kullanıcı hesaplarından oluştukları için düşme ihtimali vardır, yani profilinizi beğenmediklerinde takipten çıkarabilirler, ancak bu durum için sizlere aldığınız takipçi sayısının üzerinde takipçi göndermekteyiz. Takipçilerinizin hesabınıza eksik tanımlanması gibi durumlar istisnai durumlardır böyle bir durumla karşılaşmanız veya sitemiz üzerinden yapmış olduğunuz işlemlerde hata olması çok rastlanmayan bir durumdur ancak sorunlarınız olduğu takdirde sizlere 7/24 destek sağlıyor, hizmetlerimizin eksik olduğunu düşündüğünüz noktalarda aynı hizmeti sizler için tekrarlayabiliyoruz.

Sitemiz üzerinden alığınız Türk gerçek takipçiler gerçek kullanıcı hesaplarından oluştukları için aktif olarak sizleri takip edeceklerdir. Aktif olarak takip etmeleri, fotoğraflarınızı ve videolarınızı beğenip, yorum yapmaları anlamına gelmektedir.

Instagram Takipçi Kasma Nasıl Yapılır?

Instagram takipçi kasma öncelikle her site üzerinden gerçekleştirilebilecek bir işlem değildir. Nedeni ise takipçi kasma sitelerinin çoğu kullanım aşamasında sizden hesabınıza giriş yapmanızı ister. Bu da ileride oluşabilecek büyük bir güvenlik sorunu anlamına gelir. Hesabınız işlemlerinizde engellenebilir, takip, beğeni ve yorum engelleri ile karşılaşabilirsiniz. Veya şifreniz üçüncü kişilerin eline geçebilir. Bu nedenle sizden hesabınızın şifresini isteyen hiçbir siteye güvenmemenizi tavsiye ederiz. 

Instatakipci.com üzerinden gerçekleştirmek istediğiniz tüm eylemleri şifresiz ve hilesiz olarak gerçekleştirmektesiniz. Bu açıdan bakıldığında, hesabınızın güvenliğini her şeyden önde tuttuğumuzu ve sosyal medyadaki varlığınızı güçlendirme sürecinizde sizlerin yanında bulunmaktan mutluluk duyduğumuzu belirtmek isteriz. 

Bir İşletme Hesabı Takipçilerini Arttırma Konusunda Nasıl Davranmalı?

Eğer bir işletme hesabına sahipseniz takipçilerinizi doğal yöntemlerle arttırmaya çalışmak zor ve uzun bir süreç olabilir. Her site üzerinden de hesabınızı güvenle emanet ederek bu işlemi gerçekleştiremezsiniz. Bu nedenle takipçilerinizi arttırmak istiyorsanız ilk dikkat edeceğiniz nokta güvenilir bir site üzerinden bu işlemi gerçekleştirmek olmalı. Aradığınız şey tam da bu ise doğru yerdesiniz. Çünkü takipçi arttırma sitelerinin çoğu hesabınıza giriş yapmanızı istemekte ve bu da ileride oluşacak sorunlara davetiye çıkarmak anlamına gelir. Instatakipci.com sitesi olarak geçmişten günümüze birçok sayıda müşterimize hizmet sağlamış ve hiçbir hesap ile ilgili bugüne kadar herhangi bir güvenlik sorunu yaşamamışızdır. İşletme hesabınız için sitemiz üzerinden güvenle alışveriş yapabilir, Pazar oluşturma sürecinde yükselmenizin ve bilinirliliğinizin artmasının keyfini güvenle çıkarabilirsiniz.

İşletmenize ait Instagram hesabınız için Türk Gerçek Aktif Takipçi satın alma hizmetimizden faydalanmak hem sizi gerçek kişi hesaplarına ulaştıracak hem de bu kişilere işletmenizi tanıtacaktır. Bu hem size daha çok kazandıracak hem de takipçileriniz arttıkça, sizi takip etmeyen diğer kullanıcılar tarafından güvenilir bir hesap olarak görüneceksiniz. Çünkü takipçileriniz, yorum ve beğenilerinizin hepsi bir referans niteliği taşımaktadır. Bu nedenle takipçileriniz, yorum ve beğenileriniz ne kadar fazla olur ise hem keşfet kısmında görünme şansınız artar, hem de profilinizi ziyaret eden kullanıcılar için güvenilir bir görüntü oluşturmuş olursunuz.

İşletmeme Ait Bir Instagram Hesabı İle İşletmemi Nasıl Yükseltirim?

 • İşletmenize ait bir Instagram hesabınızı yükseltmeniz için öncelikle gerçekten güvenilir ve kaliteli bir hizmet sağlamanız gerekmektedir. Ancak tabi ki bu tek başına yeterli olmayacaktır. 
 • Daha fazla kişiye ulaşarak güvenilir olduğunuzu kanıtlayabilir ve işletmenizin bilinirliğini arttırabilirsiniz. Sitemiz üzerinden bay & bayan takipçi satın alabilir, ayrıca mobil ödeme imkânı ile işlemlerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz.
 • Takipçileriniz arttıkça hesabınıza olan ilgi artacak ve daha fazla kişiye kolayca ulaşabileceksiniz. Bu da işletmeniz açısından son derece önemli ve işletmenizi yükseltecek bir uygulama olur. Ancak yukarıda da belirttiğimiz üzere ücretsiz takipçi kazan sitelerine güvenmemeniz hesabınızın güvenliği açısından önem taşımaktadır. 
 • Sitemiz üzerinden hesabınızla ilgili tüm işlemlerinizi güvenle tamamlayabilir herhangi bir sorun oluştuğunda hizmetin tekrarlanmasını veya paranızı iade alabilirsiniz. Sizler için en kaliteli ve en güvenilir hizmeti sunmak bizim en önemli prensiplerimiz arasındadır.

Hizmetimizi beğendiyseniz ücretli olan tüm hizmetlerimize göz atabilir, sizler için geliştirdiğimiz ücretsiz araçlarımızdan da güvenle faydalanabilirsiniz.

Satın Alma Adımları

aktif takipci için kullanıcı adı giriniz

istediğiniz takipçi sayısını seçiniz

sepete ekle ya da hemen al tıklayınız

sepetinize gidiniz ve ödeme yap butonuna tıklayınız

ödemenizi tamamlayınız ve takipçileriniz gelecektir

Sıkça Sorulan Sorular

Ürün ve araçlarımız hakkında aklınıza takılan sorularınıza hemen cevap bulun. Eğer sorunuzun cevabını 'Sıkça Sorulan Sorular' kısmında bulamazsınız, bize ücretsiz bir şekilde canlı destek sistemimiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Instatakipci.com sitesinden satın aldığınız tüm ürün ve hizmetler güvenilirdir. Satın aldığınız takipçiler hesabınıza ya da sayfanıza asla zarar vermemektedir. Instagram takipçi satışı Instagram kurallarına aykırı bir durum değildir.

Instagram'da daha popüler bir hesap olmak adına yapmanız gereken ilk işlemlerden birisi takipçi sayınızı arttırmaktadır. Takipçi sayınızı size verdiğimiz Instagram Takipçi hizmeti paketleriyle gönül rahatlığıyla arttırabilirsiniz.

Tarafımızdan sağlanan çoğu ürünümüz düşüş ve silinmeye karşı garanti kapsamındadır. Instagram Türk Gerçek Takipçi ürünümüzde ise gelen kullanıcılar gerçek hesaplardan oluştukları için sizler ile etkileşime geçebildikleri gibi sizleri takipten de çıkabilmektedirler. Bu durum tamamen kullanıcıların kendi inisiyatifleridir. Bu yüzden sizlere her siparişinize ek olarak %25 ekstra gönderim sağlanır.

Instagram gerçek takipçiler hesabınızda aktif olarak etkileşim sağlayacak potansiyelde gerçek ve Türk kullanıcılardan oluşmaktadır. 

Instagram hesaplarınızı hızla büyütmenin en kısa yollarından bir tanesi takipçi satın almaktır. Instagram Türk gerçek takipçiler ile hesabınızı en kısa sürede büyütün!

Instatakipci.com ürün ve hizmetlerinin tümü garantili ve güvenilirdir. Satın alacağınız ürünler test edilmiş ve güvenilir yazılımlar aracılığı ile sağlanmaktadır.

Deneyiminiz hakkında yorum yapın

Görüş ve önerilerinizi önemsiyoruz. Sizlere sitemiz tarafından sunduğumuz hizmet ve araçlarımızı aşağıda yer alan 'Deneyiminiz hakkında yorum yapın' kısmından değerlendirerek, bizlerin gelişimine destek olabilirsiniz.
Yorum Yap
Instagram Türk Aktif Takipçi Satın Al ₺1,40'den
Instatakipci
Instagram Türk gerçek takipçi satın alarak Instagram popülerliğinizi arttırın ve en uygun fiyatlar ile bir fenomen haline gelin!
53
53
Instagram Türk Aktif Takipçi Satın Al ₺1,40'den
1.40 2024-12-30 Stokta Var https://www.instatakipci.com/instagram-turk-takipci
5 / 5
5 1 Toplam: 207 Değerlendirme
Yorumlara ve şikayetlere

Yorumlara ve şikayetlere dikkat eden biri olarak hiç bir şikayet göremedim. Takipçi düşmesi ile ilgili şikayetleri vardı onuda telafi ediyorlarmış. Takipçi satın alma işlemimi kolayca yaptım ve kısa sürede hesabıma yüklendi.

5 5 1 2019-09-06 Beliz Şafak
Beliz Şafak
En iyi instagram

En iyi instagram takipçi satan site diyebilirim. Google aramaların her zaman 1. sıradalar buda kalitelerini açıkca gösteriyor. Hızlı ödeme yönetimi ve gönderimleri ile her zaman alışveriş yaptığım bir site.

5 5 1 2019-09-06 Turgur Berak
Turgur Berak
Google aramalarda ön

Google aramalarda ön planda olmak için elektrikçi dükkanımın sosyal medya hesapları için yorum ve takipçi satın aldım. Yorumları gerçek kullanıcılar yazıyor ve sanki 40 yıllık müşterim gibilerdi. Ayriyetten yorumları kesinlikle silinmedi. Geri dönüşü kısa sürede inanılmaz oldu. Sosyal Medyanın ve Instatakipçi nin gücü

5 5 1 2019-09-06 Gençay Güler
Gençay Güler
Instagram ve twitter

Instagram ve twitter hesaplarımız için takipçi ve beğeni satın aldık. Ödeme yöntemleri çok kolay ve hızlı bir sistemleri bulunuyor. Kısa sürede hesaplarıma satın aldığım beğeni ve takipçiler yüklendi. Üyelik sistemide bulunuyor panelden kontrol etmeside basit ve anlaşılır. Yakın zamanda tekrar bir çalışma yapacağız. Teşekkürler instatakipci

5 5 1 2019-09-06 Bediha
Bediha
Türk gerçek takipçi

Türk gerçek takipçi satın almıştım hemen gönderdiler ancak 1k takipçinin 100 130 tanesi yabancıydı. Müşteri temsicileri ile iletişime geçtim ve kısa sürede 1k olacak şekilde türk takipçi gönderdiler. Hizmetleri hızlı ve güvenilir teşekkürler

5 5 1 2019-09-06 Burak Şen
Burak Şen
Instagram hesabımdan paylaştığım

Instagram hesabımdan paylaştığım fotoğraflar için sınırsız aylık beğeni saın aldım ve şuana kadar yaşamadım. Çok fazla sosyal medyada hizmet sağlıyorlar gerçekten alanlarında bir numaralar. Şunuda söylemeden geçemiyecem Müşteri temsilcisi Yasemin hanım'a ilgisinden dolayı ayrı teşekkür ederim.

5 5 1 2019-09-06 Ceyda Kanber
Ceyda Kanber
Bu siteden instagram

Bu siteden instagram gerçek türk takipçi satın aldım ve tamamı gerçek türk ve aktif kullanıcılardan oluşuyordu. Fiyatları diğer sitelere göre gerçekten daha uygun. Bununla birlikte takipçide bir düşme olduğu zaman müşteri temsilcilerine ilettiğiniz taktirde tekrar gönderim yapıyor. Çok memnun kaldım.

5 5 1 2019-09-06 Vedat Ordulu
Vedat Ordulu
Takipçi satan bir

Takipçi satan bir çok firma var ancak instatakipçi bambaşka. 7/24 müşteri temsilcileri olsun telefon ile iletişim olsun adreslerinin açık bir şekilde sitelerinde yer alması olsun kesinlikle güven veren ve tamamen müşteri memnuniyeti için çalışan bir firma olduğunu söyleyebilirim. Güvenle alış veriş yapabilirsiniz.

5 5 1 2019-09-06 Betül
Betül
2 gün önce

2 gün önce farkl bir firmadan düşmeme garantisi verdikleri halde bot takipçilerde düşme oldu ve hepsi silindi. Ardından İnstatakipci firmasından deneme amaçlı yine türk bot satın aldım ve şuana kadar hiç bir düşüş olmadı. Takipçi satın almak isteyenlere kesinlik önerebilirim.

5 5 1 2019-09-06 bekir sarı
bekir sarı
E-ticaret sitemizin sayfa

E-ticaret sitemizin sayfa hitlerinde instatakipciden aldığımız sosyal medya destek paketi ile gözle görülür bir artış oldu. Benden tavsiye kesinlikle her ticaret yapan firmanın enaz bir sosyal medya hesabı olmalı. İnsanlar bir ürünü almadan önce araştırma yapıyor daha önce satın almış kişilerin yorumlarını dikkate alıyor. Sosyal medyanın bu kadar önemli olduğu bir dönemde hesaplarımızı instatakipci sayesinde büyüttük ve binlerce kişiye anlık ulaşabiliyor

5 5 1 2019-09-06 berenay s
berenay s
İnternet alışverişinde her

İnternet alışverişinde her zaman dikkatli olmak gerekiyor daha önce takipçi satın aldığım sitede siparişimi eksik tamamlamışlardı ve karşımda muhattap bulamamıştım. Instatakipçi ile yaklaşık 4 aydır şirket olarak çalışıyoruz ve sosyal medya hesaplarımızı aldığımızın büyümesinde katkıları çok büyük.

5 5 1 2019-09-06 seren
seren
Site arayüz tasarımı

Site arayüz tasarımı güzel ve ilk alışveriş yapan kişiler için ayrı bir güven veriyor. Aylık düzenli takipçi ve beğeni satın alıyorum ve hiç bir sorun ile karşılaşmadım. Müşteri temsilcilerine günün her saati beklemeden ulaşabiliyorum. Her soruma cevap veriyorlar bilgili ve kaliteli bir ekip. Gönül rahatlığı ile sosyal medya hesaplarınıza beğeni takipçi veya yorum satın alabilirsiniz.

5 5 1 2019-09-06 erdem kalın
erdem kalın
Canlı Destek
Canlı Destek
Çevrimiçi
Canlı Destek